Esileht Kodunurk Elutoa diivani ost

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Elutoa diivani ost

Postitas:
Kägu

Kust ostsite elutoa diivani? Kas olete rahul? Eriti oodatud on juba pikemat aega diivani omanikud – kuidas on vastu pidanud ja kas soovitate? Või vastupidi – kust või mis kaubamärki ei soovita mingil juhul osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bellus ja Softrend tunduvad mõnusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on Tarmeko diivan 10 aastat vastu pidanud, nüüd hiljuti alles läksid ühel padjal vedrud katki. Meeldib see, et kõik padjad on lukkudega ja neid saab hõlpsalt pesta.

Ainuke viga meie meelest on see, et see konkreetne mudel on liiga pehme meie jaoks. Poes tundus muidugi niiii mõnus, aga tegelik elu näitab muud. Magada selle peal ei saa, külg vajub ära ja kõik kondid on mõne tunni pärast juba valusad. Oleme siiski laisad olnud, et seda välja vahetada ja võibolla ongi hea, et öösiti end teleka taha magama ei lase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka Tarmeko diivanvoodi 20 aastat. Nüüd alles hakkab riie kuluma, aga mehhanism töötab hästi ja kahju oleks välja vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on Ikea Ektorp (2 diivanit, tugitool ja järi). Maksis vähemalt 2-3 korda vähem kui kuskilt mujalt oleks saanud, kättesaamiseni läks 5 päeva ning olen juba mitmendat aastat ülirahul. 🙂 Lapsed on ka piisavalt retsinud, diivanid püsivad igati terved, ei logise, ei nagise. Pehmed, väga mugavad. Katted pestavad. Diivanialused piisavalt kerged, et saab kergesti tolmuimejaga alt puhastada. Iga kell ostaksin samad diivanid uuesti, kui tarvis oleks.

 

PS. Käisin tookord ka Ikea näidistesaalis proovimas. Kõik diivanid ei ole neil võrdselt mugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka Tarmeko diivanvoodi 20 aastat. Nüüd alles hakkab riie kuluma, aga mehhanism töötab hästi ja kahju oleks välja vahetada.

Riiet saab lasta vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus saab diivani riiet lasta vahetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime läbi kõik Tallinna mööblimajast, istusime, katsusime jne. Lõpuks ostsime mööblimajast ära, firmat kahjuks ei oksa öelda.  Väga raske oli valida, kuna olid kindlad nõuded suuruse, kuju ja materjali osas, aga lõpuks saime soovitu.  Hea, tugeva karkassiga, padjad on seljatoe küljes (muidu säti neid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ostnud RUG-ist, täiesti OK!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta, mis firma ja see pood, kust ostsin, on ka tänaseks ammu likvideeritud. Aga tahtsin seda öelda, et minu diivanite lugu näitab “ma pole nii rikas, et osta odavaid asju”. Meil oli enne pragust diivanit kaks seda kõige odavama otsa nurgadiivanit, kus üks ots nagu ulatab ülejäänud diivanist ettepoole. Vahepeal, kümmekond aastat tagasi, olid need kõigil ja ega ma ei tea, võib-olla on siiani. Need nurgakad läksid läbi 3-4 aastaga. Pehme osa vajus läbi ja istudes käis tagumik põmaki vastu vineeri. Üks läks muhku. Kolmandana ostsime veidi kallima, tolles ajas oli see ikka üle keskmise kallis. Ja teate, see püsib mõnus ja ilus siiamaani! Ei mäletagi, millal ostsin. Kusagil 8-9 aastat tagasi ehk. Lisaks on väga mugav istuda. Vajud nagu pehmesse sülle. Minul oli vastupidine probleem kellegi eeskirjutajaga, et mulle tundusid enamus sel hetkel müügil olevaid diivaneid ebamugavalt kõvad. See on aga pehme nagu kassipoeg! Väga rahul, et panin alla veidi rohkem raha ja sain tõeliselt hea diivani. Ma enam hindu ei mäleta, aga pakun , et hinnaklassid võisid sel ajal olla midagi taolist, et selle tavapärase nurgaka oleks saanud miski 400 € eest ja minu diivan maksis miski 700 €.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ostsime kahe- ja kolmekohalise diivani ca 9 aastat tagasi Rave mööblist. Ilusasti on vastu pidanud. Kolmekohalise lahtikäiva diivanvoodi kruvisime aasta peale ostu kinni, sest toonane voodimehhanism oli ebaõnnestunud. Praegu selliseid ei kasutatagi.

Mis on aga diivani vastupidavusel oluline, on kangas. Meil on selline pisut kirju kangas, kust mustus ja kulumine välja ei paista. Praegu on aga moes ühevärvilised kangad, mida korras hoida on tunduvalt keerulisem, isegi kui neid kaitsevahendiga üle lasta. Seega praktilise poole pealt on kirju kangas palju mõistlikum. Lisaks mina vanamoodsa inimesena kasutan ka diivanite istumisosas eraldatavaid katteid (ise õmblesin diivanikangaga sarnasest riidest), mis samuti aitavad kangast kaitsta.  Diinanil söömine ja sinna suure hooga hüppamine on kolmel poisil samuti keelatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Elutoa diivani ost