Esileht Sünnitus Ema ja isa veregruppide reesuse erinevus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ema ja isa veregruppide reesuse erinevus

Postitas:
Kägu

Mul on A reesus negatiivne, mehel 0 reesus positiivne veregrupp. Kui lapse veregrupp on reesus negatiivne, siis kas emale tehakse ikkagi tulevikus reesuskonflikti vältimiseks mingi süst või seda tehakse reaalselt siis, kui laps on reesus positiivne?

Lisaks, kui ruttu teil on selgunud peale sünnitust lapse veregrupp? Kust nad lapse verd on võtnud veregrupi määramiseks – nabanöörist või lapse kannast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on A reesus negatiivne, mehel 0 reesus positiivne veregrupp. Kui lapse veregrupp on reesus negatiivne, siis kas emale tehakse ikkagi tulevikus reesuskonflikti vältimiseks mingi süst või seda tehakse reaalselt siis, kui laps on reesus positiivne?

Lisaks, kui ruttu teil on selgunud peale sünnitust lapse veregrupp? Kust nad lapse verd on võtnud veregrupi määramiseks – nabanöörist või lapse kannast?

Kui emal on reesus negatiivne ja lapsel samuti reesus negatiivne, siis ei ole reesuskonflikti jaoks süsti vaja, kuna konflikti ei ole.
Üsna kohe sünnitustoas võetakse verd (jään vastuse võlgu, et kust) ning vastused ise tulevad kiiresti. Viimati hakati mind õmblema, kui juba oli kogu info olemas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema saaks süsti ainult sellisel juhul kui antud olukorras oleks laps reesuspositiivne. Ja see süst tehtaks ka teise sünnituse ajal sest esimesel korral pole eelnevalt antikehasid tekkinud kuna lapse ja ema vereringe eraldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võetakse lapse nabanöörist see proov. Veregrupi saab kohe sünnitusel teada, aga reesus tehakse laboris. Mina sain hommikul teada. Ja siis tehakse sulle see süst, juhul kui laps reesus positiivne. Ja tehakse ikka peale esimest sünnitust ja peale igat järgnevat (juhul kui raseduse ajal tehakse mingi sisemine protseduur, siis tehakse ka. Mul oli looteveeuuring, sain süsti. Ja peale katkemist/katkestamist)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli sama asi. Veri võeti kohe ja süsti sain ka olenemata sellest et laps ikkagi RH neg on.  Ja peale teise lapse sündi sain ka süsti, olenemata sellest et ka tema RH neg on. Ja nii ka peale kolmandat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Ema ja isa veregruppide reesuse erinevus