Esileht Pereelu ja suhted Ema ja isa võrdsed?

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Ema ja isa võrdsed?

Postitas:

Naine kannab last 9 kuud, sünnitab mõnel juhul päevi valudes, imetab, hooldab esimesed eluaastad. Karm on ette kujutada, et lahkumineku korral jäetaks laps elama isaga.

Aga vaata teisest punktist, et 9 kuud kandsid, sünnitasid päevi valudes, hooldasid täiega mitu aastat….ja nüüd on puhkus! Ega siis ema lapse elust ära ei lõigata. Mul oleks küll hea meel, kui keegi teine (st siis lapse isa) jageleks teismelisega õppimise, kooliskäimise ja väljaskäimise osas. Ostaks iga 3 kuu tagant uued tossud ja riided, sest eelmised jäid väikseks ja üleüldse, kasvataks-õpetaks-hooldaks. Ma käiks heameelega oma “väikese tiburulliga” ainult söömas ja kinos. Muidugi sätiks end uhkelt pildile, kui ta saab kiituskirja või võidab mingi võistluse või läheb kuskil muidu hästi. Jne.

Ma ei suuda emana sellist asja taluda, ma armastan oma last ja tahan temaga tegeleda iga päev. On see imelik?

Aga kui ühel päeval su teismeline laps sulle ütleb, et ta tahab nüüd isa juurde elama minna, kuidas sa siis reageeriks? Keelaks selle ära, sest sa armastad oma last ja tahad temaga tegeleda? Ütleksid oma lapsele, et kuna sina tema sünnitasid, siis peab ta sinu juures elama?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine kannab last 9 kuud, sünnitab mõnel juhul päevi valudes, imetab, hooldab esimesed eluaastad. Karm on ette kujutada, et lahkumineku korral jäetaks laps elama isaga.

Aga vaata teisest punktist, et 9 kuud kandsid, sünnitasid päevi valudes, hooldasid täiega mitu aastat….ja nüüd on puhkus! Ega siis ema lapse elust ära ei lõigata. Mul oleks küll hea meel, kui keegi teine (st siis lapse isa) jageleks teismelisega õppimise, kooliskäimise ja väljaskäimise osas. Ostaks iga 3 kuu tagant uued tossud ja riided, sest eelmised jäid väikseks ja üleüldse, kasvataks-õpetaks-hooldaks. Ma käiks heameelega oma “väikese tiburulliga” ainult söömas ja kinos. Muidugi sätiks end uhkelt pildile, kui ta saab kiituskirja või võidab mingi võistluse või läheb kuskil muidu hästi. Jne.

Ma ei suuda emana sellist asja taluda, ma armastan oma last ja tahan temaga tegeleda iga päev. On see imelik?

Aga kui ühel päeval su teismeline laps sulle ütleb, et ta tahab nüüd isa juurde elama minna, kuidas sa siis reageeriks? Keelaks selle ära, sest sa armastad oma last ja tahad temaga tegeleda? Ütleksid oma lapsele, et kuna sina tema sünnitasid, siis peab ta sinu juures elama?

No vaevalt see minemine nii lihtne on. On isal uus pere, on ka isal ja uuel naisel õigus kaasa rääkida.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen olnud nn uus naine kahes suhtes, kus mehel lapsed. Minu kogemus on, et ei taha emad midagi lapsi endale 100%, ikka tahetakse jagada lapsi, sest nii on mõistlik ja kergem.

Ideaalis sobiks muidugi variant, kus mees kannab vähemalt 250 ema kontole ja hoiab lapsele vaba tuba (+ riided igaks ilmaks, pluss rattad, rulad jms) oma elamises, kuhu see saadetakse

kui emal tarvis on. Enamasti emadel ka ükskõik, kes last hooldab – ei ole vahet, on see mees, mehe ema või uus naine. Normaalse isa tiitlist sellesk ei piisa – peab otsekohe kandma ka raha,

kui saabub emalt sms- uued saapad, kanna sott, uus jope, teine sott. Ja seda loomulikult KOHE!

Kulda kõneled. Just selliste sissesõitvate emmede tõttu uued naised mehe lapsi ei talugi.
Näide meie enda perekonnast- planeerisime reisi, piletid ostetud jne. Emmekene sai teada, kisa lai, et miks tema last kaasa ei võeta, miks lapsele üldse pole räägitudki, et plaanime reisima minna, laps nüüd nutab kodus!! Tõesti, nii see oli, planeerisime minna puhkama ja seda kahekesi. Igakuiselt mees kannab lapse emale päris suure summa, laps käib meie juures ja siis meil puudub õigus sõita puhkama? Läksimegi loomulikult kahekesi. Minul muidugi sai lapse ema sisinast nii kõrini, et ütlesin viimaks näkku ära ka, et ise sa aelesid mööda ööklubisid ringi ja leidsid mingi uue rikka ja toreda mehe ja lõhkusid perekonna, kanna see olukord siis nüüd välja, et su uus mees sinu last enam oma kodus näha ei taha.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul muidugi sai lapse ema sisinast nii kõrini, et ütlesin viimaks näkku ära ka, et ise sa aelesid mööda ööklubisid ringi ja leidsid mingi uue rikka ja toreda mehe ja lõhkusid perekonna, kanna see olukord siis nüüd välja, et su uus mees sinu last enam oma kodus näha ei taha.

Noh, vaatamata sellele, et lapse ema aeles ringi ja lõhkus perekonna, käitusid sina samuti suht tropilt. Sinu asi ei ole niiviisi end väljendada mitte kunagi ega mitte kellelegi. Ja väga nõme oli sinust laps sinna olukorda segada. See, et ema aeles, ei ole lapse süü. Laps peab ikka olema oodatud ja näha tahetud. Eriti isa poolt.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 15:10; 31.10 09:29; 31.10 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul muidugi sai lapse ema sisinast nii kõrini, et ütlesin viimaks näkku ära ka, et ise sa aelesid mööda ööklubisid ringi ja leidsid mingi uue rikka ja toreda mehe ja lõhkusid perekonna, kanna see olukord siis nüüd välja, et su uus mees sinu last enam oma kodus näha ei taha.

Noh, vaatamata sellele, et lapse ema aeles ringi ja lõhkus perekonna, käitusid sina samuti suht tropilt. Sinu asi ei ole niiviisi end väljendada mitte kunagi ega mitte kellelegi. Ja väga nõme oli sinust laps sinna olukorda segada. See, et ema aeles, ei ole lapse süü. Laps peab ikka olema oodatud ja näha tahetud. Eriti isa poolt.

No aga lapse ema ju ise ka segas lapse asjasse. Niisamuti, nagu lapsi kooskasvatavad vanemad käivad ilma lasteta väljas, vahel käiakse ka ilma lasteta reisil, võivad seda teha lahus elavad vanemad. Ja mehe eksil, on ta siis laste ema või mitte, ei ole õigust teha etteheiteid selle kohta, kuidas tema laps eisa oma vaba aega sisustab.

Kõige hullem versioon esknaisest ongi see, kes hakkab ise organiseerima lapse ja isa koosveedetud aega, unustab ära, et lapse isal on veel lapsi, kellega ka tuleb arvestada ja äkki jätaks organiseerimise ikka laps eisa hoolde. Meil on olnud mehel tülisid eksnaisega seetõttu, et ta on ostnud ära mingid lasteteatripiletid lapsele ja minu mehele ilma, et oleks kuupäevi kooskõlastanud ja siis tuleb välja et oih, me oleme hoopis teisel üritusel sel ajal. Niimoodi ei käitu ma isegi suhtes olles, et ürituste kuupäevi ei kooskõlasta mehega. Aga miskipärast lahku minnes osadel naistel nagu kaob reaalsustaju, kujutavad ette, et eksmehe aeg kuulub neile ja neil on õigus otsustada ka eksi elu üle. Ja isegi kui lahkuminek oli rahumeelne, siis edasi võivad suhted päris halvaks minna, kui üks pool ei saa aru, et teine ei kuulu talle (ja muideks, lapsevanema elu ja aeg ei kuulu ka lapsele)

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 15:32; 31.10 09:49; 01.11 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga lapse ema ju ise ka segas lapse asjasse.

See tähendab, et kui kõik teised varastavad, siis ma võin ka. Kui kõik teised ropendavad, siis ma võin ka. Kõik teised narrisid/kiusasid/lõid seda last, siis ma võin ka. Kui kõik teised olid tropid, siis ma olen ka.
Mingi eneseväärikus ja põhimõtted võiks ikka igaühel endal olla. Ei pea kõike teiste järgi tegema.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 15:10; 31.10 09:29; 31.10 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine kannab last 9 kuud, sünnitab mõnel juhul päevi valudes, imetab, hooldab esimesed eluaastad. Karm on ette kujutada, et lahkumineku korral jäetaks laps elama isaga.

Aga vaata teisest punktist, et 9 kuud kandsid, sünnitasid päevi valudes, hooldasid täiega mitu aastat….ja nüüd on puhkus! Ega siis ema lapse elust ära ei lõigata. Mul oleks küll hea meel, kui keegi teine (st siis lapse isa) jageleks teismelisega õppimise, kooliskäimise ja väljaskäimise osas. Ostaks iga 3 kuu tagant uued tossud ja riided, sest eelmised jäid väikseks ja üleüldse, kasvataks-õpetaks-hooldaks. Ma käiks heameelega oma “väikese tiburulliga” ainult söömas ja kinos. Muidugi sätiks end uhkelt pildile, kui ta saab kiituskirja või võidab mingi võistluse või läheb kuskil muidu hästi. Jne.

Ma ei suuda emana sellist asja taluda, ma armastan oma last ja tahan temaga tegeleda iga päev. On see imelik?

Aga kui ühel päeval su teismeline laps sulle ütleb, et ta tahab nüüd isa juurde elama minna, kuidas sa siis reageeriks? Keelaks selle ära, sest sa armastad oma last ja tahad temaga tegeleda? Ütleksid oma lapsele, et kuna sina tema sünnitasid, siis peab ta sinu juures elama?

Teismeline saab ju ise otsustada, kus ta elab. Mõeldakse ikka väikest last.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.10 14:53; 30.10 15:13; 30.10 15:53; 30.10 16:05; 30.10 16:07; 30.10 17:37; 30.10 21:10; 30.10 23:49; 31.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul muidugi sai lapse ema sisinast nii kõrini, et ütlesin viimaks näkku ära ka, et ise sa aelesid mööda ööklubisid ringi ja leidsid mingi uue rikka ja toreda mehe ja lõhkusid perekonna, kanna see olukord siis nüüd välja, et su uus mees sinu last enam oma kodus näha ei taha.

Noh, vaatamata sellele, et lapse ema aeles ringi ja lõhkus perekonna, käitusid sina samuti suht tropilt. Sinu asi ei ole niiviisi end väljendada mitte kunagi ega mitte kellelegi. Ja väga nõme oli sinust laps sinna olukorda segada. See, et ema aeles, ei ole lapse süü. Laps peab ikka olema oodatud ja näha tahetud. Eriti isa poolt.

Jah, ideaalis võiks küll nii olla, et “laps peab olema ikka oodetud” ja näha tahetud, eriti isa poolt. Pean siinjuures selle ootamise all silmas lapse sündi. Miks osad naised on sellised, kes kinnitavad, et kuna last ei soovi, võtavad pille ja siis ühel hetkel, ennäe imet, on see lapsuke olemas ja jätkub jultumust tunnistada, et lasi asjadel nii juhtuda, kuna tema soovis seda last?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalse isa tiitlist sellesk ei piisa – peab otsekohe kandma ka raha,
kui saabub emalt sms- uued saapad, kanna sott, uus jope, teine sott. Ja seda loomulikult KOHE!

Kui see isa elatist ei maksnud, siis mis selles küsimises imelikku on?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 18:04; 31.10 17:42; 31.10 17:45; 31.10 20:07; 31.10 21:49; 01.11 16:52; 01.11 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vaevalt see minemine nii lihtne on. On isal uus pere, on ka isal ja uuel naisel õigus kaasa rääkida.

Kui see pole uue naise kinnisvara, siis tema hääleke eriti ei maksa.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 18:04; 31.10 17:42; 31.10 17:45; 31.10 20:07; 31.10 21:49; 01.11 16:52; 01.11 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vaevalt see minemine nii lihtne on. On isal uus pere, on ka isal ja uuel naisel õigus kaasa rääkida.

Kui see pole uue naise kinnisvara, siis tema hääleke eriti ei maksa.

Mis see kinnisvara juriidiline pool siia puutub? Sinu arvates kui see kuulub uuele naisele, pole mehel sõnaõigust ja kui see kuulub mehele, pole uuel naisel sõnaõigust? Kui tegu on nende inimeste koduga, siis vähemalt normaalsetes perekondades tehakse otsused koos.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see kinnisvara juriidiline pool siia puutub? Sinu arvates kui see kuulub uuele naisele, pole mehel sõnaõigust ja kui see kuulub mehele, pole uuel naisel sõnaõigust? Kui tegu on nende inimeste koduga, siis vähemalt normaalsetes perekondades tehakse otsused koos.

Tehakse otsused koos tõesti. Kuid kui kokkuleppele ei jõuta-lapsevanem soovib last enda juurde elama, kuid uus kaaslane mitte, siis ei ole uuel kaaslasel võõral pinnal mingit vetoõigust. Siis tuleb tal leppida või lahkuda.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 18:04; 31.10 17:42; 31.10 17:45; 31.10 20:07; 31.10 21:49; 01.11 16:52; 01.11 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see kinnisvara juriidiline pool siia puutub? Sinu arvates kui see kuulub uuele naisele, pole mehel sõnaõigust ja kui see kuulub mehele, pole uuel naisel sõnaõigust? Kui tegu on nende inimeste koduga, siis vähemalt normaalsetes perekondades tehakse otsused koos.

Tehakse otsused koos tõesti. Kuid kui kokkuleppele ei jõuta-lapsevanem soovib last enda juurde elama, kuid uus kaaslane mitte, siis ei ole uuel kaaslasel võõral pinnal mingit vetoõigust. Siis tuleb tal leppida või lahkuda.

Ma arvan, et sellised asjad räägitakse juba koos elama hakates alguses selgeks, mis saab siis kui ema juures elav laps tahaks elama tulla isa juurde vms.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellised asjad räägitakse juba koos elama hakates alguses selgeks, mis saab siis kui ema juures elav laps tahaks elama tulla isa juurde vms.

Vaevalt küll.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 18:04; 31.10 17:42; 31.10 17:45; 31.10 20:07; 31.10 21:49; 01.11 16:52; 01.11 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellised asjad räägitakse juba koos elama hakates alguses selgeks, mis saab siis kui ema juures elav laps tahaks elama tulla isa juurde vms.

Ma arvan et seda teeks vaid mina :). Mul on vaja plaan et oleks plaan b ja c. Mulle öeldakse et ma rikun selle omadusega kõigi tujusid. et ma olla liiga pessimistlik ja kahtlev.
Kujutage nüüd ette, et mees ja naine soovivad last. Kas nad arutavad seda lapse jagamist lahku minemise puhul enne või pärast lapse eostamist? Millal on selleks õige aeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peres on pigem mu mees see, kes tegeleb lastega rohkem. (Lapsed 4-5 aastased) Tal parema graafikuga töö – seega rohkem aega lastega tegeleda. Mul on pikad päevad ja olen suhteliselt väsinud lihtsalt kogu aeg – seega ka süütenöör lühem ja vaimselt ei jõua kõikide kapriisidega tegeleda. Seega olen mina pigem see EI ütleja ja korralooja ja mu mees siis see toredam lapsevanem. Kui kunagi peaksime lahku minema ja nö kohtus lapsi jagama siis saan täiesti aru laste soovist isaga elada. Kahju oleks küll aga tahan ikka seda, mis lastele parem. Kuigi tean, et arvatavasti oleks siiski see 50% ema juures, 50% isa juures. Isa on lastele sama vajalik kui ema, eriti kui isa tahab lastega tegeleda ja armastab neid rohkem kui elu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga lapse ema ju ise ka segas lapse asjasse.

See tähendab, et kui kõik teised varastavad, siis ma võin ka. Kui kõik teised ropendavad, siis ma võin ka. Kõik teised narrisid/kiusasid/lõid seda last, siis ma võin ka. Kui kõik teised olid tropid, siis ma olen ka.

Mingi eneseväärikus ja põhimõtted võiks ikka igaühel endal olla. Ei pea kõike teiste järgi tegema.

Ei see ei tähenda seda. Aga kui üks pool pidevalt topib nina teise ellu – siis võib üks hetk end asuda kaitsma. ja parim kaitse, nagu teada, on rünnak. Kui eksnaine topib oma nina eksmehe ellu ja eksmehel on juba uus kaaslane, siis tegelikult topib ta oma nina ka uue kaaslase ellu. Sisuliselt üritas ta antud näites dikteerida mitte ainult seda, kuidas eksmees võib reisida, vaid ka eksi uus kaaslane. Kuidas suhtuksin naised ise, kui eksmees hakkaks nende elu samamoodi korraldama? Miks lahuselav vanem ei hakka lambist lapse ja temaga kooselava vanema ühist elu korraldama?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 15:32; 31.10 09:49; 01.11 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellised asjad räägitakse juba koos elama hakates alguses selgeks, mis saab siis kui ema juures elav laps tahaks elama tulla isa juurde vms.

Ma arvan et seda teeks vaid mina :). Mul on vaja plaan et oleks plaan b ja c. Mulle öeldakse et ma rikun selle omadusega kõigi tujusid. et ma olla liiga pessimistlik ja kahtlev.

Kujutage nüüd ette, et mees ja naine soovivad last. Kas nad arutavad seda lapse jagamist lahku minemise puhul enne või pärast lapse eostamist? Millal on selleks õige aeg?

Siiski, mina ka. Ja lapse jagamise teema räägiks ka juba enne eostamist selgeks. Kuigi jah, laste saamise teemas olen ma seisukohal, et iga naine saab nii palju lapsi kui ta jõuab vajadusel ise üksi üles kasvatada, seega, räägiks teema juba enne eostamist selgeks, aga ei eelda, et lahku minnes peaks mees lapse enda juurde elama võtma vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga lapse ema ju ise ka segas lapse asjasse.

See tähendab, et kui kõik teised varastavad, siis ma võin ka. Kui kõik teised ropendavad, siis ma võin ka. Kõik teised narrisid/kiusasid/lõid seda last, siis ma võin ka. Kui kõik teised olid tropid, siis ma olen ka.

Mingi eneseväärikus ja põhimõtted võiks ikka igaühel endal olla. Ei pea kõike teiste järgi tegema.

Ei see ei tähenda seda. Aga kui üks pool pidevalt topib nina teise ellu – siis võib üks hetk end asuda kaitsma. ja parim kaitse, nagu teada, on rünnak. Kui eksnaine topib oma nina eksmehe ellu ja eksmehel on juba uus kaaslane, siis tegelikult topib ta oma nina ka uue kaaslase ellu. Sisuliselt üritas ta antud näites dikteerida mitte ainult seda, kuidas eksmees võib reisida, vaid ka eksi uus kaaslane. Kuidas suhtuksin naised ise, kui eksmees hakkaks nende elu samamoodi korraldama? Miks lahuselav vanem ei hakka lambist lapse ja temaga kooselava vanema ühist elu korraldama?

Kui sulle mehe eelmine elu ärritav on, siis oleksid vaba mehe pidanud valima. Laps oli on ja jääb siiski mehe ellu terveks eluks ja sellega pead arvestama. Eksnaisest niipalju, et järelikult on sinu mees talle andnud võimaluse sedasi teie elu korraldada. Järelikult ei ole mees ka piisavalt konkreetne olnud ja laseb sedasi organiseerida. Süüd otsi ikkagi omaenda mehel, mitte ära süüdista endist naist või veel nõmedam, mehe last.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga lapse ema ju ise ka segas lapse asjasse.

See tähendab, et kui kõik teised varastavad, siis ma võin ka. Kui kõik teised ropendavad, siis ma võin ka. Kõik teised narrisid/kiusasid/lõid seda last, siis ma võin ka. Kui kõik teised olid tropid, siis ma olen ka.

Mingi eneseväärikus ja põhimõtted võiks ikka igaühel endal olla. Ei pea kõike teiste järgi tegema.

Ei see ei tähenda seda. Aga kui üks pool pidevalt topib nina teise ellu – siis võib üks hetk end asuda kaitsma. ja parim kaitse, nagu teada, on rünnak. Kui eksnaine topib oma nina eksmehe ellu ja eksmehel on juba uus kaaslane, siis tegelikult topib ta oma nina ka uue kaaslase ellu. Sisuliselt üritas ta antud näites dikteerida mitte ainult seda, kuidas eksmees võib reisida, vaid ka eksi uus kaaslane. Kuidas suhtuksin naised ise, kui eksmees hakkaks nende elu samamoodi korraldama? Miks lahuselav vanem ei hakka lambist lapse ja temaga kooselava vanema ühist elu korraldama?

Kui sulle mehe eelmine elu ärritav on, siis oleksid vaba mehe pidanud valima. Laps oli on ja jääb siiski mehe ellu terveks eluks ja sellega pead arvestama. Eksnaisest niipalju, et järelikult on sinu mees talle andnud võimaluse sedasi teie elu korraldada. Järelikult ei ole mees ka piisavalt konkreetne olnud ja laseb sedasi organiseerida. Süüd otsi ikkagi omaenda mehel, mitte ära süüdista endist naist või veel nõmedam, mehe last.

Ma arvan, et enamus mehi on oma eksnaiste suhtes vägagi konkreetsed, aga naistel on ju v*tuviha ja vaja mehe uues elus surkida. Ise pole tahtnud, aga teistele ka ei anna vms. suhtumine. Arvamus, et mehel polegi uuele elule õigust, on eksnaiste seas üsna levinud. Peaasi, et lapse jaoks raha kannab ja võimalikult sageli enda juurde võtab. Mida sagedamini laps isa juures on, seda vähem on ju mehel ja uuel naisel võimalust privaatselt koos olla, ja kui laps reisile kaasa sokutada, oleks reis ka rikutud. Bingo!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et lapse jaoks raha kannab ja võimalikult sageli enda juurde võtab. Mida sagedamini laps isa juures on, seda vähem on ju mehel ja uuel naisel võimalust privaatselt koos olla, ja kui laps reisile kaasa sokutada, oleks reis ka rikutud. Bingo!

Kui su mees sellise ohmooniga koos oli, nagu väidad ning lausa lapse said, siis on ta ju ise ka ohmoon. Ja sina ka, et sellisega koos.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 18:04; 31.10 17:42; 31.10 17:45; 31.10 20:07; 31.10 21:49; 01.11 16:52; 01.11 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et lapse jaoks raha kannab ja võimalikult sageli enda juurde võtab. Mida sagedamini laps isa juures on, seda vähem on ju mehel ja uuel naisel võimalust privaatselt koos olla, ja kui laps reisile kaasa sokutada, oleks reis ka rikutud. Bingo!

Kui su mees sellise ohmooniga koos oli, nagu väidad ning lausa lapse said, siis on ta ju ise ka ohmoon. Ja sina ka, et sellisega koos.

Ma niipalju enda aktsiaid siiski ikka tõstaks, et mina ei hakka omavoliliselt küll last saama nagu see naine tegi. Ei valeta, et võtan pille ja siis teadlikult vahepeal ei võta. Laps küll selles süüdi ei ole, et ta ema nii teda siia ilma muretses.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma niipalju enda aktsiaid siiski ikka tõstaks, et mina ei hakka omavoliliselt küll last saama nagu see naine tegi. Ei valeta, et võtan pille ja siis teadlikult vahepeal ei võta. Laps küll selles süüdi ei ole, et ta ema nii teda siia ilma muretses.

Naine ise rääkis sulle, et nii oli?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 18:04; 31.10 17:42; 31.10 17:45; 31.10 20:07; 31.10 21:49; 01.11 16:52; 01.11 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma niipalju enda aktsiaid siiski ikka tõstaks, et mina ei hakka omavoliliselt küll last saama nagu see naine tegi. Ei valeta, et võtan pille ja siis teadlikult vahepeal ei võta. Laps küll selles süüdi ei ole, et ta ema nii teda siia ilma muretses.

Naine ise rääkis sulle, et nii oli?

Kinnitas küll, jah, et see laps on olemas sellepärast, et tema tahtis teda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.10 15:14; 31.10 08:48; 31.10 08:59; 31.10 14:20; 31.10 19:13; 31.10 21:39; 01.11 11:36; 01.11 15:36; 01.11 17:11; 01.11 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel on õigus mõlemale vanemale, nii lihtne see ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Ema ja isa võrdsed?