Esileht Pereelu ja suhted Ema ja õde susivad seljataga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Ema ja õde susivad seljataga

Postitas:

Ma olen tõeliselt pettunud oma emas ja ões. Nende käitumine teeb mind kurvaks, sest ma ei mõista neid enam.
Nimelt siis igapäevaselt käin emaga läbi mina, vanem õde. Noorem õde mul töötab ja elab inglismaal, aegajalt helistab emale, kurdab oma rasket elu, mangub vahest söögiraha. Kui tal endal on mõni suhe seal parasjagu hästi minemas, siis ta meiega pea kunagi ühendust ei võta. Kui tal on aga kehvasti, pean olema 24/7 valmis temaga suhtlema.
Emast siis niipalju. Aitan tal arveid maksta, haldan tema interneti panka, aitan teda, kui vaja, vaatan veenäitu, helistan, panen arstiaegu kinni, annan nõu, suhtlen, käin külas, aitan koristada. Ema on 60 aastane. Kui abi palub, siis aitan.
Eile siis sai räägitud arvete maksmisest ja üldse rahaülekannetest. Täna püüdsin internetipangas sisse logida, aga ei õnnestu. Keegi oli konto proovimistega blokkinud. Ja teate, mis välja tuli? Ema oli palunud minu inglismaal oleval õel oma internetipanka sisse logida, et ta kontrolliks, palju ta arvetel raha on. Tal on üks nö säästuarve, millele panime puhkuserahad, et tal oleks ka see kuu, millest elada. Milliste koodidega nad sinna püüdsid logida, jääb mulle arusaamatuks? Piisaks ju ainult ühest telefonikõnest minule. Ma saaks vaadata ja teada anda. Et siis mind ei usaldata? Aga igakuiste arvetemaksmise jaoks kõlban küll? Või kui on vaja koristamisel abi? Veenäidu vaatamiseks käin küll? Et lähen oma ema paarisaja euriga kõige kaduva teed? Seda nad arvavadki …
Esiteks, minu arust on nad mõlemad rumalad. See, et ema midagi sellist palus õel teha, ja see, et mu õde midagi sellst tegigi. Muudkui susivad ja susserdavad seljataga.
Samamoodi on siis, kui ema on millegi peale solvunud. Siis kurdab mu õele, jättes muidugi omapoolse käitumise ja reageeringud rääkimata, ja lõpptulemus on see, et need kaks on omavahel jutud hästi klappima saanud, ja mina olen siis see paha. Tegelikkuses aga … Ja siis õde muudkui räägib, kui paha ma olen, ja ema üldse ei aita, ja …
Ja üleüldse – ma tunnen, et mulle tehakse selget ülekohtu. Tahan head, aga lõpptulemus on selline, nagu tavaliselt. Palju närvikulu ja muud midagi.

Nüüd siis … kui ema tahab, et teda veel aitan, peaks ta minema pangast uusi koode tooma, ja siis oleks vaja arved vaadata, ja – ahjaa, veenäit vajab vaatamist. Ja ta tahtis minuga koos laadale minna, ja midagi oli kindlasti veel.
Miks mina saan piki pead selle eest, kui aitan?
Õde oodatakse inglismaalt koju kui taevamannat. Kui mu ema aga ainult mu õe peale panustab, on ta lõpuks üksi ja kõigest ilma. Neetud susserdamine …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 14:20; 08.08 14:31; 08.08 14:35; 08.08 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa eriti aru, milles see kohutav susserdamine seisneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu õde on on ju samuti Sinu ema laps. Loomulikult on igati normaalne kui Su ema suhtleb kõikide lastega. Pealegi- mis paneb Sind arvama, et just Sina ja ainult Sina võid sisse logida interneti panka? Ohh, tegelikult pole ju midagi halvasti- lihtsalt väike kadeduse ussike närib vaikselt Sind. Rõõmusta, et Sul on õed ja ema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asemel, et helistada mulle ja lasta kontojäägid üle vaadata, helistab mu ema inglismaal olevale õele!?! Õele, kellel pole isegi mitte paroole. Milleks niimoodi susida, ja kõik ära solkida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 14:20; 08.08 14:31; 08.08 14:35; 08.08 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole kadeduses. Minugipoolest maksku mu õde neid arveid ja ajagu asju internetipangas. Aga tal polnud mittemingisuguseid koode, et seal üldse midagi teha. Sellega blokkis ta konto ära ja nüüd ei saa keegi meist enne midagi teha, kui ema pole pangas ära käinud. Mul ükskõik, kes nende rahaasjadega tegeleb. Veidi usaldust ja ausust kuluks ära. Mingit kadeduseussi mul pole, kurvaks teeb see, et need kaks tegutsevad minu seljataga. Tõstan käed üles, ja annan teatepulga edasi. Minu õde võib edasi majandada. Kuidas, pole enam minu mure. Ka minul on õigus solvuda, ja nii ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 14:20; 08.08 14:31; 08.08 14:35; 08.08 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle asemel, et helistada mulle ja lasta kontojäägid üle vaadata, helistab mu ema inglismaal olevale õele!?! Õele, kellel pole isegi mitte paroole. Milleks niimoodi susida, ja kõik ära solkida?
[/tsitaat]
Mille Su ema ära solkis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

60 aastane pole mingi muldvanake, miks sa talle internetipanga kasutamist pole õpetanud? Või mingu küsigu pangas palju tal kontojääk on. Natuke kummaline see, kõik võtmed minu käes ja siis jagan emale jaopärast raha ja abi. Ema on ikka teovõimeline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas sa oled ema käest selle kohta küsinud? miks nad nii tegid? kindlasti on neil selle kohta oma seletus, ning sinu arvamused, et sind ei usaldata jne , jne on absoluutselt valed. (ja muide, ema ei ole väike titt, vaid täitsa suur inimene, kes saab päris ise ka hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

60 aastane saab ilusti arvuti kasutamisega hakkama, mu ema on 62 ja töötab finantsjuhina ja ajab ise oma asju ja aitab meid..

Las su ema ajab ise oma asju ja sa käi tal külas nagu kuuvarjutus ja oledki lemmik jälle, sest harva näha 🙂

Kui teed kõik ette taha ära emale, siis ta muutubki saamatuks.

Ja kus sa tead, mis kamm selle interneti pangaga oli. Võibolla nad rääkisid telefonis ja siis su emps ütles, et ah et vaata seda kah ole hea.. ma ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei jaga emale jaopärast raha. Kokkulepe oli, et tema palgapäeval kannan kõrvalepandud raha ta arvele. Palgapäev peaks olema homme. Ta on täiesti teovõimeline, täie mõistuse juures. Paroolid on minul vaid arvete maksmise tõttu. Kuna ema ise arvutit ei tunne, ja hoiab sellest eemale, siis õpetamise peale ma oma auru panema ei hakka. Eriti veel siis, kui ta selle vastu nagunii huvi ei tunne. Tema enda soov oli see, et mina igakuiselt ta arveid maksaksin. Ma ei PEA seda tegema, Ma täiesti adun, et ta on täiskasvanud inimene, ja praeguseks olengi veendunud, et pean selliste igapäevase tingimusteta abistamise lõpetama.
Vaadake, mina ei keela tal arvete maksmist, rahaasjade haldamist, arvepidamist, kontoväljavõtete vaatamist. Aga ma ei taha kuulda kuu lõpus hädaldamist, kuidas tema oma rahaasjadega hakka ei saa. Ja nüüd olengi mina see paha. Et arveid maksan ja aitan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 14:20; 08.08 14:31; 08.08 14:35; 08.08 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailmas möllavad tornaadod, vulkaanid ajavad pulbitsedes üle ääre, toimuvad katastroofid ja jubedad kuriteod.. inimesed kaotavad kodud, perekonna… Loe nüüd oma postitus veel kord läbi ja süvene veidi.. Kas Sinu ema ja õe käitumine on ikka nii ebaõiglane ja ülekohtune, et olla nii vihane ja õnnetu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mõistan sind ja sul on tõesti põhjust solvunud olla.
nii ja las see netipank siis jääda. sina seda avada ei saa ja las olla.
ja kui ema uurima hakkab, siis seleta ära, mis õe \”häkkimise\” tõttu juhtus ja et sina sinna sisse ei saa. et las siis nüüd õde tegeleb sellega. sest mina sinu asemel õde ei usaldaks ja kui teil kahekesi on kontole juurdepääs, siis võib õde sealt midagi endale tõsta ja siis oled hiljem sina süüdi.
ja emal aita ikka koristada ja laadal käige, aga raha-asjad siis las jääda õe mureks. vaadaku ise kuidas sellega hakkama saavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:00; 08.08 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Susserdamist ei ole siin kusagil. Küll on aga näha võimutsemist ja kontrollivajadust. Kohe alguses oleks tulnud emal lasta arveid endal maksta, mitte võtta rõõmuga selline kohustus endale. Panga kasutamise oskus tuleb ajaga. Tema eest asjade ärategemisega aga toodad emas saamatust, abitust ja rumalust. Miks sa seda teed ? Arvutikasutamise õpivad ära ka 70+ inimesed. Neil võtab see aega, nad on aeglased, aga neil tuleb lasta kõike ise teha. Siis nad õpivad. Oskajat inimest on vaja algul ainult jälgijaks ja suunajaks. Nii et kahjuks antud näitest võiks väljalugeda, et ema üritab oma tütre võimu alt vabaneda, kasutades siis teise tütre abi. Nii et soovitus on, õpeta ema arvutit kasutama, aga ära tema eest midagi ära tee. Saad ise vaba aega ja ema on iseseisvam. Kui väidad end olevat täie mõistusega inimene, miks sa toodad abitust ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Zola kirjutas:[/small]
[tsitaat]Maailmas möllavad tornaadod, vulkaanid ajavad pulbitsedes üle ääre, toimuvad katastroofid ja jubedad kuriteod.. inimesed kaotavad kodud, perekonna… Loe nüüd oma postitus veel kord läbi ja süvene veidi.. Kas Sinu ema ja õe käitumine on ikka nii ebaõiglane ja ülekohtune, et olla nii vihane ja õnnetu?[/tsitaat]

niimoodi inimese probleemi pisendada ei ole viisakas. ah et miski peale katastroofi ei ole õnnetus? kui sinu laps sureb, siis on see köki-möki, sest aafrikas sureb neid 100 tk päevas ja sulle jäi 2 veel alles?
perekoolis võid siis ainult sõna võtta, kui mees peksab ja vaja \”alimendid\” peale panna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:00; 08.08 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja,
sinu lugu on niiiiiiiiiiiiiii vana ja korduv. laps, kes on kodus, on kohusetundlik ja abivalmis, teeb ja toob, pole \”vanade\” silmis pooltki seda väärt, mis kaugele rännanud/hüljanud ja ainult vahel magusaid telefonikõnesid tegev laps. retsepti toimetulekuks oskad sa ise leida … kas lepid sellega või hakkad end kehtestama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks see, et ema ise oma pangaarvega tutvuda tahtis, sind niiväga pahandab?

ma olen su emast ainult 10 aastat noorem, ei kujuta ette, et minu isiklikke rahaasju peaks ajama keegi teine. mu 87 aastane ema maksab ise oma arved, tõsi küll, mitte internetipangas vaid vanamoodsalt aga see on iseseiseva inimese väärikuse küsimus, ise oma rahasid käsutada.

õde aga… noh, sellega on ilmselt nii, et kes kaugel, see armas.
mäletan, et lapsena oli ikka see vend armsam, kes parasjagu kodus ei elanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 15:30; 08.08 16:09; 08.08 17:50; 10.08 13:01; 11.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangast ei pea mingeid koode tooma. Kui koodid valesti pandud ja konto blokeeritud, helistatakse klienditoele, kes küsib teatud andmeid ja võtab blokeeringu maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milles probleem, kuna ema ja õe tegevuse tõttu ei saa elu enam vanaviisi jätkuda, siis las edasi tegeleb ema oma asjadega ise- ütledki lihtsalt- kuna sulle tundub, et ema enam sind ei usalda, (milleks muidu lasta üle kontrollida), siis sa ei taha sellega enam tegeleda ja kõik. ema on täiskasvanud ja nagu ma aru saan, siis ka täiesti tavaline inimene, siis tegelegu oma asjadega ise- kui ei taha netipanka kasutada, saab ju pangas sõlmida otsekorraldused, maksta automaadis vmi.

minu jaoks on selline ilma paroolideta sisselogimine küll paras susserdamine, lisaks muidugi ka äärmiselt lapsik- täiskasvanud inimene, kes asjast vähegi jagab (siin õde) peaks ju teadma, et see on äämiselt loll ettevõtmine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 15:41; 08.08 15:47; 08.08 16:43; 08.08 18:33; 10.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, kui mina oma ema igapäevase poputamise, aitamise, suhtlemise ja tema järgi oma elu korraldamise lõpetasin, läksid meie suhted palju paremaks (vähemalt minu vaatenurgast). Tal on selline loll komme, et ründab alati kõige lähedasemaid ja neid kes teda aitavad. Ma ei tea, kas see on midagi sarnast aga meil oli just nii. See on vist midagi analoogset lastega, kes jonnivad ainult emmega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks paljud suhtuvad teemaalgatajasse nagu too oleks väevõimuga kontrolli ema pangakonto üle võtnud?
mulle tundub küll, et siin on ema lihtsalt läinud kergema vastupanu teed ja oma tüütud kohustused lihtsalt edasi delegeerinud, st arvestades seda, et ema ise on veel igati tegus, on tegu mingil määral oma lapse ärakasutamisega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 15:41; 08.08 15:47; 08.08 16:43; 08.08 18:33; 10.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks paljud suhtuvad teemaalgatajasse nagu too oleks väevõimuga kontrolli ema pangakonto üle võtnud?
mulle tundub küll, et siin on ema lihtsalt läinud kergema vastupanu teed ja oma tüütud kohustused lihtsalt edasi delegeerinud, st arvestades seda, et ema ise on veel igati tegus, on tegu mingil määral oma lapse ärakasutamisega[/tsitaat]

näib, et tütrele siiski senini sobis taoline asjade korraldus. see, et ta ema \”tüütutes kohustuses\” aitas, ei tähenda ju ometi seda, et peaks hirmus solvunud olema, et ema ise ka oma pangaarvega tutvuda tahtis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 15:30; 08.08 16:09; 08.08 17:50; 10.08 13:01; 11.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

näib, et tütrele siiski senini sobis taoline asjade korraldus. see, et ta ema \”tüütutes kohustuses\” aitas, ei tähenda ju ometi seda, et peaks hirmus solvunud olema, et ema ise ka oma pangaarvega tutvuda tahtis.
[/tsitaat]selles olukorras- kui 2 täiemõistuslikku inimest võtavad ette nii absurdse teo nagu seda on ilma paroolideta netipanka sisenemine, siis oleks mina ka, mitte ainult solvunud vaid lausa vihane- täiskasvanud inimene ei saa ju nii loll olla. kui ema tahtis oma kontost ülevaadet saada, oleks pidanud ju koode omavale tütrele ütlema- palun näita. miks seda oli vaja selja taga teha???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 15:41; 08.08 15:47; 08.08 16:43; 08.08 18:33; 10.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
selles olukorras- kui 2 täiemõistuslikku inimest võtavad ette nii absurdse teo nagu seda on ilma paroolideta netipanka sisenemine, siis oleks mina ka, mitte ainult solvunud vaid lausa vihane- täiskasvanud inimene ei saa ju nii loll olla. kui ema tahtis oma kontost ülevaadet saada, oleks pidanud ju koode omavale tütrele ütlema- palun näita. miks seda oli vaja selja taga teha???[/tsitaat]

inimene, kes netiloogikast suurt midagi ei tea, võib vabalt just nii \”loll\” ollagi. aga see ei peaks teemaalgatajale uudis olema, muidu toimetaks ema ju oma ülekandeid ise.

minu jaoks on mõistetamatu suhtumine, et kui inimene tahab OMA kontol toimvat näha, siis nimetatakse seda seljataga suskimiseks ja mängitakse solvunut.

kui mina toimetaks kellegi asemel nõndaviisis tema rahaasju, siis igasugusete arusaamatuste vältimiseks prindiksin regulaarselt konto omanikule ka vastvad väljavõtted.

ja lõpetuseks, blokeeringu avamine ei ole tõesti mingi raketiteadus, et sellest nüüd teba mis suur draama teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 15:30; 08.08 16:09; 08.08 17:50; 10.08 13:01; 11.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh mida sa nüüd liialdad. Ma ei usu iialgi, et sa ise maksad ema eest tema maksud ära oma raha eest-pigem maksad ema raha eest ema maksud ära. Teiseks peaks su ema hoopis oma interneti panga teie mõlema käest ära võtma, paroolid ära muutma ja ise oma raha kasutama hakkama. Mis see olgu, sina ei pea mitte tema eest tema asju ajama nagu ka su õde mitte. Su ema on alles 60, ta ei ole veel vanur.

Sa oled suur inimene, täiskasvanud naine, millest selline haiglane huvi oma ema pangakonto seisu vastu? Sa majanda ise oma rahadega. Kui ema suutis toime tulla teadmisega, et inteneti pank on blokeeritud, ja ta peab nüüd panka minema uue järgi, mida ma soovitan tal endal kasutama hakata nüüdsest iseseisvalt, siis mis sina sellest närvivapustuse saad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 17:51; 08.08 17:58; 08.08 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ema ise ei korista? Ega vaata oma veenäitu? Ei pane omale arstiaegu – tal pole telefoni või?

Mulle tundub, et sulle meeldib tema üle võimu/kontrolli omada. Et sina oled see, kes käib ja suhtleb ning annab nõu, lisaks teeb ära mitmed toimingud, millega ema tegelikult vabalt ise hakkama saaks. Lisaks sellele majandab ema rahaasjadega ja hoolitseb raha kõrvalepanemise eest.

Kõige selle varjus paistab, et oled oma õe peale armukade. Võib-olla on kontroll ema üle see, millega püüad ema panna rohkem endast sõltuma, et olla see asendamatu tütar (keda seeläbi võiks ka rohkem armastada).

Mina soovitan, et lase igaühel elada oma elu, las ema toimetab oma asju ise, las õde helistab nii harva või tihti kui tahab ja ära murra pead tema helistamistiheduse üle olenevalt sellest, kas tal on parajasti peika või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
selles olukorras- kui 2 täiemõistuslikku inimest võtavad ette nii absurdse teo nagu seda on ilma paroolideta netipanka sisenemine, siis oleks mina ka, mitte ainult solvunud vaid lausa vihane- täiskasvanud inimene ei saa ju nii loll olla. kui ema tahtis oma kontost ülevaadet saada, oleks pidanud ju koode omavale tütrele ütlema- palun näita. miks seda oli vaja selja taga teha???[/tsitaat]

Miks peaks ema, kelle internetipangaga on tegu, paluma tütrelt paroole, kes seda internetipanka nn kasutab tema eest? See tütar peaks ise olema nii mõistlik, et lõpetada ema eest \”hoolitsemine\” ja lasta tal ise enda raha majandada. Paluda ei ole kellelgi kedagi vaja selleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 17:51; 08.08 17:58; 08.08 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei jaga emale jaopärast raha. Kokkulepe oli, et tema palgapäeval kannan kõrvalepandud raha ta arvele. Palgapäev peaks olema homme. Ta on täiesti teovõimeline, täie mõistuse juures. Paroolid on minul vaid arvete maksmise tõttu. Kuna ema ise arvutit ei tunne, ja hoiab sellest eemale, siis õpetamise peale ma oma auru panema ei hakka. Eriti veel siis, kui ta selle vastu nagunii huvi ei tunne. Tema enda soov oli see, et mina igakuiselt ta arveid maksaksin. Ma ei PEA seda tegema, Ma täiesti adun, et ta on täiskasvanud inimene, ja praeguseks olengi veendunud, et pean selliste igapäevase tingimusteta abistamise lõpetama.
Vaadake, mina ei keela tal arvete maksmist, rahaasjade haldamist, arvepidamist, kontoväljavõtete vaatamist. Aga ma ei taha kuulda kuu lõpus hädaldamist, kuidas tema oma rahaasjadega hakka ei saa. Ja nüüd olengi mina see paha. Et arveid maksan ja aitan? [/tsitaat]

Mina ei saa aru mida sa räägid ometi. Mida tähendab, et SINA kannad ema palgapäeval kõrvalepandud raha ta arvele???? Palgapäeval saadakse palka, mitte kõrvalepandud raha! Sa oled iseenda ema tööandja või? Või võtad ema kontolt tema palga välja ja siis kannad palgapäeval tagasi selle, mis üle jäi, et ta elaks sellest kuu aega? Einoh, mida veel. Kuidas täpsemalt see su emale kasu tooks? Järelikult kui su ema hakkas \”susserdama\” su õega sinu teadmata, siis nad kumbki ei usalda sind enam, ja võib olla ka põhjusega. Ma siiski saan su jutust aru, et õde ei helista SULLE eriti tihti, kuid emaga nad suhtlevad küll tihedalt, olenemata vahemaast. Arvan, et sa peaksid oma ema rahade üle muretsemise lõpetama, ja õega ära leppima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 17:51; 08.08 17:58; 08.08 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei saa aru mida sa räägid ometi. Mida tähendab, et SINA kannad ema palgapäeval kõrvalepandud raha ta arvele???? Palgapäeval saadakse palka, mitte kõrvalepandud raha! Sa oled iseenda ema tööandja või? Või võtad ema kontolt tema palga välja ja siis kannad palgapäeval tagasi selle, mis üle jäi, et ta elaks sellest kuu aega? Einoh, mida veel. Kuidas täpsemalt see su emale kasu tooks? Järelikult kui su ema hakkas \”susserdama\” su õega sinu teadmata, siis nad kumbki ei usalda sind enam, ja võib olla ka põhjusega. Ma siiski saan su jutust aru, et õde ei helista SULLE eriti tihti, kuid emaga nad suhtlevad küll tihedalt, olenemata vahemaast. Arvan, et sa peaksid oma ema rahade üle muretsemise lõpetama, ja õega ära leppima. [/tsitaat]mida sa hüsteeritsed? õpi lugema- teemaalgataja ju kirjutas, et emal oli puhkus ja ta pani pool raha \”kõrvale\” ning pidi nö palgapäeval tagasi kandma- mis teha, kui mõned ei suuda ise oma raha 2k peale ära jagada ja suure summa kohe laiaks löövad ning peale puhkust kuival peavad passima.
üldiselt on mul tunne, et enamus siinseid inimesi pole taolise olukorraga lihtsalt kokku puutunud- selline olukord lihtsalt kujuneb aja jooksul, algul antakse üks asi teha, siis lisandub teine- a la ma ei oska avutit kasutada, maksa minu eest need arved ära. mingi aja pärast jääbki kogu arvemajandus juba tütre vki kätte ja siis tullakse juba järgmise palvega, et kuna sa nagunii tegeled nende arvetega, siis võiks sa ju ka veenäidu saata- ok pole raske, teen ära. ja kui see lumepall on juba veerema läinud, siis peatada on seda suht raske- ühelt poolt \”õigustatud ootus\” ja teiselt poolt lapselik süütunne- kuidas ma nüüd järsku ütlen emale ära.

mul langes ema oma ämmaga kunagi sellesse lõksu, oli samuti kõige lähemal elav- pikk lugu, aga kaasa tõi see samuti ainult intiige ja seljatagasusimist kahe kaugemal elava poja poolt, seega minu soovitus teemaalgatajale- viimane aeg see olukord lõpetada.

ema oli netikauge, seega tõesti ehk ei tulnud selle peale, aga see teine tütar???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 15:41; 08.08 15:47; 08.08 16:43; 08.08 18:33; 10.08 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina aga arvan, et õde tahtis emalt lihtsalt raha küsida ja kuna oli parajasti telefonivestlus, siis üritas seda koheselt teha. ei tahetud, et sina sellest teada saaksid. võimalik, et oleksid emaga sellepärast riidlema hakanud, et ta õele raha annab või mis iganes põhjusel sel hetkel sinu poole ei pöördutud.

mina susserdamist siin küll ei näe. ema raha, ema konto, tahab ja vaatab palju tal raha on ja sinusse see ei puutu küll kuidagi.
või arvad, et kuna sul on paroolid, siis oled konto kuninganna või?

iseasi on see et ema ei jaga neist asjadest midagi, aga kuidas su õde ei tea, et niisama ikka netipanka sisse ei saa, vot seda minu mõistus enam ei võta küll!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina aga arvan, et õde tahtis emalt lihtsalt raha küsida ja kuna oli parajasti telefonivestlus, siis üritas seda koheselt teha. ei tahetud, et sina sellest teada saaksid. võimalik, et oleksid emaga sellepärast riidlema hakanud, et ta õele raha annab või mis iganes põhjusel sel hetkel sinu poole ei pöördutud.[/tsitaat]Arvan sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Ema ja õde susivad seljataga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.