Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ema jagab fotosid teismelise tütre toast, inimesed ei suuda nähtut uskuda

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ema jagab fotosid teismelise tütre toast, inimesed ei suuda nähtut uskuda

Postitas:
Kägu

Lugesin seda uudist ja mulle jäi arusaamatuks, mida inimesed nähtus uskuda ei suuda?
Kas seda, et fotod on ilmselge lavastus?
Selliseks muutub tuba ehk nädalaga, kui pärast kooli riided põrandale visata ja mõnda asja toas siia-sinna tõsta ja põrandale pikutamiseks pesa teha. Kõik valged pinnad on absoluutselt puhtad, plekkide ja tolmuvabad. Kuna ka minu kodukontori töölaud (mille taga ma viibin ainult pärast tööpäeva õhtuti ja nädalavahetustel) on valge ja see määrdub ikka megakiiresti. Eriti kui võtad kohvitassi ja võileivad mõnikord arvuti juurde kaasa. Aga sellel tüdrukul on laud lumivalge.
Mis sellise võltsuudise mõte on?

https://kodustiil.postimees.ee/6775014/ema-jagab-fotosid-teismelise-tutre-toast-inimesed-ei-suuda-nahtut-uskuda?utm_source=kodustiil_fb&utm_medium=wallpost&utm_content=6775014&utm_campaign=fb_post&fbclid=IwAR2Z_db6bX8bgye8YXoVgehsw3fjjcz3gtFl_-5oa33yAdO9EMk1DlKITRo

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimesed ei suuda uskuda, et üks ema võiks sedasi oma tütre privaattsooni internetti riputada?

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu kahe põhikooliealise lapse tuba läheb nädalaga selliseks, kui ma piitsaga kõrval ei seisa. Nii et ei imesta üldse.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed ei suuda uskuda, et üks ema võiks sedasi oma tütre privaattsooni internetti riputada?

Jah, sellele mõtlesin ise ka. Eriti, kui tal on autistist tütar.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu teismelisel läheb 5 minutiga tuba selliseks. Jäängi rääkima, aga paneb ikkagi riided põrandale ja voodile laiali. Mees pakkus, et ehk aitaks see, kui hakkas ära viskama. Ei ole variant, sest ise olen nende eest siiski maksnud. See jääb aga küll arusaamatuks, et mis selles uudises nii erilist on.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu 18a poja tuba on peaaegu selline. Kui tal juba terve põrand on riietega kaetud, siis ma käin ja näägutan teda, siis viib osa asju ära mustapesukasti.
Minu jaoks neis fotodes küll midagi uskumatut pole. Tavaline vaatepilt toast, kus pole aasta aega koristatud.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teemaalgataja mõtleb seda, et kui AASTA aega pole koristatud, peaks kõikjal vedelema ka tolmutordid, olema jälgi mustusest (toidupuru, puhastamata pinnad), mitte ainult asjad toas laiali.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma võiks iga nädal oma poja toa pilte uudistele saata ning need fotod oleksid “vingemad”.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida seal mitte uskuda on- tavalise “seapesastaadiumis” teismelise tuba.
Ja teine asi, et see pilt on ikka reeturlik- salaja tehtud jne. Endale küll ei tahaks sellist frenemy tüüpi ema. Ükskõik kui meeleheitel ühe teismelise ema tütre räpakuse pärast hetkel võib ollagi.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on kõige rumalam selle uudise juures see, et laps ei saa koristada, sest on autistlike joontega. Kuidas see takistama peaks? Sama hästi võiks öelda, et laps ei saa koristada, sest ta on vaegkuulja või pruunide juustega. Lihtsalt loll vabandus. Ja tütar väidetavalt enda eripärast lähtuvalt ei talu, kui ema tema toas üle 10 minuti on, aga toa koristamise üle on jube õnnelik? Tavaline räpakas tiinekas, autismiga pole siin mingit pistmist.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on kõige rumalam selle uudise juures see, et laps ei saa koristada, sest on autistlike joontega. Kuidas see takistama peaks? Sama hästi võiks öelda, et laps ei saa koristada, sest ta on vaegkuulja või pruunide juustega. Lihtsalt loll vabandus. Ja tütar väidetavalt enda eripärast lähtuvalt ei talu, kui ema tema toas üle 10 minuti on, aga toa koristamise üle on jube õnnelik? Tavaline räpakas tiinekas, autismiga pole siin mingit pistmist.

Autistile üldiselt ei meeldi jah kui keegi tema privaattsoonis on. Ta tunneb ennast halvasti, aga oma tsoonist ta sel hetkel väljuda ei taha. See on kõige peamine tema jaoks. Mitte, et talle see seapesa meeldiks, aga autist juhindub valdavalt ainult isiklikest ajenditest. Seega soov oma tsoonis üksi olla on tähtsam kui see seapesa. Empaatiaga on neil lood kehvad. See, et kedagi teist häirib neid valdavalt ei huvita.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autistile üldiselt ei meeldi jah kui keegi tema privaattsoonis on. Ta tunneb ennast halvasti, aga oma tsoonist ta sel hetkel väljuda ei taha. See on kõige peamine tema jaoks. Mitte, et talle see seapesa meeldiks, aga autist juhindub valdavalt ainult isiklikest ajenditest. Seega soov oma tsoonis üksi olla on tähtsam kui see seapesa. Empaatiaga on neil lood kehvad. See, et kedagi teist häirib neid valdavalt ei huvita.

Autist või mitte, aga kui ema ootas koristamisega seni, kui laps kolledžisse läheb, siis pole imestada millegi üle. Autistile tuleb varasest lapseeast kehtestada kindlad reeglid. Kui lapsevanem neid ei kehtesta (ei viitsi, ei oska, ei pea vajalikuks…), siis kehtestab autist enda reeglid ja kõik ülejäänud peavad elama nende järgi. Nagu juuresolevalt pildilt näha.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heh, ma ei ole üldse autist omateada, aga mul on paar aastat kõrgemast vanusest kogemus, et see, kelle käest ma tudengina tuba üürisin, tahtis kangesti mulle näidata, kuidas tolmuimejat kasutada. Edaspidi võis ta tõesti minu tuba ise imeda, mina talt enam tolmuimejat küsima ei läinud.

St mind ei üllataks, kui artiklis kirjeldatud tüdruk tunneks ka, et ok, kui sulle minu toa väljanägemine on nii oluline, siis mölla ise, mina pühin oma käed sellest täiesti puhtaks, ja sellepärast “paluski edaspidi emal koristamas käia”. Ma tõesti loodan, et ema avastab, et arusaamatul põhjusel on nüüd nädalaga rohkem tolmu kui oli selles “aasta otsa koristamata” toas.

+1
-1
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ema jagab fotosid teismelise tütre toast, inimesed ei suuda nähtut uskuda