Esileht Pereelu ja suhted Ema maja meile ja talle vastu väike majake?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )

Teema: Ema maja meile ja talle vastu väike majake?

Postitas:

Aga siis ostagi maja ema käest ära. Las ema laseb maja ära hinnata ja kui hind sobib, siis saate oma korteri ära müüa + võtta juurde laenu ka remontimiseks. Oleks teil päris oma maja ja ema ostku uus või tehku rahaga mis tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei jõuaks seda maja ära osta ja samal ajal remontima hakata, kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 26.01 18:55; 27.01 09:48; 27.01 15:36; 27.01 17:14; 28.01 16:41; 01.02 13:51; 01.02 13:54; 01.02 14:06; 01.02 16:22; 01.02 18:45; 02.02 08:10; 03.02 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla ema teeb sulle sõbramehe poolest maja hinnast allahindlust. Või siis jääb remont hilisemaks ajaks. Ega üle oma varju ei hüppa. Kui ema paneb maja müüki, siis võite ju kaaluda selle ostmist. Kuigi minu kogemus on, kui tegu on kinnisvaraga, millel on kõigil palju mälest usi, siis nad käivad seal sisse välja nagu omas kodus ja neile ütleb mälestus, et tegelikult see riiul või kivi oli kunagi nende oma ja nad viivad selle minema kui pähe tuleb. Aga vähemasti on südametunnistus puhas ja paberid korras. Hakake aga raha koguma, kui nii suured unistused on, läheb seda vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 10:38; 27.01 18:23; 27.01 22:01; 29.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on nagunii teine pärija veel, siis- nalja teed või?

Ärge oma raha küll mängu pange.

Sinu vastustest aga on näha, et sa ei saa väga aru, mis sulle siin vastatud on. Sa põhimõtteliselt kingid siis kogu oma raha emale.
Ta võib selle kinnistu müüa maha ka siis, kui te olete kogu oma raha selle alla matnud.
Ta võib selle jätta su vennale, kui te tülli lähete.
Ta võib teiega manipuleerida, välja pressida, mida iganes.
Ta võib ka üldse mitte mingit testamenti sinu kasuks teha, sellisel juhul läheb maja sinu ja venna vahel jagamisele ja sa pead selle venna käest välja ostma.
Unusta ära see mõte. Minge sinna niisama prooviks elama, ilma, et oma korterit maha müüksite ja mingeid investeeringuid teeksite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.01 19:14; 26.01 19:26; 26.01 21:34; 27.01 12:03; 27.01 18:50; 04.02 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]me korra mõtlesime et teeks eraldi sissekäigud majale ja juurdeehituse, nii et emale jäävad praegune elutuba-köök ja magamistuba, ülemise korruse ja teise sissepääsu võtaks endale ja teeks juurdeehituse paari toaga. pool maja paluks enda nimele kirjutada.

Ma ei tahaks emale päris ära öelda sest siis ta paneks maja müüki, aga meil kõigil on selle majaga palju mälestusi.

mul on õde ka, nii et pärijaid on 2, samas ema ostis vennale kunagi suure, 4-toalise korteri, mis on küll ka ema nimel siiani. Emal on veel 1 3-toaline korter kus üürnikud sees. [/tsitaat]

Su ema on väga tark ja manipuleeriv naine. Ta teab kuidas teid enda külge aehldada. Huvitav, et tema pärijad nii rumalad on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 09:40; 27.01 19:02; 30.01 13:02; 02.02 09:04; 02.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]me korra mõtlesime et teeks eraldi sissekäigud majale ja juurdeehituse, nii et emale jäävad praegune elutuba-köök ja magamistuba, ülemise korruse ja teise sissepääsu võtaks endale ja teeks juurdeehituse paari toaga. pool maja paluks enda nimele kirjutada.

[/tsitaat]

Jah, see on mõistlik lahendus. Aga ikka ainult sel juhul, kui ema on nõus notariaalse lepinguga majaosa teile kinkima. Krundi kasutuskorra peaks selles lepingus samuti kindlaks määrama.

Ainult sel juhul on teil mingigi kindlus, et maja ja osa aiast on tõesti TEIE oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 19:10; 27.01 11:09; 27.01 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sa juba praegu, veel eraldi elades, räägid, et emaga suhted pole head ja ema negatiivne jne, siis tõesti ära mitte kaalu ka varianti, et kõik jääb ema nimele. pärast oled hädas…. ja kui hakkate emaga koos olema ninapidi päevade viisi (mis siis, et erinevad majad), läheb asi ainult hullemaks!!!

kas ema teie korterisse ei taha elama minna, et vahetate niipidi ära? ja kindlasti ajage paberid korda.
ilma igasuguse notariaalse kokkuleppe või tehinguta elage rahumeeli oma 2-toalises ja ärge liigutage lillegi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Säästetud raha saaksime panna ema maja remontimise alla. Katus on vahetatud aga maja soojustamata ja vajab uut voodrit, ka kõrvalhoone on logu, et ema ütlebki et voodrit ta vahetada enam ei jõua, katuse ja akende vahetus oli juba suht piiripeal ja üle jõu käiv./. Samas pakkumine on ahvatlev. Võidaksime selle et ei pea eluasemelaenu maksma aastakümneid ja ema saame ka hädast välja aidata. [/tsitaat]

Ema ei jõua voodrit vahetada ja teie võidate selle, et saate oma vaese ema hädast välja aidata, kui annate oma säästud lihtsalt niisama aitähi eest talle?
Samas on su väetil emal käesolev maja, 4-toaline korter, milles elab sinu vend ja veel lisaks 3-toaline korter.
teil aga on 2 toaline korter ja natuke sääste.. muidugi aidake vaene ema hädast välja. kuidas siis muidu.
Muide, 2-toalises korteris saab väikese lapsega veel mitu aastat elada ja pole midagi häda. Me elasime esimese lapsega lausa 1-toalises, kuni laps sai 2a. Kõik on elus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 10:38; 27.01 18:23; 27.01 22:01; 29.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ema müüb oma 3-toalise või 4-toalise korteri maha ja remondib selle eest maja. Kui elate väikeses kohas, siis vaadake ringi, hoidke kuulutustel pilk peal ja oodake natuke. Odavam tuleb teil mõni krunt osta ja uus maja ehitada või mõne võõra käest vana maja osta. Beebi kõrvalt remonti teha pole kuigi lõbus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]me korra mõtlesime et teeks eraldi sissekäigud majale ja juurdeehituse, nii et emale jäävad praegune elutuba-köök ja magamistuba, ülemise korruse ja teise sissepääsu võtaks endale ja teeks juurdeehituse paari toaga. pool maja paluks enda nimele kirjutada.

Ma ei tahaks emale päris ära öelda sest siis ta paneks maja müüki, aga meil kõigil on selle majaga palju mälestusi.

mul on õde ka, nii et pärijaid on 2, samas ema ostis vennale kunagi suure, 4-toalise korteri, mis on küll ka ema nimel siiani. Emal on veel 1 3-toaline korter kus üürnikud sees. [/tsitaat]
Püha taevas, kellele su ema seda kinnisvara kogub?
* 4-toaline venna korter – tegelikult ema oma ja ema nimel
* 3-toaline üürilistega korter – jällegi ema nimel.
* maja – taas ema nimel – aga suurest \”lahkusest\” lubab ta teil sinna kõrvale tema jaoks uue maja ehitada ja vanas majas remondi teha.
No mida???
Ja sa veel kaalud tema pakkumist?

Miks te ise ei võiks sinna 3-toalisse kolida ja enda praegusesse korterisse üürilisi võtta? Mida ema selle üürirahaga teeb, et midagi koguda ei õnnestu? Tööl ta ei käi?
Olgem ausad, päris normaalne inimene ta ei tundu jah, vabandust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 12:07; 27.01 22:34; 29.01 20:17; 01.02 19:08; 02.02 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et teemaalgataja lootis siit kuulda, et see on suurepärane pakkumine. Aga no tõesti EI OLE ju- sellest saab isegi vähese haridusega inimene aru!

Kui Sa kulla teemaalgataja siit saadud soovitusi kuulda ei võta (teha asi ametlikuks või üldse katki jätta) ja ema ideega kaasa lähed, leiame peagi siit teema pealkirjaga: \”Ema müüb/kingib/annetab Meie renoveeritud aga Talle kuuluva maja maha!\” või siis: \”Ema nõuab Meie renoveeritud aga Talle kuuluva maja eest üüri!\” – ja aidata ei saa Sind keegi, kuna emal on selleks KÕIK õigused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIs saab siis kui ema endale uue mehe võtab ja otsustab kogu oma vara talle pärandada?

Kui ärast ema surma ntx selgub, et kõik kinnisvarad on kingitud kasside turvakodule ntx? siis on nii ka vend ilma elamispinnata. ja muide, vennal on siiski ka õigus majale, teil kõigil kolmel on yhesugused õigused. kui sa nyyd maja ülesse putitad, siis pead tulevikus oma õe ja vennaga asju klaarima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste tingimustega poleks kindlasti nõus!
Minimaalselt 2/3 minu nime peale.

Võtta laenu koha peale, mille tulevikku sa ei tea ei ole mõtet.
Kui ema otsustab selle siis ükskord päevapealt maha müüa, siis raha kätte saamiseks maksad kohtukuludena ikka äärmiselt suure summa…

Mina ütleks emale, et pank ei anna laenu kui pole tagatist, mis on ka täiesti tõsi! Sul on vaja näidata pangale, et sul on näed selline maja mida on vaja remontida ja see jääb ka tagatiseks laenule.

Kui vihastab hullu moodi, siis eelistaks 3-toalist korterit, ausalt. Mõttetu on võõra inimese varasse oma eluinvesteeringuid matta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt, esialgu keskenduge oma perele, oma beebile. Lapse esimene eluaasta peaks olema tema ema ja isa rahulikud ja rõõmsad, toetama üksteist ja oma lapsukest tundma õppima. Beebi ei võta palju ruumi, ausõna. Peaaegu terve esimese eluaasta ei ole isegi eraldi voodi hädavajalik (võib olla, aga ei pea olema). Te saate rahulikult veel paar-kolm aastat oma kahetoalises hakkama.
Ja edasi vaatate endale OMA majakese või suurema korteri. MITTE ema korterie ega ema maja. Siis on ema küüned teie taga kinni ja lahti ta enam ei lase. Kui juba praegu on suhted külmad, siis on veel hullemad.
Ema las elab oma elu. Müüb suure maja ja ostab endale väiksema, remondib oma rahade eest ja kui ükskord sureb, siis pärandab kellele soovib. See on tema elu ja tema peab seda elama. Teie peate oma elu elama ja seda on lihtsam teha nii, kui teil on vabadus otsustada oma raha paigutamise ja oma kinnisvara üle ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan siiralt – loe see teema läbi!
http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=9519957

Endal suguvõsas on hõõgumas 1 väike tüli, sest aastaid tagasi ei mindud notarisse suulist kokkulepet vormistama. Nüüd on see kokkulepe ühelt poolt unustatud – tehakse veel suured silmad, et millest küll räägitakse?!? \”Arusaamatus\” siis õdedevaheline.
Nii et leidub küllaga neid omandivaidlusi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie korterit ta ei taha, mis on vägagi korralik, remonditud ja mis peamine talle, puukütega, õdus ja ilus, linna keskuses(väikelinna, kus elame, mu ema maja on samas linnakeses). Tema polevat korteri-inimene.

Me ei ole rikkad, vastupidi, mõlemad mehega teeme erialast tööd, riigitöölistena, omane kõrgharidust ja saaks kõrgepalgalist palka pealinnas aga seoses lapse sünniga tuli mees väikelinna väiksema palga peale aga saab perega rohkem koos olla. Samas, see suvi kuulub nüüd küll maja ehitamisele mitte oma esiklapsega tutvumisele, paraku, kui emaga käed lööme.

Maja ema meie nimele kohe kindlasti ei kirjutaks, ma isegi ei julge seda küsida, ta vihastab hullumoodi, kindel olen selles.

Hale on see et meile pank nii suurt laenu ei annaks et endale maja ehitada, jaksaksime osta maksimum 3-toalise korteri hetkel. Majakese ehitaksime me 2-toalise müügist saadavast rahast ja see oleks ika tõesti väga väike maja. [/tsitaat]

Mul on tunne, et sa ei ole eelnevaid vastuseid läbi lugenud. Ikka veel heietad mõttekest, et mis siis kui ehitame ja müüme ja ehitame jne. Lõpeta nüüd kohe ära! Kuule mida me sulle üritame rääkida. See diil oleks kasulik AINULT SIIS kui ema selle maja teie nimele kirjutaks.
Pealegi, mida te teate ehitamisest? Kui su mees ehitaja ei ole (või head ehitajad omast käest võtta) siis unustage see asi ära. Teil tuleks kaks suurt projekti ning kui te ise matsu ei jaga läheb see väga kulukaks nii rahalises kui ka ajalises mõttes. Pealegi istuks ema teil kogu aeg kukil ka selle teemaga.
Aga kui sa tahad sellistes tingimustes last kasvatada, siis andke minna:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.01 21:38; 28.01 14:24; 31.01 13:59; 31.01 17:20; 01.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ikkagi kolime ema majja ja ehitame talle majakese tõesti. Aga panite paljuski mind mõtlema. Aga lugesin küll kõiki vastuseid. Ega mu ema on probleemne ka siis kui me koos ei ela ja mul tuleb temaga leppida sellisena nagu ta on, pealegi, kui ta vana on, on mul tõesti lihtsam teda hooldada lähestikku elades.

Pangaga on nõu peetud ja pank annab laenu küll, tagatiseks ema maja, pole probleemi kelle nimel maja parasjagu on.

Aga selle otsuse tegime küll et aasta aega elame veel korteris ja siis hakkame tegutsema. Kogume veel raha ja mees viib end ehitusega kurssi(mu isa, kes emast lahutatud, oskab kõiki ehitustöid, vend teab kõike põrandatest ja mõlemad on andnud nõusoleku aidata).

Ja pool maja lasen enda nimele kirjutada, muidu sisse ei koli.

Aitäh kaasa mõtlemast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 26.01 18:55; 27.01 09:48; 27.01 15:36; 27.01 17:14; 28.01 16:41; 01.02 13:51; 01.02 13:54; 01.02 14:06; 01.02 16:22; 01.02 18:45; 02.02 08:10; 03.02 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja tundub suhteliselt naiivne olevat. Enne ei hakkaks lille ka liigutama, kui maja minu nimel! PUNKT! Mida sa räägid, et pool maja sinu nimele? Võtabki see ema omale mehe või kes teab, mis veel juhtuda saab, ja eladki võõrastega OMA KODUS? Tule taevas appi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.01 16:58; 28.01 17:24; 28.01 17:44; 29.01 20:21; 30.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt ikkagi kolime ema majja ja ehitame talle majakese tõesti. Aga panite paljuski mind mõtlema. Aga lugesin küll kõiki vastuseid. Ega mu ema on probleemne ka siis kui me koos ei ela ja mul tuleb temaga leppida sellisena nagu ta on, pealegi, kui ta vana on, on mul tõesti lihtsam teda hooldada lähestikku elades.

Pangaga on nõu peetud ja pank annab laenu küll, tagatiseks ema maja, pole probleemi kelle nimel maja parasjagu on.

Aga selle otsuse tegime küll et aasta aega elame veel korteris ja siis hakkame tegutsema. Kogume veel raha ja mees viib end ehitusega kurssi(mu isa, kes emast lahutatud, oskab kõiki ehitustöid, vend teab kõike põrandatest ja mõlemad on andnud nõusoleku aidata).

Ja pool maja lasen enda nimele kirjutada, muidu sisse ei koli.

Aitäh kaasa mõtlemast![/tsitaat]
No ma ei tea…
See on küll sinu otsus, aga kas ikka parim võimalik lahendus?
Ema ju väitis, et sul pole lootustki maja ametlikult endale saada?
Miks sa arvad, et ta meelt muudab?
te elate ju väikelinnas, kus vahemaad väiksed – ei ole ju tingimata vaja samal territooriumil elada, et ema eest vanas eas hoolitseda.
Oled sa emaga nüüd täiskasvanu-eas üldse pikemalt koos elanud ja kujutad selgelt ette, mis teil toimuma hakkab?
Tema iseloomu arvestades kardan, et see kooselu saab olema raske nii sulle kui su mehele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 17:15; 01.02 15:44; 01.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitaks majale eraldi sisepääsuga juurdeehituse (tuleb odavam kui uue maja ehitamine). Selle osa kirjutaks enda nimele. Vana majaosa jääks ema nimele. Hiljem läheks see emapoolne majaosa (mis on teie lapsepõlvekodu)sinu, õe ja venna vahel jagamiseks.Eks siis otsustate, mis sellest saab. Jama on ainult siis, kui õde-vend otsustavad selle maha müüa ja Sul tuleb maja võhivõõrastega jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema on ikka eriline nahaal! Sina remontigu ja tehku ja pärast veel jaga seda oma õe-vennaga ka? Ma olen alati rääkinud, et need jagatud pärimised ja omandid on jama värk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.01 16:58; 28.01 17:24; 28.01 17:44; 29.01 20:21; 30.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahnus… ahnus on see roheline kuradike, kes teemaalgataja silmadest välja paistab. Ja see ema oskab meisterlikult selle peal mängida.

Ega siis midagi, tehke nii nagu praegu hea tundub – aga ärge kunagi tulge ütlema, et teid ei püütud hoiatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:33; 28.01 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen teile kohe, mis hiljem saab: teemaalgataja hakkab majas remonti tegema jne, ema maja tema nimele ei kirjuta. Teemaalgataja hooldab ka ema kuni viimase surmani. Surmast järgnevalt ilmuvad õde ja vend, kes tahavad ka oma saada. Teemaalgataja ja õde-vend hakkavad maja jagama. Kedagi ei huvita, palju ja kuidas ja mida teemaalgataja sinna investeeris, maja jagatakse kolmeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.01 16:58; 28.01 17:24; 28.01 17:44; 29.01 20:21; 30.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahas saab sust selle tehinguga sunnismaine inimene. Elukohta vahetada sa ema eluajal ei saa ilma vara kaotamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.01 17:45; 28.01 17:54; 28.01 17:59; 29.01 13:18; 01.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes saab Sinust selle tehinguga sunnismaine inimene. Oma elukohta Sa ema eluajal küll vahetada ei saa ilma, et varalisi kahjusid kannaks.

Ning lisaks – ämmaga kooselu suurendab ka mehest lahkumineku riski, eriti kui tegu negatiivse ja depressiivse ämmaga:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.01 17:45; 28.01 17:54; 28.01 17:59; 29.01 13:18; 01.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, ma pean ikka lisama et see on ehe näide sellest kuidas kõrgharidus ei anna tarkust.

Ema on muidugi nutikas, müts maha, seda ei salata. Liis Haaveli majanduskooli magistrant:).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.01 17:45; 28.01 17:54; 28.01 17:59; 29.01 13:18; 01.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa teed poole majaga? Kas sa saad seda kunagi müüa? Välja üürida? Kui tekib näiteks tahtmine tulevikus teise linna kolida. Laps ju ometi kasvab, võibolla pakutakse hea palgaga tööd kuskil mujal, aga sa ei saa kuhugi minna. Oled raha pannud selle poole maja remontimise alla ja kui tahad mujale kolida, pead nullist alustama.
Ema hooldamine on alles mägede taga, milleks praegu selle peale mõtelda? Kas väikelinnas siis kuhugi mujale ei saa väikest majakest osta, mida remontida, milleks ühe krundi peale kaks maja?

On sul aimu ka, kui pinda ta võib hakata sul käima kui laps sündinud on. Kuidas ta vaatab iga käiku ja teab täpselt mis kell te lahkusite, mis kell tulite. Kuidas hakkab olema söögivalmistamine. Miks sa lapsele seda süüa annad, miks sa seda ei anna, miks sa teda küla peale vead, miks ta õues magab, miks ta nii paksult riides on, milleks talle sellised riided, miks ta niimoodi käitub jne.
Minu ema tuli minu juurde ÜHEKS ööks külla viie aasta jooksul. Ise tahtis elutoas magada. Meie elamine oli siis magamistuba ja köök-elutuba koos. Kui laps kell seitse hommikul ärkas, siis oli vanaema pahane, et miks me teda ei vaigista ja miks me tal magada ei lase. Kuidas ma ütlen pooleteise aastasele, et nüüd tuleb kuss olla, süüa ei saa enne kui vanaema üles ärkab.
Te tahate teisele korrusele kolida, sealt on kõik kisamised, hüppamised väga hästi kuulda. Laps kisub esimestel aastatel aias lillenupud ära, loobib kõik mõeldavad asjad veetünni jne. On sul kõike seda vaja????

Ja kui sa kõigest hoolimata selle otsuse teed, et emaga kokku kolida, siis tulevikus mõtle selle peale, et sul oli ühel hetkel valik minna oma teed või minna ema juurde. Ja õpi vähemalt siis sellest õppetunnist midagi, mitte ära kurda oma rasket saatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis su mees asjast arvab? Siin on ju ka tema raha ja aeg mängus. Ning tema oleks ilmselt ka see ehitaja siin. Kahju kohe kui mees ei saa endale oma kodu ehitada, vaid peab ämma kodu ehitama.
Sinul on jah mingi lapsepõlve-kiiks ning ilmselto oled ka oma ema käpa all. Aga mis põhjusel su mees selle asjaga nõus on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.01 13:22; 29.01 12:01; 01.02 13:59; 01.02 14:08; 01.02 14:17; 01.02 15:15; 01.02 15:36; 01.02 15:41; 01.02 15:57; 01.02 16:22; 01.02 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo kui te just peate sellise otsuse tegema.
Siis mul on selline kogemus – läksime peale lapse sündi vanemate juurde elama (noo ajutiselt eks:)). 2 maja krundil, meie olime siis nn aiamajas. Ja ma ütlen ausalt – ma saan oma vanematega väga hästi läbi ja nad on toredad inimesed, ei mingit depressiivsust ega negatiivsust.
Aga… 3-4 aataks jäime selle ajutise asemel:). Nüüd elame teist aastat oma kodus. Ja – vaatamata sellele, et mul toredad vanemad – isekeskis on ikka märkimisväärselt parem. Vanematega kokku koliks vaid hädas olles, mitte mingil juhul rahahnusest ega vabast tahtest. Vaid siis kui ise hädas või vanemad vajaksid abi.
Sest isegi toredate inimestega tekib nii palju lisapingeid igapäevaelu korraldamises. Kui kogemust ei ole siis ei kujuta ettegi mismoodi see võib neid pingeid tekitada. Pisiasjad – miks lapsel need riided seljas, miks ta kell 9 ei maga, mis kell te tulete, pärast lapse sündi on niigi väsimus, hormoonid ja pereelu ka uues rütmis, võtta sinna juurde veel ehitus ja kolimine ema juurde. Tulemus on kaos.
Olen ise teinud läbi ehituse/kap.remondi teise lapse sünni ajal, kuigi meil kõik sujus ja olid head ehitajad. Tagantjärgi – hull ja pingeline aeg.

Igatahes soovitan ikka veel tõesti ennem proovida kui otsuse teed, peale lapse sündi, suvel kasvõi võtke telk ja elage ilusate ilmadega emal õue peal, saad ka aimduse mismoodi tegelik elu toimima hakkab. Palju ta sekkub, palju dikteerib mismoodi teha, palju ta teil ise otsustada laseb, palju hingamisruumi annab jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.01 17:45; 28.01 17:54; 28.01 17:59; 29.01 13:18; 01.02 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemalgataja, palun vasta 2-le kysimusele:

1. Sain aru, et nostalgitset oma lapsepölve kodu järgi. Aga miks sa ei vaata tulevikku ja loo uusi nostalgisi mälestusi UUEST OMA KODUST oma lastele?
2. Kas mees toetab sind 100 %?

Sa ei tundu eriti elutark veel olema, ole hea ja kuule endast vanemate inimeste (elu)kogemusi ja lase oma hing vabaks. Su ema manipuleerib sinuga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )


Esileht Pereelu ja suhted Ema maja meile ja talle vastu väike majake?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.