Esileht Pereelu ja suhted Ema paneb hullumajja

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 115 )

Teema: Ema paneb hullumajja

Postitas:

Ma küll aru ei saa, mida siin pablada on, kui tüdruk nagunii rasedaks jääda ei saa, andku siis hagu, palju aga tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla tõesti avalikustaks ja vastutaks oma sõnade eest, ma olen niigi palju kaotanud…

Agne Tamm ,Märjamaa vald, Metsküla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema eitab seksi, teisi õdesid kes poisi kaisus on, ta ei ahista,kuigi nad on nooremad, neil on ka oma raha ja töökohad, mina siin valvan ainult talu….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IRW,TAHAD ET TEISED KA TALU VALVAKS V…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.01 22:24; 17.01 22:43; 17.01 23:22; 17.01 23:42; 17.01 23:47; 18.01 07:31; 18.01 09:58; 20.01 10:12; 20.01 10:27; 21.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teised on normaalsed (järelikult), ma olen siin kuulus, noortel mõnitada,emal hullumajja viia ja noortel kividega loopida.. minu eriala on maatasa tehtud..

Minu ema oli õpetaja, olen ise ka ühe aasta õpetaja olnud, küll muusikaõpetaja…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MA ARVAN ENDISELT ET SEE ON FEIK,NEED ANDMED ON LAMBIST VÕETUD JA AGNE 74 MÄNGIB LOLLI SIIN.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.01 22:24; 17.01 22:43; 17.01 23:22; 17.01 23:42; 17.01 23:47; 18.01 07:31; 18.01 09:58; 20.01 10:12; 20.01 10:27; 21.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus käin süstimas, dr Tatar, Oleks saanud ka Raplasse lähemale, aga ema polnud nõus… Või tuleks kaks psühhiaatrit võtta, mul pole usku eriti sellesse…???

Endine arst oli Luuk

Tallinnas oli Saluveer…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah kustuta see teema parem ära

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.01 22:24; 17.01 22:43; 17.01 23:22; 17.01 23:42; 17.01 23:47; 18.01 07:31; 18.01 09:58; 20.01 10:12; 20.01 10:27; 21.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las olla kõik avalik ja aus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agne,aga kas sa sekssuhet ei tahaks minuga?Rasedaks sa ei jää,mina olen haigustevaba,vahemaa pole ka teab-mis-suur.Milleks seda seksuaalsust siis niisama alla suruda.
Minu meil on ardi.s@neti.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]taliutt kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yxikmees, püha taevas! Jäta lapsed ja haiged inimesed rahule!

Asi kisub kriminaalseks.[/tsitaat]Kui minul poleks sekssuhete leidmisega mingit porbleemi,siis poleks mul praegu tõenäoliselt mingit masendust.Miks sa arvad,et teemaalgatajal ei või olla allasururutud seksuaalsuse tõttu masendust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]taliutt kirjutas:[/small]
Kui minul poleks sekssuhete leidmisega mingit porbleemi,siis poleks mul praegu tõenäoliselt mingit masendust.Miks sa arvad,et teemaalgatajal ei või olla allasururutud seksuaalsuse tõttu masendust?[/tsitaat]
Allasurutud seksuaalsuse tõttu ei teki inimesel mingit masendust, see on väga rumal jutt. Ja sinul pole mingit masendust, kuna sul on piisavalt jõudu ja energiat siin Perekoolis oma rumalaid ja perverrseid mõtteid käiata.
Teemaalgatajal on ilmselt skisofreenia nagu mulle tema kirjutistest tundub. See on väga keeruline ja ettearvamatu haigus, millel on mitmeid väljundeid.
Sinu sooviavaldustest paistab täiest läbi soov, kas alaealisi või vaimselt haigeid inimesi ära kasutada. See näitab seda, et sa kardad täisväärtusliku normaalse naisega suhet luua, muidu sa ei otsiks suhet, kas väga noorte, või vaimselt ebastabiilsete inimestega, kellest sa tunned end üle olevat ja saad enda arvates hakkama nende paikapanemisega ja enda võimu alla alistamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu ema eitab seksi, teisi õdesid kes poisi kaisus on, ta ei ahista,kuigi nad on nooremad, neil on ka oma raha ja töökohad, mina siin valvan ainult talu….[/tsitaat]
Jah, sest teised õed on ilmselt terved ja ei põe vaimuhaigust ja saavad iseseisvalt oma eluga hakkama. Sa pead lihtsalt selle olukorraga leppima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult lubati mulle, et kui kaks aastat korralikult süstimas käin lõpetatakse, niisiis kaks aastat on läbi… Juba mitmendat korda mulle lihtsalt valetatakse näkku, tean juba..
Kui nad tulevad kinni võtma siis oled ise hull kui vastu hakkad ja nõus pole, teada, vabatahtlik sunniviisiline[/tsitaat]
Mulle tundub sinu jutu puhul, et põed skisofreeniat ja see tähendab seda, et peadki süstimas käima, kui tahad normaalne inimene olla. Kui sa ei lähe süstima, siis tuleb sul haigushoog peale, aga, kui korralikult süstid pidevalt, siis sul haigushoogu ei tule ja oled nagu normaalne tavaline terve inimene ja saad eluga hakkama. See tähendab seda, et pead ikka süstimas käima ja ei tohi seda ära lõpetada.
Mul on ka üks tuttav skisofreenik ja tema on sellest aru saanud, et peab süstimas käima ja rohtusid sööma. Vahepeal ta seda ei teinud ja kannatas pidevalt haigushoogude all. Aga praegu on ta täiesti normaalne ja adekvaatne, keegi ei saa arugi, et tal mingi haigus oleks, kuna ta käitub nagu tavaline inimene ja tal läheb praegu järjest paremini. Aga see on kõik tänu süstimisele ja rohtudele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LIHTSALT IRW

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.01 22:24; 17.01 22:43; 17.01 23:22; 17.01 23:42; 17.01 23:47; 18.01 07:31; 18.01 09:58; 20.01 10:12; 20.01 10:27; 21.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võibolla tõesti avalikustaks ja vastutaks oma sõnade eest, ma olen niigi palju kaotanud…

Agne Tamm ,Märjamaa vald, Metsküla…[/tsitaat]
Kas seal Metskülas elab veel üks Agne Tamm,kes ka mesilastega tegeleb(mett müüb)?
http://www.neti.ee/cgi-bin/cache?query=agne%2Btamm&alates=0&url=http%3A%2F%2Fmeeturg.mesi.ee%2Fdetail.php%3Fcat%3D13%26de%3D1602

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]LIHTSALT IRW[/tsitaat]

Mulle tundub, et ühe vaimuhaige asemel on siin teemas neid kaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mulle tundub, et ühe vaimuhaige asemel on siin teemas neid kaks.[/tsitaat]

KAS TAHAD MIND NÜÜD STRESSI AJADA VÄ

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.01 22:24; 17.01 22:43; 17.01 23:22; 17.01 23:42; 17.01 23:47; 18.01 07:31; 18.01 09:58; 20.01 10:12; 20.01 10:27; 21.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saluveer on arst, kes tegeleb esmaste psühhoosidega, seega on teemaalgatajal jah tõenäoliselt skisofreenia.

Agne, oma täisnime avaldamine internetis on ohtlik. sa peaksid selle postituse kindlasti kustutama. ja üksikmees!!! sa peaksid samuti oma postituse Agne nimega kustutama.

Agne, on olemas selline ühing nagu Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühing. nemad tegelevad selliste probleemidega nagu sinul ja neilt on võimalik saada palju tuge. toetamisega tegelevad ka sellised inimesed, kes on ise haiguse läbi elanud ja seetõttu saavad sinust hästi aru ning oskavad ehk teistmoodi aidata-toetada, kui psühhiaatrid.

vaata seda lehekülge http://www.epry.ee/kogemusn-ustajad/#http://www.epry.ee/uuspage/?stage=Live

kirjuta neile ja küsi abi, küsi kas sul oleks oma olukorras võimalik kuidagi neilt toetust saada. ma usun, et nad aitavad kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:06; 18.01 17:43; 19.01 11:04; 19.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sageli väsivad inimesed mingil hetkel oma ravist ja tahavad seda katkestada, teadvustamata, et tänu just sellele ravile nad ongi jälle tavainimesega pea samal pulgal-saavad eluga hakkama ja hooge peal ei käi. Kui ravi katkestada, siis on tagurpidikäik jälle sees…
Ma soovitaks teemaalgatajal tugigrupis käimist, vähemalt Tallinnas peaks üks selline olemas olema, infot saaks ilmselt Tallinna Vaimse Tervise Keskusest.Muidugi on mõistetav, et töövõimetuspensionist on pea võimatu finantseerida selliseid pikki sõite :(.
Usun, et su ema, kes on näinud sind kõige kohutavamatel hetkedel, kardab su pärast lihtsalt väga. Raviarsti vahetumine lõi su plaanid sassi, püüa leida arst, kellega tekib usalduslik suhe , keda tõesti tema töö huvitab.KUi raviarst leiab, et ravi muutmine on õigustatud , las siis paneb selle paberile must-valgel kirja ka. Kas ema on juhtumisi su ametlik hooldaja ? Sellisel juhul on muidugi väga keeruline enda eest seista. Kujutan ette, mis tunne on , kui lähed arsti juurde ja viimane pärib, et kuuidas sul vahepeal läinud on ning su ema ei lase sul suudki lahti teha ja räägib ise , kuidas sul vahepeal tema arvates läinud on…Püüa rahu säilitada ja ennast kehtestada.Jõudu sulle !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:06; 24.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mulle tundub, et ühe vaimuhaige asemel on siin teemas neid kaks.[/tsitaat]

Postituste arvu arvesse võttes on neid vähemalt neli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 01:53; 17.01 03:10; 18.01 12:36; 18.01 20:18; 25.11 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agne, sa peaksid ka oma eelnevad postitused kustutama, lugesin su tekste aastast 2009 ja pean tunnistama, et asjad ei ole paranenud, usalda oma arsti ja ema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 14:18; 18.01 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin, netist eile tema varasemaid postitusi ja ehmatasin, et kuidas nii saab- miks moded selliseid postitusi ei kustuta aga hetkel ei suuda neid enam leida- seega kiitus modedele- teise inimese haigust ja pereelu pole vaja avalikult arutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 14:18; 18.01 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Allasurutud seksuaalsuse tõttu ei teki inimesel mingit masendust, see on väga rumal jutt. Ja sinul pole mingit masendust, kuna sul on piisavalt jõudu ja energiat siin Perekoolis oma rumalaid ja perverrseid mõtteid käiata.
Teemaalgatajal on ilmselt skisofreenia nagu mulle tema kirjutistest tundub. See on väga keeruline ja ettearvamatu haigus, millel on mitmeid väljundeid.
Sinu sooviavaldustest paistab täiest läbi soov, kas alaealisi või vaimselt haigeid inimesi ära kasutada. See näitab seda, et sa kardad täisväärtusliku normaalse naisega suhet luua, muidu sa ei otsiks suhet, kas väga noorte, või vaimselt ebastabiilsete inimestega, kellest sa tunned end üle olevat ja saad enda arvates hakkama nende paikapanemisega ja enda võimu alla alistamisega.[/tsitaat]
Ma ei karda täisväärtusliku naisega suhet luua ja ma ei otsi suhet väga noorte seast.Ma küll ei välista suhet,aga samas ma ka ei otsi suhet alaealiste seast.
Kui enesetapumõtted ei ole depressioonist,siis millest sinuarvates?Depressioon on aga põhjustatud lootusetusest leida elukaaslast.Isegi sekssuhet ei leia,kuigi ma seda eriti ei otsi,elukaaslasest rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

yksikmees- see teema ei ole sinust. rahune maha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 16:14; 20.01 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

yksikmees, mine marss oma teemasse!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:06; 18.01 17:43; 19.01 11:04; 19.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Otsisin, netist eile tema varasemaid postitusi ja ehmatasin, et kuidas nii saab- miks moded selliseid postitusi ei kustuta aga hetkel ei suuda neid enam leida- seega kiitus modedele- teise inimese haigust ja pereelu pole vaja avalikult arutada.[/tsitaat]

Naistekas on ta vist Anjusha nime all, vähemalt sellenimeline on seal kõigile teada-tuntud ullike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 01:53; 17.01 03:10; 18.01 12:36; 18.01 20:18; 25.11 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loomulikult on seksuaalelu ja armusuhted positiivse mõjuga nii naise kehale, kui ka psüühikale.
Rahuldustpakkuv seksuaalsuhe on iga normaalse täiskasvanu unistus.
Kui me oma elus mittemingisugust rahuldust ei tunne, pole ka imestada, et psüühiliselt haigestume. Ka füüsiliselt.
Selles osas nõustun yxikuga.[/tsitaat]
Aga ometigi on seda postitust miinustatud ja lõpuks moderaatori poolt eemaldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellelgi on vist igav. nagu robot laseb mingit lolli joru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Ma ei karda täisväärtusliku naisega suhet luua ja ma ei otsi suhet väga noorte seast.Ma küll ei välista suhet,aga samas ma ka ei otsi suhet alaealiste seast.
Kui enesetapumõtted ei ole depressioonist,siis millest sinuarvates?Depressioon on aga põhjustatud lootusetusest leida elukaaslast.Isegi sekssuhet ei leia,kuigi ma seda eriti ei otsi,elukaaslasest rääkimata.[/tsitaat]
Seda, et sa pead õigeks ka näiteks 14-aastastega seksimist, kirjutasid sa ühes teises teemas.
Aga, mis puudutab sinu enesetapumõtteid, siis need on absurdsed. Sinu enesetapumõtted ei ole kindlasti tingitud mitte depressioonist, vaid sinu kangekaelsusest ja jonnakusest ja sellest, et sa ei suuda reaalse olukorraga leppida. Depressioonis inimene on tavaliselt vähenõudlik, ei esita mingeid nõudmisi teistele ja iseendale, ta on leplik ja allasurutud. Aga sina oled vastupidi väga nõudlik, kuna sa esitad oma tulevase elukaaslase suhtes igasuguseid nõudmisi, millele ta peab vastama. Kui sul neid nõudmisi ei oleks ja sul sellegipoolest ei õnnestuks endale elukaaslast leida, siis oleks tõesti võimalik, et satuksid depressiooni. Aga sel juhul oleksid rahul ka sellise naisega, kes ei vasta sinu poolt esitatud praegustele nõudmistele, oleksid rõõmus, kui ükskõik millise naise leiaksid, mitte ei nõuaks tingimata noort, saledat, lastetut ja mittesuitsetavat. Aga praegu sa oled nagu jonniv inimene, et, kui oma tahtmist ei saa, siis ähvardad ennast ära tappa. Sa ei ole nõus leppima reaalse olukorraga, aga see ei tähenda, et oled depressioonis. Sa peaksid arvestama reaalsete tingimustega, see tähendab seda, et peaksid aru saama, et sinu soovid ei ole lihtsalt reaalsed. See, et sinu kriteeriumitele vastavad naised sind tahaksid ei ole reaalne, sest sa oled liiga vana nende jaoks, ei ole piisavalt rikas, sul on liiga palju eelnevaid suhteid ja lapsi nendest suhetest ja oled Perekoolis liiga kuulus. Peale selle oled mittepiisava suhtlemisoskusega ja otsid naist valede kanalite kaudu. Kõiki neid asjaolusid arvesse võttes, ei ole see lihtsalt reaalselt võimalik, et leiad endale sellise naise, kes vastaks sinu soovidele. See tähendab seda, et sul on konflikt reaalse olukorraga, mida sa ei taha tunnistada. Aga see ei tähenda seda, et oled depressioonis, kuna depressioon on hoopis teistsugune olukord.
Näiteks minul on keskharidus ja puudub töökogemus juhtival töökohal. Kui nüüd mina hakkaksin pakkuma ennast Hansapanka, Eesti Energiasse ja igasugustesse muudesse ettevõtetesse peadirektoriks, siis võib arvata, et seda ametikohta mulle ei anta, kuna mul puudub selleks tööks vastav haridus ja eelnev töökogemus. Ja, kui ma käituksin nagu sina, siis ma hakkaksin neid ettevõtteid ähvardama enesetapuga, juhul, kui ma peadirektori ametikohta ei saa. Arvan, et sellegipoolest mulle seda ametikohta ei antaks. Tuleks lihtsalt aru saada, et iga kingsepp jäägu oma liistude juurde ja ma peaksin siiski leppima tagasihoidlikuma töökohaga, mis vastab minu haridusele ja töökogemusele, mitte nõudma midagi utoopilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 115 )


Esileht Pereelu ja suhted Ema paneb hullumajja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.