Esileht Pereelu ja suhted Ema paneb hullumajja

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 115 )

Teema: Ema paneb hullumajja

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loomulikult on seksuaalelu ja armusuhted positiivse mõjuga nii naise kehale, kui ka psüühikale.
Rahuldustpakkuv seksuaalsuhe on iga normaalse täiskasvanu unistus.
Kui me oma elus mittemingisugust rahuldust ei tunne, pole ka imestada, et psüühiliselt haigestume. Ka füüsiliselt.
Selles osas nõustun yxikuga.[/tsitaat]
Jah, rahuldustpakkuv seksuaalsuhe on tõesti iga normaalse täiskasvanu unistus. Aga teemaalgataja puhul ei ole tegemist normaalse täiskasvanud inimesega, vaid tegemist on skisofreenikuga, inimesega, kes põeb rasket vaimset haigust. Skisofreenia ei ole tingitud seksuaalse rahulduse puudumisest, vaid muudest põhjustest. Skisofreenia on ravimatu haigus ja ainsaks lahenduseks on siin ravimite korrapärane tarvitamine. Kui skisofreenik ei tarvita ravimeid, siis tuleb talle paratamatult haigushoog peale ja seksuaalsuhete olemasolu või ka nende puudumine ei mõjuta olukorda. Skisofreenik peaks eelkõige saama aru ravimite kasutamise vajalikkusest ja, siis on ta ka võimeline elama ka normaalset elu ilma haigushoogudeta ja suudab sõlmida ka suhteid ja elada seksuaalelu. Nii, et seksuaalsuhted ei ole siin küll mingiks lahenduseks, et oma elu korda saada peaks korrapäraselt ravimeid tarbima ja siis lahenevad ka muud probleemid, kaasaarvatud seksuaalelu probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Seda, et sa pead õigeks ka näiteks 14-aastastega seksimist, kirjutasid sa ühes teises teemas.
Aga, mis puudutab sinu enesetapumõtteid, siis need on absurdsed. Sinu enesetapumõtted ei ole kindlasti tingitud mitte depressioonist, vaid sinu kangekaelsusest ja jonnakusest ja sellest, et sa ei suuda reaalse olukorraga leppida. Depressioonis inimene on tavaliselt vähenõudlik, ei esita mingeid nõudmisi teistele ja iseendale, ta on leplik ja allasurutud. Aga sina oled vastupidi väga nõudlik, kuna sa esitad oma tulevase elukaaslase suhtes igasuguseid nõudmisi, millele ta peab vastama. Kui sul neid nõudmisi ei oleks ja sul sellegipoolest ei õnnestuks endale elukaaslast leida, siis oleks tõesti võimalik, et satuksid depressiooni. Aga sel juhul oleksid rahul ka sellise naisega, kes ei vasta sinu poolt esitatud praegustele nõudmistele, oleksid rõõmus, kui ükskõik millise naise leiaksid, mitte ei nõuaks tingimata noort, saledat, lastetut ja mittesuitsetavat. Aga praegu sa oled nagu jonniv inimene, et, kui oma tahtmist ei saa, siis ähvardad ennast ära tappa. Sa ei ole nõus leppima reaalse olukorraga, aga see ei tähenda, et oled depressioonis. Sa peaksid arvestama reaalsete tingimustega, see tähendab seda, et peaksid aru saama, et sinu soovid ei ole lihtsalt reaalsed. See, et sinu kriteeriumitele vastavad naised sind tahaksid ei ole reaalne, sest sa oled liiga vana nende jaoks, ei ole piisavalt rikas, sul on liiga palju eelnevaid suhteid ja lapsi nendest suhetest ja oled Perekoolis liiga kuulus. Peale selle oled mittepiisava suhtlemisoskusega ja otsid naist valede kanalite kaudu. Kõiki neid asjaolusid arvesse võttes, ei ole see lihtsalt reaalselt võimalik, et leiad endale sellise naise, kes vastaks sinu soovidele. See tähendab seda, et sul on konflikt reaalse olukorraga, mida sa ei taha tunnistada. Aga see ei tähenda seda, et oled depressioonis, kuna depressioon on hoopis teistsugune olukord.
Näiteks minul on keskharidus ja puudub töökogemus juhtival töökohal. Kui nüüd mina hakkaksin pakkuma ennast Hansapanka, Eesti Energiasse ja igasugustesse muudesse ettevõtetesse peadirektoriks, siis võib arvata, et seda ametikohta mulle ei anta, kuna mul puudub selleks tööks vastav haridus ja eelnev töökogemus. Ja, kui ma käituksin nagu sina, siis ma hakkaksin neid ettevõtteid ähvardama enesetapuga, juhul, kui ma peadirektori ametikohta ei saa. Arvan, et sellegipoolest mulle seda ametikohta ei antaks. Tuleks lihtsalt aru saada, et iga kingsepp jäägu oma liistude juurde ja ma peaksin siiski leppima tagasihoidlikuma töökohaga, mis vastab minu haridusele ja töökogemusele, mitte nõudma midagi utoopilist.[/tsitaat]
Ma olen ju nõus suhtega mistahes naisega,ajutise suhtega loomulikult,ainsaks tingimuseks on vahemaa.
Sinu näitena siis soovides peadirektoriks lepid ju siiski ajutise mistahes töökohaga,töökohaga mis on vajalik,et süüa ja arveid maksta,kuid unistus mille poole püüdled ja mille puhul oled nõus päevapealt jätma vana töökoha,jääb ikka alles.Ja kui nüüd seda ajutist tööd ka aastate jooksul ei leia,tekib ju depressioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no krt, kas on raske oma teemasid lahata oma teemades, üksikmees? mitte kaaperdada kõik teised teemad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:06; 18.01 17:43; 19.01 11:04; 19.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no krt, kas on raske oma teemasid lahata oma teemades, üksikmees? mitte kaaperdada kõik teised teemad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 10:06; 18.01 17:43; 19.01 11:04; 19.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Ma olen ju nõus suhtega mistahes naisega,ajutise suhtega loomulikult,ainsaks tingimuseks on vahemaa.
Sinu näitena siis soovides peadirektoriks lepid ju siiski ajutise mistahes töökohaga,töökohaga mis on vajalik,et süüa ja arveid maksta,kuid unistus mille poole püüdled ja mille puhul oled nõus päevapealt jätma vana töökoha,jääb ikka alles.Ja kui nüüd seda ajutist tööd ka aastate jooksul ei leia,tekib ju depressioon.[/tsitaat]
Jah, ma võin ju omaette vaikselt unistada peadirektori ametikohast, aga ma annan endale aru, et see on lootusetu unistus ja ei räägi sellest kuskil, et, kui ma peadirektoriks ei saa, et siis tapan ennast ära. Parem sean endale töökoha valikul reaalsed eesmärgid, kuhu mul on oma oskuste ja kogemustega ka lootust tööle saada. Aga, kui lähen kuskile töövestlusele, siis ei saa ma seal mingil juhul oma tõelisest unistusest rääkida ja tööandjale öelda, et tegelikult on teie pakutav töökoht minu jaoks sitt, aga võtan selle vastu, kuna mind praegu kuskile peadirektoriks ei võeta, aga niipea, kui saan peadirektoriks kuskil firmas, siis loobun töökohast teie juures. Sellise jutu peale ei võtaks mind mitte ükski tööandja tööle ja mul polekski lootust mitte mingit tööd saada.
Sina võiksid ka sellest näitest aru saada seda, et, kui räägid kõigile sellest, milline on sinu unistuste naine, aga need, kes nendele kriteeriumitele ei vasta, kõlbavad ainult ajutiselt, siis ei ole ükski naine nõus sinuga suhteid sõlmima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Jah, ma võin ju omaette vaikselt unistada peadirektori ametikohast, aga ma annan endale aru, et see on lootusetu unistus ja ei räägi sellest kuskil, et, kui ma peadirektoriks ei saa, et siis tapan ennast ära. Parem sean endale töökoha valikul reaalsed eesmärgid, kuhu mul on oma oskuste ja kogemustega ka lootust tööle saada. Aga, kui lähen kuskile töövestlusele, siis ei saa ma seal mingil juhul oma tõelisest unistusest rääkida ja tööandjale öelda, et tegelikult on teie pakutav töökoht minu jaoks sitt, aga võtan selle vastu, kuna mind praegu kuskile peadirektoriks ei võeta, aga niipea, kui saan peadirektoriks kuskil firmas, siis loobun töökohast teie juures. Sellise jutu peale ei võtaks mind mitte ükski tööandja tööle ja mul polekski lootust mitte mingit tööd saada.
Sina võiksid ka sellest näitest aru saada seda, et, kui räägid kõigile sellest, milline on sinu unistuste naine, aga need, kes nendele kriteeriumitele ei vasta, kõlbavad ainult ajutiselt, siis ei ole ükski naine nõus sinuga suhteid sõlmima.[/tsitaat]
Et siis sinuarvates peaks valetama?Nii töökoha suhtes kui elukaaslase suhtes.Võtma esimese ettejuhtuva töökoha ja samas otsima paremat.Nii liikuma aste-astmelt edasi.Samuti siis ka elukaaslase puhul.Võtma esimese ettejuhtuva ja siis samas otsima edasi seda kes soovitud kriteeriumeile rohkem vastab.Ka nii aste-astmelt.Muidugi aususest oleks siis asi kaugel.Seda siis soovitaksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Et siis sinuarvates peaks valetama?Nii töökoha suhtes kui elukaaslase suhtes.Võtma esimese ettejuhtuva töökoha ja samas otsima paremat.Nii liikuma aste-astmelt edasi.Samuti siis ka elukaaslase puhul.Võtma esimese ettejuhtuva ja siis samas otsima edasi seda kes soovitud kriteeriumeile rohkem vastab.Ka nii aste-astmelt.Muidugi aususest oleks siis asi kaugel.Seda siis soovitaksid?[/tsitaat]
See ei ole valetamine, lihtsalt jätad osa asju rääkimata, oled mõne koha pealt vait. Ja elukaaslaseks ei pea ka võtma esimest ettejuhtuvat, vaid ikka inimese, kelles on midagi sinu jaoks meeldivat, ainult latti ei peaks nii kõrgele ajama nagu sina teed. Ka mina lähtun töökoha valikul sellest, et mulle meeldiks seal töötada. Jah, muidugi ei ole tegemist minu unistuste ametiga peadirektori positsioonil, aga ei ole ju nii, et ainult peadirektori amet on hea, aga ülejäänud töökohad ei kõlba üldse mitte kuskile. Vot nende ülejäänud töökohtade hulgas on ka erinevaid, mõned on jah sellised, mis üleüldse ei meeldi, aga sinna ma parem ei kandideeri, vaid otsin nende ülejäänud töökohtade hulgast mõne sellise, mis mulle ka meeldib, kuigi ta ei ole võib-olla nii hea kui peadirektori ametikoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yxik… sa oled ebanormaalne, sorry! kas saad aru et siin on teema teisest inimesest, no mida sa käid siin oma tähelepanuvajadust rahuldamas?

Teemaalgataja. Sulle soovin kõike paremat. Võta ravimeid nii nagu ette on nähtud. Minul on laps haige ja ravimite mitte võtmine võib lõppeda väga halvasti. Õnneks minu laps ei hakka selles suhtes vastu. Ta on palju noorem ka. Ma tean et sa oled juba suur inimene ja tahad ise enda eest otsuseid teha. Aga ma usun et kui sa korralikult ravimeid võtad, siis ükskord sa saadki seda teha! sa saad juba üksinda elada ja see on ka väga suur saavutus! Ausalt on, tead, nii palju on neid kellele sedagi ei lubata. ja need kes norivad ja nokivad sinu kallal on tõesti rumalad inimesed. No hea küll, sul on haigus, aga see pole norimise põhjus. eks me kõik ju tegelikult erinevate kiiksudega 🙂 Tee kassile pai ja palju jõudu sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:33; 19.01 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yxik… sa oled ebanormaalne, sorry! kas saad aru et siin on teema teisest inimesest, no mida sa käid siin oma tähelepanuvajadust rahuldamas?

Teemaalgataja. Sulle soovin kõike paremat. Võta ravimeid nii nagu ette on nähtud. Minul on laps haige ja ravimite mitte võtmine võib lõppeda väga halvasti. Õnneks minu laps ei hakka selles suhtes vastu. Ta on palju noorem ka. Ma tean et sa oled juba suur inimene ja tahad ise enda eest otsuseid teha. Aga ma usun et kui sa korralikult ravimeid võtad, siis ükskord sa saadki seda teha! sa saad juba üksinda elada ja see on ka väga suur saavutus! Ausalt on, tead, nii palju on neid kellele sedagi ei lubata. ja need kes norivad ja nokivad sinu kallal on tõesti rumalad inimesed. No hea küll, sul on haigus, aga see pole norimise põhjus. eks me kõik ju tegelikult erinevate kiiksudega 🙂 Tee kassile pai ja palju jõudu sulle![/tsitaat]
Ma ei käi siin mingit vajadust rahuldamas.Minu poolt oli teema-algatajale paar kommentaari ja olekski võinud jääda teema-algataja ja minu vahele.Aga ei,üks kommentaaridest oli vaja kustutada ja siis pärast hakata kolmandate isukute poolt minu kommentaare kommenteerima,millele ma jälle vastu kommenteerin.
Kõige lihtsam,oleks jätta minu kommentaarid puutumata,kui need ka kolmandate isikute arvamusega on vastuolus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

See ei ole valetamine, lihtsalt jätad osa asju rääkimata, oled mõne koha pealt vait. Ja elukaaslaseks ei pea ka võtma esimest ettejuhtuvat, vaid ikka inimese, kelles on midagi sinu jaoks meeldivat, ainult latti ei peaks nii kõrgele ajama nagu sina teed. Ka mina lähtun töökoha valikul sellest, et mulle meeldiks seal töötada. Jah, muidugi ei ole tegemist minu unistuste ametiga peadirektori positsioonil, aga ei ole ju nii, et ainult peadirektori amet on hea, aga ülejäänud töökohad ei kõlba üldse mitte kuskile. Vot nende ülejäänud töökohtade hulgas on ka erinevaid, mõned on jah sellised, mis üleüldse ei meeldi, aga sinna ma parem ei kandideeri, vaid otsin nende ülejäänud töökohtade hulgast mõne sellise, mis mulle ka meeldib, kuigi ta ei ole võib-olla nii hea kui peadirektori ametikoht.[/tsitaat]
Ma ei oska niihästi valetada ja mu käitumine reedab mind nagunii.Miks meeldib naistele ilus vale,selle asemel,et leppida tõega?
Töökohtade juurde.Kui ma soovin olla peadirektor ja see on mu siht,siis teised ametikohad ongi ajutised,isegi kui liigun redelil edasi ja ühest asutusest teise aina parema palga ja meeldivama töö suunas.Ja kui oleksin tööandja siis sooviksin ka seda teada,poleks ju mõtet kulutada väljaõppele ja muudele asjadele,kui töötaja ei jää ettevõttesse.
Ja kui nüüd otsida naine,ütleme alguse endaealine,ülekaaluline,suitsetav ja lasteta,siis jääksin ju edasi otsima naist,kes vastaks nõuetele.No leikasin siis ütleme ülekaalutu suitsetava naise,jätaksin ülekaalulise maha ja hakkaksin teisega käima.Kas ma poleks siis selle esimesega ülekohtune,tema äkki lootis midagi enamat?Äkki hakkab veel igasuguseid lollusi tegema,nagu üks mulle tegi.
Sestap eelistaksin suhet mis algusest peale oleks aus.Kui ajutine suhe,siis ajutine,keegi ei saaks haiget,kui lahku minnakse,kuna kellegigile pole tekitatud asjatuid lootusi.Seega ei ole tegu põhjendamatult kõrgete kriteeriumitega vaid sellega,et mind lihtsalt ei taha keegi,isegi ajutiseks suhteks.Seega on selge üks,et see maailm ei ole minujaoks.Ja sellest ka see depressioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei käi siin mingit vajadust rahuldamas.Minu poolt oli teema-algatajale paar kommentaari ja olekski võinud jääda teema-algataja ja minu vahele.Aga ei,üks kommentaaridest oli vaja kustutada ja siis pärast hakata kolmandate isukute poolt minu kommentaare kommenteerima,millele ma jälle vastu kommenteerin.
Kõige lihtsam,oleks jätta minu kommentaarid puutumata,kui need ka kolmandate isikute arvamusega on vastuolus.[/tsitaat]

Nojaa, ja sa ise ei suuda ju kuidagi kommenteerimata jätta jah? Nagu sinust vähe teemasid olnud oleks? On vaja tulla teise inimese teemasse sorkima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:33; 19.01 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle yxik,mine oma teemasse,sulle on seda 100 korda oeldud ja kui sul midagi teha ei ole,siis korista,pese ennast jne.Siiber on sinust,kuidas sa ise aru ei saa,mine hala kuuri taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kle yxik,mine oma teemasse,sulle on seda 100 korda oeldud ja kui sul midagi teha ei ole,siis korista,pese ennast jne.Siiber on sinust,kuidas sa ise aru ei saa,mine hala kuuri taga.[/tsitaat]Mul on palju teha,aga mul puudub tahe teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine siit teemast ära, sa oled siin end ammendanud.
Ka teised, ärge palun pöörake siin Yksikule enam tähelepanu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mine siit teemast ära, sa oled siin end ammendanud.
Ka teised, ärge palun pöörake siin Yksikule enam tähelepanu. [/tsitaat]
Ei lähe,mulle siin meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Täielikult ei mõistnud mind keegi, paistab et ainult ma ise tean et olen normaalne.. Tegelikult käib see jama raha pärast…mul ei ole muidu lihtsalt raha ,kui ma hull poleks

Kunagi günekoloog pakkus ka mulle gruppi, aga ema ei võtnud vastu, siis poleks ma kindlasti hullumajja sattunud…nii et kahe asja eest nagu grupp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

yxik, kui pikk oled?

Mina olen 188 cm pikk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Ma ei oska niihästi valetada ja mu käitumine reedab mind nagunii.Miks meeldib naistele ilus vale,selle asemel,et leppida tõega?
Töökohtade juurde.Kui ma soovin olla peadirektor ja see on mu siht,siis teised ametikohad ongi ajutised,isegi kui liigun redelil edasi ja ühest asutusest teise aina parema palga ja meeldivama töö suunas.Ja kui oleksin tööandja siis sooviksin ka seda teada,poleks ju mõtet kulutada väljaõppele ja muudele asjadele,kui töötaja ei jää ettevõttesse.
Ja kui nüüd otsida naine,ütleme alguse endaealine,ülekaaluline,suitsetav ja lasteta,siis jääksin ju edasi otsima naist,kes vastaks nõuetele.No leikasin siis ütleme ülekaalutu suitsetava naise,jätaksin ülekaalulise maha ja hakkaksin teisega käima.Kas ma poleks siis selle esimesega ülekohtune,tema äkki lootis midagi enamat?Äkki hakkab veel igasuguseid lollusi tegema,nagu üks mulle tegi.
Sestap eelistaksin suhet mis algusest peale oleks aus.Kui ajutine suhe,siis ajutine,keegi ei saaks haiget,kui lahku minnakse,kuna kellegigile pole tekitatud asjatuid lootusi.Seega ei ole tegu põhjendamatult kõrgete kriteeriumitega vaid sellega,et mind lihtsalt ei taha keegi,isegi ajutiseks suhteks.Seega on selge üks,et see maailm ei ole minujaoks.Ja sellest ka see depressioon.[/tsitaat]
Kas sulle ei tundu, et see on sinu poolt väga egoistlik mõtlemine. Igal suhtel on alati kaks poolt, ei saa mõelda ainult enda seisukohast, et sul hea oleks. Tundub, et sa esitad teistele ainult nõudmisi mõtlemata sellele, mida sul endal vastu pakkuda oleks. Eespool ma juba loetlesin ära, mis nõudmised sul oma tulevase naise suhtes on – peab olema noor, ülekaalutu jne. Samas panin kirja ka sinu miinused, miks ükski nendele nõudmistele vastav naine sind ei taha. Naine, kes on noor, sale, lastetu ja ei suitseta, saab ilmselt ka muid pakkumisi ja, kuna sinul on neid miinuseid liiga palju, siis arvan, et ta leiab siiski parema pakkumise, nii, et mõttetu on loota, et sinu unistus täitub.
Samahästi ei saa ka mina mitte kunagi peadirektoriks, kuigi ma võib-olla tahaksin seda. Mina saan sellest aru, et minu unistus on lootusetu, aga sina sellest aru ei saa, et sinu unistuse täitumine on samaväärne minu peadirektoriks saamisega. Kui ma mõtleksin nagu sina ikka ainult sellest peadirektoriks saamisest ja igal pool töövestlustel ka sellest räägiksin, siis oleks minu töölesaamise võimalus null. See tähendaks seda, et tegelikult jääksin kõigest ilma, esiteks ei saa ma peadirektori ametikohta, kuna ma ei vääri seda. Nii, et seda ma nagunii ei saa, aga tänu sellele, et ma tööandjatele pidevalt räägin, et minu unistus on peadirektoriks saada, ei saa ma ka ühtegi teist ametikohta. Aga, kui ma endale tunnistan, et tegelikult mul ei ole mitte kunagi reaalset võimalust peadirektoriks saada, siis ei hakka ma selle rumala unistuse nimel ka teistes töökohtades endale kaikaid kodaratesse loopima ja sellest unistusest rääkima, sest siis on mul lootust, et ma ikka kuskile tööle saan.
Sama lugu on sinu unistusega noorest, saledast. lastetust ja mittesuitsetavast naisest – see jääbki sul kahjuks ainult unistuseks, sest seda sa ei saa niikuinii kunagi. Kui sul oleks kasvõi väike mõistuseraas peas, siis sa saaksid ise ka sellest aru. Ja, siis sa saaksid ka sellest aru, et on rumal iseendale kaikaid kodaratesse loopida ja rääkida kõigile ülejäänud naistele, et tegelikult sa neid üldse ei taha ja ootad pikisilmi oma unistuse täitumist. Sest sinu unistus ei täitu mitte kunagi. Nii ei saagi sa mitte midagi, ei oma unistuste naist ega ka mitte ühtegi teist naist. Ja seda sellepärast, et sa ise nii rumalalt käitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad head naist, võta vigane….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kustuta heaga ära omal see eelviimane postitus. Isegi kui sa oleksid tegelikult nii hull kui üldse olla annab, ei tasuks sellisel teemal internetis nalja teha. Tuleb Andero ja oled oma rahast ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Ma ei oska niihästi valetada ja mu käitumine reedab mind nagunii.Miks meeldib naistele ilus vale,selle asemel,et leppida tõega?
Töökohtade juurde.Kui ma soovin olla peadirektor ja see on mu siht,siis teised ametikohad ongi ajutised,isegi kui liigun redelil edasi ja ühest asutusest teise aina parema palga ja meeldivama töö suunas.Ja kui oleksin tööandja siis sooviksin ka seda teada,poleks ju mõtet kulutada väljaõppele ja muudele asjadele,kui töötaja ei jää ettevõttesse.
Ja kui nüüd otsida naine,ütleme alguse endaealine,ülekaaluline,suitsetav ja lasteta,siis jääksin ju edasi otsima naist,kes vastaks nõuetele.No leikasin siis ütleme ülekaalutu suitsetava naise,jätaksin ülekaalulise maha ja hakkaksin teisega käima.Kas ma poleks siis selle esimesega ülekohtune,tema äkki lootis midagi enamat?Äkki hakkab veel igasuguseid lollusi tegema,nagu üks mulle tegi.
Sestap eelistaksin suhet mis algusest peale oleks aus.Kui ajutine suhe,siis ajutine,keegi ei saaks haiget,kui lahku minnakse,kuna kellegigile pole tekitatud asjatuid lootusi.Seega ei ole tegu põhjendamatult kõrgete kriteeriumitega vaid sellega,et mind lihtsalt ei taha keegi,isegi ajutiseks suhteks.Seega on selge üks,et see maailm ei ole minujaoks.Ja sellest ka see depressioon.[/tsitaat]
Ja küsimus ei ole selles, et sind keegi ei taha, vaid ükski naine ei taha ajutist suhet. Naise jaoks on solvav, kui talle öeldakse, et sina kõlbad mulle ainult ajutiseks sekssuhteks. Iga naine tahab tunda, et ta on oma mehe jaoks see ainuke ja õige, aga mitte seda, mida sina pakud naisele, keda soovid oma ajutise suhte partneriks. Kas see naine peab siis ennast tundma alaväärsemana võrreldes noorte, saledate ja lastetute naistega? Iga naine tahab tunda, et ta on oma mehe jaoks parim just sellisena nagu ta on, mitte, et kuskil on keegi teine, kellest mees unistab. Naine on siiski loodud tundelisemaks ja romantilisemaks pooleks suhtes, ta ei oota mehelt ainult seksi, vaid ka tundeid ja romantikat. Sina soovid, et naine oleks nõus sulle pakkuma seksi, aga iga naine ootab lisaks seksile ka midagi muud, mida sina pakkuda ei taha. Nii, et süüdista iseennast, et oled nii egoistlik ja mõtled ainult iseenda soovidele ja vajadustele, aga mitte sellele, mida sul vastu pakkuda on. Nii nagu sul ei ole noorele, saledale ja lastetule midagi samaväärset vastu pakkuda, mida temal sulle oleks, samamoodi ei taha sa ka sinu kriteeriumitele mittevastavale naisele midagi vastu pakkuda, vaid tahad ainult midagi saada. Sul on väga egoistlik ja enesekeskne lähenemine, sest sa ei mõista reaalset olukorda. Reaalses olukorras ei ole nii, et üks pool ainult nõuab midagi, aga ise vastu ei paku.
See on sama hea, kui mul ei ole näiteks piisavalt raha, et mingit asja osta, aga ma lähen poodi ja ikka nõuan seda asja. Või siis mul on see raha olemas, aga ma lihtsalt ei taha nii palju maksta ja nõuan seda asja odavamalt kui see tegelikult maksab. Ja, kui ma siis ikkagi ei saa seda asja, siis tunnen ennast solvatuna ja ähvardan ennast tappa. Reaalsustajuga inimene saab siiski aru, et, kui ta mingit asja tahab, siis tal peab olema nii palju raha kui see asi maksab ja ta peab olema nõus selle summa maksma. Kui raha ei ole või maksta ei taha, siis normaalse reaalsustajuga inimene ei lähe seda asja nõudma, vaid lepib olukorraga, et ta seda asja ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!
Täielikult ei mõistnud mind keegi, paistab et ainult ma ise tean et olen normaalne.. Tegelikult käib see jama raha pärast…mul ei ole muidu lihtsalt raha ,kui ma hull poleks

Kunagi günekoloog pakkus ka mulle gruppi, aga ema ei võtnud vastu, siis poleks ma kindlasti hullumajja sattunud…nii et kahe asja eest nagu grupp[/tsitaat]
Jah, nii see paraku on, et osa skisofreenikuid ei tunnista oma haigust ja ei söö seetõttu ka rohtusid. Arvan, et asi ei ole siiski ainult rahas, vaid su emal ja arstidel on õigus ja sa põed psüühilist haigust. Niisama ei viida kedagi vägisi hullumajja, vaid selleks peab olema mõjuv põhjus. Su ema peab arstidele siiski kuidagi põhjendama, miks sind on vaja hullumajja panna, niisama seda ei tehtaks.
Ja raha ei ole sul sellepärast, et oma haiguse pärast ei ole sa võimeline tööl käima. Kui korralikult rohtusid sööd, siis suudad ka tööl käia, aga, kui sa seda teha ei taha ja oma haigust ei tunnista, siis polegi midagi parata, emal ei jäägi muud üle kui sind vägisi hullumajja saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Ja küsimus ei ole selles, et sind keegi ei taha, vaid ükski naine ei taha ajutist suhet. Naise jaoks on solvav, kui talle öeldakse, et sina kõlbad mulle ainult ajutiseks sekssuhteks. Iga naine tahab tunda, et ta on oma mehe jaoks see ainuke ja õige, aga mitte seda, mida sina pakud naisele, keda soovid oma ajutise suhte partneriks. Kas see naine peab siis ennast tundma alaväärsemana võrreldes noorte, saledate ja lastetute naistega? Iga naine tahab tunda, et ta on oma mehe jaoks parim just sellisena nagu ta on, mitte, et kuskil on keegi teine, kellest mees unistab. Naine on siiski loodud tundelisemaks ja romantilisemaks pooleks suhtes, ta ei oota mehelt ainult seksi, vaid ka tundeid ja romantikat. Sina soovid, et naine oleks nõus sulle pakkuma seksi, aga iga naine ootab lisaks seksile ka midagi muud, mida sina pakkuda ei taha. Nii, et süüdista iseennast, et oled nii egoistlik ja mõtled ainult iseenda soovidele ja vajadustele, aga mitte sellele, mida sul vastu pakkuda on. Nii nagu sul ei ole noorele, saledale ja lastetule midagi samaväärset vastu pakkuda, mida temal sulle oleks, samamoodi ei taha sa ka sinu kriteeriumitele mittevastavale naisele midagi vastu pakkuda, vaid tahad ainult midagi saada. Sul on väga egoistlik ja enesekeskne lähenemine, sest sa ei mõista reaalset olukorda. Reaalses olukorras ei ole nii, et üks pool ainult nõuab midagi, aga ise vastu ei paku.
See on sama hea, kui mul ei ole näiteks piisavalt raha, et mingit asja osta, aga ma lähen poodi ja ikka nõuan seda asja. Või siis mul on see raha olemas, aga ma lihtsalt ei taha nii palju maksta ja nõuan seda asja odavamalt kui see tegelikult maksab. Ja, kui ma siis ikkagi ei saa seda asja, siis tunnen ennast solvatuna ja ähvardan ennast tappa. Reaalsustajuga inimene saab siiski aru, et, kui ta mingit asja tahab, siis tal peab olema nii palju raha kui see asi maksab ja ta peab olema nõus selle summa maksma. Kui raha ei ole või maksta ei taha, siis normaalse reaalsustajuga inimene ei lähe seda asja nõudma, vaid lepib olukorraga, et ta seda asja ei saa. [/tsitaat]
Reaalsustajuga inimene ostab selle asja,mida ta niiväga soovib,siis hiljem,kui tal raha tekib ja ajutise asja siis müüb maha.
Nii,et ikkagi soovitad valetada,et ajutine naine ei teaks,et ta ajutine naine on vaid elaks õndsas teadmatuses ja roosas mullis.Aga ma kardan,et ma ei tule selle näitlemisega toime.Peale selle olen juba otsustanud,et vaatamata ajutisele suhtele jääb minu elukell seisma mõne aasta jooksul.See üksiolek on mind ruineerinud juba niipalju,et ajutine suhe enam elutahet tagasi ei too.Sestap ma ajutise suhte otsimisega ka pea-aegu ei tegele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Reaalsustajuga inimene ostab selle asja,mida ta niiväga soovib,siis hiljem,kui tal raha tekib ja ajutise asja siis müüb maha.
Nii,et ikkagi soovitad valetada,et ajutine naine ei teaks,et ta ajutine naine on vaid elaks õndsas teadmatuses ja roosas mullis.Aga ma kardan,et ma ei tule selle näitlemisega toime.Peale selle olen juba otsustanud,et vaatamata ajutisele suhtele jääb minu elukell seisma mõne aasta jooksul.See üksiolek on mind ruineerinud juba niipalju,et ajutine suhe enam elutahet tagasi ei too.Sestap ma ajutise suhte otsimisega ka pea-aegu ei tegele.[/tsitaat]
Küsimus on selles, et seda raha ei saa sul kunagi olema. Ehk teisisõnu öeldes, ei saa sa seda oma soovitud unelmate naist mitte kunagi. Miks see nii on, sellest ma juba eespool kirjutasin, ei hakka enam üle kordama.
Ja ajutist naist sa ka ei saa, kui kavatsed ka edaspidi nii ausameelne ja otsekohene olla. Sul lihtsalt pole muud valikut, kas valetada või üldse ilma olla.
See tähendab seda, et sinupoolse sellise käitumise ja suhtumise puhul ongi reaalsus see, et sa midagi ei saa. Seda olukorda saaks muuta juhul, kui sa oma suhtumist ja käitumist muudaksid. Seega sõltub kõik sinust endast. Kui sa midagi muuta ei taha, oled ise süüdi, et nii sitas seisus oled. Sa pead sellega leppima, et, kui edaspidi samamoodi asjadesse suhtud, siis on tulemus null.
Sa ei saa muuta naiste suhtumist, ei nende noorte ja ilusate puhul, kes sind ei taha ja ka mitte nende puhul, kes ei ole nõus olema ajutiseks seksimänguasjaks sulle. Naised jäävad endale kindlaks ja neil on selleks täielik õigus. Ainsana saad sa muuta iseenda suhtumist. Kui sa aga seda teha ei soovi, tähendab see seda, et sa ei soovi kohaneda reaalse maailmaga. Paraku maailm sinu soovide kohaselt ei muutu. Selles seisnebki konflikt sinu ja reaalsuse vahel.
Kui sa teed enesetapu, siis ei ole see mitte põhjustatud depressioonist, vaid soovimatusest kohaneda reaalse maaimaga. Nii, et kõik on vaid sinu enda valikutes kinni. Mitte ülejäänud maailm ei ole sinu vastu, vaid sina ise protsessid reaalse olukorra vastu, millega sa ei taha leppida. Aga paraku teised inimesed ei ela mitte sinu heaolu nimel, vaid neil on omad soovid ja nad lähtuvad nendest. Ja vastupidist ei saa mitte kuidagi neilt ka nõuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Küsimus on selles, et seda raha ei saa sul kunagi olema. Ehk teisisõnu öeldes, ei saa sa seda oma soovitud unelmate naist mitte kunagi. Miks see nii on, sellest ma juba eespool kirjutasin, ei hakka enam üle kordama.
Ja ajutist naist sa ka ei saa, kui kavatsed ka edaspidi nii ausameelne ja otsekohene olla. Sul lihtsalt pole muud valikut, kas valetada või üldse ilma olla.
See tähendab seda, et sinupoolse sellise käitumise ja suhtumise puhul ongi reaalsus see, et sa midagi ei saa. Seda olukorda saaks muuta juhul, kui sa oma suhtumist ja käitumist muudaksid. Seega sõltub kõik sinust endast. Kui sa midagi muuta ei taha, oled ise süüdi, et nii sitas seisus oled. Sa pead sellega leppima, et, kui edaspidi samamoodi asjadesse suhtud, siis on tulemus null.
Sa ei saa muuta naiste suhtumist, ei nende noorte ja ilusate puhul, kes sind ei taha ja ka mitte nende puhul, kes ei ole nõus olema ajutiseks seksimänguasjaks sulle. Naised jäävad endale kindlaks ja neil on selleks täielik õigus. Ainsana saad sa muuta iseenda suhtumist. Kui sa aga seda teha ei soovi, tähendab see seda, et sa ei soovi kohaneda reaalse maailmaga. Paraku maailm sinu soovide kohaselt ei muutu. Selles seisnebki konflikt sinu ja reaalsuse vahel.
Kui sa teed enesetapu, siis ei ole see mitte põhjustatud depressioonist, vaid soovimatusest kohaneda reaalse maaimaga. Nii, et kõik on vaid sinu enda valikutes kinni. Mitte ülejäänud maailm ei ole sinu vastu, vaid sina ise protsessid reaalse olukorra vastu, millega sa ei taha leppida. Aga paraku teised inimesed ei ela mitte sinu heaolu nimel, vaid neil on omad soovid ja nad lähtuvad nendest. Ja vastupidist ei saa mitte kuidagi neilt ka nõuda.[/tsitaat]
Ma tean,et ma ise olen süüdi oma sitas seisus ja mul puudub võime seda muuta.Olen vilets valetaja,näitleja ja manipulaator.Tõega ma naist ära ei räägi,valetada ma ei oska.Mitte maailm pole minu vastu,aga mina ei ole selle maailma jaoks.Seetõttu on mul jäänudki vaid üks valik -sellest maailmast lahkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige hullem inimene on solvumatu inimene – ütle talle otse või kaudselt, ikka aru ei saa.
aga eriti jäle on sinust yksik siin teema suitsiidist rääkida – selline käitumine on lubamatu teemalagataja suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 16:14; 20.01 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles teemas on Yxik küll liiale läinud. Inimesel on tõsine mure, aga ei, tema sõidab häbematult üle oma mure jutustamisega. Tee oma teema, hetkel käitud äärmiselt labaselt ja egoistlikult. See teema ei ole sinu teema, saa palun sellest aru ja kustuta oma joru ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IRW KAS YXIK ON JUBA NII DEPRESIOONIS ET PLAANIB JUBA HÄDATAPPU?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.01 22:24; 17.01 22:43; 17.01 23:22; 17.01 23:42; 17.01 23:47; 18.01 07:31; 18.01 09:58; 20.01 10:12; 20.01 10:27; 21.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kõige hullem inimene on solvumatu inimene – ütle talle otse või kaudselt, ikka aru ei saa.
aga eriti jäle on sinust yksik siin teema suitsiidist rääkida – selline käitumine on lubamatu teemalagataja suhtes.[/tsitaat]

YKSIKMEES ON LIHTSALT POHHUIIST

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 17.01 22:24; 17.01 22:43; 17.01 23:22; 17.01 23:42; 17.01 23:47; 18.01 07:31; 18.01 09:58; 20.01 10:12; 20.01 10:27; 21.01 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]agneriin kirjutas:[/small]

Ma tean,et ma ise olen süüdi oma sitas seisus ja mul puudub võime seda muuta.Olen vilets valetaja,näitleja ja manipulaator.Tõega ma naist ära ei räägi,valetada ma ei oska.Mitte maailm pole minu vastu,aga mina ei ole selle maailma jaoks.Seetõttu on mul jäänudki vaid üks valik -sellest maailmast lahkuda.[/tsitaat]
Just nimelt sina ise saadki seda olukorda muuta, kui sa muudad oma suhtumist. Küsimus ei ole selles, et sa ei saa midagi muuta, vaid sa ei taha midagi muuta.
See, et sa maailmaga rahul ei ole, ei tähenda, et sa depressioonis oleksid, depressioon tähendab siiski midagi muud. Ja see, et sa pidevalt enesetapust kirjutad, ei ole ka depressioonist tingitud, depressioonis inimene nii ei käitu nagu sina. Tundub, et sul ei ole õiget arusaamist sellest, mis on depressioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 115 )


Esileht Pereelu ja suhted Ema paneb hullumajja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.