Esileht Pereelu ja suhted Ema paneb hullumajja

Näitan 25 postitust - vahemik 91 kuni 115 (kokku 115 )

Teema: Ema paneb hullumajja

Postitas:
suveelevant

RE: Ema paneb hullumajja

No see teema ei saa tõsi olla!

0
0
Please wait...

Postitas:
ahv

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui jumal annab, saab kõik korda.[/tsitaat]Kurat, kas alati on vaja mingi nõme jumal sisse tuua? Ja sitta see jumal midagi korda teeb. Tänu jumalale ongi maailmas haigused, süütud inimesed peavad kannatama. Jumalal on kõigest pohhui, talle ei lähe korda õiglus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Agne74

yxik, (ära solvu), vaata ringi ja leiad endale kellegi just sellise keda vajad, ära istu perekoolis…suhtle reaalselt naistega

ära ennast tapma hakka(meie vist ei sobi, aga elu läheb edasi)

0
0
Please wait...

Postitas:
ahv

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]yxik, (ära solvu), vaata ringi ja leiad endale kellegi just sellise keda vajad[/tsitaat]Ütlen sulle ausalt ja mitte suure saladuskatte all, et talle sobib kõige paremini kummist naine.

Miks?
1. Tal on juba seitse last, kellele ta ei jõua elatist maksta. Kumminaine ei jää rasedaks.
2. Tal on juba olnud 3 naist, kes on ära jooksnud. Kumminaine ei jookse ära.
3. Kumminaine on praktiline. Kui mees ei raatsi naise peale raha kulutada, siis on kumminaine ideaalne valik.
4. Kumminaine ei vaja pesemisvõimalust. – Seega pole vaja veevärki majja paigaldada.
5. Kumminaine on alati kodus, ei lähe pidutsema.
6. Kumminaine ei tee suitsu.
6. Kumminaine on sale.
8. Kumminaine on alla 32-aastane ja tal ei esine menopausi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Agne74

tegelikult natuke häbi, et selle teema tegin,aga hing ei anna rahu…

kaks aastat on ju hästi olnud, olgugi et süstiga.

Õed käisid täna just külas, tõid tordi, käisime jalutamas ja mina nüüd siin niimoodi kirjutan…häbi

Peaks vist kustutama selle teema…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ole pai, kustuta jah.

0
0
Please wait...

Postitas:
Agne74

Tahtsin veel lisada, et kui ma Pärnus süstimas käin, siis kohtan iga kord ühte vanameest, kes kooserdab kartulikott seljas mööda Pärnut ja teretab…korjab pudeleid..

Miks teda kinni ei nabita ja hullumajja ei panda? Kas ta on Pärnu sümbol? Tema võib kõike? Mina mitte?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

irw ,see vanamees ei ole kellelegi ohtlik,keegi räägis et tal pidavat ameerikas suur päranuds olema,põhimõtteliselt ta võiks vabalt elada nii et ei korja pudeleid jne aga ju ta harjunud sellega jne ja ega visat nii vana enam ümber harju.mulle ka ta ei meeldi,jube pealetükkiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]irw ,see vanamees ei ole kellelegi ohtlik,keegi räägis et tal pidavat ameerikas suur päranuds olema,põhimõtteliselt ta võiks vabalt elada nii et ei korja pudeleid jne aga ju ta harjunud sellega jne ja ega visat nii vana enam ümber harju.mulle ka ta ei meeldi,jube pealetükkiv.[/tsitaat]

Ta elab Sindis ja seal räägitakse küll, et noorena oli ta normaalne, aga tööl juhtus õnnetus. Väidetavalt elab ta oma õe juures, kes ise tööl ei käi ja vend peab käima pudeleid korjamas, et õele söögi ja elamisraha maksta. Kas see päriselt ka tõsi on, ei tea, aga räägitakse, et peab õdegi üleval oma teenistusega.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[small]agneriin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Just nimelt sina ise saadki seda olukorda muuta, kui sa muudad oma suhtumist. Küsimus ei ole selles, et sa ei saa midagi muuta, vaid sa ei taha midagi muuta.
See, et sa maailmaga rahul ei ole, ei tähenda, et sa depressioonis oleksid, depressioon tähendab siiski midagi muud. Ja see, et sa pidevalt enesetapust kirjutad, ei ole ka depressioonist tingitud, depressioonis inimene nii ei käitu nagu sina. Tundub, et sul ei ole õiget arusaamist sellest, mis on depressioon.[/tsitaat]
Ei saa ju muuta.Valetada ma ei oska ja ei taha,tõde rääkides ei saa ka ajutiseks suhteks naist.Ja see kõik tekitab sellise jõuetuse ja lootusetuse tunde,ning see muserdab mind.Töö- ja eluisu puudub.Kui see pole masendus,siis mis see on?

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[small]ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Agne74 kirjutas:[/small]
Ütlen sulle ausalt ja mitte suure saladuskatte all, et talle sobib kõige paremini kummist naine.

Miks?
1. Tal on juba seitse last, kellele ta ei jõua elatist maksta. Kumminaine ei jää rasedaks.
2. Tal on juba olnud 3 naist, kes on ära jooksnud. Kumminaine ei jookse ära.
3. Kumminaine on praktiline. Kui mees ei raatsi naise peale raha kulutada, siis on kumminaine ideaalne valik.
4. Kumminaine ei vaja pesemisvõimalust. – Seega pole vaja veevärki majja paigaldada.
5. Kumminaine on alati kodus, ei lähe pidutsema.
6. Kumminaine ei tee suitsu.
6. Kumminaine on sale.
8. Kumminaine on alla 32-aastane ja tal ei esine menopausi.[/tsitaat]
Mulle ei sobi kummist naine,sest temaga ei saa lapsi jne.
Minul on siiski pereloomise soov.Vaid sekssuhe on vaidajutine lahendus.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat]Yxikmees-kuidas sa ei ole manipulaator? Just nimelt oma enesetapu teemadega sa siin inimesi manipuleeridki! Lollus! Mina sattusin perekooli ca 10-11 aastat tagasi, ja juba siis oli yxikmees siin oma armuvalujuttudega, samamoodi oli teemaks seks alaealistega. Mäletan väga hästi, kuidas tol ajal mul sinu sõnavõtud \”karvad turri\” ajasid. Mäletan veel, et jagasid siin pilte, mis olid tehtud sinust ja mingist nö ajutisest sekspartnerist.
Endiselt-sa oled haige inimene, otsi abi.
Vaatan, et paljud asjalikud postitused on siin vahepeal ära kustutatud, kas hirmust, et võidakse laimamise eest süüdistada? Igastahes olid need väga, ja väga head kirjutised!!! Kahjuks ei tule nende postitajate kasutajanimed hetkel meelde.
[/tsitaat]Lahkuminekust on möödas alla 7a.Seega ma ei saanud varem sellest probleemist rääkida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Agne74

Raske uskuda, et olen ohtlikum, kui see vanamees…
Leidub ju veel jotasid, kellega ennast võrrelda..

Ma lihtsalt ei ole nii hull, et vägisi kinni võtta ja kõik..

0
0
Please wait...

Postitas:
helevalge

Kellel võimalus vaadaku antud teemaga sobivat filmi \”Frances\”, tõsielul põhinev 30 aastat vana karm film, see jutt tuletas tollal kinos jooksnud filmi meelde. Nagu keegi netis kommenteeris, praegusel ajal oleks Francest peetud enam-vähem normaalseks inimeseks…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ahv kirjutas:[/small]

Minul on siiski pereloomise soov.Vaid sekssuhe on vaidajutine lahendus.[/tsitaat]

Sinu oskus teisi teemasid \”üle võtta\” on lausa fenomenaalne…Mina olen krooniliselt haige kolme lapse ema , 33-aastat vana, otsin meest 33-42, kes ei suitsetaks ega kuritarvitaks alkoholi,peab olema majanduslikult kindlustatud, kõrgharidusega ja, mis oluliseim: tal ei tohi olla, lapsi , õllekõhtu ka muidugi. Kohe esimesel kohtumisel peaks ta tegema abieluettepaneku.Punkt.
Huvitav, palju mehi sooviks minuga tegemist teha. Null.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]ahv kirjutas:[/small]

Minul on siiski pereloomise soov.Vaid sekssuhe on vaidajutine lahendus.[/tsitaat]

issand jumal, veel lapsi? seda nõuet ma enne tähele ei pannudki

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Agne74

hämmastavalt kerge on hullustaatusesse langeda, raske sellest välja pääseda

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahtsin veel lisada, et kui ma Pärnus süstimas käin, siis kohtan iga kord ühte vanameest, kes kooserdab kartulikott seljas mööda Pärnut ja teretab…korjab pudeleid..

Miks teda kinni ei nabita ja hullumajja ei panda? Kas ta on Pärnu sümbol? Tema võib kõike? Mina mitte?

Pudeli-Vova 😀 Mina tean teda üle 35 aasta juba, midagi ohtlikku pole märganud.

[/tsitaat]

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

Sinu oskus teisi teemasid \”üle võtta\” on lausa fenomenaalne…Mina olen krooniliselt haige kolme lapse ema , 33-aastat vana, otsin meest 33-42, kes ei suitsetaks ega kuritarvitaks alkoholi,peab olema majanduslikult kindlustatud, kõrgharidusega ja, mis oluliseim: tal ei tohi olla, lapsi , õllekõhtu ka muidugi. Kohe esimesel kohtumisel peaks ta tegema abieluettepaneku.Punkt.
Huvitav, palju mehi sooviks minuga tegemist teha. Null.
[/tsitaat]
Mis eesmärgil sa meest tahad?
Tahad ka peret luua,soovides 2-3 ühist last või otsid niisama sekspartnerit?Ja kui sekspartnerit,siis milleks niisugused nõudmised.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Yxikmees-kuidas sa ei ole manipulaator? Just nimelt oma enesetapu teemadega sa siin inimesi manipuleeridki! Lollus! Mina sattusin perekooli ca 10-11 aastat tagasi, ja juba siis oli yxikmees siin oma armuvalujuttudega, samamoodi oli teemaks seks alaealistega. Mäletan väga hästi, kuidas tol ajal mul sinu sõnavõtud \”karvad turri\” ajasid. Mäletan veel, et jagasid siin pilte, mis olid tehtud sinust ja mingist nö ajutisest sekspartnerist.
Endiselt-sa oled haige inimene, otsi abi.
Vaatan, et paljud asjalikud postitused on siin vahepeal ära kustutatud, kas hirmust, et võidakse laimamise eest süüdistada? Igastahes olid need väga, ja väga head kirjutised!!! Kahjuks ei tule nende postitajate kasutajanimed hetkel meelde.
[/tsitaat]

Olen ka siin käinud aastast 2000, aga yxikmeest siin siis küll polnud. Ta on suhteliselt viimaste aastate nähtus.

0
0
Please wait...

Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olen ka siin käinud aastast 2000, aga yxikmeest siin siis küll polnud. Ta on suhteliselt viimaste aastate nähtus.[/tsitaat]
10aastat pole,aga 8 aastat küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes siis yksikmeest ei tea? kui sind pole siin , siis sind pole olemaski.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

10aastat pole,aga 8 aastat küll.[/tsitaat]

Miks sa napakas teise inimese vana teema üles kaevasid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa napakas teise inimese vana teema üles kaevasid? [/tsitaat]

Agne74 on viimasel ajal aktiivsemaks muutunud, nüüd saavad uued kasutajad ka vaadata, mis inimesega tegu. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks sa napakas teise inimese vana teema üles kaevasid? [/tsitaat]
Mingi napakas kaevab üldse viimasel ajal usinasti vanu teemasid üles.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 91 kuni 115 (kokku 115 )

Esileht Pereelu ja suhted Ema paneb hullumajja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.