Esileht Kodunurk Ema reisil, esimest korda ise pesu pesemas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ema reisil, esimest korda ise pesu pesemas

Postitas:

Tere, kas keegi viitsiks mind aidata.
Meil on kodus Hansa Aqua Spray pesumasin ja ma sooviks sellega riideid pesta. Riided lihtsalt kantud, veidi higised jne, mingeid hulle plekke pole.

Pesumasina esine näeb välja selline: http://cache.osta.ee/i/auctions/large/f8/1e/1c2164316040ee2bf796c52b3cba1ef8.jpg

Millisele pildile ma peaks otsiku pöörama kui tahan lihtsalt tavalist puuvillast T-särki pesta? Kas hilisemaks kuivatamiseks pean mingile muule märgile keerama või ta teeb seda ise? Ja kas pesu on vaja sorteerida lihtsalt must/kirja ja valge/muu hele või oleks parem 1) must 2) värviline 3) valge/hele?

Olen nendes asjus algaja, hea nõu kuluks ära.
Tänan ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 01:59; 14.09 02:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul manuaali ei ole?
vaatan fotolt,et seal on jooksva mehikese pilt. see peaks olema kiirprogramm, peseb 40 kraadi juures. ehk ilmselt pesu saab pestud 30-40 min jooksul. ise kasutaksin seda kui riie vaid korra-kaks seljas olnud.
Tavaprogramm võib kesta 1,5-2,5 tundi. Muidu sinu T särgi pesemiseks võib valida ka selle esimes särgi pildiga proge.
Tavaliselt on programmid nii seatud,et esimene pilt on puuvill, siis see sulega on õrnpesu (delicates), lõngakera on villane ehk ei vääna nii kõvasti.

sorteeriksin nii:
valged ja heledad
punane
helekirju
tumekirju ja must

kindlasti vaata riiete sees ka silte. mõned on ainult keemilise jaoks, teised nõuavad pahupidi pööramist ja ära yle märgitud kraadide pese. kui on särgi jaoks ette nähtud 30, siis pead ikka valima 30 kraadise proge, muidu võib tõmmata kokku ja saad tulemuseks nukuriided.

Kuivati nuppe ma fotolt välja ei suutnud lugeda. peaks olema eraldi kirjutatud dryer ja siis 30/40/60 minutit (kuivatamise pikkuse aeg) või \”ready to wear\”, \”iron and dry\”, ja lihtsalt \”dry\” kirjad.
Kuivatiga on veel eriti oluline riiete sees olevaid tingmärke lugeda. lihtsam on kui viskad nöörile kuivama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuse eest. Sain natuke pestud, nüüd probleem. Kui proovisin järgmist laari sisse panna ja start vajutada, masin enam ei tööta. Vilguvad \”Run\”, \”Lock door\” ja sellest vasakul ääres diagonaalsest reast kõige alumise (kauss veega?) nupu tuli. Mida see nüüd tähendad? Tegin kõik samamoodi nagu enne, aga nüüd ei tööta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 01:59; 14.09 02:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lülita start/stop nupust korraks välja ja siis uuesti sisse. Uks sule ka korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

nagu minu mees, kes muidu on vinge tehnikamees ja tõeline MacGyver, aga vot pesumasina ja nõudepesumasina ees on abitus kuubis:-))))

kunagi lähetusest tulles vahemaandumisega Helsingis lülitasin telefoni korraks sisse ja sain posu ahastavaid sms-e, et mis nupule ma vajutama pean:-)))) ja ometigi olen ma talle seda korduvalt ja korduvalt näidanud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Ema reisil, esimest korda ise pesu pesemas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.