Esileht Väikelaps Emad, kes lastega kodus, aga tahaks tööle

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Emad, kes lastega kodus, aga tahaks tööle

Postitas:

Tunnen end lapsega kodus istudes juba liiga kasutult ja hulluks minemas. Ei hakka pikalt kirjutama, aga lapse kõrvalt on see tööelu tekitamine nagu tragikomöödia olnud. Olen saanud varem teha ajutisi ja poole kohaga töid, aga nüüd kui lasteaed on üldse kinni, ei näe mingit võimalust enam. Tugivõrgustik puudub ja praeguses kriisiolukorras pole vist ka tark otsida lapsehoidjat? Äkki on siin keegi samas masendavas seisus, et mis valikuid on või lepite sellega, et praegu ei saagi tööle? Nälga me ei jää, aga ausalt ei jaksa enam nii elada ja tunnengi ennast nagu üks korralik käpard, muidusööja ja kasutu olevus.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahune. Asja tuleb mõistusega võtta. Nüüd peab lihtsalt jaksama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nälga ei jää, siis ära tõmble, mõni jääb tööpuuduselt lihtlabaselt nälgagi, selle inimese mure on suurem.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina ei ole selles olukorras süüdi ja ei ole käpard. minu arust palju inimesed on viimastel päevadel hakanud justkui uue olukorraga leppima, isegi kohanema ja lähedal on see aeg, kus saad teha uued plaanid, lähtudes meie uuest elust. praegu siiski veel šoki ja šokist toibumise aeg.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hetkel ei ole tõesti muud teha kui üle elada. Kui just nälga ei jää, siis ei tasu tööd otsima asuda ning kindlasti mitte võõrast lisainimest koju tassida. Tugivõrgustikust pole hetkel ju niikuinii kasu, sest füüsiline inimkontakt (eriti vanavanematega) võiks olla viidud absoluutse miinimumini.
Eriolukord tuleb ära kannatada ja siis on mõistlik edasi vaadata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas OMA lapsega 24/7 koos olla on siis tõesti nii masendav?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mees tööl käib? Tegelikult oleks abiks, kui saaksid nt paar korda nädalas õhtuti tööl või vabatahtlikuks käia ja ka nädalavahetustel

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui endale igapäevaselt sisendada, et see olukord ajab mu hulluks, siis varem või hiljem see ka juhtub. Tuleb oma suhtumist muuta positiivsemaks ja siis on palju lihtsam olukorraga leppida. Pole mõtet võidelda olukorraga, mida sa nagunii muuta ei saa 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

last saades surusid sa oma egokese alla ja tegid valiku, temale ” jäägitult pühenduda” 🙂
Seega, kuidas sa kurdad, et tunned kasutuna ennast?! Tee päevaplaan ja järgige seda. Kui võimalik, tehke kodust väljasõite (juhul, kui auto) kuskile, kus lapsel põnev ja pole ülerahvastatust jne.
Tegele ja arenda oma last, kui sul otseselt tööülesandeid pole. Samas suuna last ka ise ja omaette tegutsema. Muidugi ei tule see sekundiga.

Aga enda mandumist leevenda nt lugemisega, õpi/täienda ennast, või hõiska netis, mis oskused sul on ja oleksid valmis tegema kodutööd.

Meil makstakse lasteaia kohatasu kinni, et me PÜSIKS KODUS koos oma lastega ja kui alguses tundus mullegi, et mu aju plahvatab, siis nüüd on mingi mõnus rutiin saavutatud. Päeva esimeses pooles tegelen väiksema lapsega, lõunast suurematega ja öösel (minu lemmik aeg!), kui kogu müra on vaibunud teen oma tööd. Samas ütlesin bossile ka kohe alguses, et palun mu koormust vähendada, sest ma lihtsalt ei jõua kogu karja taltsutamise kõrvalt 101% keskenduda, aga paika loksunud päevaplaaniga jääb aega ülegi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 14:01; 08.04 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane, kui palusid koormust vähendada, siis palusid sellevõrra ikka palka ka vähendada proportsioonis ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane, kui palusid koormust vähendada, siis palusid sellevõrra ikka palka ka vähendada proportsioonis ?

Loomulikult, mis küsimus?!
Mul on täiesti OK töötasu, mehel samuti.
Ma pean küll möönma, et raha praktiliselt ei kulu, kui kogu perega kodus istuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 14:01; 08.04 00:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Emad, kes lastega kodus, aga tahaks tööle