Esileht Pereelu ja suhted Emad, miks te oma poegi ei armasta?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Emad, miks te oma poegi ei armasta?

Postitas:

Kirjutasin küll teise teemasse, aga minu arust on see nii tähtis, et tegin veel eraldi teema ka.
Pidevalt loen siit naiste (ilmselt on paljud neist ka poegade emad!) seisukohti, et mees võib ringi keppida palju tahab, tagajärjed pole tema mure. Aga on ju! Seaduse ees on seksijate vastutus \”tööõnnetuse\” eest täpselt võrdne. Mitte ükski kohus ei vabasta meest vastutusest, kui ta ütleb: \”Aga ma ju ei tahtnud!\”
Mõtlematu vahekord muudab teie poja elu vähemalt 20 aastaks. Miks te oma poegadest ei hooli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:16; 05.02 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama hästi võiks ju küsida, et emad, miks te oma tütardest ei hooli… oleks mul tütar, ma ostaks talle rv pillid niipea, kui tal mingi silmarõõm ja sügavam huvi öösiti väljaskäimise vastu tekib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:24; 05.02 19:31; 05.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma poegi ma armastan ja nad on ka vastutustundlikud. Vot, aga ma ei saagi aru emadest, kes lubavad oma alles 16 aastaseks saanud tütrel pea igal nädalavahetusel poisi juures viibida. Selle plika ema tahaks küll näha, kes pidevalt meil. Poiss pole seal kordagi käinud. Ja kui peakski nn. õnnetus juhtuma, siis seda vastutust ma küll kanda ei võta. Seksinäljas teismeliste eest ma ei vastuta, kes pidevalt poisi koju ronib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:44; 05.02 18:41; 05.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sama hästi võiks ju küsida, et emad, miks te oma tütardest ei hooli… oleks mul tütar, ma ostaks talle rv pillid niipea, kui tal mingi silmarõõm ja sügavam huvi öösiti väljaskäimise vastu tekib.[/tsitaat]

Aga loomulikult tuleb ka tütreid õpetada. Praegu ajendas kirjutama teema vaesest mehest, kes äkki avastas, et kepil võib ka ebameeldivaid tagajärgi olla!
Naistel ei paista see nii suur probleem olevat. Pole veel kuulnud, et mõni naine arvab, et lapse ärahoidmiseks piisab, kui öelda, et ei taha. Naise saavad justkui paremini aru, et igal vahekorral võivad olla soovimatud tagajärjed. Ei ole siit lugenud ega mujalt kuulund, et naine peaks ainult meest üksi soovimatu lapse eest vastutavaks, kuna tema ju ei tahtnud. Naine võtab vastutuse niikuinii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:16; 05.02 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg on ise ära taibanud kui palju on rumalaid naisi maailmas, suur osa naistest hargitavad jalgu ikka ja ainult raha eesmärgil.

Poeg ei suhtle naistega, kes esimesel kohtumisel lapsest unistavad!

Võin uhke olla oma poja üle, tema nimelt teeb ennem voodisse minekut naisele IQ-testi!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:53; 05.02 16:00; 09.02 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga loomulikult tuleb ka tütreid õpetada. Praegu ajendas kirjutama teema vaesest mehest, kes äkki avastas, et kepil võib ka ebameeldivaid tagajärgi olla!
Naistel ei paista see nii suur probleem olevat. Pole veel kuulnud, et mõni naine arvab, et lapse ärahoidmiseks piisab, kui öelda, et ei taha. Naise saavad justkui paremini aru, et igal vahekorral võivad olla soovimatud tagajärjed. Ei ole siit lugenud ega mujalt kuulund, et naine peaks ainult meest üksi soovimatu lapse eest vastutavaks, kuna tema ju ei tahtnud. Naine võtab vastutuse niikuinii.[/tsitaat]

Soovimatut rasedust saab edukalt ära hoida! Tänapäeval pakutakse kümneid lahendeid. Raseduse vältimine kuulub 100% esmalt naise kohustuste hulka, tema sees hakkab kogu jäma ju arenema, kui naine ikka ei soovi ja ei taha, siis mõtleb ta ennem voodisse minekut asjad korralikult enda jaoks selgeks. Ja mehele on kohustatud TÕTT rääkima! Juhul kui naine rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta, on õigus mehel otsustada millega riskib!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:53; 05.02 16:00; 09.02 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oma poegi ma armastan ja nad on ka vastutustundlikud. Vot, aga ma ei saagi aru emadest, kes lubavad oma alles 16 aastaseks saanud tütrel pea igal nädalavahetusel poisi juures viibida. Selle plika ema tahaks küll näha, kes pidevalt meil. Poiss pole seal kordagi käinud. Ja kui peakski nn. õnnetus juhtuma, siis seda vastutust ma küll kanda ei võta. Seksinäljas teismeliste eest ma ei vastuta, kes pidevalt poisi koju ronib. [/tsitaat]

Oot, saa ma õilis ema nii aru, et su poeg on armastatud ja vastutusundlik noormees ja teie koju ronib mingi seksinäljas teismeline ja kui neil juhtub tööõnnetus, siis su vastutustundlik poeg selle eest ei vastuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatus täitsa õige- õpetage oma poegi vastutustundega keppi tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vot, aga ma ei saagi aru emadest, kes lubavad oma alles 16 aastaseks saanud tütrel pea igal nädalavahetusel poisi juures viibida. Selle plika ema tahaks küll näha, kes pidevalt meil. Poiss pole seal kordagi käinud. [/tsitaat]

Kas sa oled tüdruku emaga suhelnud? Sest sellise loo puhul kahtlustaks mina küll pigem, et tüdruku juures ööbimine on eos välistatud, sest ta ema arvab siiralt, et tütreke värvib ikka veel pildiraamatutest ükssarvikuid ja nädalavahetusel ööbib klassiõdede juures, kus on pid¸aamapidu, tehakse üksteisele meiki ja arutatakse (loomulikult veel saabumata) esimest suudlust. Poisi juures on aga vaba pleiss, keegi ühtki küsimust ei esita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa oled tüdruku emaga suhelnud? Sest sellise loo puhul kahtlustaks mina küll pigem, et tüdruku juures ööbimine on eos välistatud, sest ta ema arvab siiralt, et tütreke värvib ikka veel pildiraamatutest ükssarvikuid ja nädalavahetusel ööbib klassiõdede juures, kus on pid¸aamapidu, tehakse üksteisele meiki ja arutatakse (loomulikult veel saabumata) esimest suudlust. Poisi juures on aga vaba pleiss, keegi ühtki küsimust ei esita.[/tsitaat]

Ei tunne. Elab pea saja km kaugusel ja oleme poisi algatusel ka ukse tagant ära saatnud. Poiss käsib öelda, et teda pole kodus. Aga järgmise reede õhtul on jälle platsis. Kui ikka koju kätte tuleb, eks siis poisil ka ahvatlus. Ütlesin poisile, et mina vanemana ei võta vastutust. Aga ta ise juba mõne kuu pärast täisealine. Sellega tahangi öelda, et kas ka tütarde emad teavad kus nende lapsed tegelikult käivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:44; 05.02 18:41; 05.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma siis pean tegema, kui tüdruk jutust aru ei saa. Siit Perkooli kaudu ema taga hakkama otsima või.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:44; 05.02 18:41; 05.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oms poegadele hakkan ma niikuinii kondoome kaasa panema, kui nad selles eas on. esmalt ei või iial teada, mis nende neiukeste jalgevahel toimub, kui suur haiguste/seentekolle see olla võib. teiseks on liiga palju neid naiivitare, kes loodavad seksi/tite abil poissi kinni hoida. loe või delfis dr noormanni kirju. ja ka reaalelus tean palju selliseid keisse. aga tütarde emad on kuidagi nii tõrksad alati, et nende lapsekesed on targad ja korralikud ja pole mingeid beebipille noort organismi kahjustama vaja… jah, mul on ka targad ja korralikud pojad, aga paratamatult ma elukogenud inimesena tean, et noortel pole piisavat seksikogemust veel, et ennast täiuslikult kontrollida voodis, nii et tööõnnetusi ei juhtuks. seega kasutagu kondoome lisaks, isegi kui tibinad beebipille võtavad, kuni on piisavalt kogenud ja püsisuhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:24; 05.02 19:31; 05.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oms poegadele hakkan ma niikuinii kondoome kaasa panema, kui nad selles eas on. esmalt ei või iial teada, mis nende neiukeste jalgevahel toimub, kui suur haiguste/seentekolle see olla võib. teiseks on liiga palju neid naiivitare, kes loodavad seksi/tite abil poissi kinni hoida. loe või delfis dr noormanni kirju. ja ka reaalelus tean palju selliseid keisse. aga tütarde emad on kuidagi nii tõrksad alati, et nende lapsekesed on targad ja korralikud ja pole mingeid beebipille noort organismi kahjustama vaja… jah, mul on ka targad ja korralikud pojad, aga paratamatult ma elukogenud inimesena tean, et noortel pole piisavat seksikogemust veel, et ennast täiuslikult kontrollida voodis, nii et tööõnnetusi ei juhtuks. seega kasutagu kondoome lisaks, isegi kui tibinad beebipille võtavad, kuni on piisavalt kogenud ja püsisuhtes.[/tsitaat]
Ka tibinad peavad kindlasti kondoome kasutama lisaks beebipillidele, sest iial ei tea, kus Sinu ülikorralik pojukene enne oma riista leotanud on, millises seene- ja haigustekoldes!
Pealegi on osa mehi sellised, kes arvavad, et neil ükskõik , lasen oma laadungi sisse, küll plika ise vaadaku, kuidas hakkama saab.

Miks arvatakse oma poeg paremaks teise ema tütrest?

Mul on mõlemast soost lapsed ja kondoomi vajalikkust olen neile kõigile rääkinud alates kümnendast eluaastast. Parem varem, siis jääb pealuu sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ka tibinad peavad kindlasti kondoome kasutama lisaks beebipillidele, sest iial ei tea, kus Sinu ülikorralik pojukene enne oma riista leotanud on, millises seene- ja haigustekoldes!
Pealegi on osa mehi sellised, kes arvavad, et neil ükskõik , lasen oma laadungi sisse, küll plika ise vaadaku, kuidas hakkama saab.

Miks arvatakse oma poeg paremaks teise ema tütrest?

Mul on mõlemast soost lapsed ja kondoomi vajalikkust olen neile kõigile rääkinud alates kümnendast eluaastast. Parem varem, siis jääb pealuu sisse.[/tsitaat]

mul on ainult pojad. ja igal korralikul naisterahval on niikuinii kondoom käekotis alati kaasas. seega, oleks mul tütar, oleks ka mu tütrel kondoom alati omal kaasas ja eelnevalt banaani peal harjutatud, kuidas seda kasutada. kahjuks ei oska paljud täiskasvanudki seda korrektselt kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:24; 05.02 19:31; 05.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oma poegi ma armastan ja nad on ka vastutustundlikud. Vot, aga ma ei saagi aru emadest, kes lubavad oma alles 16 aastaseks saanud tütrel pea igal nädalavahetusel poisi juures viibida. Selle plika ema tahaks küll näha, kes pidevalt meil. Poiss pole seal kordagi käinud. Ja kui peakski nn. õnnetus juhtuma, siis seda vastutust ma küll kanda ei võta. Seksinäljas teismeliste eest ma ei vastuta, kes pidevalt poisi koju ronib. [/tsitaat] appi, mis suhtumine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, et mina naisena arvan, et kuna sündiv laps on 9 kuud naise kõhus, siis aasta tissi otsas ja emana on lapse eest suurem vastutus – seega peaksid naised rohkem hoiduma soovitmatust rasedusest -ei tähenda, et ma oma poistele ei räägi , mis on juhuvahekorrad, millised on ohud (sh suguhaigused jne) – mu teismeline poiss teab ka seda, et kuni gümnaasiumi lõpuni ükski tüdruk meie juurde ei koli ning ei luba ka poisil minna (sellisel juhul ei ole laps enam minu ülalpeetav, kuna kodus tagab talle sooja toa, söögi, riided, meelelahutuse – aga võõras peres teda ülalpidama ei hakka).
Asi ei ole amrastuses või armastuse puudumises – aga soovimatu rasedus rikub ikkagi rohkem tüdruku elu ära, kui poisil. See kisa Getter Jaani ümber on hea näide – kas tõemeeli arvati, et 17.a. tüdruk on küps looma peret?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oma poegi ma armastan ja nad on ka vastutustundlikud. Vot, aga ma ei saagi aru emadest, kes lubavad oma alles 16 aastaseks saanud tütrel pea igal nädalavahetusel poisi juures viibida. Selle plika ema tahaks küll näha, kes pidevalt meil. Poiss pole seal kordagi käinud. Ja kui peakski nn. õnnetus juhtuma, siis seda vastutust ma küll kanda ei võta. Seksinäljas teismeliste eest ma ei vastuta, kes pidevalt poisi koju ronib. [/tsitaat]

miks sa plika ema süüdistad. raudselt ta on veendunud, et tütar on sõbranna juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Ei tunne. Elab pea saja km kaugusel ja oleme poisi algatusel ka ukse tagant ära saatnud. Poiss käsib öelda, et teda pole kodus. Aga järgmise reede õhtul on jälle platsis. Kui ikka koju kätte tuleb, eks siis poisil ka ahvatlus. Ütlesin poisile, et mina vanemana ei võta vastutust. Aga ta ise juba mõne kuu pärast täisealine. Sellega tahangi öelda, et kas ka tütarde emad teavad kus nende lapsed tegelikult käivad.[/tsitaat]

Miks sa tüdrukut koju ei saada? Eriti kui poeg ise ka tahab temast lahti saada. Kui sina ta oma poja voodisee lubad, oled vastutav ka tagajärgede eest.
Miks sa ei ütle talle, et kuule tüdruk, miks sa alandad ennast poisi voodisse ronides. Mine koju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millest see küll tuleb, nagu nt minu mehe ja ta venna puhul. ei mind ega vennanaist näidatudki emale ennem, kui me juba rasedad olime. ja mitte üldse teismelisena, vaid väga norm lapsesaamise eas ja töölkäivatena/õppivatena. ka enne polnud minu mees ühtegi oma pruuti oma koju viinud.
selle taustal, et noored siin kooli ajal juba elavad koos, vanemate loal tundub see päris veider.
mis see võiks olla. mingi eriline austus kodu ja ema vastu. hirm ema ees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sama hästi võiks ju küsida, et emad, miks te oma tütardest ei hooli… oleks mul tütar, ma ostaks talle rv pillid niipea, kui tal mingi silmarõõm ja sügavam huvi öösiti väljaskäimise vastu tekib.[/tsitaat]
appi! pubekale kohe selgeks teha, et laste saamine on naise bisnes ja otsustus! võtta talt terveks eluks arusaam, et laste saamine on armastuse, mitte võimu küsimus ning seeläbi võtta ka võimalus õnnelikuks paarishuteks? ja rikkuda tema tervist juba hellast east alates hormoonidega!?
mul on eelpubekast tütar. ta teab, et kumm on seks ja teab ka seda, et kui mees ei taha kummi kasutada, ei armasta mees teda ja vaatamata sellele, kui valus see on, suurendaks seksvahekord sellise mehega ainult ta südamevalu.

tõesti- miks te oma lapsi ei armasta!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei tea. On ikka vahe, kas lubada oma tütar ööseks korteriläbule, või poeg. Pojale võib-olla kõige hullema variandi puhul üritatakse tagantluugist mõistust pähe torgata, aga tütar paraku võib rasestuda ja see on palju suurem õnnetus.

PS , mehel on muide ülilihtne vastutuse eest põgeneda – sünnitunnistusele alla ei kirjuta, seega alimente maksma ei pea,isadus on tõestamata. DNA-ga nõus ei ole – ja kogu moos. Noorel neiul pole lihtsalt raha kohtus käimiseks ja aega, mees jalutab aga käed taskus minema, kergitab kaabut ja läinud ongi, ilma igasuguse kohustuseta.

Aga neiu oma raseduse eest põgeneda ei saa – see on möödapääsmatu.

On väga suur vahe siiski, kas lubada oma alaelaine poeg öisele korteriläbule või oma tütar.

Ise olen mees, aga hoiaks oma tütart vist kuni 18 a saamiseni taba ja riivi taga kinni, ööseks kuhugi läbule ei laseks, sest ma tean, mis seal tegelikult toimub.

Ma ei tea kuidas teie ajal, aga meie ajal oli korteriläbudel nii, et üks tuba oli nussimiseks lausa pimendatud ja eraldatud, paarid astusid sisse ja tulid välja…

Emadel pole ilmselt õrna aimugi, mida noored teevad TEGELIKULT läbudel.

Ja nüüd kepivad juba 12 aastased, mis veel mõnda aega tagasi oli tabu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvasin Eesti väikelinnas 80-ndatel ja pidasime keskkooli ajal tihti pidusid ja ka alkohol neilt ei puudunud. Aga kellegil polnud kohustust juua, tehti igasugust nalja, vahel lapsusi ja lollusi. Aga kedagi jooma ei sunnitud nii et tavaline oli et ühed samad olid purjus ja teised ei ei olnud. Avalikku seksimise kommet polnud. Aga kallistamist ja miilistamist küll. Üks mille kiireti selgeks saime oli, et poisid võisid küll pidu pidada ja kampa võtta aga järgmine hommikul käituti viisakalt nende tüdrukutega kes ennast peo käigus ära rääkida ei lasknud. Nii trallisime rõõmasalt keska lõpuni. Muuseas ainukesel tüdrukul kes meil kooli ajal aborti tegi olid väga ranged ja kontrollivad vanemad. Pidudele teda ei lastud ja pärast kooli pidi kiiresti koju minema. Eks ta siis valetas koolipäevad pikemaks ja pärast tunde oma kutiga ka tite valmis meisterdasid. Ise õppisin seda et oma lapsi pead Sa usaldama ja neid kasvatama nii et saaksid rahuliku südamega neid välja lubada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas võiks teha häbi-häbi vanematele, kelle pojad lapsi tahavad/teevad ja siis 2 kätt tasku panevad ja minema kõnnivad. Meeste emad seepeale kiruvad naist, kellega laps saadi, et paras ja ise oli süüdi. Liiga palju topitakse nina täiskasvanud poja/tütre ellu ja seega rikutakse palju suhteid. Näide. Ema ei salli miniat, kui poeg emal külas käib, siis ei suuda ema mainimata jätta, kui halva naise ikka poeg valis ja nt ütleb, et jõuluõhtul on oodatud pere kokku, minia ärgu tulgu. Poeg on kahe tule vahel-peole tahaks, kuna pere saab siis kokku, aga oma naisele ka liig teha ei taha. Emale vastu ei hakka. Olenemata sellest, millise valiku teeb, ikka saab pahameele osaliseks. Nt 2. Mees petab oma naist, kellega äsja laps saadi. Ema varjab seda ja seletab, et ega mehel kerge pole ja naine ise süüdi, kui tite tõi ja mehele ei anna. Lõpuks tuleb asi välja ja naine kolib minema, suure jonniga unustatakse laps ära ja võetakse uus naine ette, kellele meheema muudkui räägib, kui nõme ikka endine minia oli ja isegi last külla ei tooda… Ja siis on jultumust veel avalikult halada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Samas võiks teha häbi-häbi vanematele, kelle pojad lapsi tahavad/teevad ja siis 2 kätt tasku panevad ja minema kõnnivad. Meeste emad seepeale kiruvad naist, kellega laps saadi, et paras ja ise oli süüdi. Liiga palju topitakse nina täiskasvanud poja/tütre ellu ja seega rikutakse palju suhteid. Näide. Ema ei salli miniat, kui poeg emal külas käib, siis ei suuda ema mainimata jätta, kui halva naise ikka poeg valis ja nt ütleb, et jõuluõhtul on oodatud pere kokku, minia ärgu tulgu. Poeg on kahe tule vahel-peole tahaks, kuna pere saab siis kokku, aga oma naisele ka liig teha ei taha. Emale vastu ei hakka. Olenemata sellest, millise valiku teeb, ikka saab pahameele osaliseks. Nt 2. Mees petab oma naist, kellega äsja laps saadi. Ema varjab seda ja seletab, et ega mehel kerge pole ja naine ise süüdi, kui tite tõi ja mehele ei anna. Lõpuks tuleb asi välja ja naine kolib minema, suure jonniga unustatakse laps ära ja võetakse uus naine ette, kellele meheema muudkui räägib, kui nõme ikka endine minia oli ja isegi last külla ei tooda… Ja siis on jultumust veel avalikult halada![/tsitaat]

Kas sa lugesid ajakirja \”Saladused\” või ise mõtlesid välja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 15:53; 05.02 16:00; 09.02 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida ma siis pean tegema, kui tüdruk jutust aru ei saa. Siit Perkooli kaudu ema taga hakkama otsima või.[/tsitaat]
Kuidas oleks, kui küsid tüdrukult ema numbri ja HELISTAD talle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Emad, miks te oma poegi ei armasta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.