Esileht Ajaviite- ja muud jutud emad saledad, tütred matsakad

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 131 )

Teema: emad saledad, tütred matsakad

Postitas:
Kägu

No olles näinud neid saledaid “kes kõike söövad”, siis see on muidugi suurim vale. Võib-olla oma peas süüakse. Tegelikkuses on paar ampsu ja kõik.

Võib-olla, ei kaalu ju enda ega teiste toidukoguseid. Aga asi on selles, kas ma söön vähe, kuna ma ei taha rohkem, või ma söön vähe, kuna piiran ennast saleduse nimel? Mina söön kõike, mida tahan, ei piira ennast mitte kuidagi. Ka ei söö ma võrreldes teistega vähe. Igatahes on mulle ühistel söömaaegadel korduvalt imestusega öeldud, kuidas sa nii sale oled, kui nii palju sööd? Täna näiteks olen ma juba kaks topsitäit seda jäätist ära söönud, mis on praegu Selveris 2=1 kampaaniahinnaga, mingi vist uus soolakaramelli-küpsise jäätis. Lisaks hommikul kolm pannkooki, lõunaks taldrikutäis chili con carnet, ja varsti lähen kööki vaatama, mida õhtuks süüa.

Mis on küll minu puhul vist õige käitumine, et ma söön enamuse oma toidukogusest päeva esimeses pooles. Hommikusöögi järel läheb mul väga ruttu kõht uuesti tühjaks ja hiljemalt kell 13 vajan juba prisket lõunasööki. Aga pärast seda on kõht üsna pikalt täis ja pigem söön õhtul kella 18 paiku uuesti seepärast, et aeg on sealmaal, mitte näljast. Küll aga söön ma õhtul tihti palju jäätist, šokolaadi, komme. Tainatooteid, saiakesi jms ei armasta.

Peaasi on ikkagi geenides. Ema on mul tohutult ebatervislike söömisharjumustega, seapeki ja praekartulite peal üles kasvanud-elanud. Ema naljalt mingit salativärki suu sisse ei pane. Kõik peab olema rohkes rasvas praetud. Ema on läbi elu kaalunud sama palju nagu minagi, 60 kg kandis, paar kilo rohkem-vähem. Oleme saanud samu riideid kanda sellest ajast, kui ma 15 sain. Praegu on ema 65 kg, võrreldes minuga on tal veidi rohkem kõhupekki.

Ma ei tea, miks on vaja eitada, et mõned inimesed on vaevata saledad? Kindlasti on ka teil omadusi, mida minusugused loomulikult saledad kadestaksid.

Mul ei ole eriti midagi kadetseda, ma olen 54 kg. See “on vaevata 60kg” on minu jaoks muigamise koht.
Ja ma võin paari päevaga endale paar kilo juurde süüa.
Endiselt, ükski sale ei õgi ega söö valimatult kõike. Nad söövadki vähe. Jah, kui üks päev on suurem sööma, siis paar järgmist päeva ongi paar ampsu ja kõik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No olles näinud neid saledaid “kes kõike söövad”, siis see on muidugi suurim vale. Võib-olla oma peas süüakse. Tegelikkuses on paar ampsu ja kõik.

Võib-olla, ei kaalu ju enda ega teiste toidukoguseid. Aga asi on selles, kas ma söön vähe, kuna ma ei taha rohkem, või ma söön vähe, kuna piiran ennast saleduse nimel? Mina söön kõike, mida tahan, ei piira ennast mitte kuidagi. Ka ei söö ma võrreldes teistega vähe. Igatahes on mulle ühistel söömaaegadel korduvalt imestusega öeldud, kuidas sa nii sale oled, kui nii palju sööd? Täna näiteks olen ma juba kaks topsitäit seda jäätist ära söönud, mis on praegu Selveris 2=1 kampaaniahinnaga, mingi vist uus soolakaramelli-küpsise jäätis. Lisaks hommikul kolm pannkooki, lõunaks taldrikutäis chili con carnet, ja varsti lähen kööki vaatama, mida õhtuks süüa.

Mis on küll minu puhul vist õige käitumine, et ma söön enamuse oma toidukogusest päeva esimeses pooles. Hommikusöögi järel läheb mul väga ruttu kõht uuesti tühjaks ja hiljemalt kell 13 vajan juba prisket lõunasööki. Aga pärast seda on kõht üsna pikalt täis ja pigem söön õhtul kella 18 paiku uuesti seepärast, et aeg on sealmaal, mitte näljast. Küll aga söön ma õhtul tihti palju jäätist, šokolaadi, komme. Tainatooteid, saiakesi jms ei armasta.

Peaasi on ikkagi geenides. Ema on mul tohutult ebatervislike söömisharjumustega, seapeki ja praekartulite peal üles kasvanud-elanud. Ema naljalt mingit salativärki suu sisse ei pane. Kõik peab olema rohkes rasvas praetud. Ema on läbi elu kaalunud sama palju nagu minagi, 60 kg kandis, paar kilo rohkem-vähem. Oleme saanud samu riideid kanda sellest ajast, kui ma 15 sain. Praegu on ema 65 kg, võrreldes minuga on tal veidi rohkem kõhupekki.

Ma ei tea, miks on vaja eitada, et mõned inimesed on vaevata saledad? Kindlasti on ka teil omadusi, mida minusugused loomulikult saledad kadestaksid.

Mul ei ole eriti midagi kadetseda, ma olen 54 kg. See “on vaevata 60kg” on minu jaoks muigamise koht.

Endiselt, ükski sale ei õgi ega söö valimatult kõike. Nad söövadki vähe. Jah, kui üks päev on suurem sööma, siis paar järgmist päeva ongi paar ampsu ja kõik.

Üldiselt suur osa eesti inimesi oleks 54 kg juures tugevalt alakaalulised. Räägi seda juttu minu meessoost töökaaslasele, kes oga päwv tuleb tööle kaheliitrise limonaadi ja kilose kommikotiga ja need päeva jooksul nahka paneb. Ning on ikka peenike. Meestest ma ei tea kedagi, kes sööks “järgmisel päeval paar ampsu”.

Naiste puhul on jah olemas inimesi, kelle puhul selline enese piinamine ja pidevas näljatundes elamine on eesmärk omaette.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
rosinakypsis

Ainus, mida palun, et nagu priske puhul mõistetakse, et bodyshame ei ole okei, nii ka looduslikult kõhna puhul ei ole okei. Ei ole tore, kui su randmeist kinni võetakse ja hüütakse, issand, kui kondine. Uskuge, see kõlab kõhnale sama halvasti, kui ülekaalulistele, et issand, kui paks sa oled. Ma ei saa suurt midagi parata, et mul on looduse poolt antud, kõhnad kintsud, koondised käed ja olematud rinnad. Ja ma söön nagu normaalne inimene.

Lõpuks ometi keegi, kes selle välja ütleb!! Mõttekaaslane! Kohe kallistada tahaks.

Mulle tundub samuti, et paksu inimese puhul peetakse iseenesestmõistatavaks, et kaalu või väljanägemist on ebaviisakas kommenteerida; kõhna inimese puhul unustatakse see elementaarne viisakus ära. Koolis narriti mind niigi kõrendiks ja anorektikuks, seepärast kaaluteema mulle niiväga korda lähebki. Võiks ju arvata, et täiskasvanud on targemad, aga oi neid kommentaare, mida tihti kõvahäälselt kõigile kuulutatakse! See, et võetakse mu ranne oma sõrmede vahele ja ohitakse, et kui luine ja kui õudne, on muidugi klassika. Aga kõige õudsem kogemus oli ühe psühholoogi juures. Üks sõber, kes toitumishäirega maadles, kutsus mind omamoodi tugiisikuna kaasa. Ja oi kuidas ma psühholoogilt võtta sain: no et kas mul südametunnistust pole, sõbrannal tõsine häda, aga mina kõrval ikka näljutan ennast, et ma peaks ennast peeglist vaatama, ehk siis tuleks mõistus koju jne. Nn inimhinge asjatundja kohtles mind nagu nartsu, justnagu oleksin mina oma väljanägemise tõttu sõbra haiguse eest vastutav. Ja enda arust tegi ta mulle teene – tema ju teab, ta on spetsialist; olevat isegi sõbrannat juhendanud mulle abi otsima. Siiamaani on see alandus ja ebaõiglus mul meeles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt suur osa eesti inimesi oleks 54 kg juures tugevalt alakaalulised. Räägi seda juttu minu meessoost töökaaslasele, kes oga päwv tuleb tööle kaheliitrise limonaadi ja kilose kommikotiga ja need päeva jooksul nahka paneb. Ning on ikka peenike. Meestest ma ei tea kedagi, kes sööks “järgmisel päeval paar ampsu”.

Naiste puhul on jah olemas inimesi, kelle puhul selline enese piinamine ja pidevas näljatundes elamine on eesmärk omaette.

Keskmine mees vajab nii 2500 kalorit päevas. Saab juua selle suure limpsi ja veel otsagi.
Ja ma ei tea, 1600-1700 kalorit päevas ei ole eriline näljutamine.
Sul lihtsalt said argumendid otsa. Su 60kg ei olegi see “loomulikult geneetiöine sale”. See on üsna tavaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas 170 cm pikk naine, kes kaalub 60 kg, ei ole sale? 😀 Selle peale ma küsin, kas sale = kondine? Minu meelest on sale heas vormis inimene, kes pole liiga kõhn, ega ole ka priske, vaid näeb kehalt hea välja.
54 kg ma olen kaalunud pärast 15-aastaseks saamist oma elus korra. 22-aastasena põdesin puukborrelioosi, olin kolm nädalat haiglas sees. Kui välja sain, kaalusingi 54 kg. Tervenenuna võtsin kiirelt neli kilo juurde ja kaalusingi kuni viimase ajani 58 kg. Enda arvates ma näen küll 58-kilosena palju parem välja, kui 54-kilosena.
Kordan veel umbes kolmandat korda, et ma ei piira oma söömist mitte kuidagi! Olen elus nii palju head ja paremat süüa saanud, et harva juhtub, et ma ennast kusagil peol kurguni täis puugin. Aga kui seda u korra aastas ka juhtub, ka siis ei pea ma vajalikuks järgmistel päevadel seda toidukoguste piiramisega kuidagi tagasi võtta.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Siin läheb juba võistluseks, et kes kui palju kõhnem on!! Ehtnaiselik muidugi! 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

1.Tunne aeg-ajalt tühja kõhu tunnet;
2.söö aeglaselt ja naudi toitu, ära söö kohe oma taldrikut tühjaks:
3. söö vaid seda, mis sulle tõesti meeldib, ära püüa asendada mingi lahjema toiduga;
4.kui kõht on täis, lõpeta söömine ja keskendu millelegi muule (tegevusele, vestlusele vms)
Inimesele on toit kütuseks (nagu autole bensiin). Sa ei saa rohkem tankida kui paaki mahub :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin läheb juba võistluseks, et kes kui palju kõhnem on!! Ehtnaiselik muidugi! 😀

Oh, ei mingit võistlust. Tavaline normaalkaalus naine võibki üsna palju süüa. See on normaalne.Lihtsalt mõnel tekib illusioon, et ta on “geneetiliselt sale”, kes sööb palju. Kui hakata aga seda lahti harutama, siis niiiii sale ta nüüd ka pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Naiste puhul on jah olemas inimesi, kelle puhul selline enese piinamine ja pidevas näljatundes elamine on eesmärk omaette.”
Parim kommentaar siiani.
Loen mõnuga neid kaalu teemasid siin. Mul endalgi on üks lähedane tuttav (parima sõbranna ema), kes arvab, et ta on minust parem ainuüksi seetõttu, et ta on minust kõhnem… No ok, kui see talle vajaliku enesekindluse ja hingerahu annab…
Üldiselt, tore on elada ühiskonnas kus Sinu kaal kellegile korda ei lähe ja selle kommenteerimist peetakse räigeks ebaviisakuseks. Tore on saada enda partnerilt hommikul sõnumeid, et “make sure you have your breakfast, I will die if you loose your bum”…
Kõigile, kellel võimalikult madala kaalunumbri saavutamine ja hoidmine on eluküsimus, kelledele tundub, et kui nad suudavad enda kaalu kontrollida, siis nad kontrollivad ka enda elu, siis ma soovitan üldse mitte süüa. Ei ole liigseid ahvatlusi, palju raha jääb alles ja selle eest saab osta näiteks uue garderoobi….
PS! Loomulikult tuleks toituda võimalikult tervislikult, seda eelkõige seetõttu, et inimene väärib kvaliteetset kütust, mingit jama tarbida tähendab vabatahtlikult enda kahjustamist. Aga täiesti lolliks minna paari lisakilogrammi pärast, seada enda kaalunumber kuidagi esimeseks väärtuseks enda elus… ei viitsi isegi kaasa tunda sellistele…

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Naiste puhul on jah olemas inimesi, kelle puhul selline enese piinamine ja pidevas näljatundes elamine on eesmärk omaette.”

Parim kommentaar siiani.

Loen mõnuga neid kaalu teemasid siin. Mul endalgi on üks lähedane tuttav (parima sõbranna ema), kes arvab, et ta on minust parem ainuüksi seetõttu, et ta on minust kõhnem… No ok, kui see talle vajaliku enesekindluse ja hingerahu annab…

Üldiselt, tore on elada ühiskonnas kus Sinu kaal kellegile korda ei lähe ja selle kommenteerimist peetakse räigeks ebaviisakuseks. Tore on saada enda partnerilt hommikul sõnumeid, et “make sure you have your breakfast, I will die if you loose your bum”…

Kõigile, kellel võimalikult madala kaalunumbri saavutamine ja hoidmine on eluküsimus, kelledele tundub, et kui nad suudavad enda kaalu kontrollida, siis nad kontrollivad ka enda elu, siis ma soovitan üldse mitte süüa. Ei ole liigseid ahvatlusi, palju raha jääb alles ja selle eest saab osta näiteks uue garderoobi….

PS! Loomulikult tuleks toituda võimalikult tervislikult, seda eelkõige seetõttu, et inimene väärib kvaliteetset kütust, mingit jama tarbida tähendab vabatahtlikult enda kahjustamist. Aga täiesti lolliks minna paari lisakilogrammi pärast, seada enda kaalunumber kuidagi esimeseks väärtuseks enda elus… ei viitsi isegi kaasa tunda sellistele…

Tore. Aga ma tuletan meelde, et selle lause ütlejs rääkis enne, et ärgu me teda KADESATGU, sest ta on sale, kes võib kõike süüa. Ja kui selgub, et keegi on juhtumisi kergem, siis mõnitab, et too nälgib jne. Siis ei ole sellest “geneetiline sale, kes palju sööb” enam midagi järgi. Hale silmakirjalikkus, ei midagi muud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore on saada enda partnerilt hommikul sõnumeid, et “make sure you have your breakfast, I will die if you loose your bum”…

See on… TORE??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore on saada enda partnerilt hommikul sõnumeid, et “make sure you have your breakfast, I will die if you loose your bum”…

See on… TORE??

Hmm, see ei ole igapäevane ja seda sõnumit ei saa kontekstist välja rebida..
Üldiselt jah, ma olen foodie. Ma olen toidust ja toitumisest huvitatud, tahan proovida uusi toite jne. Ma ei saaks väga olla terve päev söömata (ilu nimel ikka!), sest pärast umbes 6 tundi söömata olemist hakkab mul pea (kergelt) ringi käima, aju üldse enam ei tööta, jäsemed on nõrgad, kontsentratsiooni pole üldse jne. Seega, jah, ta muretseb, et mul oleks kõht alati täis ja mu suutäisi ei loe… Ja kuigi, kuigi ma võiksin olla natuke kergem, pole ta mulle kunagi ühtegi märkust minu keha kohta teinud. See on aga üks eeldus meeletult heaks seksiks: kui naine tunneb end enda kehas enesekindlalt!
Aga mis seal ikka, ma jätan teid siin kaloreid lugema, mul sai just üks huvitav tee valmis ja muidu ka oleks vaja jälle asjalik olla….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga meil on vastupidi laps on kõhna ja mina ümaram 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on… TORE??

Üldiselt jah, ma olen foodie. Ma olen toidust ja toitumisest huvitatud, tahan proovida uusi toite jne. Ma ei saaks väga olla terve päev söömata (ilu nimel ikka!), sest pärast umbes 6 tundi söömata olemist hakkab mul pea (kergelt) ringi käima, aju üldse enam ei tööta, jäsemed on nõrgad, kontsentratsiooni pole üldse jne. Seega, jah, ta muretseb, et mul oleks kõht alati täis ja mu suutäisi ei loe… Ja kuigi, kuigi ma võiksin olla natuke kergem, pole ta mulle kunagi ühtegi märkust minu keha kohta teinud. See on aga üks eeldus meeletult heaks seksiks: kui naine tunneb end enda kehas enesekindlalt!

Aga mis seal ikka, ma jätan teid siin kaloreid lugema, mul sai just üks huvitav tee valmis ja muidu ka oleks vaja jälle asjalik olla….

“Ma suren ära kui su tagumik enam suur ei ole” ei ole märkus keha kohta? Minu meelest pole selline märkus kriipsugi parem kui “kui sa peaksid juurde võtma, siis suren maha!”

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on… TORE??

Täiesti nagu mina! Aga selleks, et foodie olla ei pea olema ülekaaluline, ma kaalun 50 kg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on looduse poolt nii seatud, et kui emad (saledad) vähe söövad, siis järgmisele põlvkonnale annab loodus kaasa polstri – n-ö igaks juhuks. Tänapäeva emad on liiga saledad, teadlikult vormivad end. Kui vaadata pilte 30ndate naistest, on nad meie mõistes kõik paksud.
Õige on mitte liiga palju põdeda ja end piirata. Kui muidugi juba sajakiloseks paisud, siis tuleb küll piirata aga enamus naisi ei peaks mitte kaalu jälgima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veider, et see tänavapildis ei kajastu, et meil nii palju lausa loomulikult megavormis püsivaid naisi on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“make sure you have your breakfast, I will die if you loose your bum”…

Kas su boyfriend on düsgraafik või sina või te mõlemad?

Kaotama on lose. Sõnal loose on hoopis muu tähendus. Uurige ja üllatuge.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on… TORE??

Täiesti nagu mina! Aga selleks, et foodie olla ei pea olema ülekaaluline, ma kaalun 50 kg.

Ot, inimeste kohta, kes päev otsa söömata ei ole, kasutatakse nüüd mingit peent erinimetust või? Uskumatu küll, aga ma olen ka üks neist, kes aeg-ajalt süüa tahavad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

“make sure you have your breakfast, I will die if you loose your bum”…

Kas su boyfriend on düsgraafik või sina või te mõlemad?

Kaotama on lose. Sõnal loose on hoopis muu tähendus. Uurige ja üllatuge.

Loose woman….
Mina, mina olen see düsgraafik. Ikka mina.
Lisaks sellele olen veel ülekaaluline, vana, natuke tseluliiti on… kindlasti kui edasi enda energiat sellele kulutada, siis leiab veel midagi.
Aga piirdun praegu sellega, ma loodan, et ainult need omadused aitavad Sul ennast täna paremini tunda. Ma ei ole kindel, kas Sul sellest “ära panemisest” homseni piisab, aga vähemalt täna on Sul hea olla!
Edu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on nüüd näide sellest hästi “empowered” nooremast ülekaalulisest põlvkonnast, kes oma kõhupekki tähtsa näoga eksponeerivad.
UKs ei lähe üldse kellelegi enam mingid normaalsed käitumisreeglid korda ja mingi lollülbus võtab võimust. Needsamad noored naised nt tellivad netipoodidest riideid, mida siis kantuna ülbelt tagastavad ja need võetakse ka vastu (sest ega kellelegi ei tohi ju midagi öelda) ja saadetakse rõõmsalt järgmisele ostjale.
Inimesed näevad välja nagu sead ja ka käituvad nagu sead. Tõeliselt mõnus ühiskond ühe “empowered” rasvunud noore naise jaoks.

Tagumikku, muide, kasvatatakse jõusaalis kangiga kükke tehes mitte pekki kogudes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on nüüd näide sellest hästi “empowered” nooremast ülekaalulisest põlvkonnast, kes oma kõhupekki tähtsa näoga eksponeerivad.

UKs ei lähe üldse kellelegi enam mingid normaalsed käitumisreeglid korda ja mingi lollülbus võtab võimust. Needsamad noored naised nt tellivad netipoodidest riideid, mida siis kantuna ülbelt tagastavad ja need võetakse ka vastu (sest ega kellelegi ei tohi ju midagi öelda) ja saadetakse rõõmsalt järgmisele ostjale.

Inimesed näevad välja nagu sead ja ka käituvad nagu sead. Tõeliselt mõnus ühiskond ühe “empowered” rasvunud noore naise jaoks.

Tagumikku, muide, kasvatatakse jõusaalis kangiga kükke tehes mitte pekki kogudes.

Absoluutselt! Kui Sa vaid teaksid kui palju aastaid ma olen jõusaalis neid kükke jms. teinud….
Õnnetuseks/õnneks ma pole pidanud seda eriti kasvatama, looduse poolt on juba selline ümar (loe: ebanormaalne) antud…olen pidanud seda vaid vormima…
Mis puudutab UK inimesi, siis mul on kahju, et Sa oled ainult nende ebaviisakatega kokku puutunud, eks see sõltub sellest, mida keegi näeb ja mis seltskonnas keegi liigub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt! Kui Sa vaid teaksid kui palju aastaid ma olen jõusaalis neid kükke jms. teinud….
Õnnetuseks/õnneks ma pole pidanud seda eriti kasvatama, looduse poolt on juba selline ümar (loe: ebanormaalne) antud…olen pidanud seda vaid vormima…
Mis puudutab UK inimesi, siis mul on kahju, et Sa oled ainult nende ebaviisakatega kokku puutunud, eks see sõltub sellest, mida keegi näeb ja mis seltskonnas keegi liigub.

Sina lihtsalt näed endast veel paksemaid ja koledamaid naisi ja oled seal häpi. Mina vaatan ikka ettepoole ja proovin paremaks saada, mitte ei otsi sitta võrdlust, mis enesetunnet parandaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina lihtsalt näed endast veel paksemaid ja koledamaid naisi ja oled seal häpi.

Mina ei vaata häpi olemiseks endast koledamaid ega paksemaid. Minu häpiolek ei sõltu ka ümaraks treenitud tuharalihastest ja ümarate tuharatega lihaseliseks voolitud suguõed ei muuda mind unhäpiks. Pmst ei saa ma üldse aru, kuidas kellegi teise pekk või prink pee mõjutab minu õnnetunnet. Või sinu. Miks üldse kellelgi teise pee konditsioon peaks oma eneseteadvust mõjutama? Mis see minu (või sinu) per.set torgib, milline on kellegi per.se ja kuidas ta seda presenteerib – liibukates või burkas. Ühel hetkel on meie kõigi per.sed kortsus, kükka palju tahes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sina lihtsalt näed endast veel paksemaid ja koledamaid naisi ja oled seal häpi.

Mina ei vaata häpi olemiseks endast koledamaid ega paksemaid. Minu häpiolek ei sõltu ka ümaraks treenitud tuharalihastest ja ümarate tuharatega lihaseliseks voolitud suguõed ei muuda mind unhäpiks. Pmst ei saa ma üldse aru, kuidas kellegi teise pekk või prink pee mõjutab minu õnnetunnet. Või sinu. Miks üldse kellelgi teise pee konditsioon peaks oma eneseteadvust mõjutama? Mis see minu (või sinu) per.set torgib, milline on kellegi per.se ja kuidas ta seda presenteerib – liibukates või burkas. Ühel hetkel on meie kõigi per.sed kortsus, kükka palju tahes.

Mine loe enda esimest kommentaari siin teemas – tundub, et sinu pe*set torgivad saledamad suguõed kohe väga. Päris halvasti oli vaja nende aadressil mitu korda öelda.
Veena ennast (ja meid) palju tahad seal UKs, et paks olla on lahe ja seda teemat suu sissegi võtta on “räigelt ebaviisakas”, sisimas ei ole sa sellest õnnelikum. Võta parem oma kaaluga midagu ette, mitte ära halvusta saledaid (isegi oma sõbranna ema, OMG!) ja otsi oma boyfriendi juhuslikest fraasidest õigustust pekki koguda.
PS
Mis heasse seksi ja enesekindlusesse puutub, siis vormis kehaga on see veel kordi mõnusam, usu mind – on, mille pärast enesekindel olla, ja treenitud inimestel on ka jaksu rohkem 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa meeldid mulle!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine loe enda esimest kommentaari siin teemas – tundub, et sinu pe*set torgivad saledamad suguõed kohe väga. Päris halvasti oli vaja nende aadressil mitu korda öelda.
Veena ennast (ja meid) palju tahad seal UKs, et paks olla on lahe

Tead, mina olengi sale suguõde. Mida türglit sa minust veel tahad? 172/52. (UK-s, muide, ei ole kordagi mu kõhnust kommenteeritud, kuigi elasin seal kümme aastat, küll aga korduvalt Eestis).

Jah, mu laps on hädas kaaluga. 180/80. Kordi rinnakam kui mina, pikem ka. Jah, tal on probleeme toitumisega, esimene aasta ülikoolis, ühikas, ravimid + beebipillide + uus elustiil. Mida sa targutad, ah? Arvad, et kui sa pigistada kangi tõsta, hoiad end toonuses, et see teeb sind kuidagi paremini ühiskonnas aktsepteeritud? Võib-olla. Aga ilmselt on sul see kaaluteema valusam, kui minul. Mina näen oma lapse muresid ja olen toeks, kuigi ma ise ei tea, mis tähendab toiduga piiramine, depressiooniravimid või suur kubatuur, aga oma lapse emana ma ei luba sul oma lapse kaalu teemal ülbitseda. Sa ei ole parem, kui on minu laps. On selge?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja lubage veel mul kveel üks lisakommentaar siia teemasse panna – Eesti naised, mis teil viga on? Selle asemel, et oma intellektiga maailma kummuli lüüa, jaurate mingi kaalu teemadel, et kes on sada kilo vaal või 50 kilo kaks konti ja kusehais. Või kes kannab mutiriideid ja kes silikooni. Päriselt ka on see nagu oluline? Arvestades, et eestlane per capita on jumala nutikas rahvus ja suudab männikäbide kõrval luua uskumatut know how lisandväärtust? Et meie rahvus suudab Võrumaal taastada keskmise palga eest esivanemate rehitare, middle of nowhere?

Kas teil endal ei ole imelik, arvestades, kui pagana ellujäämisoskuslik ja nutikas on keskmine eestlane, jaurata mingite pseudoteemadega nagu parkad ja kellegi kehakaal?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ma mõtlen seda, kuidas need tütred sellega psühholoogiliselt toime tulevad, et neist 25 a vanemad emad näevad paremad välja, kui nemad?

Tekkis mõte, et äkki need tütred nooremana pidevalt kuulsid ja nägid, mida emad oma välimuse saavutamiseks pidid tegema. Ehk oli tegemist pidevate dieeditajatega, kes välimusele liiga palju tähelepanu pöörasid. Ehk pöörati hiljem tütarde välimusele negatiivset tähelepanu või siis tütred ise nägid end emaga võrreldes negatiivsel positsioonil olevat. Kõik see tõesti mõjutab ka psühholoogiliselt negatiivselt, tekivadki toitumishäired (näiteks õgimishood), madal enesehinnang, depressioon jne, mis väljendubki ka välimuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti ei olnud sellised kehavormid noortel neidudel. Vähemalt sel ajal kui ma puberteet olin. Polnud sellistele suurtele tagumikele ja peenetele pihtadele riideidki saada. See on viimase kümne aasta teema, et neidudel selliselt rasv koguneb ja võib täiesti vabalt olla seotud keskkonnamõjudest tingitud hormonaalsete muutustega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 131 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud emad saledad, tütred matsakad