Esileht Pereelu ja suhted Emadepäevast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Teema: Emadepäevast

Postitas:

Mul küsimus neile naistele, kes muretsenud oma lapse siia ilma omatahtsi. Osad lapsed ei teagi, kes on nende isa (ka isa ise ei pruugi oma isadusest teadagi), osadel lastel isa ikka on, kuhu sa mujale pääsed kui võtad niiöelda vastutuse.
Kas teil süda üldse ei valuta, et olete nii käitunud? Vaatate emadepäeval oma lapsele kõige ausama näoga otsa või ootate mehelt, kelle jõuga isaks tegite, lilli, ja kõik on teie arvates õige?

+5
-45
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

+44
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

Olen isa, mitte ema. Jõuga isaks tehtud isa. Armastust naise vastu kukkus sellise teo eest päris nulli. Suhe lapsega on normaalne. Elatist maksan korralikult. Aga küsimus, mis õigus oli naisel üksi nii otsustada, jääb mulle alatiseks.
Tänaseks olen abielus ja väikese tütre isa. Aga s*tamaitse suus selle aastatetaguse looga seoses küll siiani.

+11
-38
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägistamise kohta ikka politseile avalduse tegid? Või uimastati sind ja pumbati sperma välja? Või korjati sperma kondoomi seest välja?

+48
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 19:59; 12.05 15:07; 12.05 16:18; 12.05 18:35; 15.05 16:24; 15.05 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna sai lapse spermadoonori abil. Miks ei peaks ta oma lapsele emadepäeval ausa näoga otsa vaatama või miks ta peaks südant valutama? Ta on väga hea ema. Lilled toob laps ja seda ka neis peredes, kus lapsel isa olemas.
Sellistest juhtumitest polegi kuulnud, kus mõni mees jõuga isaks tehakse.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 21:13; 12.05 10:46; 12.05 11:14; 12.05 11:58; 12.05 13:28; 12.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

Logisin perekooli täna sisse ainult selle pärast, et sellele kommentaarile LIKE panna !!!

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on kahjuks naisi, kes on jõuga emaks tehtud. Vägisi isaks ei saa küll kedagi teha.

+28
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kes on vastu “isa” tahtmist lapse saanud, tänud neile! See on ehk mehed vastutustundlikumaks teinud ja ei roni nad siis igaühega suguühtesse.

Kujutad nüüd ette ühiskonda, kus meestel on sõnaõigus naise keha üle? Ma pakun, et varsti polekski lapsi siis, sest naised on abortidega viljatuks muudetud või lihtsalt sündivus nii väike, et iive veelgi negatiivsem, kui praegu.

Teemaalgataja on tõbras. Kui elu selle naisega lahku viib, siis küll ka oma armsa tütre unustad, iseloom sul selline kehvake.

+22
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad kultuurid, kus seksitakse ainult laste saamise eesmärgil. Siis on mõlemale poolele teada, et koosolemisest võib sündida laps ja see laps on siia oodatud. Iga mees peaks arvestama, et igast tema seksist võib sündida laps. Noo mis jutt, et lapsed sünnivad ootamatult. Pigem peaks imestama iga seksi peale, mille tagajärjel last ei sünni. Mitte lapse sünd pole ootamatu, vaid see kui last ei sünni. Nii, et kes leiab, et seksib, peab arvestama ka, et sellest suhtes sünnivad lapsed.
Mis aga emadepäeva puutub, siis see on ikka ema ja lapse teema. Ise võib veidi aidata, kui laps on väikene, aga õnnitlema peaks ikkagi laps ise. Isal on kohustused oma ema ees ja kahte ema ju ühelgi mehel pole.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasvasin ilma isata. Ema just vägisi ja meelega rasedaks ei jäänud, aga nii juhtus. Isa ei tahtnud sellest midagi kuulda ja tõmbas uttu, ema aga tahtis mind ja aborti ei teinud. Olen talle ülimalt tänulik. Mul oli maailma parim ema (tänaseks surnud) ja üliõnnelik lapsepõlv. Lugedes perekooli kurbi lugusid, kus paljud tunnevad, et neid ei armastatud, võin mina küll käsi südamel öelda, et mind armastati üle kõige. Ma ei tea, mida mu ema mõtles, kui mulle emadepäeval otsa vaatas, aga ma loodan, et selleks oli pigem rõõm sellest, et ta nii hea otsuse tegi ja ma tal olemas olin.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isa, mitte ema. Jõuga isaks tehtud isa. Armastust naise vastu kukkus sellise teo eest päris nulli.

Oh sind tupsununnukest küll. Kujutan juba ette, kuidas üks täismees suhtesse sunniti ja seejärel veel suguühtesse ka.

Mees või asi, hale vari oled. Ilmselt lapsel oleks tõesti parem, kui sinusugune tal seal “eeskujuks” ei oleks.

+26
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil süda üldse ei valuta, et olete nii käitunud? Vaatate emadepäeval oma lapsele kõige ausama näoga otsa või ootate mehelt, kelle jõuga isaks tegite, lilli, ja kõik on teie arvates õige?

Raske vastata jah, kuna ma ise pole ühtegi meest vägisi võtnud.
Aga fantaseerides, kui tõesti sooviks väga last ja leiaks selleks “doonori”, siis ilmselgelt ei hakkaks temalt mingeid lilli ootama.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 08:31; 12.05 13:12; 12.05 14:21; 12.05 17:18; 12.05 17:36; 13.05 10:14; 13.05 12:02; 13.05 15:33; 15.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kes on vastu “isa” tahtmist lapse saanud, tänud neile! See on ehk mehed vastutustundlikumaks teinud ja ei roni nad siis igaühega suguühtesse.

Kujutad nüüd ette ühiskonda, kus meestel on sõnaõigus naise keha üle? Ma pakun, et varsti polekski lapsi siis, sest naised on abortidega viljatuks muudetud või lihtsalt sündivus nii väike, et iive veelgi negatiivsem, kui praegu.

Teemaalgataja on tõbras. Kui elu selle naisega lahku viib, siis küll ka oma armsa tütre unustad, iseloom sul selline kehvake.

Ei saa aru, kuidas mees süüdi on??? Me ei tea tagamaid ju, kui naine valetas et kasutab pille vms ja nimelt tahtis last, siis pole mees süüdi ju. Mina sain nii postitusest aru, et oldi suhtes, mitte üheöö nauding.
Mida te naised parastate??!!

Küsimus teemaalgatajale:
Kas olete kindlaks teinud, et sinu laps ?

+9
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.05 08:34; 12.05 08:45; 12.05 10:29; 12.05 10:36; 13.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad kultuurid, kus seksitakse ainult laste saamise eesmärgil. Siis on mõlemale poolele teada, et koosolemisest võib sündida laps ja see laps on siia oodatud. Iga mees peaks arvestama, et igast tema seksist võib sündida laps. Noo mis jutt, et lapsed sünnivad ootamatult. Pigem peaks imestama iga seksi peale, mille tagajärjel last ei sünni. Mitte lapse sünd pole ootamatu, vaid see kui last ei sünni. Nii, et kes leiab, et seksib, peab arvestama ka, et sellest suhtes sünnivad lapsed.

Mis aga emadepäeva puutub, siis see on ikka ema ja lapse teema. Ise võib veidi aidata, kui laps on väikene, aga õnnitlema peaks ikkagi laps ise. Isal on kohustused oma ema ees ja kahte ema ju ühelgi mehel pole.

Päris haige jutt!!!
Isa peaks just ka naisele head emadepäeva soovima, sest naine on siiski ühise(te) laste ema.
Meie peres küll peetakse meeles kõiki naisi, kes emad. K.a mina pean vanemat tütart (kes on ema) ja ämma emadepäeval meeles koos enda emaga. Täitsa normaalne ju.
Ma olen ikka emme lastele, tänu selle ämmale( kelle pojaga olen suhtes) kes on ema ja kui mees peab meeles emadepäeval on see ka ilus ja armas ju, et just mind on ta valinud oma laste emaks????

Mitte õelatele emmedele” Head emadepäeva”!

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.05 08:34; 12.05 08:45; 12.05 10:29; 12.05 10:36; 13.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

Olen isa, mitte ema. Jõuga isaks tehtud isa. Armastust naise vastu kukkus sellise teo eest päris nulli. Suhe lapsega on normaalne. Elatist maksan korralikult. Aga küsimus, mis õigus oli naisel üksi nii otsustada, jääb mulle alatiseks.

Tänaseks olen abielus ja väikese tütre isa. Aga s*tamaitse suus selle aastatetaguse looga seoses küll siiani.

See on tänase päeva parim lause. Minu arust tehakse juba koolis väga varastes klassides selgeks, kuidas lapsed saavad alguse (muide 4 klass).Seega peaks iga mees teadma riski, et vahekorda võib tuua kaasa raseduse. See on selle poole kohutus kasutada rasedusvastaseid vahendeid, kes ei soovi last. Ei pea naine ennast mürgitama pillidega ja kasutama spiraali, mees võib ka kanda kaasas kondoomi pakki.

+21
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 10:15; 12.05 11:38; 12.05 16:52; 12.05 22:21; 13.05 22:26; 15.05 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.
Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

+12
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

Olen isa, mitte ema. Jõuga isaks tehtud isa. Armastust naise vastu kukkus sellise teo eest päris nulli. Suhe lapsega on normaalne. Elatist maksan korralikult. Aga küsimus, mis õigus oli naisel üksi nii otsustada, jääb mulle alatiseks.

Tänaseks olen abielus ja väikese tütre isa. Aga s*tamaitse suus selle aastatetaguse looga seoses küll siiani.

See on tänase päeva parim lause. Minu arust tehakse juba koolis väga varastes klassides selgeks, kuidas lapsed saavad alguse (muide 4 klass).Seega peaks iga mees teadma riski, et vahekorda võib tuua kaasa raseduse. See on selle poole kohutus kasutada rasedusvastaseid vahendeid, kes ei soovi last. Ei pea naine ennast mürgitama pillidega ja kasutama spiraali, mees võib ka kanda kaasas kondoomi pakki.

See ei olnud üldse teemaks, kes mida kasutab. Kui suhtes ollakse ja tahetakse üksteist nautida(ilma kummita) , see eeldabki et naine võtab pille/või on spiraal vms. Mehe jaoks pole asju ju!!! Ja kui naine valetab, et võtab miskit vms siis on naine süüdi!!

+4
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.05 08:34; 12.05 08:45; 12.05 10:29; 12.05 10:36; 13.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

No naised kes siin süüdistavad alusetult, saite ninanipsu????
Mees pole selles süüdi. Suhtes olles ei kontrolli naist ja usaldad ja naine tegi nagu tegi.
Kurb kuulda teemaalgataja, et nii läks. Laps pole süüdi ja ilmselt sellest on tükk aega möödas ka ja enam pole ehk mõtet DNA teha???? sest lapseke on ju sind isaks pidanud jne jah laps süüdi pole tõesti ema tegudes.
Parimat Sulle teemaalgataja!!

+8
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.05 08:34; 12.05 08:45; 12.05 10:29; 12.05 10:36; 13.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

Sellist käitumist naise poolt ei õigusta absoluutselt, aga tundub väga liba moodi olevat. Miks ta oleks sulle pidanud üles tunnistama, et ta meelega tablette ei võtnud? Kui ma salaja enam tablette ei võtaks, siis teeks suured silmad ja ütleks, et tabletid vedasid alt. Miks teda selline aususepuhang tabama oleks pidanud, et ausalt kõik ära rääkis?

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 21:13; 12.05 10:46; 12.05 11:14; 12.05 11:58; 12.05 13:28; 12.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jääb üldse arusaamatuks, miks naised lapsi tahavad. Nagu milleks võtta vabatahtlikult selline kohustus ja kulu? Seda enam veel, et salaja ja riskides üksi terve elu seda koormat kanda.
Minu jaoks lapsed on nagu mööbel. Nad ei tekita erilist emotsiooni.
Tunnen kaasa meestele, kes naistepoolse pettuse teel on pidanud seda koormat kandma. Jube, jube…
PS. Olen naine. Ei kavatse lapsi saada.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei olnud üldse teemaks, kes mida kasutab.

Ma nüüd ei saanud aru, kas see polnud üldse teemaks või naine otseselt valetas sulle. Siin on suur erinevus. Suhtes on need asjad ikka teemaks. Isegi üheöösuhte puhul peaks olema, kuigi siis oleks elementaarne kondoomi kasutada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemad ikka kerkivad aeg-ajalt.
Teeme ühe asja selgeks. Kui inimesed on pikaajalises suhtes, siis üldiselt nad seksivad kondoomita. Nii on lihtsalt kokku lepitud. Kui last ei soovita, siis kasutatakse rasedusvastaseid vahendeid, ja tavaliselt on selleks pillid, mida võtavad naised. Nii on lihtsalt kõige mugavam. Meeste pille paraku üldkasutataval kujul veel ei ole. Ahistav lugu, aga nii paraku on ja selles olukorras tehakse kokkulepe, mis sobib mõlemale. Need on aabitsatõed, mida mõnele näib, et tuleb ikka jälle tutvustada.

Mõnikord (väga harva) veavad kaitsevahendid alt. Ja naine võib osutuda põhimõtteliseks abordivastaseks.
Mõnikord (väga harva) otsustab naine saada lapse ilma mehega kokku leppimata ja vastu mehe tahtmist. Seda juhtub, olen selliseid naisi kohanud.
On juhtunud ka, et ilma edasiste kohustusteta “spermadoonoriks” valitud mehele pannakse hiljem siiski ka soovimatu isaroll.
Üldiselt mõistlikud inimesed tavaliselt suudavad selliseid olukordi vältida, aga ega siis kõik meist pole veatud, eksole.
Nii et paraku juhtub ka nii, et mees saab lapse vastu tahtmist ning otseselt teda süüdistada selles ei saa.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemad ikka kerkivad aeg-ajalt.

Teeme ühe asja selgeks. Kui inimesed on pikaajalises suhtes, siis üldiselt nad seksivad kondoomita. Nii on lihtsalt kokku lepitud. Kui last ei soovita, siis kasutatakse rasedusvastaseid vahendeid, ja tavaliselt on selleks pillid, mida võtavad naised. Nii on lihtsalt kõige mugavam. Meeste pille paraku üldkasutataval kujul veel ei ole. Ahistav lugu, aga nii paraku on ja selles olukorras tehakse kokkulepe, mis sobib mõlemale. Need on aabitsatõed, mida mõnele näib, et tuleb ikka jälle tutvustada.

Mõnikord (väga harva) veavad kaitsevahendid alt. Ja naine võib osutuda põhimõtteliseks abordivastaseks.

Mõnikord (väga harva) otsustab naine saada lapse ilma mehega kokku leppimata ja vastu mehe tahtmist. Seda juhtub, olen selliseid naisi kohanud.

On juhtunud ka, et ilma edasiste kohustusteta “spermadoonoriks” valitud mehele pannakse hiljem siiski ka soovimatu isaroll.

Üldiselt mõistlikud inimesed tavaliselt suudavad selliseid olukordi vältida, aga ega siis kõik meist pole veatud, eksole.

Nii et paraku juhtub ka nii, et mees saab lapse vastu tahtmist ning otseselt teda süüdistada selles ei saa.

Mina jällegi arvan, et rasedusest hoidumise eest hoolitseb see, kes lapsi üldse ei taha. Kui mees tunneb, et ta selle naisega lapsi üldse ei taha, siis teeb ta kõik selleks, et ta selle naisega lapsi ei saaks, mitte ei usalda selles küsimuses vastaspoolt.
Mis mõttes on tabletid mugavamad, kui kondoom? Tablette pead iga päev võtma, 2 korda aastas arstil käima, et uus retsept kirjutataks. Kondoomi saad suvalisest toidupoest osta ja ei pea seda igapäevaselt kandma, et rasedusest hoiduda. Paned peale ainult vahekorra ajaks ning arst ei pea enne selleks suguelundeid uurima.

+22
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 21:13; 12.05 10:46; 12.05 11:14; 12.05 11:58; 12.05 13:28; 12.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meenub see lugu – https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/laaneorg-jatab-raseda-naise-koduta?id=82286828

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 10:15; 12.05 11:38; 12.05 16:52; 12.05 22:21; 13.05 22:26; 15.05 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

Sellist käitumist naise poolt ei õigusta absoluutselt, aga tundub väga liba moodi olevat. Miks ta oleks sulle pidanud üles tunnistama, et ta meelega tablette ei võtnud? Kui ma salaja enam tablette ei võtaks, siis teeks suured silmad ja ütleks, et tabletid vedasid alt. Miks teda selline aususepuhang tabama oleks pidanud, et ausalt kõik ära rääkis?

Tüli käigus vihaga ütles välja, et lõpetas teadlikult tablettide võtmise. Tema jaoks ei olnud suhte jätkamine oluline, last ta tahtis ja selle ju sai.
Küsijast nähtub, et veel on selliseid naisi, kes nii teeks. Kui te nii mõtlete, siis järelikult nii ka teeksite, peale pettust suuri silmi? Iga suhte eelduseks on usaldus. Peale sellist tegu usaldada ei saa ju enam.
Nüüd emadepäeva eel ma küsisingi neilt emadelt, kes nii teinud- kas teie süda üldse ei valuta? Ei oma laste ega nende isade ees?
Minu süda oma lapse ees valutab küll. Tal ei ole normaalset perekonda. Tunnen end süüdi, et ei osanud kahtlustada ega läbi näha tema ema plaani. Lapsel on ema ja tal on isa, aga see ei ole perekond. See ei ole miski, mida ta peaks kunagi oma elu elades eekujuks võtma. Seljakott seljas kahe vanema vahet rännates.

+11
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

Sellist käitumist naise poolt ei õigusta absoluutselt, aga tundub väga liba moodi olevat. Miks ta oleks sulle pidanud üles tunnistama, et ta meelega tablette ei võtnud? Kui ma salaja enam tablette ei võtaks, siis teeks suured silmad ja ütleks, et tabletid vedasid alt. Miks teda selline aususepuhang tabama oleks pidanud, et ausalt kõik ära rääkis?

Tüli käigus vihaga ütles välja, et lõpetas teadlikult tablettide võtmise. Tema jaoks ei olnud suhte jätkamine oluline, last ta tahtis ja selle ju sai.

Küsijast nähtub, et veel on selliseid naisi, kes nii teeks. Kui te nii mõtlete, siis järelikult nii ka teeksite, peale pettust suuri silmi? Iga suhte eelduseks on usaldus. Peale sellist tegu usaldada ei saa ju enam.

Nüüd emadepäeva eel ma küsisingi neilt emadelt, kes nii teinud- kas teie süda üldse ei valuta? Ei oma laste ega nende isade ees?

Minu süda oma lapse ees valutab küll. Tal ei ole normaalset perekonda. Tunnen end süüdi, et ei osanud kahtlustada ega läbi näha tema ema plaani. Lapsel on ema ja tal on isa, aga see ei ole perekond. See ei ole miski, mida ta peaks kunagi oma elu elades eekujuks võtma. Seljakott seljas kahe vanema vahet rännates.

Tülihoos võib inimene öelda mida iganes, et vastaspoolele haiget teha. See ei tähenda, et öeldu tõde peaks olema. Tahetakse lihtsalt sõnadega haiget teha.
Ei, mina nii ei teks, mis ei tähenda, et ma ei oskaks valetada.
Aga mis suurest usaldusest sa räägid, kui sa tegelikult ise selle naisega väga koos olla ei tahtnudki? Kas sa ütlesid talle, et oled temaga koos sellepärast, et regulaarselt seksi ja õhtusööki saada, et üksi oleks lihtsalt igavam kui temaga koos? Ära nüüd ütle, et see naine oli su eluarmastus. Ei soovinud sa temaga ei abielluda ega lapsi saada, oli lihtsalt ajutine meelelahutus. Seda enam on imelik, et sa sellise elutähtsa otsuse tema teha jätsid.
Olite lihstalt paar parajaid. Ühel oma eesmärgid suhtes olemiseks ja teisel omad.

+19
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 21:13; 12.05 10:46; 12.05 11:14; 12.05 11:58; 12.05 13:28; 12.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale niipalju, selliste naiste süda ei valuta. Reeglina on nad väga isekad ja ükskõiksed inimesed teiste sihtes, isegi selle plaanitava lapse suhtes. Nendele ei loe, et laps tulevikus suure tõenäosusega ilma isata kasvab ja selle üle sügaval sisemuses kurvastab. Need on naised, keda tegelikkuses usaldada ei saa, aga kahjuks ei saa mehed sellest enne aru, kui tegu juba tehtud. Sageli on nad naised, kes 35+ ja lapsi veel ei ole. Soovitaksin omaltpoolt meestele, et valige omale noored armukesed, kui niiväga seda särtsu soovite (enamuses te nagunii petate, see soovitus, et ärge oma armsaid abikaasasid petke ega perekondi nende armukestega lõhkuge, ei mõju teile nagunii). Hoidke eemale vanadest naistest, nad manipuleerivad ja käituvadki salaja ning valetavadki teile, vastasel juhul te üks hetk saategi teada, et armuke teie last ootab. Hoolimata sellest, et vastastikune kokkulepe oli varem tehtud. Ja siis juba kannatab suur hulk inimesi, kõigi laste elud on purustatud, perekonna elu katki, rääkimata sellest pisikesest lapsekesest, kelle elu samuti tulevikus see kõik mõjutab. Need on väga kurvad lood tegelikult, milles kanbatavad lapsed kõige rohkem. Ja kelle tõttu, täiskasvanud inimeste manipulatsioonide ja salalikkuse ning isekuse. Väga nõme, aga selluseid inimesi oli on ja saab ka tulevikus olema.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:10; 13.05 11:17; 13.05 12:25; 13.05 15:16; 13.05 18:57; 15.05 14:22; 15.05 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

Sellist käitumist naise poolt ei õigusta absoluutselt, aga tundub väga liba moodi olevat. Miks ta oleks sulle pidanud üles tunnistama, et ta meelega tablette ei võtnud? Kui ma salaja enam tablette ei võtaks, siis teeks suured silmad ja ütleks, et tabletid vedasid alt. Miks teda selline aususepuhang tabama oleks pidanud, et ausalt kõik ära rääkis?

Tüli käigus vihaga ütles välja, et lõpetas teadlikult tablettide võtmise. Tema jaoks ei olnud suhte jätkamine oluline, last ta tahtis ja selle ju sai.

Küsijast nähtub, et veel on selliseid naisi, kes nii teeks. Kui te nii mõtlete, siis järelikult nii ka teeksite, peale pettust suuri silmi? Iga suhte eelduseks on usaldus. Peale sellist tegu usaldada ei saa ju enam.

Nüüd emadepäeva eel ma küsisingi neilt emadelt, kes nii teinud- kas teie süda üldse ei valuta? Ei oma laste ega nende isade ees?

Minu süda oma lapse ees valutab küll. Tal ei ole normaalset perekonda. Tunnen end süüdi, et ei osanud kahtlustada ega läbi näha tema ema plaani. Lapsel on ema ja tal on isa, aga see ei ole perekond. See ei ole miski, mida ta peaks kunagi oma elu elades eekujuks võtma. Seljakott seljas kahe vanema vahet rännates.

Tülihoos võib inimene öelda mida iganes, et vastaspoolele haiget teha. See ei tähenda, et öeldu tõde peaks olema. Tahetakse lihtsalt sõnadega haiget teha.

Ei, mina nii ei teks, mis ei tähenda, et ma ei oskaks valetada.

Aga mis suurest usaldusest sa räägid, kui sa tegelikult ise selle naisega väga koos olla ei tahtnudki? Kas sa ütlesid talle, et oled temaga koos sellepärast, et regulaarselt seksi ja õhtusööki saada, et üksi oleks lihtsalt igavam kui temaga koos? Ära nüüd ütle, et see naine oli su eluarmastus. Ei soovinud sa temaga ei abielluda ega lapsi saada, oli lihtsalt ajutine meelelahutus. Seda enam on imelik, et sa sellise elutähtsa otsuse tema teha jätsid.

Olite lihstalt paar parajaid. Ühel oma eesmärgid suhtes olemiseks ja teisel omad.

Eluarmastus ta tõesti ei olnud. Algul kokku elama hakates oli tunne tugevam, koos elades näed kahjuks ära, kas suhtel oleks perspektiivi või ei. Ütleme nii, et selleks hetkeks lahku me veel kolinud tõesti ei olnud, aga ma ei usu ka seda, et oleksime elu lõpuni koos elanud. Abielu ei olnud temale oluline ja tagantjärgi hea, tänaseks olen abielus ja ei arva, et abiellumine on selline asi, mida peaks elus mitu korda tegema.
Seksist rääkides oli aga tegu pigem aseksuaalsusele kalduva naisterahvaga. Siiani ei ole ta kõrval uut meest, elavad lapsega kahekesi.
Välja öeldud tõde ei ole öeldud ainult vihahoos. Sama asja on oma sõbrannadele tunnistanud. Maailm on nii väike ja inimeste tõekspidamised erinevad, nii et keegi ikka tuleb sellist asja kätte rääkima.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani ei ole ta kõrval uut meest, elavad lapsega kahekesi.

Ja kõige selle juures ootab ta sinult täna lilli või oli see väike luul siiski?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 08:31; 12.05 13:12; 12.05 14:21; 12.05 17:18; 12.05 17:36; 13.05 10:14; 13.05 12:02; 13.05 15:33; 15.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Emadepäevast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.