Esileht Pereelu ja suhted Emadepäevast

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: Emadepäevast

Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

Sellist käitumist naise poolt ei õigusta absoluutselt, aga tundub väga liba moodi olevat. Miks ta oleks sulle pidanud üles tunnistama, et ta meelega tablette ei võtnud? Kui ma salaja enam tablette ei võtaks, siis teeks suured silmad ja ütleks, et tabletid vedasid alt. Miks teda selline aususepuhang tabama oleks pidanud, et ausalt kõik ära rääkis?

Tüli käigus vihaga ütles välja, et lõpetas teadlikult tablettide võtmise. Tema jaoks ei olnud suhte jätkamine oluline, last ta tahtis ja selle ju sai.

Küsijast nähtub, et veel on selliseid naisi, kes nii teeks. Kui te nii mõtlete, siis järelikult nii ka teeksite, peale pettust suuri silmi? Iga suhte eelduseks on usaldus. Peale sellist tegu usaldada ei saa ju enam.

Nüüd emadepäeva eel ma küsisingi neilt emadelt, kes nii teinud- kas teie süda üldse ei valuta? Ei oma laste ega nende isade ees?

Minu süda oma lapse ees valutab küll. Tal ei ole normaalset perekonda. Tunnen end süüdi, et ei osanud kahtlustada ega läbi näha tema ema plaani. Lapsel on ema ja tal on isa, aga see ei ole perekond. See ei ole miski, mida ta peaks kunagi oma elu elades eekujuks võtma. Seljakott seljas kahe vanema vahet rännates.

Tülihoos võib inimene öelda mida iganes, et vastaspoolele haiget teha. See ei tähenda, et öeldu tõde peaks olema. Tahetakse lihtsalt sõnadega haiget teha.

Ei, mina nii ei teks, mis ei tähenda, et ma ei oskaks valetada.

Aga mis suurest usaldusest sa räägid, kui sa tegelikult ise selle naisega väga koos olla ei tahtnudki? Kas sa ütlesid talle, et oled temaga koos sellepärast, et regulaarselt seksi ja õhtusööki saada, et üksi oleks lihtsalt igavam kui temaga koos? Ära nüüd ütle, et see naine oli su eluarmastus. Ei soovinud sa temaga ei abielluda ega lapsi saada, oli lihtsalt ajutine meelelahutus. Seda enam on imelik, et sa sellise elutähtsa otsuse tema teha jätsid.

Olite lihstalt paar parajaid. Ühel oma eesmärgid suhtes olemiseks ja teisel omad.

Eluarmastus ta tõesti ei olnud. Algul kokku elama hakates oli tunne tugevam, koos elades näed kahjuks ära, kas suhtel oleks perspektiivi või ei. Ütleme nii, et selleks hetkeks lahku me veel kolinud tõesti ei olnud, aga ma ei usu ka seda, et oleksime elu lõpuni koos elanud. Abielu ei olnud temale oluline ja tagantjärgi hea, tänaseks olen abielus ja ei arva, et abiellumine on selline asi, mida peaks elus mitu korda tegema.

Seksist rääkides oli aga tegu pigem aseksuaalsusele kalduva naisterahvaga. Siiani ei ole ta kõrval uut meest, elavad lapsega kahekesi.

Välja öeldud tõde ei ole öeldud ainult vihahoos. Sama asja on oma sõbrannadele tunnistanud. Maailm on nii väike ja inimeste tõekspidamised erinevad, nii et keegi ikka tuleb sellist asja kätte rääkima.

Järjest libamaks see lugu läheb. Lõpeta ära, ei ole sulle antud soont libateemasid teha.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 21:13; 12.05 10:46; 12.05 11:14; 12.05 11:58; 12.05 13:28; 12.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani ei ole ta kõrval uut meest, elavad lapsega kahekesi.

Ja kõige selle juures ootab ta sinult täna lilli või oli see väike luul siiski?

Ei minult ta neid kindlasti ei oota. Lapselt saab ta need kindlasti. Tõesti huvitav, kas ta kunagi lapsele ka räägib tema saamise loost? Või lähevad naistel sellised asjad meelest ära?
Liba see lugu aga kahjuks ei ole. Peale nii pikki aastaid see mind enam väga ei paina, laps on ju tore. Aga küsimus, miks nii tehti, on ikkagi. Kes sellist asja ei koge, ei oska ka aru saada.
Head emadepäeva teile, kes kuidas iganes oma lapsed ka saanud poleks.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei minult ta neid kindlasti ei oota. Lapselt saab ta need kindlasti. Tõesti huvitav, kas ta kunagi lapsele ka räägib tema saamise loost? Või lähevad naistel sellised asjad meelest ära?

Mis näoga see ema lapsele otsa vaatab – armastava näoga ikka, sama armastusega, millega ta kunagi last soovis. Sinu lapse emast võib aru saada, tegi parima kehvade valikute hulgast, kui olid teda aastaid perspektiivitus suhtes hoidnud, otsustas enne selle lõppemist, et kui igikestvat suhet elus ei saa, siis last siiski soovib. Ju su tervise ja füüsiliste näitajate geenid kaalusid siis kehva iseloomu ka üle.
Aga mis saamisloost sa räägid, ei saa aru – milleks lastele sellest rääkima peaks? Minu lapsed on küll kaaslasega planeeritult saadud, aga sellest hoolimata pole lastele pidanud oluliseks rääkida nende eostamise detailidest.
Ja põhjus, miks sa selle naisega kokku ei jäänud, polnud ka ju laps, olgem ausad.
Niiet ole solvunud ja tunne ebaõiglust, kui nii arvad – aga need on SINU tunded, kaastunnet saad ka vaid endale taotleda, ära sega last sellesse arutellu.

+18
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 08:31; 12.05 13:12; 12.05 14:21; 12.05 17:18; 12.05 17:36; 13.05 10:14; 13.05 12:02; 13.05 15:33; 15.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei minult ta neid kindlasti ei oota. Lapselt saab ta need kindlasti. Tõesti huvitav, kas ta kunagi lapsele ka räägib tema saamise loost? Või lähevad naistel sellised asjad meelest ära?

Mis näoga see ema lapsele otsa vaatab – armastava näoga ikka, sama armastusega, millega ta kunagi last soovis. Sinu lapse emast võib aru saada, tegi parima kehvade valikute hulgast, kui olid teda aastaid perspektiivitus suhtes hoidnud, otsustas enne selle lõppemist, et kui igikestvat suhet elus ei saa, siis last siiski soovib. Ju su tervise ja füüsiliste näitajate geenid kaalusid siis kehva iseloomu ka üle.

Aga mis saamisloost sa räägid, ei saa aru – milleks lastele sellest rääkima peaks? Minu lapsed on küll kaaslasega planeeritult saadud, aga sellest hoolimata pole lastele pidanud oluliseks rääkida nende eostamise detailidest.

Ja põhjus, miks sa selle naisega kokku ei jäänud, polnud ka ju laps, olgem ausad.

Niiet ole solvunud ja tunne ebaõiglust, kui nii arvad – aga need on SINU tunded, kaastunnet saad ka vaid endale taotleda, ära sega last sellesse arutellu.

Olen asja isegi umbkanti sama moodi mõelnud, nagu kirjutad, ja arvan, et Sul võib õigus olla. Ilmselt nägi ta head geenifondi lapse saamiseks ja ka seda, et ma ei kao, vaid annan lapsele perekonnanime ja osalen tema elus. Lühidalt: kasutas ära.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei minult ta neid kindlasti ei oota. Lapselt saab ta need kindlasti. Tõesti huvitav, kas ta kunagi lapsele ka räägib tema saamise loost? Või lähevad naistel sellised asjad meelest ära?

Mis näoga see ema lapsele otsa vaatab – armastava näoga ikka, sama armastusega, millega ta kunagi last soovis. Sinu lapse emast võib aru saada, tegi parima kehvade valikute hulgast, kui olid teda aastaid perspektiivitus suhtes hoidnud, otsustas enne selle lõppemist, et kui igikestvat suhet elus ei saa, siis last siiski soovib. Ju su tervise ja füüsiliste näitajate geenid kaalusid siis kehva iseloomu ka üle.

Aga mis saamisloost sa räägid, ei saa aru – milleks lastele sellest rääkima peaks? Minu lapsed on küll kaaslasega planeeritult saadud, aga sellest hoolimata pole lastele pidanud oluliseks rääkida nende eostamise detailidest.

Ja põhjus, miks sa selle naisega kokku ei jäänud, polnud ka ju laps, olgem ausad.

Niiet ole solvunud ja tunne ebaõiglust, kui nii arvad – aga need on SINU tunded, kaastunnet saad ka vaid endale taotleda, ära sega last sellesse arutellu.

Olen asja isegi umbkanti sama moodi mõelnud, nagu kirjutad, ja arvan, et Sul võib õigus olla. Ilmselt nägi ta head geenifondi lapse saamiseks ja ka seda, et ma ei kao, vaid annan lapsele perekonnanime ja osalen tema elus. Lühidalt: kasutas ära.

Ja sina teda ei armastanud, abielluda ei tahtnud, aga kasutasid teda seksimiseks ilma kondoomita.
Ära hala. Ütleks sulle “eit” aga see on naiste solvamine. Nemad on paremad kui sina.
Ja siis istub emadepäeval foorumis ja kiunub naiste üle.

+11
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 19:59; 12.05 15:07; 12.05 16:18; 12.05 18:35; 15.05 16:24; 15.05 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sõbrannasid, kes on sünnist saadik olnud ainult ema tahetud ja ainult ema üleskasvatada – vallaslapsed.

Nende pealt näen, et ema ise on vallasemadusest hoolimata jäänud rõõmsameelseks (ei ole kibestunud ega kiruma hakanud, et raske on) – siis on ka laps üles kasvanud täiesti õnnelikuks inimeseks ja suhtumine emasse nagu lapsel emasse ikka. Emadepäeval midagi põdeda küll pole.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii tavaline lugu ja kõik oluline on eelpool kokku võetud väga õigete sõnadega. Naise soovist laps saada saan täiesti aru, teatud vanuses ja varem lasteta naine loomulikult seda soovib. Teemaalgataja peaks lahti laskma ärakasutamise tundest (sest tema kasutas seda naist ära, kuni tekkis uus ja abieluni viiv suhe), kuna tegelikult võitsid kõik, isegi see mehe poolt soovimatu laps. Tema sai hea ema ja pühapäeva isa. Olete oma elud paika saanud, sinul on soovikohane pereelu ja sellele naisel ju ka. Ju ta sind oma ellu enam ei vajanudki ega soovinudki, sest kui oli selline aseksuaalne ja vaikne, ei näinud ka võimalust uut suhet otsida lapse pärast. Laps oligi siis sinu panus ja kingitus talle selles mitt emillegagi lõppenud suhtes, kus sa nagunii teadsid, et kokku teie ei jää. Kindlasti on sul tore laps ja sinu asi on rõõmu tunda tema olemasolust ja luua sild oma praeguse pere ja selle lapse vahel, mis teid koos hoiab. Muidugi naine tegi valesti, et rasestus sina teadmata, kuid kuidas ta siis oleks seda pidanud tegema, kui sina polnud nõus? Sina tegid valesti, et suhet varem ei lõpetanud, sest kui rasedus tabab ootamatult või seda mehe soovil ei tohiks üldse olla (ja naise arvates võiks olla), on suhe ebavõrdne ja mees peab võtma vastutuse ja naisel minna laskma. Mitte temaga kodu mängima ja siis vihastama, kui naine üksinda otsustas järgmisse faasi liikuda.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei minult ta neid kindlasti ei oota. Lapselt saab ta need kindlasti. Tõesti huvitav, kas ta kunagi lapsele ka räägib tema saamise loost? Või lähevad naistel sellised asjad meelest ära?

Mis näoga see ema lapsele otsa vaatab – armastava näoga ikka, sama armastusega, millega ta kunagi last soovis. Sinu lapse emast võib aru saada, tegi parima kehvade valikute hulgast, kui olid teda aastaid perspektiivitus suhtes hoidnud, otsustas enne selle lõppemist, et kui igikestvat suhet elus ei saa, siis last siiski soovib. Ju su tervise ja füüsiliste näitajate geenid kaalusid siis kehva iseloomu ka üle.

Aga mis saamisloost sa räägid, ei saa aru – milleks lastele sellest rääkima peaks? Minu lapsed on küll kaaslasega planeeritult saadud, aga sellest hoolimata pole lastele pidanud oluliseks rääkida nende eostamise detailidest.

Ja põhjus, miks sa selle naisega kokku ei jäänud, polnud ka ju laps, olgem ausad.

Niiet ole solvunud ja tunne ebaõiglust, kui nii arvad – aga need on SINU tunded, kaastunnet saad ka vaid endale taotleda, ära sega last sellesse arutellu.

Olen asja isegi umbkanti sama moodi mõelnud, nagu kirjutad, ja arvan, et Sul võib õigus olla. Ilmselt nägi ta head geenifondi lapse saamiseks ja ka seda, et ma ei kao, vaid annan lapsele perekonnanime ja osalen tema elus. Lühidalt: kasutas ära.

Ja sina teda ei armastanud, abielluda ei tahtnud, aga kasutasid teda seksimiseks ilma kondoomita.

Ära hala. Ütleks sulle “eit” aga see on naiste solvamine. Nemad on paremad kui sina.

Ja siis istub emadepäeval foorumis ja kiunub naiste üle.

Kokkuvõtvalt, ütle või tee mida iganes, naistel jääb ikka õigus.
Suhte alguses armastasin, lapse saamise hetkeks enam mitte. Abielluda oleksin tahtnud, vähemalt kattub see minu maailmavaatega- aga seda veel ajal, kui kõik tundus õige. Kuna lapse ema ei huvitanud abielu absoaluutselt, ei tulnud abiellumine teemaks.
Ütlesin, et lapse ena oli aseksuaalsusele kalduv, jõulud olid ilmselt sagedamini kui seks, nii illustratiivselt öeldes vähemalt. Ja ei arva ka seda, et kasutasin teda kondoomita seksimiseks ära, tema pakutav kokkulepe oli, et kasutab pille. Kokkulepe on kokkulepe, aga tundub, et kokkulepped naistega on kehtetud?
Arvan ka seda, et ei kiunu naiste üle. Küsisin, miks te nii teete, kas süda ei jää valutama? Kas lapse saamine ei peaks olema mitte kahe poole ühine kokkulepe ja soov?

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 11.05 18:08; 11.05 19:55; 12.05 10:19; 12.05 11:46; 12.05 12:35; 12.05 13:40; 12.05 14:50; 12.05 15:55; 15.05 11:57; 15.05 13:18; 15.05 17:19; 15.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline tohutu joppamine siis naise poolt. Seksite kord 15 kuu jooksul ja kohe põmm rase.
Ja sina ei pannud ka tähele, et naisel on nüüd päevad…

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 19:59; 12.05 15:07; 12.05 16:18; 12.05 18:35; 15.05 16:24; 15.05 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkulepe on kokkulepe, aga tundub, et kokkulepped naistega on kehtetud?
Arvan ka seda, et ei kiunu naiste üle. Küsisin, miks te nii teete, kas süda ei jää valutama? Kas lapse saamine ei peaks olema mitte kahe poole ühine kokkulepe ja soov?

Minu kogemus ütleb pigem, et kokkulepped meestega on kehtetud. On üsna vastik näha, kuidas sa ühe negatiivse kogemuse üldistada kõigile naistele – kas sa siis suhtud oma praegusesse naisesse ka nii, et teda ei saa usaldada?
Mõlemad mu lapsed on saadud vastastikusel kokkuleppel. Ometi nende isa lõpuks pettis mind, jättis oma võlad minu maksta ja kadus nelja tuule poole. Elatist pidin kaua kohtuga taga ajama, lastega kohtumised käisid tal süsteemi järgi, et lubab aga kohale ei ilmu.
Ma pole ainus, kellega nii on tehtud. Järelikult – mehi ei saa usaldada, sh ka sind mitte. Oled petis juba sugutunnuste alusel. Kuidas sulle selline suhtumine meeldib?

Lõpeta lollid üldistused ja kogu naissoo süüdistamine oma eksnaise käitumises, siis võid saada ka rahulikumaid vastuseid.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei minult ta neid kindlasti ei oota. Lapselt saab ta need kindlasti. Tõesti huvitav, kas ta kunagi lapsele ka räägib tema saamise loost? Või lähevad naistel sellised asjad meelest ära?

Mis näoga see ema lapsele otsa vaatab – armastava näoga ikka, sama armastusega, millega ta kunagi last soovis. Sinu lapse emast võib aru saada, tegi parima kehvade valikute hulgast, kui olid teda aastaid perspektiivitus suhtes hoidnud, otsustas enne selle lõppemist, et kui igikestvat suhet elus ei saa, siis last siiski soovib. Ju su tervise ja füüsiliste näitajate geenid kaalusid siis kehva iseloomu ka üle.

Aga mis saamisloost sa räägid, ei saa aru – milleks lastele sellest rääkima peaks? Minu lapsed on küll kaaslasega planeeritult saadud, aga sellest hoolimata pole lastele pidanud oluliseks rääkida nende eostamise detailidest.

Ja põhjus, miks sa selle naisega kokku ei jäänud, polnud ka ju laps, olgem ausad.

Niiet ole solvunud ja tunne ebaõiglust, kui nii arvad – aga need on SINU tunded, kaastunnet saad ka vaid endale taotleda, ära sega last sellesse arutellu.

Olen asja isegi umbkanti sama moodi mõelnud, nagu kirjutad, ja arvan, et Sul võib õigus olla. Ilmselt nägi ta head geenifondi lapse saamiseks ja ka seda, et ma ei kao, vaid annan lapsele perekonnanime ja osalen tema elus. Lühidalt: kasutas ära.

Kohe nii arvad sa?

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 10:15; 12.05 11:38; 12.05 16:52; 12.05 22:21; 13.05 22:26; 15.05 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin, et lapse ena oli aseksuaalsusele kalduv, jõulud olid ilmselt sagedamini kui seks, nii illustratiivselt öeldes vähemalt. Ja ei arva ka seda, et kasutasin teda kondoomita seksimiseks ära, tema pakutav kokkulepe oli, et kasutab pille.

Nüüd läksid oma libaga küll liiga kaugele. Vähetõenäoline, et naine kasutaks hormonaalseid vahendeid, kui seksib nii harva (ja siin on lugejateks enamuses naised)
Kui see tõesti tõsi on, oled tõesti väga rumal, kui see sulle usutav tundus. Või erakordselt hoolimatu – nii harva seksi puhul on ju loogilisem kondoomi kasutada.

P.s. Ei ole alati naistel õigus! Aga sinu jutu puhul…

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 08:31; 12.05 13:12; 12.05 14:21; 12.05 17:18; 12.05 17:36; 13.05 10:14; 13.05 12:02; 13.05 15:33; 15.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks hoopis küsida naistelt, et kas teile tõesti meeldiks selline käitumine oma mehe poolt, et kui teil on kokku lepitud, et nt naine võtab pille, siis iga kord enne seksi või veel parem, keset kirehoogu tõuseb mees püsti ja läheb sahtli kallale kondoomi võtma. Ma ütleks, et see oleks mulle väga solvav, sest mu mees ei usalda mind, ta ei usu mind, sest kuna ta ei taha lapsi siis ta peab ju ise midagi ette võtma. Kokkulepped ei loe midagi. Ma ei olekski sellise mehega koos. Samas mina ka ei tegele selliste asjadega. Mu mees ütles suhte alguses, et tema tahab kaks aastat enne üksteist tundma õppida enne kui tuleb otsus last saada. Ma oleks varem tahtnud, aga arvestasin mehe soovidega ka. Lapsed peavad tulema mõlema vanema soovil..

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 17:27; 13.05 18:03; 15.05 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks hoopis küsida naistelt, et kas teile tõesti meeldiks selline käitumine oma mehe poolt, et kui teil on kokku lepitud, et nt naine võtab pille, siis iga kord enne seksi või veel parem, keset kirehoogu tõuseb mees püsti ja läheb sahtli kallale kondoomi võtma. Ma ütleks, et see oleks mulle väga solvav, sest mu mees ei usalda mind, ta ei usu mind, sest kuna ta ei taha lapsi siis ta peab ju ise midagi ette võtma.

Loomulikult mitte, see polegi ju normaalne suhe. Sellepärast ju teemaalgataja vastu vaieldaksegi, et ta on võtnud selle ühe ebanormaalse suhte, kus puudus usaldus ja ühised eesmärgid ja soovid, ning üldistab seda kõigile teistele.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 08:31; 12.05 13:12; 12.05 14:21; 12.05 17:18; 12.05 17:36; 13.05 10:14; 13.05 12:02; 13.05 15:33; 15.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks hoopis küsida naistelt, et kas teile tõesti meeldiks selline käitumine oma mehe poolt, et kui teil on kokku lepitud, et nt naine võtab pille, siis iga kord enne seksi või veel parem, keset kirehoogu tõuseb mees püsti ja läheb sahtli kallale kondoomi võtma. Ma ütleks, et see oleks mulle väga solvav, sest mu mees ei usalda mind, ta ei usu mind, sest kuna ta ei taha lapsi siis ta peab ju ise midagi ette võtma. Kokkulepped ei loe midagi. Ma ei olekski sellise mehega koos. Samas mina ka ei tegele selliste asjadega. Mu mees ütles suhte alguses, et tema tahab kaks aastat enne üksteist tundma õppida enne kui tuleb otsus last saada. Ma oleks varem tahtnud, aga arvestasin mehe soovidega ka. Lapsed peavad tulema mõlema vanema soovil..

Aga nad seksisid ju harvem kui jõulud…mis kirehoogudest sa räägid?

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 19:59; 12.05 15:07; 12.05 16:18; 12.05 18:35; 15.05 16:24; 15.05 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks hoopis küsida naistelt, et kas teile tõesti meeldiks selline käitumine oma mehe poolt, et kui teil on kokku lepitud, et nt naine võtab pille, siis iga kord enne seksi või veel parem, keset kirehoogu tõuseb mees püsti ja läheb sahtli kallale kondoomi võtma. Ma ütleks, et see oleks mulle väga solvav, sest mu mees ei usalda mind, ta ei usu mind, sest kuna ta ei taha lapsi siis ta peab ju ise midagi ette võtma. Kokkulepped ei loe midagi. Ma ei olekski sellise mehega koos. Samas mina ka ei tegele selliste asjadega. Mu mees ütles suhte alguses, et tema tahab kaks aastat enne üksteist tundma õppida enne kui tuleb otsus last saada. Ma oleks varem tahtnud, aga arvestasin mehe soovidega ka. Lapsed peavad tulema mõlema vanema soovil..

Kui mees ütleb, et tema lapsi ei taha ja et tema kasutab kondoomi, siis ma pille ei võtaks. Miks see mind solvama peaks, et mees kondoomi kasutab? Eriti kui suhe on selline, kus seksi on harva, siis miks ma peaks ennast pillide võtmisega vaevama?

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.05 21:13; 12.05 10:46; 12.05 11:14; 12.05 11:58; 12.05 13:28; 12.05 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ütleb, et tema lapsi ei taha ja et tema kasutab kondoomi, siis ma pille ei võtaks. Miks see mind solvama peaks, et mees kondoomi kasutab? Eriti kui suhe on selline, kus seksi on harva, siis miks ma peaks ennast pillide võtmisega vaevama?

Jah, no milline naine võtab igapäevaselt pille, kui seksitakse harvem kui kord aastas?? Tõsiselt mõttetu ju.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus neile naistele, kes muretsenud oma lapse siia ilma omatahtsi. Osad lapsed ei teagi, kes on nende isa (ka isa ise ei pruugi oma isadusest teadagi), osadel lastel isa ikka on, kuhu sa mujale pääsed kui võtad niiöelda vastutuse.

Kas teil süda üldse ei valuta, et olete nii käitunud? Vaatate emadepäeval oma lapsele kõige ausama näoga otsa või ootate mehelt, kelle jõuga isaks tegite, lilli, ja kõik on teie arvates õige?

Et nagu mis mõttes? Mees on kondoomita seksinud ja ei tule selle pealegi, et nii võib isaks saada? “Ei taha” ei ole rasestumisvastane vahend!

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

Olen isa, mitte ema. Jõuga isaks tehtud isa. Armastust naise vastu kukkus sellise teo eest päris nulli. Suhe lapsega on normaalne. Elatist maksan korralikult. Aga küsimus, mis õigus oli naisel üksi nii otsustada, jääb mulle alatiseks.

Tänaseks olen abielus ja väikese tütre isa. Aga s*tamaitse suus selle aastatetaguse looga seoses küll siiani.

Kuidas saab meest vägistada, et jõuga isaks tehti? Kui sa otsustasid kondoomita seksida, siis teadsid ometi, et sellega kaasneb alati võimalus isaks saada!

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kes on vastu “isa” tahtmist lapse saanud, tänud neile! See on ehk mehed vastutustundlikumaks teinud ja ei roni nad siis igaühega suguühtesse.

Kujutad nüüd ette ühiskonda, kus meestel on sõnaõigus naise keha üle? Ma pakun, et varsti polekski lapsi siis, sest naised on abortidega viljatuks muudetud või lihtsalt sündivus nii väike, et iive veelgi negatiivsem, kui praegu.

Teemaalgataja on tõbras. Kui elu selle naisega lahku viib, siis küll ka oma armsa tütre unustad, iseloom sul selline kehvake.

Ei saa aru, kuidas mees süüdi on??? Me ei tea tagamaid ju, kui naine valetas et kasutab pille vms ja nimelt tahtis last, siis pole mees süüdi ju. Mina sain nii postitusest aru, et oldi suhtes, mitte üheöö nauding.

Mida te naised parastate??!!

Küsimus teemaalgatajale:

Kas olete kindlaks teinud, et sinu laps ?

Last hoiab ära ikka see, kes last ei taha. Mehed, raiuge see ometi endale pealuu sisse ja lõpeb ükskord hala ära. Iga inimene vastutab enda tegude eest ise. Mina ei taha last, mina kasutan vahendeid (või ei seksi), mitte ei jää lootma, et teine teeb seda minu eest. Muuseas, vahendid võivad ka alt vedada…

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

Õnneks on meestel täiesti teadlikult võimalik alati ise lapsesaamisest hoiduda, ei pea naistele lootma jääma. Olen siit lugenud sadu taolisi lugusid ja ei jõua ära imestada, kuidas mehed küll ikka samasse ämbrisse astuvad…

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

Olen isa, mitte ema. Jõuga isaks tehtud isa. Armastust naise vastu kukkus sellise teo eest päris nulli. Suhe lapsega on normaalne. Elatist maksan korralikult. Aga küsimus, mis õigus oli naisel üksi nii otsustada, jääb mulle alatiseks.

Tänaseks olen abielus ja väikese tütre isa. Aga s*tamaitse suus selle aastatetaguse looga seoses küll siiani.

See on tänase päeva parim lause. Minu arust tehakse juba koolis väga varastes klassides selgeks, kuidas lapsed saavad alguse (muide 4 klass).Seega peaks iga mees teadma riski, et vahekorda võib tuua kaasa raseduse. See on selle poole kohutus kasutada rasedusvastaseid vahendeid, kes ei soovi last. Ei pea naine ennast mürgitama pillidega ja kasutama spiraali, mees võib ka kanda kaasas kondoomi pakki.

See ei olnud üldse teemaks, kes mida kasutab. Kui suhtes ollakse ja tahetakse üksteist nautida(ilma kummita) , see eeldabki et naine võtab pille/või on spiraal vms. Mehe jaoks pole asju ju!!! Ja kui naine valetab, et võtab miskit vms siis on naine süüdi!!

Et siis nautida tahavad kaks, aga vastutama peaks üks? Miks?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine siis valetas, et kasutab rasestumisvastaseid vahendeid? Torkis kondoomid auguliseks? Vägistas, nagu siin juba pakuti?

Või jäi ilma planeerimata rasedaks ja keeldus aborti tegemast?

Võttis tablette. Oli kokkulepe, et ei mingeid lapsi. Siis enam ei võtnud tablette, teadlikult, et last saada. Mulle sellest ei rääkinud ja ma ei tulnud ka selle peale, et peaksin tal igapäevaselt kõrval seisma ja jälgima, kas ikka võtab või ei võta. Aborti tegemast keeldus ja siis tunnistas, et tema teadliku tegutsemise tulemusena selline asi üldse juhtuda sai. Tema eesmärk selles suhtes oli ainult laps saada.

Keegi siin küsib DNA analüüsi kohta. Ei ole teinud, küll aga jah tunnistasin isadust (abielus me polnud) ja minu nimi on lapse sünnitunnistusel. Olen teda kasvatanud nagu oma last ja ilmselt ta seda ongi. Laps ei ole milleski süüdi.

Sellist käitumist naise poolt ei õigusta absoluutselt, aga tundub väga liba moodi olevat. Miks ta oleks sulle pidanud üles tunnistama, et ta meelega tablette ei võtnud? Kui ma salaja enam tablette ei võtaks, siis teeks suured silmad ja ütleks, et tabletid vedasid alt. Miks teda selline aususepuhang tabama oleks pidanud, et ausalt kõik ära rääkis?

Tüli käigus vihaga ütles välja, et lõpetas teadlikult tablettide võtmise. Tema jaoks ei olnud suhte jätkamine oluline, last ta tahtis ja selle ju sai.

Küsijast nähtub, et veel on selliseid naisi, kes nii teeks. Kui te nii mõtlete, siis järelikult nii ka teeksite, peale pettust suuri silmi? Iga suhte eelduseks on usaldus. Peale sellist tegu usaldada ei saa ju enam.

Nüüd emadepäeva eel ma küsisingi neilt emadelt, kes nii teinud- kas teie süda üldse ei valuta? Ei oma laste ega nende isade ees?

Minu süda oma lapse ees valutab küll. Tal ei ole normaalset perekonda. Tunnen end süüdi, et ei osanud kahtlustada ega läbi näha tema ema plaani. Lapsel on ema ja tal on isa, aga see ei ole perekond. See ei ole miski, mida ta peaks kunagi oma elu elades eekujuks võtma. Seljakott seljas kahe vanema vahet rännates.

Tülihoos võib inimene öelda mida iganes, et vastaspoolele haiget teha. See ei tähenda, et öeldu tõde peaks olema. Tahetakse lihtsalt sõnadega haiget teha.

Ei, mina nii ei teks, mis ei tähenda, et ma ei oskaks valetada.

Aga mis suurest usaldusest sa räägid, kui sa tegelikult ise selle naisega väga koos olla ei tahtnudki? Kas sa ütlesid talle, et oled temaga koos sellepärast, et regulaarselt seksi ja õhtusööki saada, et üksi oleks lihtsalt igavam kui temaga koos? Ära nüüd ütle, et see naine oli su eluarmastus. Ei soovinud sa temaga ei abielluda ega lapsi saada, oli lihtsalt ajutine meelelahutus. Seda enam on imelik, et sa sellise elutähtsa otsuse tema teha jätsid.

Olite lihstalt paar parajaid. Ühel oma eesmärgid suhtes olemiseks ja teisel omad.

Eluarmastus ta tõesti ei olnud. Algul kokku elama hakates oli tunne tugevam, koos elades näed kahjuks ära, kas suhtel oleks perspektiivi või ei. Ütleme nii, et selleks hetkeks lahku me veel kolinud tõesti ei olnud, aga ma ei usu ka seda, et oleksime elu lõpuni koos elanud. Abielu ei olnud temale oluline ja tagantjärgi hea, tänaseks olen abielus ja ei arva, et abiellumine on selline asi, mida peaks elus mitu korda tegema.

Seksist rääkides oli aga tegu pigem aseksuaalsusele kalduva naisterahvaga. Siiani ei ole ta kõrval uut meest, elavad lapsega kahekesi.

Välja öeldud tõde ei ole öeldud ainult vihahoos. Sama asja on oma sõbrannadele tunnistanud. Maailm on nii väike ja inimeste tõekspidamised erinevad, nii et keegi ikka tuleb sellist asja kätte rääkima.

Uskumatu, sa olid aru saanud, et suhtel perspektiivi pole ja ikka panid naist kummita? Sellises olukorras võiks ju üldse seksimata jätta, igaks juhuks! Ka täiesti ausalt võetavad pillid oleksid võinud alt vedada…

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks hoopis küsida naistelt, et kas teile tõesti meeldiks selline käitumine oma mehe poolt, et kui teil on kokku lepitud, et nt naine võtab pille, siis iga kord enne seksi või veel parem, keset kirehoogu tõuseb mees püsti ja läheb sahtli kallale kondoomi võtma. Ma ütleks, et see oleks mulle väga solvav, sest mu mees ei usalda mind, ta ei usu mind, sest kuna ta ei taha lapsi siis ta peab ju ise midagi ette võtma. Kokkulepped ei loe midagi. Ma ei olekski sellise mehega koos. Samas mina ka ei tegele selliste asjadega. Mu mees ütles suhte alguses, et tema tahab kaks aastat enne üksteist tundma õppida enne kui tuleb otsus last saada. Ma oleks varem tahtnud, aga arvestasin mehe soovidega ka. Lapsed peavad tulema mõlema vanema soovil..

Asi pole usalduses, vaid selles, et pillid pole 100% kindlad. Kui mitte mingil juhul last ei taha, kasutaks topeltkaitset või ei seksiks üldse.
Olen nõus nendega, kes kirjutavad, et mehed on tegelikult kordades ebausaldusväärsemad. Mida kõike kokku ei lubata, et tüdruk voodisse saada…

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii harva seksi puhul ei ole naise piinamine pillide jms, mõistlik, ime siis üldse et rasedaks jäi. Jutt kiskus natuke rappa.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 10:15; 12.05 11:38; 12.05 16:52; 12.05 22:21; 13.05 22:26; 15.05 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised teemad ikka kerkivad aeg-ajalt.

Teeme ühe asja selgeks. Kui inimesed on pikaajalises suhtes, siis üldiselt nad seksivad kondoomita. Nii on lihtsalt kokku lepitud. Kui last ei soovita, siis kasutatakse rasedusvastaseid vahendeid, ja tavaliselt on selleks pillid, mida võtavad naised. Nii on lihtsalt kõige mugavam. Meeste pille paraku üldkasutataval kujul veel ei ole. Ahistav lugu, aga nii paraku on ja selles olukorras tehakse kokkulepe, mis sobib mõlemale. Need on aabitsatõed, mida mõnele näib, et tuleb ikka jälle tutvustada.

Mõnikord (väga harva) veavad kaitsevahendid alt. Ja naine võib osutuda põhimõtteliseks abordivastaseks.

Mõnikord (väga harva) otsustab naine saada lapse ilma mehega kokku leppimata ja vastu mehe tahtmist. Seda juhtub, olen selliseid naisi kohanud.

On juhtunud ka, et ilma edasiste kohustusteta “spermadoonoriks” valitud mehele pannakse hiljem siiski ka soovimatu isaroll.

Üldiselt mõistlikud inimesed tavaliselt suudavad selliseid olukordi vältida, aga ega siis kõik meist pole veatud, eksole.

Nii et paraku juhtub ka nii, et mees saab lapse vastu tahtmist ning otseselt teda süüdistada selles ei saa.

Mina jällegi arvan, et rasedusest hoidumise eest hoolitseb see, kes lapsi üldse ei taha. Kui mees tunneb, et ta selle naisega lapsi üldse ei taha, siis teeb ta kõik selleks, et ta selle naisega lapsi ei saaks, mitte ei usalda selles küsimuses vastaspoolt.

Mis mõttes on tabletid mugavamad, kui kondoom? Tablette pead iga päev võtma, 2 korda aastas arstil käima, et uus retsept kirjutataks. Kondoomi saad suvalisest toidupoest osta ja ei pea seda igapäevaselt kandma, et rasedusest hoiduda. Paned peale ainult vahekorra ajaks ning arst ei pea enne selleks suguelundeid uurima.

Viimane postitaja sa ei tea küll sexist ega vahendite kättesaadavusest mitte midagi. Kurb lugeda lausa.
Selleks , et retsepti saada pole ammu enam vaja selleks arsti juurde minna!! Helistad ja arst kirjutab. Ja kontrollis peab naine aastas korra ikka käima.
Ja miks sexida kummiga, kui ma olen suhtes, no ei saa aru lihtsalt. Esiteks , kummiga sex on mõtetu, see on nagu gaasitorbikuga lille nuusutamine????
Parem ilma olla. Uskumatud naised siin.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.05 08:34; 12.05 08:45; 12.05 10:29; 12.05 10:36; 13.05 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks sexida kummiga, kui ma olen suhtes, no ei saa aru lihtsalt.

Sellepärast peadki seksima kummiga, kui sul on kindel soov MITTE SAADA LAPSI.

Kui sulle selline seks ei meeldi, siis ole tõesti üldse ilma. Aga ära tule pärast kummita seksimist halama, et keegi on sulle vägisi lapse pähe määrinud. Kui sa kummi ei kasutanud, siis ei saa sa küll mitte kedagi teist süüdistada.

Ja meestel EI OLE õigust naisele öelda, et nüüd teed aborti või nüüd sünnitad. Sina ei saa otsustada teise inimese keha üle. Ja sellepärast peadki seksimisel kasutama kummi, kui sinu kindel soov on mitte lapsi saada, kuid seksida ikka kangesti tahaks.

Kas jäi veel midagi arusaamatuks?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.05 10:06; 13.05 11:47; 13.05 12:41; 13.05 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks , kummiga sex on mõtetu, see on nagu gaasitorbikuga lille nuusutamine????

Sa pidid väidetavalt naine ju olema 🙂 Või mida sa nuusutad seal täpsemalt?
Kuidas end haiguste eest kaitsed, kui kummiga kõik mõttetu?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 08:31; 12.05 13:12; 12.05 14:21; 12.05 17:18; 12.05 17:36; 13.05 10:14; 13.05 12:02; 13.05 15:33; 15.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline on lugeda siinsete naiste arvamust, kuidas ongi täiesti ok suhe ilma usalduseta. Lepitakse kokku, et lapsi saada ei soovita, üks rikub seda lepet, aga süüdi on ikkagi see pool, kes naist usaldas. Oletegi sellised, kes ainult iseenda peale mõtlete? Selle lapse peale ka üldse ei mõtle, tema tulevikule. Tema kurvastamisele, miks tal isa ei ole, miks ema nii vähe näeb, miks ema nii palju tööl ja temaga tegeleda ei jaksa. Väga ettenägematud ja isekad inimesed. Häbi selliste pärast tõesti.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:10; 13.05 11:17; 13.05 12:25; 13.05 15:16; 13.05 18:57; 15.05 14:22; 15.05 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline on lugeda siinsete naiste arvamust, kuidas ongi täiesti ok suhe ilma usalduseta. Lepitakse kokku, et lapsi saada ei soovita, üks rikub seda lepet, aga süüdi on ikkagi see pool, kes naist usaldas. Oletegi sellised, kes ainult iseenda peale mõtlete? Selle lapse peale ka üldse ei mõtle, tema tulevikule. Tema kurvastamisele, miks tal isa ei ole, miks ema nii vähe näeb, miks ema nii palju tööl ja temaga tegeleda ei jaksa. Väga ettenägematud ja isekad inimesed. Häbi selliste pärast tõesti.

Häbi sellele, kes last ei taha, aga seksib kummita. Ja siis pärast kukub veel teist süüdistama. Kui ei taha lapsi, siis teed ka ISE midagi selleks, et sa neid lapsi ei saaks. Siin ei ole mõtet midagi soiguda mingitest kokkulepetest või usaldusest. Lapsi ei taha – kasutad kummi. Sellises küsimuses ei saa olla mingit usaldust, sest laialt teada on ka see fakt, et rasestuda saab ka siis, kui naine kasutab pille/spiraali – terve suur teleseriaalgi niisugustest juhtumitest – appi, ma ei teadnud, et ma rase olen. Seal 98% naistest kõik kasutasid mingeid vahendeid ja paljud neist juba varem mitmekordsed emad.

Lapse mittesaamine on tõesti selline asi, kus kedagi teist usaldada ei saa. Ka naine, kes kindlasti ei taha lapsi saada, kuid kellel on mees, kes seksib kummiga, peaks kasutama lisaks ka ise mingeid vahendeid. Võib ka selle kondoomiga midagi juhtuda.

Kui lapsi ei soovi, siis on kõige tõhusam kasutada topelt kaitset. Kui MEES ei soovi lapsi, siis MEES kasutab kondoomi, isegi siis, kui naine võtab pille. Ja kui NAINE ei soovi lapsi, siis NAINE kasutab ka ise pille/spiraali, mis siis, et mees ka kondoomi peale paneb.

Kas NÜÜD on arusaadav?

Kui on selline suhtumine, et kui juhtub, siis juhtub ja pole midagi hullu, ainult sel juhul saad usaldada kedagi teist.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.05 10:06; 13.05 11:47; 13.05 12:41; 13.05 16:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Emadepäevast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.