Esileht Pereelu ja suhted Emadepäevast

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Emadepäevast

Postitas:

Tegelikult on naljakas, et mees räägib oma heast genofondist ja et ta on hea saak…samas naine ei taha teda üldse. Ehk ka sellest kibestumis?

PS veel üks naistesse puuduv pisiasi. Kui naine nii meeleheitlikult tahab last, seksib ta sinuga paar korda kuus. Mitte kord kahe kuu takka.

Naine tahtis sellest suhtest ainult last. Siiani ei ole ta kõrval uut meest.

Minu jaoks sai tema omavolilise rasestumisega igasugune usaldus ja armastus otsa. Lapse pärast mingi aja ta kõrval olin ja siis oli sellega kõik. Laialiminek sobis mõlemale.

Kirjutasin ka varasemalt, seksi oli tõesti kord paari kuu tagant. Kui rohkem hakkas tahtma, olin üllatunud, aga kahtlustada ei taibanud.

Aga eks ole minu tõde ja siinütlejate tõde. Kes pole sellises olukorras olnud, sel hea arvustada.

Ma ei hala, aga teemat tehes tahtsin teada, mis näoga selliselt toimetanud naised oma lastele ja nende isadele otsa vaatavad, emadepäevaks lilli oodates. Kokkuvõtvalt jääb mulje, et süütundeta.

Aga ma soovitan mõelda olukorrast, kus mõni naine teeb teie pojale nii. Omavolilise lapse.

Minu lollus oli see, et ma usaldasin. Ärge usaldage ühtegi naist!

Sinnamaani oli usaldus ja armastus? No ei usu!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 12.05 20:35; 12.05 20:37; 12.05 20:41; 12.05 20:44; 12.05 20:45; 12.05 20:50; 12.05 20:55; 13.05 18:02; 13.05 22:04; 15.05 18:31; 15.05 18:34; 15.05 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine tahtis sellest suhtest ainult last. Siiani ei ole ta kõrval uut meest.

Mõistan ka meest. Tõesti polnud aus, kui polnud enne kokku lepitud. Õigustamata naise tehtut, saan aru, et tema soov oli laps saada. Selleks on muidugi veel võimalusi (spermadoonor vms), ilma et survestaks kohusetundlikku ja vastutuse eest mitte peitu jooksvat inimest end halvasti tundma. Ma ei tea, kuidas teil edasine kasvatus on kokku lepitud, aga tore, kui isana siiski osaled. Naine ehk ei soovi läbikäimist lapsega keelata ja loodetavasti ei eelda emadepäevaks lilli.

Aga ma kindlasti ei üldistaks sellist käitumist kõigile (üksik)emadele. Selline juhtum on pigem erand.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 12:46; 15.05 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina õpetangi oma pojale et iga heterovahekord võib lõppeda rasedusega. Kuni ta selleks valmis pole kasutagu oma paremat kätt.

Aitab ka vastutustundetutest meestest. Nagu isegi ütlesid, eestis on väga palju üksikemasid. Kui vastutustundetu oleks naispool siis oleks meil üksikisade üleküllus.

Tegelikult saab suurepäraselt ja naudingurikkalt partneriga seksida ka peenist tuppe viimata.

Kui toimub seemnepurse siis sa ei tea kus see sperma kõik sattuda võib. Kui just päris nii pole et sina saad naudingu ja naine raha ja naisel jäävad teksadki jalga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 14:41; 15.05 17:30; 16.05 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus neile naistele, kes muretsenud oma lapse siia ilma omatahtsi. Osad lapsed ei teagi, kes on nende isa (ka isa ise ei pruugi oma isadusest teadagi), osadel lastel isa ikka on, kuhu sa mujale pääsed kui võtad niiöelda vastutuse.

Kas teil süda üldse ei valuta, et olete nii käitunud? Vaatate emadepäeval oma lapsele kõige ausama näoga otsa või ootate mehelt, kelle jõuga isaks tegite, lilli, ja kõik on teie arvates õige?

Et varastasid mehe spermat pärast seda, kui mees oli vahekorras kellegi teisega?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks ainult sellised valikud, siis vaataksin palju parema näoga otsa emale, kes on mind nn omatahtsi valmis meisterdanud, kui sellise iseloomuga emale, kes taolist õelat hala toodab.

Olen isa, mitte ema. Jõuga isaks tehtud isa. Armastust naise vastu kukkus sellise teo eest päris nulli. Suhe lapsega on normaalne. Elatist maksan korralikult. Aga küsimus, mis õigus oli naisel üksi nii otsustada, jääb mulle alatiseks.

Tänaseks olen abielus ja väikese tütre isa. Aga s*tamaitse suus selle aastatetaguse looga seoses küll siiani.

Hale mees. Miks seksid naisega, kellega sa ei taha last ilma kondoomita?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Emadepäevast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.