Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emadus, emadepäev ja viljatusega maadlevad naised, kes sooviksid olla emad

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Emadus, emadepäev ja viljatusega maadlevad naised, kes sooviksid olla emad

Postitas:
Kägu

Vabandust, kustutasin teema. Ei tahtnud kellelegi haiget teha selle teemaga. Tahtsin vaid jagada seda, mida kogen.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naljakas on see, et emadepäevast tehakse MINAMINAMINA teema. Kes ei saa lapsi ja kes saab lapsi.
Emadepäeval võiks lugupidada ja mōelda OMA emast. Mitte nutta taga seda, et sa veel ise ema ei ole.
Sind on ju hoitud, armastatud ja üleskasvatatud EMA poolt. Pöörake neile tähelepanu. Mitte see, et emadepäeval kõik viljaatud halavad, et miks nemad emad pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul oli õigus oma arvamust avaldada, meil oli õigus sellega mitte nõustuda, aga teema iseenesest ei olnud kustutamist väärt. Eks paljud tunnevad kibedamatel hetkedel nii.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naljakas on see, et emadepäevast tehakse MINAMINAMINA teema. Kes ei saa lapsi ja kes saab lapsi.

Emadepäeval võiks lugupidada ja mōelda OMA emast. Mitte nutta taga seda, et sa veel ise ema ei ole.

Sind on ju hoitud, armastatud ja üleskasvatatud EMA poolt. Pöörake neile tähelepanu. Mitte see, et emadepäeval kõik viljaatud halavad, et miks nemad emad pole.

Eks ikka tekib küsimus, et miks on minu ema õnnistatud lapsega ehk minuga, aga mind ei ole õnnistatud lapsega? Kusagil on mingi ebakõla ju, midagi on tasakaalust väljas, et nii on. See, et mul sellised küsimused tekivad, ei tähenda, et ma ei väärtustaks oma ema v et ma ei viiks talle lilli.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks ikka tekib küsimus, et miks on minu ema õnnistatud lapsega ehk minuga, aga mind ei ole õnnistatud lapsega? Kusagil on mingi ebakõla ju, midagi on tasakaalust väljas, et nii on. See, et mul sellised küsimused tekivad, ei tähenda, et ma ei väärtustaks oma ema v et ma ei viiks talle lilli.

mine psühholoogi juurde.. päriselt ka..
kui sa kõiges ainult näed seda nagu maailm irvitaks su üle, et “höhööö, kõik teised saavad lapsi aga vot sina just kiusu pärast ei saa”, siis see ei ole päris normaalne

elu ongi ebaõiglane.. kõike, mida inimene tahab, ta ei saagi.. nii lihtsalt on..
valik on, et kas sa õpid sellega elama (vajadusel psühholoogi abil) või istudki kuni surmani nagu hunnik õnnetust ja halad selle üle, et kui ebaõiglane kõik on..

ka minul on tervisekahjustus, mille pärast ma ei saa mitut oma unistust täita, aga siis tuleb lihtsalt leida teised unistused

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emadus, emadepäev ja viljatusega maadlevad naised, kes sooviksid olla emad