Esileht Pereelu ja suhted Emaga mittesuhtlemine.

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Emaga mittesuhtlemine.

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mina loen selliselt:
Ma saan aru, et sa oled \”väga ideaalne\” ja \”viisakas\” ja \”taktitundeline\” inimene alati.

Aga tõesti ma ei vaja südamesse sülitamist ega mõnitamist. Mis see muutma peaks või mis ma selle teadmisega pihta hakkan?
Ma ei saa ülde aru, miks minu kallal praegu nokkima hakati. Ma lihstalt tõin teemaalgatajale võimaluse, milles võib olla tema ja ema vaheline probleem, mitte ei palunud enda lahkamist ja mitmel korral korrutamist kui ebameeldiv inimene ma ikka olen. Olge siis ise endaga rahul, et teie olete paremad inimesed siin ilmas. asi seegi, et häid inimesi on.

[/tsitaat] Ma ei mõelnud seda jutumärkidega (ideaalset võib-olla mõtlesin). Sellised solvujad on ise sageli tõesti taktitundelisemad ja viisakamad (kui solvudes mossitamine välja arvata) ning võtavadki isikliku solvanguna seda, kui keegi taktitundetum midagi ütleb, mida too ei pruugi üldse halavasti mõelda. Kõik ei mõtle igat oma sõnavõttu sügavuti läbi aj vahel öeldakse mingi süütu märkus, millele teine paneb oma lisatähenduse (solvava) juurde. Ja siis võibki olla, et üks on pahane, teine aga ei saa arugi, miks ja saegli isegi ei mäleta, mis ta tegi või ütles, et seda esile kutsuda.
Teemaalgataja emal on ilmselt peresuhetega hoopis mingi probleem. Või miks ta täpsemalt pere hülgas? Ma ikka läheks talle vist külla korra koos lapsega, lepiks enne kokku ka. Ma saan teemaalgataja tõrkest küll aru, tõesti tekib tunne, et nagu vägisi tirid ema endaga suhtlema, aga ma arvan, et eesmärk on sul ju üllas, vanaema võiks tõesti oma lapselast tunda, kui ta ei taha, siis julgegu seda ka öelda. Aga võib-olla ta tahab, aga on lihtsalt natuke imelik, kardab midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 10:26; 02.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endiselt arvan, et ema on egotsentrik ja mõtleb vaid enda heaolule, st kui tahab, siis suhtleb, kui on midagi paremat teha, siis ei suhtle. Usun,et ta ei ole Sinu peale solvunud ega midagi, lihtsalt on suvi, tal muud plaanid ja ta seab need Sinust ettepoole, samas lohutab ennast, et ju Sinulgi kiired ajad.(minu mehe ema on selline/kusjuures minevikki Sinu omaga üsna sarnane). Seega, kui tunned vajadust oma emaga suhelda, siis helista talle, leppige aeg kokku ja suhelge. Urgitseda ja küsida, kas midagi on juhtunud pole mõtete-see ei vii kuhugi. Lihtsalt võta oma ema sellisena nagu ta on, sest nii vana inimene ei muutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:53; 02.08 09:21;
To report this post you need to login first.

Ma kunagi sain oma emaga väga hästi läbi, olime väga lähedased, kuid siis juhtus nii mõndagi. Nüüd suhtleme korra kuus ikka, näeme harvem. Mu lastele on ta pigem mingi tuttav tädi, kellega aegajalt suheldakse, kui vanaema.

Isa ja ema on lahutatud, juba aastaid. Isal uus elukaaslane, kellega ka laps, läheb keskkooli. Isa pole oma teist lapselast näinud, kuigi ta 7kuune. Ei lähe ise, kuna ta on pidevalt lubanud, et tuleb meile ise külla. Meie käisime eelmisel aastal tema juures mingi 5-6 korda. Aga kuna suhtumine ikka väga külm meie külaskäikude suhtes, siis otsustasime, et ise ka enam ei lähe.

Mu lastel ongi vaid mehepoolsed vanavanemad ja nemad käituvad ka vastavalt vanaemale ja vanaisale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed, rääkige omavahel asjast!

kui sa ema käesti ei küsi, siis sa ka ei tea, miks ta tegelikult nõndaviisi käitub. oletamine on ikkagi ainult oma mõtete teise pähe astamine. mida teine tegelikult mõtleb, sa ei tea.
arvan, et su ema on üsna samasugune, ilmselt tõlgendas mõnd sinu ütlemist või tegu oma mõtete järgi ja arvab ehk, et sa ei soovi teda enda juurde.

veelkord, rääkige, mõtetelugemine ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Emaga mittesuhtlemine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.