Esileht Pereelu ja suhted Emaga tüllis ,palun nõu!

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Emaga tüllis ,palun nõu!

Postitas:

Olen emaga tüllis,aga nüüd ei saa aru kuidas pean nüüd käituma.Siiamani oli nii ,et kõik pisi probleemid,mis tal tekkisid lahendasin või vahemalt püüdsin lahendada,mina ,aitan kui vaja ,toetan jne.Ühesõnaga,8 märtsil ehk naistepäeval meil oli kokkulppe ,et mees viib ta tööle,sest bussid ju ei sõida streikivad!Plaan oli ,et hommikul mees käib lilleputkast läbi ja viib ämma siis tööle.Saabus siis 8 märtsi hommik kell 7.50 heliseb mul telefon ja ema ütleb,et ta juba väljas ja tuli välja ,et mõni buss ikagi käib ja kohe on ukse taga.OK pole probleemi..Mees siis viis tööle ilusti ära.Lille ,siis ta ei saanud….

Saabus õhtu…ütlesin talle ,et kahjuks mees ei saa ta koju töölt viia,sest on õhtul tööl…
Õhtul siis kell 9 ,siis kui ma last panen magama,helistab siis tema ja räägib ,et ta kõnnib jala koju…küsib ,et ma telliksin talle taksot..ok..proovisin taksot ei saanud..kuna kogu aeg ma ei saanud helistada sest panin beebit magama,saatsin talle takso nr sms.

Ja mis siis tuli??Tema nüüd ei rägi minuga..ei võta telefoni vastu…Püüdsin talle helistada 100 korda,tööle koju ..moblale…Nüüd lõppuks sain kätte .Ta ütles ,et mul on temast ükskõik ,täesti suva….et mind ei huvita kuidas ta koju saab..8 märtsil lille ei saanud… Ja rääkida ta minuga ei taha.Mida ma nüüd teen?Mida valesti tegin?Nõu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 18:45; 10.03 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valesti tegid seda, et ei leppinud kokku seda, kuidas ema õhtul töölt koju saab. Teil oli vaid kokkulepe, et hommikul mees viib ta tööle. Aga, mis saab sealt edasi….?
See pidi sul ju teada olema, et su mees on õhtul tööl ja ei saa ema ka koju tagsi viia. Oleks pidanud sellest ka emaga rääkima.
Noja lille oleks ka ju saanud kuidagi oragniseerida… Kuigi arvan, et selles lilles polnudki nii väga asi, vaid just selles, et õhtul jäeti ema ette hoiatamata lihtsalt tööle…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis häda oli emal ise endale takso kutsuda? Su ema on nagu titt kes jäi pulgakommist ilma! Või ta arvab, et te peategi koguaeg tema jaoks olemas olema?? On olemas ikka väga mõttetuid emasid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polnud leppitud,sest ütlesin ,et mees on tööl õhtul ja viia ei saa.Aga mõtlesin ,et täiskasvanud inimene ju.Tkso raha ka ju on.Ma ei tea kuidas ma pidin organiseerima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 18:45; 10.03 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Valesti tegid seda, et ei leppinud kokku seda, kuidas ema õhtul töölt koju saab. Teil oli vaid kokkulepe, et hommikul mees viib ta tööle. Aga, mis saab sealt edasi….?
[/tsitaat]

Ei saa ju automaatselt eeldada, et ema on nagu pooletoobine, kes ise aru ei saa, et kokkulepe kehtib ainult hommiku kohta, kui ekstra nii öeldakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lapsik käitumine sinu ema poolt. Küll rahuneb maha ja otsib siis ise kontakti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada kulleriga lilled 🙂 Kiri juures, sa ei ole mulle ükskõik 🙂 Saada tööjuurde, et KÕIK näeks 🙂 Küll ta leebub :):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks emal suureks kasvada, aga kahjuks osad inimesed jäävadki elu lõpuni tite rolli.

Teha pole sellise manipulaatoriga muud midagi, kui oodata jonni lõppu. No nii nagu kolmeaastastega ikka tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti – saagu üle. Ta oleks võinud ju ise ka endale takso tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ema ka vahel selliseid mänge natuke mänginud. 🙂
Ainuke võimalus on, et sa ei lase endaga manipuleerida. Pead praegu jääma jube rahulikuks, sest just seda ta tahab, et sa endast väljas oleks ja end süüdlasena tunneksid. Ära paku talle seda lõbu.

Helista talle ikka nii nagu varem – kui oled harjunud helistama ühe korra päevas, siis helista ühe korra, ja kui ta ei vasta, siis helista uuesti alles järgmisel päeval.

Järgmine kord, kui temaga räägid, siis ütle hästi leebelt ja rahulikult: ema, sa ei ole mulle ükskõik, aga seekord, ema, sa olid minu vastu ülekohtune. (Minu ema ehmatas selle peale muide ära, kui ma ütlesin talle, et sa oled praegu mu vastu ülekohtune – hakkas järgi mõtlema ja sai millestki tõeti aru, kuigi ei tunnistanud muidugi otse :).

Rohkem ära sel teemal räägi, ja kui ta veel midagi meelde tuletab, siis ütle et ema, ma ju usun et sa oled täiskasvanud inimene ja suudad enda eest hoolitseda, sa ei ole ju minu laps. (Muide, mõtle sellele, et su ema võibki olla su väikese lapse peale armukade, sest ta saab nüüd ise vähem su tähelepanu).

Edaspidi pead hakkama süstemaatiliselt temas iseseisvust kasvatama. Paku vähem oma abi (!), räägi talle hästi positiivset juttu a la \”ma ju tean, et sa saad sellega ise hakkama, sa oled ju minu tubli ema\” jne.

Vastasel korral kasvatad sa temast endale puugi, kes ripub elu lõpuni su küljes (tean üht ema, kes kutsus oma tütart iga päev 20 korda enda juurde igasugu absurdsete ettekäänega, näiteks et riiulilt on vaja purke võtta). Ja tegelikult üritab tema praegu sinust endale orja kasvatada. Ära allu sellele, sul on oma kohustus enda perekonna, mehe ja laste ees. Niikaua, kui ema ise hakkama saab, peab ta seda ise tegema (ma oletan, et ta ei ole väga vana veel). Ära õpeta talle abitut käitumist.

Praegu aga pea selgeks, ja suhtu nii nagu midagi poleks olnudki. Las ta pahurdab omaette, küll tal üle läheb. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii pikk tööpäev tal siis?
äkki tundis end väsimusest nõrgalt ja tekkis hirm, et ei jõuagi koju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt öeldes üldse ei pabistaks, sest su jutust tuleb selgelt välja, et ema on harjunud sellega, et te kõik talle ette-taha ära teete, et su mees teda sõidutab jne. Küll ta helistab jälle, kui tal midagi vaja on, vaevalt et sinna kaua läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ausalt öeldes üldse ei pabistaks, sest su jutust tuleb selgelt välja, et ema on harjunud sellega, et te kõik talle ette-taha ära teete, et su mees teda sõidutab jne. Küll ta helistab jälle, kui tal midagi vaja on, vaevalt et sinna kaua läheb.[/tsitaat]

Jutt jumala õige! Lisan omalt poolt, et minu meelest on teil rollid kapitaalselt sassis. Sina käitud nagu hoolitsev ema, aga sinu ema käitub nagu jonniealine väikelaps või turtsuv pubekas. Ise oled oma emmekese ülekäte lasnud. Oota, kuni su ema on nii 75-80 aastat vana ja rohkem või vähem seniilne. Siis alles kütab ta sulle sauna, mis on saun. Iga kõhukorina peale pead kell 1 öösel kohale tormama emme kätt hoidma. Peale teist kõhukorinat öösel kell 4 pead uuesti sinna tormama ja ta EMOsse viima. Lisaks see, et naabrid, sugulased ja tuttavad kuulevad pidevalt, kui hoolimatu ta tütar on. Kui kukub ja murrab käeluu, siis halvimal juhul räägib, et tütar lükkas. Mingit oma elu sul olla ei tohi – pidevalt pead ema meelelahutuse, tervise, tunnete ja luuludega tegelema. Juhul muidugi, kui sa ei saa temaga enne rolle selgeks tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:12; 11.03 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Jutt jumala õige! Lisan omalt poolt, et minu meelest on teil rollid kapitaalselt sassis. Sina käitud nagu hoolitsev ema, aga sinu ema käitub nagu jonniealine väikelaps või turtsuv pubekas. Ise oled oma emmekese ülekäte lasnud. Oota, kuni su ema on nii 75-80 aastat vana ja rohkem või vähem seniilne. Siis alles kütab ta sulle sauna, mis on saun. Iga kõhukorina peale pead kell 1 öösel kohale tormama emme kätt hoidma. Peale teist kõhukorinat öösel kell 4 pead uuesti sinna tormama ja ta EMOsse viima. Lisaks see, et naabrid, sugulased ja tuttavad kuulevad pidevalt, kui hoolimatu ta tütar on. Kui kukub ja murrab käeluu, siis halvimal juhul räägib, et tütar lükkas. Mingit oma elu sul olla ei tohi – pidevalt pead ema meelelahutuse, tervise, tunnete ja luuludega tegelema. Juhul muidugi, kui sa ei saa temaga enne rolle selgeks tehtud. [/tsitaat]

ok, ok. aga siiski on tegemist emaga ja võib-olla ta tundis ennast hüljatuna. no ei tasu ikka nii jubedat pilti ka maalida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ok, ok. aga siiski on tegemist emaga ja võib-olla ta tundis ennast hüljatuna. no ei tasu ikka nii jubedat pilti ka maalida.[/tsitaat]

Annaks jumal! Aga kui keskealise naise kõiki probleeme peab lahendama tema väikelapsega tütar, on asi kapitaalselt paigast ära. Ja väga iseloomulik on see, et ema helistab solvunult tütrele, et tema kell 9 õhtul marsib jala koju. Täiesti idiootlik! Mul endal on mitu last väikelapsest täiskasvanuni ja mu ema on, jumal tänatud, elus. Ei mu täiskasvanud tütar ega mu pensionärist ema ei eelda, et mina peaksin nende probleeme lahendama. Aitan, kui saan, aga pirtsutama ei hakka, kui ma ei saa. Küll olen näinud selliseid tütreid, kes käituvad nagu teemaalgataja ema, ja selliseid emasid, kes niimoodi käituvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:12; 11.03 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Muide, mõtle sellele, et su ema võibki olla su väikese lapse peale armukade, sest ta saab nüüd ise vähem su tähelepanu.[/tsitaat]

Täiesti pöörane mõte. Kuidas sa millegi sellise peale tuled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele, ple see midagi pöörane, selliseid tähelepanupuuduses inimesi on olemas, eriti kui nad on üksikud.
Kui minu ema seletas koguaeg, kuidas mina olen ta põllepaeltes kinni koguaeg, siis päevast mil ma nendest lahti lasin, tuli välja, et hoopis ema ise oli see, kes mind põlle küljes hoidis ja nautis seda, et ma pole päris iseseisev ja otsis pidevalt kontakti minuga.

No ema võiks nukrutseda, kui emadepäeval Sa talle lilli ei viiks. Naistepäeval varahommikul lille mittesaanuna nüüd siis sedasi halada on natuke lapsik jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Emaga tüllis ,palun nõu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.