Esileht Pereelu ja suhted Emaga tüllis ,pikk lugu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Emaga tüllis ,pikk lugu

Postitas:

Ema on noor ja energiliine inimine,eriti läks energilisemaks kui läks uuesti mehele,siis olin alles koolilaps.Käisid koos uue mehega reisidel,Ispaania,Küpros…jne mind kaasa pole keegi kunagi kutsunud ega võtnud,koolilapsena oli väga solvav tunne ,kui mind saadeti ühe sõbranna juurde ,pärast teiste juurde.Pärast lõbusasti jagada muljeid,kui äge ja mõnus oli.Kui sain 17 ,otsustasin,et tahan elada eraldi ja alustada oma elu,läksin tööle kooli kõrvalt,et koguda sissemaksu raha.Paari aastaga sain kogutud,nüüd on oma elamine.Selleks ajaks ema lahutas oma mehega ja loomulikult rahaga läks kitsaks.Aitasin talle leida advokaadi maksin ise kulud ,et alustada varajagamise protsessi.Ema läks tööle ja elu läks tasapisi edasi.Kahjuks ema ei tule nüüd omadega hakkama,riided ei mahu juba kappi,igakuused mezoterapiia protseduriid ,juuksurid ja muud…..Nimelt ta ei maksa ühtegi arvet,kõik kuulud kannab eksmees.Sissetulek umbes 600-700 eur kuus.Raha tal kunagi ei ole.Palk ju nii väike!Suvel otsustas ,et läheb reisile ja küsis reisi raha,palju mul anda polnud,maksud,laenud jne andsin 30 eur.Loomulikult tagasi ei kõsinud.Siis kui tuli tagasi kurtis ,et rahaga reisil oli kitsas.Möödas paar kuud helistab küsib laenu,ütlesin ,et rahaga on kitsas.Mees pole veel palka saanud.Olen nüüd väikse lapsega kodus ja endal sissetuleku pole.Nimelt sõimas mu näo täis,ütles ,et mina olen kooner,loen kogu aeg raha ,ema jaoks on kahju ja siis kui ta reisil käis andsin ainult 30 eur,ja ta pidas lugema raha kogu aeg.Mõtlen ainult raha pärast.Mul ei olnud muud midagi ,kui panna toru ära.Nüüd me ei suhtle…Pikk lugu aga olen mures,kas pean helisatma ise ?Suur suur vabandust ,tean et kirjutan vigadega olen venerahvustst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vai Ispaanias käis kohe ära. Ohohhohooo.

Aga siin on paljudel nii mõndagi õppida: paari aastaga kogub 17-aastane raha, millega soetab – klõpsti – elamise. Võtke õppust, üürikorterites elunejad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su ema on egoist, kes manipuleerib enda huvides teiste inimestega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidi ikka ülihea palk olema, kui kooli kõrvalt sellise summa paari aastaga kokku ajas.
Samal ajal pidi ju üüri ka maksma, toidu ja muu eest ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei taha talle raha anda, siis ära anna. Milleks sellise asja pärast tülitseda? Kui sa tema arust kooner oled, siis arvaku edasi. Mis sul sellest? Jõuab siis kõigile meele järgi olla.
PS Usun, et ka vene keeles käib koma ikka pärast sõna, mitte tühiku järel järgmise sõna ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vai Ispaanias käis kohe ära. Ohohhohooo.[/tsitaat]Kui inimene vabandab kirjavigade pärast juba ette ja ütleb, et ta on teisest rahvusest (nii see täiesti ilmselt ka on, kui loed teksti) siis on küll sinust väga inetu tema kallal norida. (Seda enam, et vene keeles minu teada ongi Hispaania I-ga.) Tore, et teised pole norima hakanud, miks sina pidid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd, teemaalgataja, räägid emaga suu puhtaks. Ütled talle, kuidas sind haavas see, et ta sulle lapsepõlves piisavalt tähelepanu ei pööranud ja sind reisidele kaasa ei võtnud. Ütle, et kui tema sind ei toetanud, siis sina ei näe ka põhjust teda toetada. Ütle, et tema elas oma head elu sinu arvelt ja nüüd on sinu kord head elu elada. Ütle, et täiskasvanud töövõimelist inimest ei pea teine inimene ülal pidama. Ütle, et sul on nüüd oma laps, kellele sa tahad anda kogu selle emaarmastuse, mis sul omal ajal tema käest saamata jäi. Ütle, et kui ta oma rikast meest ei mõistnud kinni hoida, siis sina ei saa ja ei pea võimaldama talle luksuskaupu. Ütle, et sa ei võlgne talle mitte midagi, külla aga võlgneb tema vähemalt vabanduse sulle, hoolimatu kohtlemise eest.
Punkt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Emaga tüllis ,pikk lugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.