Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emaka allavaje ja rasedus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Emaka allavaje ja rasedus

Postitas:

Kas kellelgi on emaka allavaje ja jäänud rasedaks? Kas pandi millalgi tugivõrk või mis sel puhul tehakse?
Palun teema üle mitte nalja teha, mure ja hirm suur 🙁 Arsti juurde pole veel saanud ja rasedus alles alguses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 01:36; 06.12 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see emaka allavaje sul väljendub? Kas alla on vajunud tupesein(ad) koos emakaga? Kas emakakael on tupest väljas? Mul endal juba pikki aastaid emakakael peaaegu tupeava juures, elu ei häirinud. Kartsin ka, et äkki vajub veel rohkem alla, kui rasedaks jään, aga vastupidi hoopis, enam ei ulatu emakakaela isegi katsuma, suure pingutuse peale ainult, kui väga kaugelt otsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:38; 06.12 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see emaka allavaje sul väljendub? Kas alla on vajunud tupesein(ad) koos emakaga? Kas emakakael on tupest väljas? Mul endal juba pikki aastaid emakakael peaaegu tupeava juures, elu ei häirinud. Kartsin ka, et äkki vajub veel rohkem alla, kui rasedaks jään, aga vastupidi hoopis, enam ei ulatu emakakaela isegi katsuma, suure pingutuse peale ainult, kui väga kaugelt otsida.

Emakakael on hästi all, samamoodi püsti seistes peaaegu tupeava juures. Pikali olles kaugemal.
Viimati selle probleemiga arsti juures käies arst ütles, et rasedaks jäädes võib probleeme tulla, aga siis ei uurinud täpsemalt, kuna polnud plaani veel rasestuda.

Aga ehk mul samamoodi emakas nüüd hoopis tõuseb, mitte ei lange. Arstiaeg alles järgmisel nädalal, loodetavasti siis ehk selgub mida arvatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 01:36; 06.12 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul alguses langes veel natukene ja surus põiele ka. 11+ nädalal nagu nõiaväel oli ülesse ära kadunud. Pissil ka ei käi enam nii tihti. Praegu 19. nädal. Tegelikult raamatute järgi emakas tõuseb ka u 12. nädalal külgluude kõrgusele, aga ma ei teadnud, et sõna otseses mõttes tõuseb 🙂 Kunagi aastaid tagasi 1 naistearst lubas mulle, et see ei sega raseduse ajal. Käisin enne seda ka päris mitme juures ja olin mures. Mulle öeldi kogu aeg, et niikaua kui emakakael välja ei tule täitsa, siis pole nagu probleemi 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:38; 06.12 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan oma uudishimu pärast, aga kuidas sellisel puhul üldse suguelu füüsiliselt võimalik on? Küsin rohkem isikliku mure, kui puhtalt uudishimu pärast, sest mul ka mitu sünnitust seljataga ja pelgan, et ka minuga juhtub millalgi midagi sarnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emaka allavaje ja rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.