Esileht Ilu ja tervis Emaka eemaldus

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Emaka eemaldus

Postitas:

Teemaalgataja olen.

Tulen just arsti juurest ja sain teada, et igasugu vastikud uuringud on ees lähiajal. Näiteks enne oppi emakakaela süstitav mingi radioaktiivne aine, millega tehakse selgeks, kas on lümfid vaja ära võtta (see süstimise protseduur võib ka untsu minna ja teist korda seda enam teha ei saavat). Ühe lümfi võtavad ära igaks juhuks ka siis, kui kõik kontrastainega ülekerekompuutrid on korras. Igaks juhuks võetakse ära ka 1 munasari, et edaspidi munasarjavähioht oleks 50% väiksem, kuid ei tekiks kohest menopausi. Kui muidugi uuringud näitavad, et kõik vaja võtta, siis võtavad puhtaks kogu platsi pärast keemiat.

Opipäeval peaksid päevad hakkama, olen tavaliselt siis voodis kägaras, ega suuda liigutadagi, ma ei tea, kuidas see kõik (haiglasse minek ja seal enne oppi sellises olekus olemine) hakkab välja nägema.

Kompuutri jaoks pean jooma kontrastainet terve liitri kahel päeval kokku (mu vanaemal hakkas sellest näiteks väga halb).

Arst arvas, et taastun kõigest sellest juba mõne päevaga ja saan oma tavatoimetuste juurde naasta. Siis peale oppi ajavad konsiiliumi kokku ja otsustavad, kas on keemiat vaja, sest kiiritus sinna ei mõjuvat (emakakael).

Kui kompuuter kehva, siis oppi ei tule, tuleb üldse esialgu kohe keemia ja siis kiiritus või oli see vastupidi…

Igatahes olen hirmust sinine nende eelnevate toimingute ja siis vastuste ootamise pärast nii enne, kui peale oppi…

Oleks juba ometi mai 2020????

Kirjeldus kõlab karmilt, aga pole nii hull midagi. Ja pigem võtku igaks juhuks siis rohkem ära, kuu et mõni vähirakk sisse jääb ja pärast üliagressiivselt levib. Kontrastaine on baariumi baasil (kriidi maitsega) ning eakatel ajabki see tihti südame pahaks (maolukuti juba nõrk ja ajab n-ö üles)

Vaatate ka muidu mis kuupäeva postitustele vastate?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema ise ei vanane ju. Ma ka otsisin hiljuti sama teema kohta

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis Emaka eemaldus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.