Esileht Lapse ootamine Emaka kokkutõmbed – kui tihti normaalne?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Emaka kokkutõmbed – kui tihti normaalne?

Postitas:

Rasedust 23 nädalat ning emaka kokkutõmbed on muutunud üpriski sagedaseks, seda just õhtuti puhkeasendis olles. Valulikud ei ole, pigem selline ebamugavustunne.

Kas sellises raseduse staadiumis tihedad kokkutõmbed normaalsed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust 23 nädalat ning emaka kokkutõmbed on muutunud üpriski sagedaseks, seda just õhtuti puhkeasendis olles. Valulikud ei ole, pigem selline ebamugavustunne.

Kas sellises raseduse staadiumis tihedad kokkutõmbed normaalsed?

Mul hakkasid 20+ nädalal. Võtsin vajadusel Nospa-d 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese raseduse ajal hakkas ka 20n pihta ja nii kuni lõpuni. Teise raseduse ajal polnud kordagi kokkutõmbeid. Jah, see on normaalne. Emakas hakkab juba varakult sünnituseks ennast ette valmistama. Peeasi, et need poleks valulikud. Kokkutõmmete ajal puhka ja vajadusel võta no spad. Teise ajal mul vist polnud sellep, et kahe sünnituse vahe oli 2a, keha oli igas mõttes valmis ja juba ette valmistatud. Sünnitus oli ka väga kiire, 1,5h esimesest valust kuni lapse sünnini. Esimene lapse ajal aga kestis sünnitegevus kokku u 10h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul algasid ka väga varakult. Nii 19+ nädalal. Ainus vahe oli selles, et kokkutõmbed olid valulikud. Tunnis esines neid üsna palju, nii 3-8 korda. Sai sellepärast ka väga palju valvetoas käidud. Tuli välja, et minu emaka puhul oli see eripära ja “normaalne”. Võtsin vajadusel No Spad, Paracetamoli (valulikel juhtudel), käisin sooja dušši all, manustasin magneesiumi üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust 23 nädalat ning emaka kokkutõmbed on muutunud üpriski sagedaseks, seda just õhtuti puhkeasendis olles. Valulikud ei ole, pigem selline ebamugavustunne.

Kas sellises raseduse staadiumis tihedad kokkutõmbed normaalsed?

Ma alustaks topeltdoosist magneesiumi igapäevaselt, enamasti peaks aitama. Kui ei aita, või mõni kramp pikem ja/või valulikum, siis kohe No-Spa. Vahel on toonused tingitid lapse liigutustest (sest õhtuti rahulikult istudes tavaliselt laps aktiisem) ja võivad iseenesest kaduda kui laps muudab asendi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Emaka kokkutõmbed – kui tihti normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.