Esileht Lapse ootamine Emakakaela katsumine iseseisvalt

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Emakakaela katsumine iseseisvalt

Postitas:

Kui paljud seda on proovinud või regulaarselt teevad?
Ma avastasin selle idee alles hiljuti ja mõtlesingi,kui tihti seda on okei teha?
Selle kaudu saab tegelikult ju tsükli kaudu palju informatsiooni,sest emakakael muutub tsükli vältel.
Hetkel peaks hakkama täna-homme mens. ning emakakael on üsna hästi tuntav,pigem kõva ja kinni.
Mõtlengi,missugune see peaks olema juhul kui olen rasestunud,pole veel enda tundmisega nii kaugele jõudnud.
Parastama pole mõtet hakata,isegi günekoloog ei pane sellisele tegevusele kätt ette,st see ei ole kahjulik kui kõik on streiilne/käed puhtad.
Kusjuures seksuaalvahekorra ajal puutub mees ka ju vastu emakakaela,tema suure varustuse tõttu on see muidugi tihti valu tekitav.

Seega,kes asjaga kursis võib rääkida 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsu aga terviseks, aga oled vales rubriigis 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mismoodi sa seda emakakaela ise katsud? kondiväänaja oled või eriti pikad sõrmed? sa ikka tead, et tupp ei ole emakakael ja sõrmede tuppe ajamine ei tähenda, et nüüd katsudki emakakaela?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las mees katsub

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kindlasti ei ole see miski, mida peaks ise tegema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et sa ikka ise siis vähemalt kummikindaid kasutad, nagu günekoloogid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appii. Miks seda peaks ise üldse katsuma??? Ja kuidas??? Mul läks süda pahaks. On teisi mooduseid, kuidas rasedust kindlaks teha. Näiteks mine günekoloogile, kes asja ka natuke rohkem tunneb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne tekkis kommentaare lugedes nagu oleks teemaalgataja mingi ebanormaalne…. Aga tegelikult on tegemist täitsa normaalse huvi ja küsimusega ja mõned “omg kui rõve” võiksid küll oma kapsalehe alt välja tulla… Kuidas Te vanainimesteasja teete kui see nii rõve on? Ja kas mehe suguti desinfitseerire ära ja panete kummikinda otsa enne kui ligi lasete? ????

Teemaalgatajale! Kui oled rase, muutub emakas hästi pehmeks ja nö “kohevaks” kuna suureneb rasedusest tingitud verevarustus. Ka emakakael on siis veidi nö suurem ja pehmem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Emakakaela katsumine iseseisvalt