Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakakaela konisatsioon ja abrasioon

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Emakakaela konisatsioon ja abrasioon

Postitas:

Kellele on tehtud? Mul natuke hirm, tuleb endal minna avastati HPV 16 ja CIN2 CIN3. Kes käinud siis kui kiirelt saite välja peale oppi ja kuidas taastusite?
Tänud info eest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 22:15; 09.06 08:07; 09.06 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti ca 2 aastat tagasi.
Operatsioon oli äkki kell 12 ja umbes 14 paiku sain juba välja.
Terve päeva oli pisut uimane/hell olla, aga see oli tõenäoliselt narkoosist. Järgnevatel päevadel oli natuke verejooksu ning pidin kaks nädalat hoiduma seksist, raskete asjade tõstmisest ja üleliigsest pingutusest.

Peale operatsiooni pidi minema ühte põhjalikumasse kontrolli (äkki kuu aega hiljem? ma ei mäleta) ja siis peale seda iga poole aasta (ja hiljem aasta) tagant kontrolli. Mul läks operatsioon hästi ja kõik paha saadi kätte ja tagasi pole tulnud midagi. Ma enne operatsiooni kartsin ikka väga palju rohkem, aga hiljem sain teada, et tutvusringkonnas on veel päris mitmed sellel operatsioonil käinud ja see ei ole nii hull, nagu tundus.

Enne operatsiooni räägiti, et see võib pisut mõjutada laste saamist, et on suurem tõenäosus sünnitada enneaegne laps. Jäin sellel aastal rasedaks ja uurisin ämmaemandalt üle ja tema ütles, et ei ole ühtegi komplikatsiooni ja kuidagi eriliselt rasedust jälgima ei pea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile vastamast, loodan et ka minul läheb kõik hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 22:15; 09.06 08:07; 09.06 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see tehtud u 9a tagasi ja muidu oli kõik ok, kuid arst vist unustas öelda, et kui emakakael paraneb, siis võib mingi hetk järsku hakata verd jooksma. Ma sain ikka šoki, kui u 7-10 päeva pärast oppi hommikul tõustes väga palju verd jooksma hakkas. Tuli välja, et koorik hakkas haava pealt eralduma, kuid seda ei öeldud mulle.

Kui peakski raseduse ajal määrima hakkama, saab teha tugiõmbluse emakakaelal, mis siis eemaldatakse sünnituse eel minu teada.

Ma püüan ise triipe ja püüan olla rahulik, mitte raskusi tõsta jne, sest ma ei tea, kui palju emakakaela lõigati ja võib olla oht katkemisele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua olite söömata, joomata? Kell 8,30 pean haiglas olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 22:15; 09.06 08:07; 09.06 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehtud 12a tagasi. Läks väga kergelt, taastumine oli kiire. Sünnitus oli hiljem ilusasti ajaline
Ära muretse, kõik läheb hästi kindlasti 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehti nüüd juba 9 aastat tagasi. Aasta hiljem jäin rasedaks, rasedus probleemideta ja lõpuni kantud. Teine laps ka olemas. HPV olnud nüüd NILM juba aastaid. Lasin kohe pärast teha ka vaktsiini, naistearst soovitas, et pidi aitama kaasa, et tagasi ei tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti 10 kuud tagasi. 6 kuud hiljem laksin kontrolli ja koik paha on läinud 🙂 Ma olin opiaeg üleval ja tegin lihtsalt tuimestusega 😀 Aga isegi tuimestus süst emakasse pani peaaegu pildi tasku 😀 Oleksin pidanud laskma ikka narkoosi teha, siis poleks seda kärsahaisu tundnud 😀 aga samas terve aeg ajasime õega juttu kes hoidis mu kätt 🙂 peale protseduuri oli lebo, kõht vaid tuikas 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakakaela konisatsioon ja abrasioon