Esileht Lapse ootamine Emakakaela pikkus 32. nädalal

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Emakakaela pikkus 32. nädalal

Postitas:

Kui pikk on teil 32+ nädalal emakakael olnud?

Käisin arsti vastuvõtul 31+ nädalal ning siis oli pikkust 38mm, 32+ nädalal mõõdeti 27mm. Arst midagi halba ei näinud, kuni on üle 25mm, loetakse ohutuks. Ise hakkasin aga muretsema, sest kriitilisest piirist vaid 2mm puudu.

Nüüd olen püüdnud rohkem puhata ja vahekorda ei ole julgenud ka astuda .. Kuidas teistel 32+ nädalal emakakael on olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 21:58; 06.05 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk on teil 32+ nädalal emakakael olnud?

Käisin arsti vastuvõtul 31+ nädalal ning siis oli pikkust 38mm, 32+ nädalal mõõdeti 27mm. Arst midagi halba ei näinud, kuni on üle 25mm, loetakse ohutuks. Ise hakkasin aga muretsema, sest kriitilisest piirist vaid 2mm puudu.

Nüüd olen püüdnud rohkem puhata ja vahekorda ei ole julgenud ka astuda .. Kuidas teistel 32+ nädalal emakakael on olnud?

miks sul emakakaela kogu aeg mõõdetakse?’ mul mõõdeti 20 nädal ja rohkem pole mõõdetud. 32 nädal käisin Soisi juures veel ja küsisin isegi UH lõpus. ütles, et selleks peaks vaginaalse UH eraldi tegema, kas soovin ise. ma ei hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk on teil 32+ nädalal emakakael olnud?

Käisin arsti vastuvõtul 31+ nädalal ning siis oli pikkust 38mm, 32+ nädalal mõõdeti 27mm. Arst midagi halba ei näinud, kuni on üle 25mm, loetakse ohutuks. Ise hakkasin aga muretsema, sest kriitilisest piirist vaid 2mm

Nüüd olen püüdnud rohkem puhata ja vahekorda ei ole julgenud ka astuda .. Kuidas teistel 32+ nädalal emakakael on olnud?

miks sul emakakaela kogu aeg mõõdetakse?’ mul mõõdeti 20 nädal ja rohkem pole mõõdetud. 32 nädal käisin Soisi juures veel ja küsisin isegi UH lõpus. ütles, et selleks peaks vaginaalse UH eraldi tegema, kas soovin ise. ma ei hakanud.

Olen sagedaste toonustega kimpus olnud ning mõned korrad erakorralises käinud, siis alati on emakakael ka üle mõõdetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 21:58; 06.05 08:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Emakakaela pikkus 32. nädalal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.