Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakakaela tugiõmblus ja autosõit 9h

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Emakakaela tugiõmblus ja autosõit 9h

Postitas:

Kellel on olnud emakakaela tugiõmlbus, kas teil on lubatud olla autos kaasreisija? Sõit on umbes 9h Vilniusesse. Ma ise roolis olema ei pea.

Ma hetkel ei saa oma arsti kätte, tal vastuvõtu aeg, siis niikaua mõtlesin siit uurida, kellel kogemusi ja infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:43; 12.09 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka em.kaela tugiõmblus ja oli sama küsimus. Endal oli plaan minna autoga Itaaliasse. Küsisin arsti käest üle – tema mind Eestist välja ei luba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emakakaela tugiõmblusega kindlasti nii pikka sõitu ette võtta ei tohiks. Tavaliselt arstid ikka räägivad kõik täpselt ära, mis lubatud ja mis keelatud. Usun, et sulle siiski selgitati tsenaariume, kui hakkab varajane sünnitegevus peale pead pöörduma sünnitusmaja valvetuppa koheselt ja siis vaadatakse, kas annab sünnitegevust peatada/aeglustada ja vastavalt sellele otsustatakse, kas õmblus tuleb eemaldada.
Loomulikult on see reis sinu otsus.. kindlasti on oluline ka see, mis rasedusnädal sul täis on ja kas loode on elujõulisuse piiri ületanud. Mina isiklikult ei riskiks. Mul sõbrannal vaatamata emakakaela õmblusele 1 korral jäi enneaegne sünd 23. Nädalale ja laps suri. Ülejäänud 2 last tänu säästvale rezhiimile ja tugiõmblustele sünnitas 33 ja 35 nädalal enneaegsetena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegemist on raseduse ajal paigaldatud õmblusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegemist on raseduse ajal paigaldatud õmblusega?

muidu ju seda ei paigaldata, kui seoses rasedusega….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:43; 12.09 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emakakaela tugiõmblusega on säästev reziim, ei tohiks istuda üle poole tunni. Lisaks hakkab endal ka ju nii pikal reisil ebamugav lisaks teistele ohtudele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakakaela tugiõmblus ja autosõit 9h

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.