Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakaõõne abrasioonijärgne olemine??

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Emakaõõne abrasioonijärgne olemine??

Postitas:

Mind suunati emaka puhastusse peetunud raseduse tõttu aga mul läks täiesti meelest küsida, et kuidas on enesetunne või olek üldiselt pärast seda protseduuri. Eks see erineb igal ühel mingil määral aga siiski üldiselt?? Kuidas on olek järgmisel päeval? Kas on võimalik tööle minna järgmisel päeval või siiski peab mitu päeva vabaks tegema??
Kas on mingeid valusid?
Mis on teie kogemused?

Aitäh,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähegi saad, võta 1-2 päeva vabaks, puhka, isegi kui olemine pole füüsiliselt hull. Võib valutada (mul ei valutanud midagi, tavaline päevadeaegne olemine) ja veritseda, valuvaigistit on lubatud võtta.
Ma arvan, et puhtalt füüsilises mõttes oled sa järgmiseks päevaks töövõimeline küll (kui töö pole just kastide tõstmine). Jõudu Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Füüsiliselt ei ole häda midagi. Paar tundi olin uimane ja umbes 12st juba jalad all ja olemine hea. Autoga ei soovitata sõita, sest narkoosi pärast reageerimine ei ole väga kiire. Veits paar päeva kõht valtuas, aga tavalisest valuvaigistist piisas.

Emotsionaalselt olin omadega täiesti läbi. Terve esimese päeva ainult nutsin ja nutsin. Vb oleks aidanud tööle minek, et mõtteid eemale saada ????‍♀️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 11:53; 23.08 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin siin veel selle emotsionaalse seisundi peale. Mina nutsin oma nutud ära kohe, kui teada sain, et loote süda ei löö ja tegin endaga rahu paari päeva jooksul. Ju siis oli nii ettenähtud ja pole veel valmis. Mu laps oli siis vaid 1.3a ja äkki oligi liiga vara. Uuesti kontrolli läksin nädala pärast ja olin megarahulik. Tuleb mis tuleb ja peaasi, et saab kiiresti asja korda ja saab veel proovida. Puhastamisele läksin ka rahulikult ja kui ma sinna opisaali jõudsin, siis jõudis kõik kohale. Järsku hakkasid pisarad voolama ja enam rahuneda ei suutnud. Op lükati ka veidi edasi. Narkoosiarst suutis mu õnneks maha rshustada ja tehti protseduur ära. Narkoosist ärkasin juba suure nutuga ja sealt edasi läks vähemalt 2 nädalat enne kui olukorraga leppida suutsin. Päeval tegelesin lapsega ja kõik oli hästi, aga kui õhtul vaikus tuli, siis see oma mõtetega üksi jäämine oli raske. Pea iga õhtu nutsin end tühjaks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 11:53; 23.08 12:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakaõõne abrasioonijärgne olemine??