Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakas retroversioonis ja eostamine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Emakas retroversioonis ja eostamine

Postitas:
Kägu

Tere! Oleme pikalt triipe püüdnud. Seljataga 2 peetumist. Minul kõik analüüsid korras, meest pole veel uuritud. Võtan Pregnacare conseptioni plus Inofolic. Veri korras. Küsida tahan eostamiseks sobivate pooside kohta, kui emakas on retrovers. Kas emaka asend võiks ka kuidagi takistuseks olla rasestumisel? On kellelgi infot, mis poosid just sellise naise jaoks oleks edukad? Kas peale vahekorda oleks soovitav jalad seinale voi just mitte minu puhul? Jagage kogemusi ☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõigepealt tuleb ikka meest kontrollida. Kui sperma kvaliteet halb või eesnäärmepõletik, siis ei aita ükski poos.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõigepealt tuleb ikka meest kontrollida. Kui sperma kvaliteet halb või eesnäärmepõletik, siis ei aita ükski poos.

Uuritud on tavakonttollist.st.põletikke ja haigusi ei ole tal, kuid jh spermat pole uuritud. Midagi tal ju liigub, muidu poleks üldse rasedaks jäänd, aga jh tuleks ette võtta see tal. Vòibolla me ei sobigi selles suhtes omavahel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, ma väga spets ei ole aga asend ei tohiks siin ikka oluline olla. Ega jalgade yleval hoidmine. Eks inimene usub seda, mis talle sobib aga kui aeg on õuge ja limaskest piisav ja seks õigel ajal siis sellest peaks piisama.
Kas ov teste teed? Minu puhul suureks abiks, sest ov ei ole regulaarne. Aitab ka keha tundma õppida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uuritud on tavakonttollist.st.põletikke ja haigusi ei ole tal, kuid jh spermat pole uuritud. Midagi tal ju liigub, muidu poleks üldse rasedaks jäänd, aga jh tuleks ette võtta see tal. Vòibolla me ei sobigi selles suhtes omavahel.

Eesnäärme põletikurakke uuritakse spetsiaalselt eesnäärmenõrest. Seda tavakontrollis arsti juures ei saa määrata kahjuks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesnäärme põletikurakke uuritakse spetsiaalselt eesnäärmenõrest. Seda tavakontrollis arsti juures ei saa määrata kahjuks.

Selge. Mingeid kaebusi tal küll ei ole aga ju siis tuleb mees arsti juurde kupatada ☺ Minul ov-ga korras ja prog mõõdetud dr.Pappa poolt. Tema arvab, et minul on korras kõik näitajad. Lihtsalt lugesin, et emakas retrovers. pole just kuigi levinud ja loodan, et see kuidagi takistuseks ei ole. Ov testid olemas ning kasutan peagi. Ahjaa…mehe amet pani mu arsti pead vangutama…mees on kaugsõidu autojuht.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge. Mingeid kaebusi tal küll ei ole aga ju siis tuleb mees arsti juurde kupatada ☺ Minul ov-ga korras ja prog mõõdetud dr.Pappa poolt. Tema arvab, et minul on korras kõik näitajad. Lihtsalt lugesin, et emakas retrovers. pole just kuigi levinud ja loodan, et see kuidagi takistuseks ei ole. Ov testid olemas ning kasutan peagi. Ahjaa…mehe amet pani mu arsti pead vangutama…mees on kaugsõidu autojuht.

Soovitan kindlasti siis ikka lasta meest uurida, eriti kui ta autojuht on. Mul on retroversioonis emakas ja hetkel 23+5 nädalat rase 🙂 Ma ise ka mõtlesin, et kas võib olla takistuseks, peale vahekorda hoidsin isegi tagumikku kõrgemal, no nagu küünla asendis olin lausa. Õnnestus, aga kas selle pärast… Mehel sperma liikuvus oli ülihea, lausa 90% liikuvusega A, kogus ka suur, ainult morfoloogias kõigest 5% normaalseid, aga kuna teised näitajad ülihead, siis saime hakkama ikka 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnnitlused! ☺

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on emakas retroversioonis ja olen 5. korda rase. 3x rasestusin esimesel katsel, kahel korral läks paar kuud. Üks rasedus peetus, aga vaevalt et emaka paiknemise/kuju tõttu. Retroversioonis emaka tõttu on mul rasedused suhteliselt hilja välja paistma hakanud, alles nii 5. kuul, muud efekti sel emaka tahasuunda hoidmisel pole olnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.kliinik.ee/rasedus-ja-sunnitus/id-3/noustamine/question-11028

See ei ole ju patoloogia, lihtsalt enamasti on emakas anteversioonis ehk ettepoole, u 25% on tahapoole. Rasedus hakkab vähem välje paistma, sest emakas kasvab pigem üles, kui ettepoole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul küll naistearst ütles, et pärast vahekorda võiks padja jalgade vahele panna ja veits oodata. Ma ei mäleta, kuidas ta sõnastas, aga sain kuidagi nii aru, et võiks kõrgemal olla, seega olen ka ise jalgu seinale pannud 🙂 kuigi miski pole veel aidanud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahel harva võib see emaka asetsemine katkemist soodustada. Kui uuesti rasestud, jälgi sümptomeid nagu kõhulahtisus, -kinnisus, probleemid urineerimisel, valu kõhus või päraku juures – siis pöördu oma arstile.

Your uterus should expand and straighten toward the end of the first trimester, typically between weeks 10 and 12. This will cause your uterus to lift out of the pelvis and no longer tip backward.

On occasion, the uterus is not able to not make this shift. Sometimes this is caused by adhesions that keep the uterus anchored into the pelvis.

If the uterus doesn’t shift forward, your risk for miscarriage may increase. This is known as an incarcerated uterus, and it’s uncommon. When discovered early, an incarcerated uterus can be fixed, reducing or eliminating miscarriage risk.

Let your doctor know right away if you’re pregnant and experience:

a consistent inability to urinate
pain in your stomach or near your rectum
constipation
incontinence
Those symptoms may signal incarceration of the uterus. The condition can be diagnosed during a pelvic exam or an ultrasound.

-Healthline.com

Edukat triibupüüdmist!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti tuleb mees meestearsti juurde saata. Mehe seksuaaltervise häired ei annagi väga sageli endast mitte millegagi märku, ka aktiivsed põletikud mitte, saati siis veel kaasasündinud või läbipõetud põletiku järgselt tekkinud probleemid sperma kvaliteediga. Nii et sellest ei maksa mingeid järeldusi teha, et aga tal ju pealtnäha kõik korras.

Minul näiteks tervisega kõik korras, aga mehel pole, kuigi pealtnäha tundus tema puhul ka, et kõik OK, kaebusi polnud.
Ühe korra olen ise rasedaks jäänud, see katkes. Katkenud või peetunud on ka kõik kunstliku viljastamisega tekkinud rasedused peale ühe. Põhjus on mehe sperma kehvas kvaliteedis.
Kehva spermaga võib rasedaks jääda ikka, aga kui nn normaalseid seemnerakke nt vähe, siis on see üks varajaste katkemiste ja raseduste peetumiste põhjustaja. Heast liikuvusest üksi ei piisa.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakas retroversioonis ja eostamine