Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Emakaväline?

Postitas:
Kägu

Varasemalt olnud 3 keisrit ja 2 aborti med. põhjustel. Ühe põhjust enam ei mäleta, aga lootemuna oli ebaührlase kujuga ja kuidagi valesti kinnitunud. Siis esinesid ka varakult veidrad valud.

Praegu päevad oleks pidanud algama 28.04, rasedustest oli õrna triibuga ning ka täna andis õrna triibu. 02.05 käisin arstil, sest plaanisin spiraali paigaldada, aga kuna test oli pos, siis oli külastuse eesmärk juba muu. Arst ei leidnud uhs midagi ning kutsus 16.05 tagasi. Viimasel nädalal on aga enesetunne veider ning eilsest saati olen juba mures. Õhupuudus, nõrkus, lihasvalu, kõht valutab nagu tahaks lahti minna, keisriarmi osas on köhides päris tugevad valu sööstud, mõlemad munasarjad annavad ka tunda, pidev palaviku tunne. Seksides teatud asendites lõi hullu valu sisse. Isegi sügavalt hingata on valus. Veritsust pole. Kas kellelgi on olnud emakavälist rasedust ka ilma esialgse veritsuseta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi kui oled rase, siis see rasedus on nii väike veel ja mõttetult läksid arstile, kus said ebakindlust juurde.

Kannata oma uue arstiabi ja siis saad targemaks. Valud jms on raseduse alguses mõnel naisel tavapärased nähtused, võta rahulikult ja ära mõtle üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et arst nii vara midagi ei näinud, on ok, ei peagi veel nägema. Isegi 16.05 tundub piiripealne.

Raseduse ajal võib olla igasugu sümptomeid, aga õhupuuduse ja tugeva valuga mina läheks EMOsse. Emakavälist rasedust nad ei pruugi praegu veel tuvastada, aga need sümptomid ma laseks üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )