Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakaväline rasedus!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Emakaväline rasedus!

Postitas:

Kellel olnud palun kirjeldage tunnuseid!
Kas máàris vahetevahel kas esines verist voolust?
Kas vasakul/paremal esines valu torkeid?

Aitáhh ette vastuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 14:50; 04.06 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määris ja torkis, mingi hetk enam ei torkinud, tekkis talumatu kõhuvalu. Nii et liigutada ka väga ei saanud end.
Siis, kui on juba tekkinud sisemine verejooks (nagu mul oli), hakkab õlg valutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määris ja torkis, mingi hetk enam ei torkinud, tekkis talumatu kõhuvalu. Nii et liigutada ka väga ei saanud end.

Siis, kui on juba tekkinud sisemine verejooks (nagu mul oli), hakkab õlg valutama.

Mul nagu mãârib ja ei mãâri…paremal kerged valu torked aga kuna mul seal ka palju liiteid ei saagi aru millest torgib…seda torkimist pidevalt olnud!

Homme hommikul pöördun emosse…kui varem midagi hullemaks lâheb kutsun kiirabi…

Suur tánu vastuse eest !????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 14:50; 04.06 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli selline tavaline päevade moodi valu, mis torkis rohkem ühte poolt
Ei osanud seda millekski pidada, sest täpselt samuti torkis ka esimest last oodates. Ärevaks tegi pidev määrimine. Selline pruunikas ja kohati tuli päris palju.
Valutama hakkas alles siis kui juba haiglas olin ja seal läbivaatuse käigus muditi ja masseeriti. Haiglasse sattusin aga enne valusid tänu oma arsti suurele töökogemusele ja sisetundele, sest hcg tõus oli suuur aga uh-ga midagi näha polnud kuigi selle näidu puhul juba oleks pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa soovid nüüd endale diagnoosi ise panna, siis need isnu kirjeldatud sümptomid esinevad ka tavalise emakasisese raseduse korral ja sh ei ole isegi tingimata riskiraseduse sümtomoid vaid raseduse alguse vaevused (organism kohaneb).

Kui sul on kahtlusi, kas kõik on korras, siis mine kontrolli. Üldiselt verise voolusega ma läheks nagunii emosse ega üritaks ise mõelda, mis on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen medõde. Kui esineb verist voolust ja valusid tuleb pöörduda sünnitusmaja valvetuppa/emosse! Sinu poolt kirjeldatu võib tähendada nii tavalise raseduse katkemise ohtu, juba katkenud rasedust kui ka emakavälist rasedust ja selle katkemist. Pole mõtet kannatada, sest kui on emakaväline ja sa õigel ajal abi ei saa, võivad tagajärjed olla fataalsed.

Soovitan ennast ikkagi arstile kiiremas korras näidata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakaväline rasedus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.