Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakaväline rasedus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Emakaväline rasedus

Postitas:

Tere , kas keegi räägiks mulle oma kogemustest..hetkel mul tunne, et ma reaalselt enam ei jaksa meeletud kõhuvalud,veritsus, igapäevane laboratooriumis käimine,teadmatus..Kõik ajab nii vihale .Üritasime üle aasta last saada ja nyyd tulemuseks siis emakaväline rasedus.Kui kaua see veritsus ja valu kestab algas kogu teema 25.06 ja siiani ei ole midagi muutnud võtan aga valuvaigisteid ja käin ülepäeva arsti juures kontrollis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul see hetkel käsil, või õigemini lõpusirgel juba vist. Oleme üritanud aasta algusest last saada. Veebruaris (põhimõtteliselt esimesel püüdmiskuul) sain triibud, aga veebruari lõpus see rasedus katkes 5. nädala pealt. Siis mais sain uuesti triibud, aga mai lõpus hakkas veritsus. Käisin veretesti tegemas Synlabis ja kuna hCG oli nii vähe tõusnud, siis olin kindel, et jälle katkemine. Kuna veebruaris katkemise ajal kestis veritsus nagu päevade ajal, ehk ca 5-6 päeva, siis nüüd oli veritsus juba ca 2 nädalat kestnud. See tegi mind murelikuks ja panin Fertilitasse aja (riiklikes olid marupikad järjekorrad). Seal siis vaadati UH-ga ja leiti mingi “kogum” ja sain emakavälise raseduse kahtluse. Saadeti Pelgusse erakorralisse ja seal olen nüüd jälgimise all olnud. Alguses käisin üle päeva veretesti tegemas, aga kui hCG tase lõpuks langema hakkas, siis olen kord nädalas käinud. Nüüd eilse testi tulemus oligi 9 (tipphetkel 790 midagi), ehk põhimõtteliselt ise katkenud. Iseenesest hea, et ise ära katkes ja ei pidanud opile minema ega süsti saama. Veritsus kestab siiani – tänasega täpselt 7 nädalat täis. Kopp on ees sellest, aga pole midagi teha.
Mul eriti valusid pole olnud. Selle nädala alguses veidi oli, pidin ka valuvaigisteid võtma. Pärast seda hakkas koos verega ka klompe tulema, nii et ilmselt selline viimane jõupingutus puhastumisel.

Ma ei tea, kas sul sellest kogemusest on mingit abi. Aga jah, see veritsus võib tükk aega kesta. Loodan, et arst sulle ka sõnad peale lugenud, et kohe kui terav valu või tekib suur veritsus, siis kohe EMOsse! Soovin jõudu sulle, see pole lihtne kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu emakaväline rasedus lõppes erakorralise operatsiooni ja ühe munajuha eemaldamisega. Loodan väga, et pääsed operatsioonist ja emakaväline rasedus loppeb ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Emakaväline rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.