Esileht Ilu Emale lõhna

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Emale lõhna

Postitas:
Kägu

Aidake! Muidugi ei tea keegi minu 82-aastase ema maitset, häda on aga selles, et ma ise ka ei tea, milline lõhn võiks meeldida. Ma üldse lõhnadest väga palju ei tea. Kui emalt küsin, siis ta ütleb, et vali lihtsalt midagi.. Mis võiks olla selline kergem, lillelisem lõhn? Mingi väga tugeva iseloomuga lõhn talle ilmselt ei meeldiks. Ema on loomult pigem tagasihoidlik, imehea ja armas inimene. Palun lihtsalt soovitage, eks ma siis käin kuskil poes uurimas..

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valiksin kergema lõhna, millel väga ilus pudel – et paitaks ka silma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel Coco Mademoiselle – värske, lilleline, aga mitte liiga tütarlapselik

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chanel Coco Mademoiselle – värske, lilleline, aga mitte liiga tütarlapselik

See lõhn on loodud nooremapoolsele naisele, kindlasti ei ole sobiv valik 82-aastasele.

https://everfumed.com/chanel-coco-mademoiselle-review/

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emal pole ühtegi vana lõhna õli pudelit kodus?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Youth dew, 5th avenue – klassikalised.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lõhn on loodud nooremapoolsele naisele, kindlasti ei ole sobiv valik 82-aastasele.

Loodud, kullakene, ei tähenda, kuidas seda reaalselt kasutatakse. Paljud jällegi ütlevad, et see on vanaema lõhn ja selle pärast seda kasutavad ka paljud küpsed naised. Ideaalne valik, kui inimene tahab midagi kerget ja lillelist (mis tavaliselt on plikalikud lõhnad), aga ise on nii küpses eas.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lõhn on loodud nooremapoolsele naisele, kindlasti ei ole sobiv valik 82-aastasele.

Loodud, kullakene, ei tähenda, kuidas seda reaalselt kasutatakse. Paljud jällegi ütlevad, et see on vanaema lõhn ja selle pärast seda kasutavad ka paljud küpsed naised. Ideaalne valik, kui inimene tahab midagi kerget ja lillelist (mis tavaliselt on plikalikud lõhnad), aga ise on nii küpses eas.

Jah, reaalselt sa võid mida iganes endale kaela valada, aga see lõhn ei sobi lihtsalt 82-aastasele.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cacharel Noa

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit nooruspõlve oma äkki.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodud, kullakene, ei tähenda, kuidas seda reaalselt kasutatakse. Paljud jällegi ütlevad, et see on vanaema lõhn ja selle pärast seda kasutavad ka paljud küpsed naised. Ideaalne valik, kui inimene tahab midagi kerget ja lillelist (mis tavaliselt on plikalikud lõhnad), aga ise on nii küpses eas.

No minu vanaema ka sellises eas ja mul on ka Coco Mademoiselle. Ütleb, et on liiga intensiivne tema jaoks. See ei ole kohe kindlasti kõigi ninale kerge ja õrn lõhn.

Talle meeldivad Cacharel Noa, Lalique Satine, Guerlain Mon Guerlain.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lõhn on loodud nooremapoolsele naisele, kindlasti ei ole sobiv valik 82-aastasele.

Loodud, kullakene, ei tähenda, kuidas seda reaalselt kasutatakse. Paljud jällegi ütlevad, et see on vanaema lõhn ja selle pärast seda kasutavad ka paljud küpsed naised. Ideaalne valik, kui inimene tahab midagi kerget ja lillelist (mis tavaliselt on plikalikud lõhnad), aga ise on nii küpses eas.

Teemaalgataja küsib kergemat lõhna ja sa pakud Chaneli Coco Mademoiselle’i, mis on selline rusikaga näkku lõhn? Ning nagu juba eespool öeldi – mademoiselle on preili, ning see lõhn ei ole vanemale naisele.
Kui Chanel, siis Chanel N°5 ehk

Aga väga kerge ja klassikaline lõhn on Elizabeth Ardeni 5th Avenue.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mon Guerlaini ma ka ei iseloomustaks kui väga “kerget” lõhna.

Mine poodi ja palu soovitada, ausalt, saad ise kohe järele proovida ja näiteks ka lõhnatestriga koju emale nuusutada viia, et kas talle selline meeldiks (see paberi peale laskmine on tegelikult vale, aga no mingitki aimu annab, mis lõhnaga on tegu). Parfümeeriaosakonna müüjad tevad kindlalt palju asjalikumalt soovitada kui siin (nagu juba näha, mida “kerge ja lillelise” pähe on soovitatud ja muudes teemades).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Chanel, siis Chanel N°5 ehk Aga väga kerge ja klassikaline lõhn on Elizabeth Ardeni 5th Avenue.

Tsiisas, ja need ei ole “rusikaga näkku lõhnad”, kui küsitakse KERGET ja LILLELIST! Chanel 5st hullemat kanget mutilõhna ma ei teagi.

Teemaalgataja, mine poodi, nuusuta ise ja lase soovitada. Muidu raiskad siin udusoovituste peale aega. Kui tahad, võid sobiva ju ka hiljem netist tellida, keegi ei käsi poest kohapeal osta.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eelpool nimetatud Cacharel Noa on ilus valik vanemale daamile rõhutamaks pehmust ja on selline puudritoosi hõnguga.

Hea hinnaga värske kerge lõhn Elizabeth Arden Beauty

Kui on rahalisi võimalusi rohkem, siis Tom Ford Jasmin Rouge- väga loomulik kerge jasmiinilõhn

Kui ema armastab magusamaid toone, siis Nina Ricci Premier Jour toob meelde suvise lillhernekimbu.

Hoiatuseks- Chaneli Mademoiselle sobib kapriisitarile, kes soovib ruumist võtta kogu hapniku ja tõmmata endale tähelepanu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elizabeth Ardenil on minu meelest sellised pretensioonitud kerged lõhnad. Alates Green Tea erinevates variantidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodud, kullakene, ei tähenda, kuidas seda reaalselt kasutatakse. Paljud jällegi ütlevad, et see on vanaema lõhn ja selle pärast seda kasutavad ka paljud küpsed naised.

Mademoiselle on minu signatuurlõhn ning kasutan viimased 21 aastat-sellest ajast, kui see välja tuli ning olin 30.

80+ oleks see liig, mis liig.

5th Avenue või YSL Opium(kasutab minu 84.a. lähedane viimased 20 aastat) võiksid sobida.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellele vanainimesele mingeid ülivängeid jubedusi soovitatakse, kas kardetakse, et muidu vanainimese hais lööb välja või äkki ta on ise juba lõhnatundlikkuse kaotanud, peab mingi jubedusega lajatama nagu Opium?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma igatahes tänan teid kõiki, kes te siin viitsisite kaasa mõelda. Eks ma ikka poodi lähengi, aga kirjutan siit siiski soovitused välja, on midagigi, millest lähtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellele vanainimesele mingeid ülivängeid jubedusi soovitatakse, kas kardetakse, et muidu vanainimese hais lööb välja või äkki ta on ise juba lõhnatundlikkuse kaotanud, peab mingi jubedusega lajatama nagu Opium?

Mis sel Opiumil viga? Sa pole ise kunagi kasutanud?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Chanel, siis Chanel N°5 ehk Aga väga kerge ja klassikaline lõhn on Elizabeth Ardeni 5th Avenue.

Tsiisas, ja need ei ole “rusikaga näkku lõhnad”, kui küsitakse KERGET ja LILLELIST! Chanel 5st hullemat kanget mutilõhna ma ei teagi.

Teemaalgataja, mine poodi, nuusuta ise ja lase soovitada. Muidu raiskad siin udusoovituste peale aega. Kui tahad, võid sobiva ju ka hiljem netist tellida, keegi ei käsi poest kohapeal osta.

Chanel N°5 on Coco Mademoiselle’iga võrreldes ikka väga kerge lõhn. Kui sa lõhnadest midagi taipaks, siis sa aldehüüdidel põhinevat lõhna kindlasti rusikaga-näkku-lõhnaks ei nimetaks.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoiatuseks- Chaneli Mademoiselle sobib kapriisitarile, kes soovib ruumist võtta kogu hapniku ja tõmmata endale tähelepanu.

Täpselt!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Guccy Envy on veel müügil? Minu meelest on see meeldiv ja tagasihoidlik lõhn.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sel Opiumil viga? Sa pole ise kunagi kasutanud?

Mulle on see kunagi kingitud, peletasin koisid sellega. Ma ei taha haiseda nagu mingi kopitanud mutt. On ikka viga küll.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on see kunagi kingitud, peletasin koisid sellega. Ma ei taha haiseda nagu mingi kopitanud mutt. On ikka viga küll.

Halb maitse sul siis. Ju kingiti pahaksläinud lõhn või vuffel.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halb maitse sul siis.

Mõnel on jah nii, et on kas ainult tema maitse või halb maitse. Lepi sellega, et Opium ei meeldi kaugeltki mitte kõigile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanaema peaks ikka ise seda lõhna nuusutama, et kas meeldib ja sobib. Sest vanus ei ole mingi ühine näitaja, et vanem inimene peaks seda või teist kandma. Oluline on ikka see, et inimesele endale lõhn meeldiks, muidu jääb seisma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellele vanainimesele mingeid ülivängeid jubedusi soovitatakse, kas kardetakse, et muidu vanainimese hais lööb välja või äkki ta on ise juba lõhnatundlikkuse kaotanud, peab mingi jubedusega lajatama nagu Opium?

Mis sel Opiumil viga? Sa pole ise kunagi kasutanud?

Opiumit ei tohiks tõesti omal algatusel kellelegi kinkida. Mulle kunagi kingiti, viskasin lõpuks lihtsalt minema,  kuigi oli tollal vaene ja leplik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui lihtsat ja kerget, siis vahet pole kas kirjas noortele või vanemale, lõhn on lõhn. Mis vahet kes seda kannab kui meeldib. Lihtne ja õrn https://www.loverte.com/et/lanvin-eclat-d-arpege-eau-de-parfum

natuke tugevam https://www.loverte.com/et/salvador-dali-eau-de-ruby-lips-eau-de-toilette

Noortele ma 55 ja ka kannan 🙂 https://www.loverte.com/et/marc-jacobs-daisy-eau-so-fresh-eau-de-toilette

see ka päris hea aga esimene vist meeldib rohkem  https://www.loverte.com/et/marc-jacobs-daisy-eau-so-fresh-eau-de-toilette

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellele vanainimesele mingeid ülivängeid jubedusi soovitatakse, kas kardetakse, et muidu vanainimese hais lööb välja või äkki ta on ise juba lõhnatundlikkuse kaotanud, peab mingi jubedusega lajatama nagu Opium?

Mis sel Opiumil viga? Sa pole ise kunagi kasutanud?

Opiumit ei tohiks tõesti omal algatusel kellelegi kinkida. Mulle kunagi kingiti, viskasin lõpuks lihtsalt minema, kuigi oli tollal vaene ja leplik.

mulle see meeldib, muidu kannan ka õrnemaid, talve mõnus https://www.loverte.com/et/yves-saint-laurent-black-opium-eau-de-parfum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Ilu Emale lõhna