Esileht Ilu Emale lõhna

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Emale lõhna

Postitas:
Kägu

see nats tugevam aga kui tõrts panna, mu meelest hea https://www.mylook.ee/trussardi-delicate-rose-eau-de-toilette.html

ja seda  on paljud kiitnud https://www.notino.ee/chanel/chance-eau-tendre-parfuumvesi-naistele/

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige õigem on koos emaga minna poodi ja las ta valib ise omale lõhna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige õigem oleks ema kaasa võtta ja reisile põrutada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaata ka Nina Riccisid. Minu meelest meie  suguvõsa küpsem naispool kasutab neid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja seda  on paljud kiitnud https://www.notino.ee/chanel/chance-eau-tendre-parfuumvesi-naistele/

See on väga halb lõhn :(. Igal teisel on see peal ja väga hakkab vastu. Inimesed tajuvad lõhnasid ikka nii erinevalt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus Versace “Dylan Purple” edp , kerge, õrn, naiselik. Kindel valik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see Nina Ricci Bella – rohelise õunaga kaunis pudel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see Nina Ricci Bella – rohelise õunaga kaunis pudel.

Need Nina Ricci õunad on kõik sellised odavad (mitte hinna vaid lõhna poolest) mainstream-lõhnad. Nii väärikas eas prouale ostaks ikka midagi klassikalist ja šikki.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja seda on paljud kiitnud https://www.notino.ee/chanel/chance-eau-tendre-parfuumvesi-naistele/

See on väga halb lõhn :(. Igal teisel on see peal ja väga hakkab vastu. Inimesed tajuvad lõhnasid ikka nii erinevalt.

see lõhn nüüd küll igal teisel peal ei ole, päris kallis, mina ei raatsi näiteks seda osta. Kaubamajas ca 80€ 30ml.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.loverte.com/et/hugo-boss-femme-eau-de-parfum  meeldib minu vanemale sõbrannale

https://www.loverte.com/et/gucci-bamboo-eau-de-parfum

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin kunagi emale lõhnaõli ostma – esimeses poes kirtsutas müüja nina mu küsimuse peale ja nähvas, et ega lõhnõli vanuse järgi ei osteta – pööras selja ja tulin ära. Teises poes kohe hakati pakkuma ja proovima, kutsuti üks vanem müüja kohale ning leidsime emale sobiva, kahjuks ei mäleta, mis lõhna see oli.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esimeses poes kirtsutas müüja nina mu küsimuse peale ja nähvas, et ega lõhnõli vanuse järgi ei osteta

Eks see oli temast muidugi ebaviisakas, aga tegelikult on see ju õige. Ega vanusenumbri järgi ei osteta lõhnu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esimeses poes kirtsutas müüja nina mu küsimuse peale ja nähvas, et ega lõhnõli vanuse järgi ei osteta

Eks see oli temast muidugi ebaviisakas, aga tegelikult on see ju õige. Ega vanusenumbri järgi ei osteta lõhnu.

Mingit reeglit pole. Võin pajatada, mida tean. Mul on tuttav 70+ naine, kes ikka kasutab lõhna ka ja me oleme sellel teemal mitu korda vestelnud. Temal on mingi soov leida sarnaseid lõhnu, kui oli tema nooruses. Ta on neid otsinud ja ikka räägib seda. Et siis oli olnud mingi kannikese ja sireli ja piibelehe. Et ta tahaks midagi sarnast, et on käinud nuusutamas ja nendest lõhnadest ei erista tema nina mitte ühtegi kindlat lõhna. Mis tuttav oleks või midagi meenutaks. Et küll müüja siis räägib mingist kannikesest või pojengist või rabarberist, mis seal sees pidi olema, aga seda tunda ei olevat. Ikka roos ja vanill ja mingi puuder pidid üle pea käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tuttav 70+ naine, kes ikka kasutab lõhna ka ja me oleme sellel teemal mitu korda vestelnud. Temal on mingi soov leida sarnaseid lõhnu, kui oli tema nooruses. Ta on neid otsinud ja ikka räägib seda. Et siis oli olnud mingi kannikese ja sireli ja piibelehe.

Vot mina otsin samamoodi puhtaid kannikese-, sireli vms lõhnu ja neid ongi vähe. Paremal juhul mõni kehasprei või Yardley sarnane odav asi. Olen 35, niiet see pole vanusega seotud 🙂 samuti on siin olnud mitmeid teemasid, et kust saada puhta kannikeselõhnaga parfüümi jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis kunagi see Kenzo lõhn, on mu arust selline kerge, õhuline ja lilleline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esimeses poes kirtsutas müüja nina mu küsimuse peale ja nähvas, et ega lõhnõli vanuse järgi ei osteta

Eks see oli temast muidugi ebaviisakas, aga tegelikult on see ju õige. Ega vanusenumbri järgi ei osteta lõhnu.

Kui müüja tahaks müüa, siis leiaks ka vanemale inimesele sobiva lõhna, lihtsam nina kirtsustada. Teisest poes osatakse klienti hoida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

[

Mingit reeglit pole. Võin pajatada, mida tean. Mul on tuttav 70+ naine, kes ikka kasutab lõhna ka ja me oleme sellel teemal mitu korda vestelnud. Temal on mingi soov leida sarnaseid lõhnu, kui oli tema nooruses. Ta on neid otsinud ja ikka räägib seda.
[/quote]

Tema nooruses olid sellised lõhnad nagu Krasnaja Moskva, Nataša või siis Mozhet bõt või Mozhet bõt (Poola toode). olid ka Dzintarsi lõhnaõlid – Solo, Krisitina

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema nooruses olid sellised lõhnad nagu Krasnaja Moskva, Nataša või siis Mozhet bõt või Mozhet bõt (Poola toode). olid ka Dzintarsi lõhnaõlid – Solo, Krisitina

No need mõlemad Dzintarsi tooted olid head lõhnad! Kohe nostalgilise igatsuse tekitas, kahjuks enam ei toodeta (vist), kuigi lätlastel kaubamärk endiselt olemas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

[

Mingit reeglit pole. Võin pajatada, mida tean. Mul on tuttav 70+ naine, kes ikka kasutab lõhna ka ja me oleme sellel teemal mitu korda vestelnud. Temal on mingi soov leida sarnaseid lõhnu, kui oli tema nooruses. Ta on neid otsinud ja ikka räägib seda.

Tema nooruses olid sellised lõhnad nagu Krasnaja Moskva, Nataša või siis Mozhet bõt või Mozhet bõt (Poola toode). olid ka Dzintarsi lõhnaõlid – Solo, Krisitina[/quote]

Oli ka eesti omi mingeid. Üks oligi kannikese kölni vesi. Või tualettvesi. Sellise kujuga, et seisis nagu korgi peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esimeses poes kirtsutas müüja nina mu küsimuse peale ja nähvas, et ega lõhnõli vanuse järgi ei osteta

Eks see oli temast muidugi ebaviisakas, aga tegelikult on see ju õige. Ega vanusenumbri järgi ei osteta lõhnu.

Mingit reeglit pole. Võin pajatada, mida tean. Mul on tuttav 70+ naine, kes ikka kasutab lõhna ka ja me oleme sellel teemal mitu korda vestelnud. Temal on mingi soov leida sarnaseid lõhnu, kui oli tema nooruses. Ta on neid otsinud ja ikka räägib seda. Et siis oli olnud mingi kannikese ja sireli ja piibelehe. Et ta tahaks midagi sarnast, et on käinud nuusutamas ja nendest lõhnadest ei erista tema nina mitte ühtegi kindlat lõhna. Mis tuttav oleks või midagi meenutaks. Et küll müüja siis räägib mingist kannikesest või pojengist või rabarberist, mis seal sees pidi olema, aga seda tunda ei olevat. Ikka roos ja vanill ja mingi puuder pidid üle pea käima.

Jo Malone

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.loverte.com/et/hugo-boss-femme-eau-de-parfum meeldib minu vanemale sõbrannale

https://www.loverte.com/et/gucci-bamboo-eau-de-parfum

Soovitan ka neid lõhnu.

Minu enda viimane leid, mida julgen soovitada, on Boucheron Quatre.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lancome La Vie Est Belle äkki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lancome La Vie Est Belle äkki?

See on päris tugev lõhn

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Frédéric Malle’i lõhn En Passant on peaaegu puhas sirel. Natuke kastevärsket kurki ka. Kompositsioonilt modernne ja puhas, kuid nootide poolest nostalgiahõnguline. Seda ei peaks palju pihustama – Malle’i lõhnadel on reeglina suur levi.

Üsna kindla peale minek oleks vast valida midagi The House of Oudi loomingust. Neil on väga “tumedaid” lõhnu, mis kindlasti ei sobi, kuid samas ka terve rida delikaatseid puuviljaseid-õrnpuudriseid ja ka rohelisi-õrnpuudriseid ilma vanilli ja vänge roosita. Aga jah, hind…

Hiljuti leidsin Amouroudi lõhna Silk Route: pehme ja tasane karamelline-jõuluvürtsine magus gourmand. Esmapilgul väga magus, aga juba kahe minuti pärast pehme, siidine, üliharmooniline. Mulle näiteks meeldib seda hilja õhtul natuke peale panna. On jah magus, kuid ei lämmata, hoopis ümbritseb õrnalt nagu kodune kookon.

Ex Nihilo Jasmin Fauve on selline külm valge puudrine, ilusa puhta ja selge Cachareli Noad meenutava lõpuga. (Tegelikult miks mitte siis juba Noa ise. Jasmin Fauve tundub alguses rohkem sünteetiline.)

Või siis jällegi Frédéric Malle’i Le Parfum de Thérèse: nagu puudrine puuviljakomm, aga õhuline ja elegantne. Ei levi nii lopsakalt nagu enamus Malle loomingut. Kuigi, seda on vist raske saada praegu.

Need peaksid olema sellised rahulikumad lõhnad kõik. Kui ema on pigem jõuline, diivalik vanadaam, soovitaksin midagi “kollast”, klassikalist, paljude nootidega, à la Amouage’i küps-harmooniline Jubilation XXV või Le Galioni L’Ame Perdue, mis on tore buduaarilõhn vananevale diivale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Ilu Emale lõhna