Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Emapalk

Postitas:

Tere ! Vabandan, kui teema läbi käinud, kas keegi teeks puust ja punaseks mulle. Uue seaduse järgi.
Esimene laps 1.5 millal teine oeaks sündima, et säiliks sama emapalk mis oli esimesega ? Kuidas on dekreedirahadega ?
Ja kui vahepeal lähen tööle, kaua peab töötama, et saaks sama emapalka mis oleks samaväärne kui palk.
Ette tänades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 12:59; 31.03 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ! Vabandan, kui teema läbi käinud, kas keegi teeks puust ja punaseks mulle. Uue seaduse järgi.

Esimene laps 1.5 millal teine oeaks sündima, et säiliks sama emapalk mis oli esimesega ? Kuidas on dekreedirahadega ?

Ja kui vahepeal lähen tööle, kaua peab töötama, et saaks sama emapalka mis oleks samaväärne kui palk.

Ette tänades

Esimene laps on 1.5a vana? Sünnipäevade vahe ei tohi olla rohkem kui 2a 6k. Kuna tähtaeg siin rolli ei mängi, siis soovitan arvestada et tähtaeg oleks mitte hiljem kui 2 aastat ja 5 kuud, siis kindel et üle ei kanna. Vahepeal võib tööl käia, siis teed lihtsalt avalduse, et sul on soodsam kui emapalk jääb samaks, ja kui sündide vahe tingimus on täidetud, siis võimaldatakse eelmist emapalka. Minu teada samadel tingimustel tasaarveldatakse ka dekreedirahasid (ehk vahe saad avalduse alusel kätte, kui laps on juba sündinud).

Kui peaks olema rohkem kui kaks ja pool aastat vahet, siis vahepeal peaks töötama vähemalt 12 kuud ENNE rasestumise kuud. Sest sünnikuust arvestatakse maha 9 kuud ja rasestumise kuule eelneva 12 kuu keskmine palk tuleb emapalgaks.

Edu!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 13:27; 11.04 02:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 12:59; 31.03 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan teemat ja küsin. Et kui ma olen hetkel kodune ja käin kuu või kaks kuud tööl enne rasedust, siis ma saan emapalgaks miinimumi? Et neid ei huvita, et ma käisin vaid kaks kuud tööl ja jagavad mu palga 12kuu peale ära?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan veel niipalju, et kui nt otseselt tööle ei soovi minna, siis teed tööandjale avalduse, et soovid lhp katkestsda ja asuda tööle nin kuupäevaks märgid uue dekreedi 1.päeva. Nii oled sa uuesti töötajana arvel ja saad jääda uuesti dekreeti, ilma, et sa reaalselt tööle läheksid. Ja emapalk ikka eelmise palga järgi, kui laps sünnib “õigel ajal”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan teemat ja küsin. Et kui ma olen hetkel kodune ja käin kuu või kaks kuud tööl enne rasedust, siis ma saan emapalgaks miinimumi? Et neid ei huvita, et ma käisin vaid kaks kuud tööl ja jagavad mu palga 12kuu peale ära?

Jep, saad miinimumi.Kuidas saab üldse nii mõelda, et käin paar kuud tööl ja saan samaväärselt emapalka, kui need kes rabavad aasta(aastaid). Uskumatu!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan teemat ja küsin. Et kui ma olen hetkel kodune ja käin kuu või kaks kuud tööl enne rasedust, siis ma saan emapalgaks miinimumi? Et neid ei huvita, et ma käisin vaid kaks kuud tööl ja jagavad mu palga 12kuu peale ära?

Jah, nii on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 13:27; 11.04 02:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.