Esileht Tööelu, raha ja seadused. Emapalk 340 euri

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Emapalk 340 euri

Postitas:

Kas on normaalne saada 340 euri kuus emapalka?
Kas saaksite sellise summaga hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuhanded inimesed saavad miinimumpalka (290) nii Vh-ks kui juba palgaks.

Veel tuhanded saavad enda+lapse tarbeks miinimummäära st 278,02-maksud.

Kõik saavad hakkama.
Mis see 340 nii teistmoodi on?
Ilmselt sa said u nii palju palka ja tulid toime?
Kui rohkem ei saa, saab loomulikult hakkama.

Mis muret teeb? Eluasemekulud? Või ei tea, palju beebile kulub?

Rahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt sina oled harjunud hakkama saama, kuna su palk on just selline nagu ta on. Mina ei saaks hakkama, kuna minu haridus ja ülestöötamise tase on oluliselt erinevam ja seega ka erinev elustandard.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis küsimus see selline on? loomulikult saan ka ilma emapalgata hakkama, tööd tuleb teha mitte loota riigitoetustele mis võivad iga hetk ära kaduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain hakkama vanemahüvitiseta – seda ei makstudki siis, kui mu lapsed sündisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ütleme, et ei saa – kas siis teed aborti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan praktiliselt sama summa ja peaaegu saan hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kodus olles saaks hakkama. Hetkel saan küll kõvasti rohkem emapalka, aga panen iga kuu 500 eurot kõrvale, selleks ajaks kui emapalk otsa saab, sest soovin olla vähemalt 2a lapsega kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa meilt seda küsid? Kui see saab olema sinu emapalk, küsi siis enda käest. Kuidas siia puutuvad võõrad inimesed. Minu emapalk on kordades suurem ja saan sellega väga hästi hakkama. Igaühel on aga erinev elustandard nagu mainis siin üks kommenteerija. Nii, et analüüsi ise oma elu ja hakkamasaamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saaks. Ja asi pole mitte kõrges elustandardis, vaid minu laste ja muude kohustuste arvus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb ka sellest, kas mees on kõrval, teisi lapsi peres jnejne. Kuna mul mees olemas, siis minu emapalk läheb suures osas hoiusele. Kasutamiseks jätan 200 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 08:14; 03.02 17:19;
To report this post you need to login first.

ei saaks hakkama, kuigi hakkan sama summat saama. Ja minu ülestöötamise tase ja haridus on päris kõrged, töötasu maksan viimased aastad endale ise ja sel puhul maksad maksudeks pm samapalju ära kui hiljem tagasi riigilt saad. Seega ei hakanud rabelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 2 esimest last sündisid siis kui emapalka veel polnud ja näed elus oleme:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saaks, isegi kaks korda suurema summaga ei saaks. Mul on kaks kooliealist last ka, kellel on palju hobisid.
Need esimesed sündisid muide ka siis, kui vanemahüvitist polnud. Aga ilma vanemahüvitiseta seda kolmandat kindlasti ette poleks võtnud. Nii et meie pere on konkreetne näide vanemapalga positiivsest mõjust iibele :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saaks. Mul on laenumaksegi juba 400EUR. Lisaks vanema lapse trennid ja hobid. Teismeline sööb ka ju nagu hobune 🙂 Ise hakkaksin saama 1200 EUR, see on juba ok summa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saaks hakkama aga mul on ka laenud-liisingud. Sissetulek suurem ja elustandard teine.
Mind huvitab, et kas need kes kirjutavad kuidas neil mees kõrval ja seega saavad pea kogu emapalga kõrvale panna, et kas te siis kui tööl käite panete ka oma palga kõrvale ja elate mehe kulul? Emapalk on ju sama summa nagu eelnev sissetulek, mina maksin emapalgast ikka edasi osa pere kuludest nagu varem tööandjalt palka saades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saaks.
Mul on 4 inimest veel üleval pidada ja mees ilma tööta, nii et temapoolset panust praegu pole.
1000 euroga elaks kuu lõpuni ilusti ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsikkel- just, ka varem panin palgast kõrvale ja panen ka edaspidi. Maksud 400 eurot kuus ja 200 on minu kanda-pisemad maksud nagu Elion, lasteaed, järelmaksud. Mees maksab üüri+ kommunaalid. Igaüks elab nii nagu tahab ja ma arvan, et see pole siiski kellegi asi, kas elan mehe kulul või tema minu kulul ! Ühine kodu on ikkagi meie mõlema soov!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 08:14; 03.02 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

30% töötajatest töötab miinimumpalga eest-seega ikka pead hakkama saama! Seda enam, et ega sa ju ka tööl käies rohkem saanud, VH on palga järgi ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tsikkel kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei saaks hakkama aga mul on ka laenud-liisingud. Sissetulek suurem ja elustandard teine.
Mind huvitab, et kas need kes kirjutavad kuidas neil mees kõrval ja seega saavad pea kogu emapalga kõrvale panna, et kas te siis kui tööl käite panete ka oma palga kõrvale ja elate mehe kulul? Emapalk on ju sama summa nagu eelnev sissetulek, mina maksin emapalgast ikka edasi osa pere kuludest nagu varem tööandjalt palka saades.[/tsitaat]

no me hakkasime ka just emapalga ajal raha kõrvale panema. TÖöl käies olid kulud: transport, töölõuna, riided(oleks ju võinud odavaid kingi ja sviitreid ja ehteid mitte osta, aga ma ostsin pigem natuke kallimaid), kallim toit, sest ostsin kust juhtus ja vahel ei jüõudnud süüa teha, käisime rohkem väljas mehega.

nüüd: kuna paneme mu emaplaga kõrvale, siis toidu ostan vastavalt hindadele ja palju turult, teen kõik ise alates toorjuustust ja salatitest ja kastmetest, riideid ei osta üldse, bussipilet on laps(tasuta), on aega hindu uurida ja vajadusel sõita kaugemale poodi ja turule, kus parasjagu odavam. on aega pirukaid, saiu ja toorjuustu ja jogurteid teha kodus ise. välja ei saa nagunii, sest last pole pana kuhugi. kõrvale paneme 1000eurot, mis 3a peale kokku teeb korraliku sissemakse juba(2 järjestikust last). Kui tööle lähen, siis müüme korteri maha, lisame kogutud raha ja ostame suurema elamise.

Tööl käies sellist raha kõrvale ei paneks, sest lihtsalt esiteks pole aega hindu vaadata ja odavat jahtida lihtsalt.

Olgem ausad, riided tuleb ühel päeval ikka osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Emapalk 340 euri

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.