Esileht Pereelu ja suhted emapalk läbi, sõltumine mehest

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: emapalk läbi, sõltumine mehest

Postitas:

Tere. Küsin uudishimust, kas veel selliseid peresi, nagu minu oma. Emapalk lõppes, mehe käitumine muutus. Umbes et tema käib tööl, ei tegele lapsega üldse ja mina ärgu ka virisegu, kuna elan tema kulul. Mind võib sõimata, alandada jne. Mis see olgu siis nende meestega, või on mul eriliselt vägev eksemplar kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 11:15; 24.05 13:13; 25.05 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli surfama tulles sain aimu, et on ka selliseid eredaid kriite pakis. Ei, sa pole ainus…kurb kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tööle ja mees jäägu lapsega koju.
Vähemalt said teada, et sul on nõme mees. Jälle targem:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaasi, et sa nüüd uue vanemahüvitise nimel teist last hakkama ei pane sama mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on loll ja nõrk mees, mis vägevusest sa räägid? Pead normaalseks, et mees alandab ja sõimab sind selle pärast, et sa kasvatad kodus teie ühist last? Ma jätaks sellise maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, tuttav teema. Aga… seda kõike on võimalik parandada. Võta keskmise lapsehoidja tunnitasu, korruta see 24ga, ja las siis sealt pool maksab mees sulle kinni. Ja ära mitte mingil juhul näita välja, et sa tegelikult mehest sõltud. Anna mõista, et kui sulle ikka enam ei sobi temaga koos elada, siis sa lihtsalt võtad lapse ja kolid ära. Ja miks võtad lapse: sest tema käib ju tööl ja tal pole aega lapsega tegeleda. Ja seda raiu igakord vastu, kui kobisemiseks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust se selliseid frukte küll leiate? Ei, nagu näha, ei ole sa ainuke – aga normaalne mehe ja isa käitumine see küll ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 12:03; 24.05 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul muidu töökoht olemas või said lapse kohe peale kooli või koondati tööjuurest?

Miks ei planeerinud ette juba seda tööleminekut, kui laps on 1,5. Te nagu omavahel üldse ei suhtle? Ei teadnud, et emapalk otsa saab?

Nüüd mine tööle ja leia lapsele sõimekoht või pange erahoidu ja ütlegi mehele, et sa tahad tööle minna, aga laps vajab hoidjat, seega las maksab hoiutasu ise. Arusaadav, et keegi ei taha panna last nii vara kusagile sõime, aga no hallooo, kodusolemist 3 aastat saavad lubada need, kellel selleks raha on, normaalne mees on. Põhiline, et närvid korras oleks.

On siis vaja mingi töllmoka pärast närvid peesse keerata, et siis viha kõik lapse peale pärast välja valada läbi karjumise? Arvata on, et sa oma kallist kaasakest paika panna ei julge ju.

Kui on koht, kuhu lapsega minna saaksid, siis tee vehkat. Kas sa ei tunne, et see mees pole nagu pereeluks loodud? Las käib ja külastab oma last. A võibolla tuleb tal mõistus pähe ja muutub normaalseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, töökoht olemas, aga lasteaeda laps veel ei saanud kohta. Asi nii, et kui mehel paha tuju, kukub mölisema..muidu headel päevadel ok. Kurb, et mõni mees võib endast omast arust heal arvamusel olla ning tümitada oma elukaaslast, oma lapse ema ning lõpuks oma perest ilmagi jääda. Aga enne mõistus pähe ei tulegi sellistel , kui siiski..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 11:15; 24.05 13:13; 25.05 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kust se selliseid frukte küll leiate? Ei, nagu näha, ei ole sa ainuke – aga normaalne mehe ja isa käitumine see küll ei ole.[/tsitaat]
Tead, tänapäeval on selliseid frukte tundub, et rohkemgi kui normaalseid mehi. Pole siis ime, et feminism on hoogsalt pead tõstmas. Kui ikka mees hakkab kodus olevat naist raha teemal alandama, siis tõuseb naisel tungiv soov kodust välja murda, karjääri teha ja ISE raha teenida. Kuid loomulikult läheb see suhe metsa, kuna raske on naisel sellist alandust mehele andestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas nii polegi mitte normaalne?
minu kolleeg(naine) on pere ainus töölkäija. mees kaotas töö ja pole tööd leidnud. me naised küll imestame, et kuidas ta jõuab nii tööl käia ja kodust elu pidada. aga ta ütleb, et neil on tööjaotus. mees hoolitseb laste eest, kodu eest ja teeb süüa. et miks peab tema hakkama veel kodus rabama, ta on väsinud ja mees peabki olema kodus asja eest, naine ju teenib perele raha. või mingu siis ise tööle, kui saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere. Küsin uudishimust, kas veel selliseid peresi, nagu minu oma. Emapalk lõppes, mehe käitumine muutus. Umbes et tema käib tööl, ei tegele lapsega üldse ja mina ärgu ka virisegu, kuna elan tema kulul. Mind võib sõimata, alandada jne. Mis see olgu siis nende meestega, või on mul eriliselt vägev eksemplar kodus. [/tsitaat]

Oot, tema elab ju sinu kulul! Kuidas ta tööl saaks käia, kui sa tema last ei valvaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 19:42; 24.05 19:45; 24.05 19:58; 24.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kümme aastat tagasi, kui VH-d polnud, oleks su mees kahekuuse sõime saatnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 19:42; 24.05 19:45; 24.05 19:58; 24.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, tema elab ju sinu kulul! Kuidas ta tööl saaks käia, kui sa tema last ei valvaks?[/tsitaat]

Ja millest see ema ja laps elaks, kui mees tööl ei käiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 19:53; 24.05 20:00; 24.05 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja millest see ema ja laps elaks, kui mees tööl ei käiks?[/tsitaat]

Ja kuidas mees tööl käiks, kui naine lapsega poleks? Ja kui ta tööl ei käiks, siis millest ta ise elaks? Ja tema laps?
Absurdne, eks ole? Loomulikult pole kumbki kellestki sõltuv ega tähtsam. Selle asja nimi on pere.
Kumb sõltub kellest: kas emalind isalinnust, kes pessa ussikesi toob või isalind emalinnust, kes ühiseid mune haub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 19:42; 24.05 19:45; 24.05 19:58; 24.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja kuidas mees tööl käiks, kui naine lapsega poleks? Ja kui ta tööl ei käiks, siis millest ta ise elaks? Ja tema laps?
Absurdne, eks ole? Loomulikult pole kumbki kellestki sõltuv ega tähtsam. Selle asja nimi on pere.
Kumb sõltub kellest: kas emalind isalinnust, kes pessa ussikesi toob või isalind emalinnust, kes ühiseid mune haub?[/tsitaat]

tööl käiva mehe puhul lihtne: võtab algul lapsehoidja, siis lasteaed. ei jää ta elu elamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 19:53; 24.05 20:00; 24.05 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas nii polegi mitte normaalne?
minu kolleeg(naine) on pere ainus töölkäija. mees kaotas töö ja pole tööd leidnud. me naised küll imestame, et kuidas ta jõuab nii tööl käia ja kodust elu pidada. aga ta ütleb, et neil on tööjaotus. mees hoolitseb laste eest, kodu eest ja teeb süüa. et miks peab tema hakkama veel kodus rabama, ta on väsinud ja mees peabki olema kodus asja eest, naine ju teenib perele raha. või mingu siis ise tööle, kui saab. [/tsitaat]

tööjaotus on täiesti normaalne ning muidugi kodune inimene teeb rohkem kodus. vaevalt et teemaalgataja nüüd päevad otsa diivanil vedeleb ja lillegi ei liiguta. Koduse kaasa sõimamine ja alandamine ning talle nina peale viskamine, et kelle raha eest ta üldse siin elab, ei ole normaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 12:03; 24.05 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tööl käiva mehe puhul lihtne: võtab algul lapsehoidja, siis lasteaed. ei jää ta elu elamata.[/tsitaat]

Kindel, et ta palgast ikka jätkub lapsehoidja tasuks? Miks võõras inimene paremini kõlbab lapse eest hoolitsema, kui oma naine ja lapse ema? Kui võõrale inimesele lapsehoidmise eest maksta, siis teda ei kohtle ülbelt ja üleolevalt, aga oma naist küll?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 19:42; 24.05 19:45; 24.05 19:58; 24.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kindel, et ta palgast ikka jätkub lapsehoidja tasuks? Miks võõras inimene paremini kõlbab lapse eest hoolitsema, kui oma naine ja lapse ema? Kui võõrale inimesele lapsehoidmise eest maksta, siis teda ei kohtle ülbelt ja üleolevalt, aga oma naist küll?[/tsitaat]

no küll jätkub rahast, ja kui ei jätku, võtab uue naise:-)

ehk lapsega kodune naine on nii või teisiti kaitsetumas seisundis kui töötav mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 19:53; 24.05 20:00; 24.05 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah kannatage ära, see on aint 1,5a kui peate kodus passima \”mehe kulul\” kauem nagunii töökohta ei hoita.
Nautige parem.

Ma ka elan praegu \”mehe kulul\”, ta küll ei vingu ja pole ära tõusnud, aga näen kuidas ta elu kvaliteet kannatab ja see teeb mul meele natuke mõruks küll, aga lohutangi sellega et ainult üks aasta veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 22:16; 27.05 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah kannatage ära, see on aint 1,5a kui peate kodus passima \”mehe kulul\” kauem nagunii töökohta ei hoita.
[/tsitaat]

Mina küll ei suudaks kannatada kui mees mulle iga päev nähvaks ja alandaks mind raha teemal.
Meil ühine rahakott ja kohe alguses rääkisime raha asjad lahti kuidas olema hakkab nii et mõlemale poolele sobiv oleks. Minu mees õnneks eelistab iga kell et pisikesega vähemalt 3a kodus oleksin, see on ka ju tema laps. Ja loomulikult teadvustab ta endale, et mul sel ajal sissetulekuid pole.
Kaldun pisut teemaalgatusest eemale- tõesti, kust te endale selliseid frukte leiate nagu keegi eelpool mainis? Enne laste saamist võiks ikka inimest põhjalikumalt tundma õppida ja kauem koos elada, et ikka näha, kellega tegu (vabandan-see otseselt ei puuduta enam teemaalgatajat ja teemaalgatust). Ja kindlasti ka RÄÄKIDA enne laste saamist kuidas asjad olema hakkavad kui näiteks vanemahüvitis lõppeb jne jne. See ei ole uudis, et ükspäev lõppeb vanemahüvitis ära ja juba enne laste saamist võiks oma rahaasju pisutki planeerima hakata. Ja see, et lasteaia kohti pole saada, pole ka uudis. Tuttav sai oma vanemale lapsele koha lasteaeda tutvuse kaudu, muidu oleks reaalselt koha saanud alles siis, kui laps oleks 5a olnud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, tegelikult me rääkisime enne lapse sündi juba, et väga väiksena lasteaeda ei pane, et olen kodus. Aga nüüd kui emapalk lõppes, ei jõudnud sellest kuu aegagi mööduda, kui hakkasid etteheited tulema minu tööle minemise ja raha kohta. Kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 11:15; 24.05 13:13; 25.05 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vh saanud ja ei tulnud ka selliseid probleeme ette. 😛 Nüüd saadakse ja jama kui palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no küll jätkub rahast, ja kui ei jätku, võtab uue naise:-)[/tsitaat]
Leiab ta jee uue naise:D Ükski vaba majanduslikult iseseisev naine ei viitsi mingi võõra titega jamama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see slline nii ja naa teema. Ma arvan et mind ennast häirib rohkem see kui meest. Kui laps sündis siis oli mehe palk väiksem ja kokku saime umbes sama mis mees nüüd üksi teenib. Ehk natuke nõme küll iga ostu peale aru anda. No söögiraha annab igakuu kohe kuu algul, aga kui mingit ratast, mänguasja vms natuke kallimat lapsele või endale tahan osta, siis pean ikka natuke seletama ka et miks tahan ja kas on ikka vaja, kui ise teenisin siis endale seletust ei pidanud andma.

Ütlen ausalt on küll sitt tunne, aga lohutan end sellega et lapse heaolu nimel. Varsti lähen tööle tagasi ja ostan endale köike mind hing ihaldab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 22:16; 27.05 12:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted emapalk läbi, sõltumine mehest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.