Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Emapension

Postitas:

Kuidas selle uue seadusega siis on… kui ma hakkan täpselt alates 1st jaanuarist emapalka saama, kas ma siis nüüd hakkan ka emapensioni saama? Laps ise sünnib septembris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 22:29; 07.06 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõelnud juurde saada. Ma mõtlesin, et uuest aastast hakkab riik vanemapensionisaajatele maksma 1% nende penssionifondi, et tulevikus nende pension ei väheneks nii palju. Et kas tõesti on mu ajastus nii hea, et ma satun ka nende õnnelike hulka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 22:29; 07.06 10:14;
To report this post you need to login first.

Ei ole hea ajastus. Emapensioni hakkavad saama need, kelle laps sünnib alates 1.jaanuar 2013.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.irl.ee/artiklid/tsahkna-vanemapension-tagab-lapsevanematele-oiglase-pensioni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]happevihmablond kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole hea ajastus. Emapensioni hakkavad saama need, kelle laps sünnib alates 1.jaanuar 2013. [/tsitaat]
\”Et kõik lapsevanemad oleksid võrdselt koheldud, makstakse lapsevanemale välja alates 2013. aastast kahe aastahinde suuruse pensionilisa 31.12.1980–31.12.2012 sündinud laste kasvatamise eest. Lisaks makstakse 1. jaanuarist 2015. aastast veel täiendavat pensionilisa ühe aasta väärtuses kõikide laste eest. Seega makstakse vanemale kokku ühe lapse eest kolme aastahinde vääringus 184,8 eurot aastas, kahe lapse puhul 369,6 eurot, kolme lapse puhul 554,4 eurot ja nii iga lapse lisandumise puhul.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.