Esileht Tööelu, raha ja seadused. Emapuhkus ja puhkusepäevad

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Emapuhkus ja puhkusepäevad

Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab aidata mind. OST on 24.07, saan aru, et uue seaduse järgi peaksin jääma emapuhkusele vähemalt 31 päeva, et siis ülejäänud päevad kanduksid jagatava vanemahüvitise hulka. Kui jääksin 30 päeva või hiljem, siis jääb nendest päevadest ilma nagu aru saan. Mis see kuupäev oleks siis kui ma emapuhkusele jääma peaksin-23.06? Kuidas on puhkusega siis? Kuni juunikuuni oleks õigus saada 14 päeva. Kui ma eelnevalt olen kasutanud ära põhipuhkust 7 päeva ja 3 lapsepäeva, siis kas mul on põhipuhkust veel 7 päeva kasutada(14+3 lapsepäeva)? Ja kui ma ei võta seda puhkust välja, mis sellest saab siis?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääma pead hiljemalt 30p enne tähtaega st nii, et tähtaeg on 31.päev.

St  jääda 24.06 hiljemalt.

Kui 2022,a puhkust enne ei kasuta siis ei juhtu midagi- kasutad pärast lapsehoolduspuhkuselt tööle naasmist, lhp ajaks puhkuse aegumine peatub.

Küll aga pead, kui soovid saada, ära kasutama lapsepuhkuse päevad. Need edasi uude aastasse ei kandu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga pead, kui soovid saada, ära kasutama lapsepuhkuse päevad. Need edasi uude aastasse ei kandu.

Need vana süsteemi järgi kasutamata lapsepäevad peaksid ära kasutama veel märtsis.
1. aprillist hakkab kehtima uus seadus ja lapsepäevade süsteem muutub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Emapuhkus ja puhkusepäevad