Esileht Tööelu, raha ja seadused. Emapuhkuselt tagasi, kui laps kolmene

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Emapuhkuselt tagasi, kui laps kolmene

Postitas:
Kägu

Mõttekoht selles, et laps hakkab saama kolmeseks, hea meelega valmistun tööleminekuks, aga muretsen selle pärast, kas oma vana koha ikka sellisel kujul tagasi saan, nagu oleksin lootnud. Lepingujärgselt töötamise asukoht on lihtsalt Harjumaa, seega täpselt samadel tingimustel kohti, kuhu mind saata on neli. Ainult minu nö õige töökoht asub kodu lähedal ja lasteaed täpselt tee peal, teised variandid on kaugel ja jääksin alatasa tööle hiljaks, kui lasteaiast läbi käiksin hommikul. Küsimus selles, et kas tööandja võib saata mind ükskõik millisesse teise asukohta, mis asuvad Harjumaal, kui olen lapsega kolm aastat kodus olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

selle asemel, et oletada, ma võtaks tööandjaga varakult ühendust ja uuriks sinna sobivasse asukohta saamise võimalusi ning samuti anda aega tööandjal planeerimiseks

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandjaga rääkisin kaks kuud tagasi, siis sain sellise umbmäärase vastuse, et hetkel on selles asukohas kõik töötajad olemas, peab vaatama, helistab tagasi, aga ei helista. Helistasin eelmisel nädalal ise, siis tuli vastus, et hetkel on kiire, helistab tagasi. Niimoodi ridade vahelt lugedes eeldan, et mulle leitakse ilmselt koht, mis linnast ikka väga kaugele jääb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastuseks küsimusele: tööandja võib sind saata kõigisse Harjumaal asuvatesse asukohtadesse mitte põhjusel, et oled lapsega kolm aastat kodus olnud, vaid seetõttu, et selline on sinu töölepingu sisu.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh! Tean siis arvestada. Arvasin, et mingi ajaline aken mängib ka mingit rolli, sest esialgu võeti mulle tähtajalise lepinguga asendaja, aga tema leping muutus mingist hetkest tähtajatuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esialgu võeti mulle tähtajalise lepinguga asendaja, aga tema leping muutus mingist hetkest tähtajatuks.

Selle tähtajatu lepinguga ei saa ta küll enam sinu asendaja olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis viib lapse lasteaeda isa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu asendaja suunati teise asukohta tööle. LHP-lt naastes palusin tööandjal võimalusel mind vanasse asukohta tööle panna. Ma ei tea kas see palve aitas, sest muutus ka töökoha struktuur, aga õnneks sain vanasse asupaika. Praegu üldse kodukontoris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läksin tööle tagasi natuke enne lapse 3a saamist, esimesel tööpäeval pärast lapse 3a sünnipäeva koondati mind ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Emapuhkuselt tagasi, kui laps kolmene