Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emily paranemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Emily paranemine

Postitas:
Kägu

Mulle jooksis FB-s voogu üks Emily video, mis juhatas Jost Pehlaku lehele. Kui ma kunagi olin selle mehe suhtes võrdlemisi skeptiline ja pidasin teda umbes samasuguseks kui kogu see Voogre kamp, siis nüüd võtan oma sõnad ja mõtted tagasi. Jost on ilmselt tegudega tõestanud, et väärib isa nimetust ja hoolitseb lapse eest visalt ja tublilt. Mulle meeldib see niivõrd, et otsustasin lausa teema teha, et Josti saaksid kiita ja talle kaasa elada ka tasakaalukad inimesed, kes inglikooride ekstaasiga kaasa joosta pole tahtnud.
Ta on ka, nagu näha, kogu aeg teada andnud, kuidas neil läheb. Lapse areng on silmnähtav. Aitäh ka arstidele, terapeutidele ja kõigile toetajaile. Nüüd, kui üldine hüsteeria on vaibunud, või näib vaibununa (võib-olla käib kuskil varjatult küll edasi) võib väita, et Jost on tubli mees.
Emily harukordne saatus on kindlasti liigutanud kõiki, mitte ainult hüsteerilisi inglitädisid. Sellepärast jagan ka siinkohal oma tänahommikust leidu: Jost Pehlaku FB-d. See on kõigile avalik ja see on temast samuti kena.
Jõudu tublile mehele ja head paranemist Emilyle.
https://www.facebook.com/jost.pehlak

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaat mida teeb pühendunud taastusravi.
Ja muide, oled sa selgeltnägija, et tead öelda, et inglite käsi tema paranemisel mängus pole olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

eks ta ise kahetseb, et lapse emale tagasi andis. Aga tõesti müts maha – kõik see, mida ta on lapse heaks teinud on imetlustväärt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja muide, oled sa selgeltnägija, et tead öelda, et inglite käsi tema paranemisel mängus pole olnud.

Inglite kohta pole ma midagi öelnud. Aga kui kõik need inglitädid on selgeltnägijad, noh, miks siis mina ei või olla? Äkki olen mina ka, kust sa tead?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inglite kohta pole ma midagi öelnud. Aga kui kõik need inglitädid on selgeltnägijad, noh, miks siis mina ei või olla? Äkki olen mina ka, kust sa tead?

Ei pea olema selgeltnägija või “inglitädi”. Kes iganes saadab oma soovi inglite suunas teele, võib arvestada võimalusega saada abi. See ei maksa midagi, milleks seda siis tagasi hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea olema selgeltnägija või “inglitädi”. Kes iganes saadab oma soovi inglite suunas teele, võib arvestada võimalusega saada abi. See ei maksa midagi, milleks seda siis tagasi hoida.

Ja hakkab pihta …

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui olin laps siis vanatädi laulis lehma lüpstes ikka (mitte küll laste kuuldes, aga eks vahest unus ära, et me juures passisime)
Peetrus istus pilve taga
juhhaidii aidaa
püksinööp jäi pilve taha
j….
maa peal sõitsid sitavoorid
j…
taevas laulsid inglikoorid
j…
seega on nautke ebaselge, kuidas surnud inimeste hinged (no need kes taevasse said) saavad Eamilyt aidata? või tuleb peainglite Raafael’i, Miikael’i või Gaabriel’i poole pöörduda? Tegu siis piiblist tuntud tegelastega.
Või on mingi uus liik ingleid tekkinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See inglijura on usukaugete inimeste vaimusünnitis. Emily nutukoori hulgas siis laikide kogumiseks ja näitamaks, kui empaatilised inimesed nad on. Religioonis on ingel sõnumitooja, Jumala saadik, mitte mingi imetegija.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eks ta ise kahetseb, et lapse emale tagasi andis.

Andis lapse emale tagasi? Millal?
Sa ikka tead, et Eesti kohus oli pikka aega otsustusvõimetu, kui ta taotles last enda kasvatada? Ja seni polnudki tal võimalust midagi muud teha – vastasel juhul oleks ta saanud süüdistuse lapse röövimises vms. Isegi saatis ema pidevalt kontrollima, kas lapsega on kõik korras või Keiti pidutseb.
No mida juttu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Andis lapse emale tagasi? Millal?
Sa ikka tead, et Eesti kohus oli pikka aega otsustusvõimetu, kui ta taotles last enda kasvatada? Ja seni polnudki tal võimalust midagi muud teha – vastasel juhul oleks ta saanud süüdistuse lapse röövimises vms. Isegi saatis ema pidevalt kontrollima, kas lapsega on kõik korras või Keiti pidutseb.
No mida juttu!

see on küll valeinfo. ajakirjandusest on läbi käinud, et isa tõesti taotles lapse ainuhooldusõigust, kuid vanemad leppisid kohtus kokku, et laps jääb emale. nii ka tegelikult ju oli, et laps oli ema kasvatada ja isa soomes tööl. isa tõesti andis ise lapse emale tagasi ja pole seda ka kunagi eitanud.
aga tubliks on see tühine jost tõesti kasvanud, temast on saanud tõeline isa. lausa rööm oleks inimese sellist arengut vaadata, kui areng poleks seotud ääretult kurva sündmusega. keiti on aga sama tühine edasi.

Please wait...
Postitas:
Ritabell

Ma nägin Keitit kuu aega tagasi rongipeatuses, oli seal mitme sõbrannaga. Noor, ilus, lõbus – peale vaadates ei saa arugi, et tal oleks mingi taak kanda. Mõtlesin, et sellisel peaks hoiatussilt küljes olema, et mehed tema armsa naiivse oleku õnge ei läheks, sest ilmselt on ta lihtsalt süüdimatu.

Ega ma ei tahagi, et ta elu lõpuni muserdatud ja mures oleks, aga oleks hea, kui ta saaks aru, et lapse kasvatamine ei ole kerge ajaviide ning aina lust ja lõbu. Et uue lapse saamisega võiks oodata, kuni pidutujud järele annavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et sellisel peaks hoiatussilt küljes olema, et mehed tema armsa naiivse oleku õnge ei läheks, sest ilmselt on ta lihtsalt süüdimatu.

Mitte, et ma teda õigustaks, aga sel juhul peaks päris paljudel rongaisadel ja naisepeksjatel samasugune silt kaelas rippuma. Siis teaks naised ennast jobude eest hoida, sest kui tausta ei tea, siis võib nii mõnigi jobuisane esmapilgul päris armsa ja süütuna näida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

esialgse õiguskaitsega anti kohtu poolt laps isale ja seda ka kohe. siis lepiti kokku, et laps jääb ema juurde ja asi lõpetati kohtus ära. Aga see oli viga, mis maksis valusasti kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See inglijura on usukaugete inimeste vaimusünnitis. Emily nutukoori hulgas siis laikide kogumiseks ja näitamaks, kui empaatilised inimesed nad on. Religioonis on ingel sõnumitooja, Jumala saadik, mitte mingi imetegija.

Ja mis on sinu probleem ja mõru pill?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei tea kuidas Emilyl läheb? Seda Josti kontot FB-s enam ei ole. .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda Josti kontot FB-s enam ei ole. .

Õige kah, et ei ole. Ju sel isal sai kõrini sellest inglikoori halast ja nendest võltsidest palvetusriitustest, mis ta FB-voogu iga jumala päev ilmusid. Selge ju, et tahtis sellest kõigest rahu saada ja eelkõige lapsele normaalset lapsepõlve tagada. Ei ole vaja surkida, lase neil olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad elavad Soomes. Laps saab Soomes igati pädevat abi ja sellest ka suur areng. Soomes on puuetega laste abistame riigi poolt väga hästi organiseeritud.
Samuti on Emilyl vend nüüd.

Oi, kui tore uudis! Hea meel nende üle! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sa ise pole usukauge kui sellist jama ajad? Inglid on eelkõige Jumala abilised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sa ise pole usukauge kui sellist jama ajad? Inglid on eelkõige Jumala abilised.

jah, sest päkapikud on jõuluvana abilised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nägin Keitit kuu aega tagasi rongipeatuses, oli seal mitme sõbrannaga. Noor, ilus, lõbus – peale vaadates ei saa arugi, et tal oleks mingi taak kanda. Mõtlesin, et sellisel peaks hoiatussilt küljes olema, et mehed tema armsa naiivse oleku õnge ei läheks, sest ilmselt on ta lihtsalt süüdimatu.

Ega ma ei tahagi, et ta elu lõpuni muserdatud ja mures oleks, aga oleks hea, kui ta saaks aru, et lapse kasvatamine ei ole kerge ajaviide ning aina lust ja lõbu. Et uue lapse saamisega võiks oodata, kuni pidutujud järele annavad.

Kas ta mitte vangis ei ole? See Keiti?
Või sai tingimisi ainult?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis selle loo kohta kuulda on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta ei saanud mingit karistust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas nii? Kas ta mitte reaalselt vanglas polnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli vangis. Telkus kunagi näidati, et istub väsinud näoga vahialuste barjääri taga. Hiljem nägin teda töötamas kahes erinevas Selveris lihaletis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas nii? Kas ta mitte reaalselt vanglas polnud?

Lihtsalt see polnud mingi õiglane karistus, seda mõtlesin. Mõne kuu pärast oli mingist kalkarist juba rase, õnneks rasedus katkes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma õigesti mäletan, läks Keiti elukaaslane lapse raputamise eest reaalselt vangi, aga Keiti ise sai kas tingimisi või üldse mitte midagi, sest tema ei raputanud, teda polnud vist sel ajal koduski, oli tööl vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma õigesti mäletan, läks Keiti elukaaslane lapse raputamise eest reaalselt vangi, aga Keiti ise sai kas tingimisi või üldse mitte midagi, sest tema ei raputanud, teda polnud vist sel ajal koduski, oli tööl vms.

Mis raputamine, tüüp reaalselt lükkas lapse peaga vastu seina, nii, et kahhelplaadid purunesid. Raputamine võis muidugi lisaks olla, ei kahtlegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps peksti ju eluks ajaks invaliidiks. Tõesti ei saanud asjaosalised karistust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõne kuu pärast oli mingist kalkarist juba rase, õnneks rasedus katkes.

Kui mina Keitit nägin, oli ta küll VÄGA rase. See rasedus pidi siis mingi 7. kuu pealt katkema?

Laps peksti ju eluks ajaks invaliidiks. Tõesti ei saanud asjaosalised karistust?

Mees läks vangi, Keiti ei saanud karistust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaat mida teeb pühendunud taastusravi.

Päriselt? Inglid ja puha 😮

* ingliga assotsieerub surm. Kaitseingel oleks ehk kohasem?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emily paranemine