Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emily paranemine

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Emily paranemine

Postitas:
Kägu

Keitil on tõesti laps, detsembris sündis. Mu õde käib Keiti õega samal kursusel ning rääkis. Lisaks Keiti FB võib ka lugeda, et “Eliisabeth 08.12.2018 & Sander (L)”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõne kuu pärast oli mingist kalkarist juba rase, õnneks rasedus katkes.

Kui mina Keitit nägin, oli ta küll VÄGA rase. See rasedus pidi siis mingi 7. kuu pealt katkema?

Laps peksti ju eluks ajaks invaliidiks. Tõesti ei saanud asjaosalised karistust?

Mees läks vangi, Keiti ei saanud karistust.

No see on tal juba kolmas siis, teine rasedus katkes, tont kolkis kõhtu teda. Jumal annaks mõistust talle siis normaalne ema olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Keitil on tõesti laps, detsembris sündis. Mu õde käib Keiti õega samal kursusel ning rääkis. Lisaks Keiti FB võib ka lugeda, et “Eliisabeth 08.12.2018 & Sander (L)”

Mis nime all teda leida võib

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jääb vaid loota, et ta on elu õppetunnid selgeks saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ketu Ketu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kuidas Emilyl läheb? Isa tal vist tüdines tähelepanust ja kustutas ka oma konto, kust muidu ikka sai veidi infot

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ematunne ei teki sul mingite elu õppetundidega. Seda tal lihtsalt ei ole ja see pole arendatav, kui pole olemas. Tuleb lihtsalt loota, et järgmisel lapsel on parem õnn kui esimesel. See on tõesti kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ematunne ei teki sul mingite elu õppetundidega. Seda tal lihtsalt ei ole ja see pole arendatav, kui pole olemas. Tuleb lihtsalt loota, et järgmisel lapsel on parem õnn kui esimesel. See on tõesti kõik.

Mina usun, et empaatiat saab arendada ja seda eelkõige just õppimise, enesearenduse teel.

Olen selle juhtumi peale palju mõelnud ja kaldun arvama, et oma eluõhtul käivad säärased inimesed läbi vaimse põrgu, sest elu näinuna on asjadele teine vaatenurk. Teise inimese piinad ja kannatused lähevad rohkem korda. Kujutan ette, kui õudne tunne see olla võib, kui ükskord kohale jõuab, mida kunagi lolli peaga tehtud sai…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mina Keitit nägin, oli ta küll VÄGA rase. See rasedus pidi siis mingi 7. kuu pealt katkema?

Laps peksti ju eluks ajaks invaliidiks. Tõesti ei saanud asjaosalised karistust?

Karma is the bitch võib selle kohta öelda. Riik ei karistanud, aga kui ta rasedus katkes, siis see saigi tema karistuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karma is the bitch võib selle kohta öelda. Riik ei karistanud, aga kui ta rasedus katkes, siis see saigi tema karistuseks.

29.04.2015, 13:42 – https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/kohus-vottis-vaikese-emily-emalt-keiti-voogrelt-vanemlikud-oigused-ara?id=71356525

Harju maakohtu selle aasta 17. märtsi otsusega tunnistati 22-aastane Keiti Voogre süüdi kehalises väärkohtlemises ning talle mõisteti karistuseks kolmeaastane vangistus, millest reaalselt tuli ära kanda kuus kuud, mis kohtuotsuse langetamise ajaks oli aga juba kantud. Ülejäänud 2,5 aastat mõisteti talle tingimisi kolmeaastase katseajaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ketu Ketu

Kasutajanimi ja profiil räägivad enda eest…

Please wait...
Postitas:
Kägu

29.04.2015, 13:42 – https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/kohus-vottis-vaikese-emily-emalt-keiti-voogrelt-vanemlikud-oigused-ara?id=71356525

Harju maakohtu selle aasta 17. märtsi otsusega tunnistati 22-aastane Keiti Voogre süüdi kehalises väärkohtlemises ning talle mõisteti karistuseks kolmeaastane vangistus, millest reaalselt tuli ära kanda kuus kuud, mis kohtuotsuse langetamise ajaks oli aga juba kantud. Ülejäänud 2,5 aastat mõisteti talle tingimisi kolmeaastase katseajaga.

Veidrad seadused. Ühe lapse osas võeti vanemlikud õigused, aga järgmiste lastega las katsetab uuesti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emily paranemine