Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emmaljunga kataloogi kaanel karvaste jalgadega naine :)

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Emmaljunga kataloogi kaanel karvaste jalgadega naine :)

Postitas:
Kägu

RE: Emmaljunga kataloogi kaanel karvaste jalgadega naine :)

Olen küll ja piisavalt isaseid kohanud. Küllap te laiskvorstid teate isegi, et ühelegi NORMAALSELE mehele ei meeldi karvaste jalgadega/tutiga naised. Need kes siin vastupidist väidavad, petavad iseennast. Loomulikult teie mehed kodus ei ütle teile midagi, kui te ei viitsi end enam koralikult raseerida ja on tekkinud ülekaal, ei pööra välimusele muudmoodi tähelepanu. Samas mehed ise ka lasevad end kooselus lõdvaks.
No kujutage nüüd ette, et olete veel noor ja kena neiu ning lähete kuskile peole raseerimata jalgadega või käite tööl nii( eeldusel, et kannate sukki). No ei ole esteetiline.
Meenub siinkohal lugu, kuidas ühes peres mehel tekkis armuke, kes oli sale, käis ilusti riides jne. Suhe kestis nii paar aastat ja siis naine lõpetas selle. Mees peale seda tõdes, et ok, kodus naine on küll kõvasti juurde võtnud ja jalad alatihti raseerimata ning kannab kodus lohvakaid riideid, siiski oma ja armas. Ometi jõudis ta selle tõdemuseni peale seda, kui armuke oli ta sinnapaika jätnud. Loo moraal: enamus mehi küll armastab oma koduseid kaasasid sellistena, millised nad on ( millisteks nad on muutunud) , kuid võimalusel ikka kiikavad neid hoolitsetud naisi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õudne lausa mõelda, et kui sa oled küll ja piisavalt isaseid kohanud, palju sa siis veel mehi oled kohanud. Brr, külmavärinad tulevad selle mõtte peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õudne lausa mõelda, et kui sa oled küll ja piisavalt isaseid kohanud, palju sa siis veel mehi oled kohanud. Brr, külmavärinad tulevad selle mõtte peale.[/tsitaat]
Sinu elu on olnud ilmselt kurb ja igav. Või misiganes sa sellest isaste kohtamisest mõtlesid.Küllap oled sa ka üks neist raseerimata ja ülekaalulisest naisest. Mis sind muidu kirjutama sundis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinu elu on olnud ilmselt kurb ja igav. Või misiganes sa sellest isaste kohtamisest mõtlesid.Küllap oled sa ka üks neist raseerimata ja ülekaalulisest naisest. Mis sind muidu kirjutama sundis.[/tsitaat]

Sulle imestamiseks, et on ka mehi, kes hakkavad käima raseeritud ja vastavatest kohtadest vahatatud naisega ning kui asi seksini jõuab, ütlevad ise hiljem naisele, et eelistavad naturaalset ja neile meeldiks, kui naine bikiinipiirkonda ei vahataks ega raseeriks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen küll ja piisavalt isaseid kohanud. Küllap te laiskvorstid teate isegi, et ühelegi NORMAALSELE mehele ei meeldi karvaste jalgadega/tutiga naised. Need kes siin vastupidist väidavad, petavad iseennast. Loomulikult teie mehed kodus ei ütle teile midagi, kui te ei viitsi end enam koralikult raseerida ja on tekkinud ülekaal, ei pööra välimusele muudmoodi tähelepanu. Samas mehed ise ka lasevad end kooselus lõdvaks.
No kujutage nüüd ette, et olete veel noor ja kena neiu ning lähete kuskile peole raseerimata jalgadega või käite tööl nii( eeldusel, et kannate sukki). No ei ole esteetiline.
Meenub siinkohal lugu, kuidas ühes peres mehel tekkis armuke, kes oli sale, käis ilusti riides jne. Suhe kestis nii paar aastat ja siis naine lõpetas selle. Mees peale seda tõdes, et ok, kodus naine on küll kõvasti juurde võtnud ja jalad alatihti raseerimata ning kannab kodus lohvakaid riideid, siiski oma ja armas. Ometi jõudis ta selle tõdemuseni peale seda, kui armuke oli ta sinnapaika jätnud. Loo moraal: enamus mehi küll armastab oma koduseid kaasasid sellistena, millised nad on ( millisteks nad on muutunud) , kuid võimalusel ikka kiikavad neid hoolitsetud naisi. [/tsitaat]Tundub, et üks 18-aastane eluvõõras neiuke jagab siin elutarkust! 🙂

Ilmselt oled sa seesama tibi, kes siin mõne teise teema all väidab, et kõikidele meestele meeldivad kriipssaledad naised, kõikidele meestele meeldivad suured rinnad jne.

Kui ükskord suureks kasvad, siis näed, et maailm on palju värvilisem ja mitmekesisem ning mitte sugugi nii üheplaaniline, kui sa siiani oled arvanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Sellest kataloogist jutt või?

http://np.netpublicator.com/netpublication/n91691597

Netist ei saa aru hästi, aga tundub küll, et mingid udemed ainult. Teemast oleks arvand, et tihedad tumead traadid jalgadel. Mine raseeri parem ennast, mitte ära tekita lollakaid teemasid.[/tsitaat]Teil on vist silmade asemel luubid.

Ka pildi mitmekordsel suurendamisel ei näinud ma mingeid udemeid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tahab ju lihtsalt Emmaljunga suhtes üleolekut tunda. Raha pole, kataloogi sai tasuta ja nüüd on hea kireda, kui nõme see kõik ikka on, sest kaanel on karvaste jalgadega naine. Hale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene mõte teemat lugedes oli see, et emmaljunga tooteid ostavad ainult karvaste jalgadega naised, ehk siis lambad. Normaalsed inimesed ei kuluta nii palju mõttetult raha …

Please wait...
Postitas:
antimode

Nii kaua kuni vankri peale kulutatakse kuni pool kuupalka vms. on kõik ok. Siis kui summad tõusevad 1+ kuupalga peale kipub osadel tõesti lambanägu ette tulema. :p

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen küll ja piisavalt isaseid kohanud. Küllap te laiskvorstid teate isegi, et ühelegi NORMAALSELE mehele ei meeldi karvaste jalgadega/tutiga naised. Need kes siin vastupidist väidavad, petavad iseennast. Loomulikult teie mehed kodus ei ütle teile midagi, kui te ei viitsi end enam koralikult raseerida ja on tekkinud ülekaal, ei pööra välimusele muudmoodi tähelepanu. Samas mehed ise ka lasevad end kooselus lõdvaks.
Meenub siinkohal lugu, kuidas ühes peres mehel tekkis armuke, kes oli sale, käis ilusti riides jne. Suhe kestis nii paar aastat ja siis naine lõpetas selle. Mees peale seda tõdes, et ok, kodus naine on küll kõvasti juurde võtnud ja jalad alatihti raseerimata ning kannab kodus lohvakaid riideid, siiski oma ja armas. Ometi jõudis ta selle tõdemuseni peale seda, kui armuke oli ta sinnapaika jätnud. Loo moraal: enamus mehi küll armastab oma koduseid kaasasid sellistena, millised nad on ( millisteks nad on muutunud) , kuid võimalusel ikka kiikavad neid hoolitsetud naisi. [/tsitaat]

Minu mees õnneks mõistab seda, et ma ei saa teatud asju tervislikel põhjustel teha. Niipea, kui end alt raseerin või sünt. pesu kannan, on platsis seen. Minu günekoloog ütles mulle konkreetselt, et unustagu ma raseerimine ära. Ja kujuta pilti- nüüd, kui ei raseeri(kääridega lõikan lühemaks natuke), kannan tavalise lõikega puuvillpesu, siis ei ole seent kuskil. Ja minu mees arvab, et parem karvane tutt, kui seenega tutt, ja seksida ei saa.

Või näiteks- mul on ees kõverad prillid, sest mees astus need kogemata katki ükskord. Raha meil uute jaoks ei ole, ja ma ei kujuta ette, et mees hakkaks armukest pidama seetõttu, et ise astus mu prillid kõveraks ja ma ei ole nüüd kõikse ilusam. Küll ühel päeval ka raha kokku kogume uute jaoks(mul on väga spetsiifilisi klaase vaja, mis maksavad palju).

Samamoodi pillidega- ma olen proovinud plaastreid, 5 sorti pille jne- lakkamatu veritsus, seen, seksiisu puudub, rinnad ülivalusad, peavalud. Lõpuks viskas mees pillipaki ära ja ütles, et tema ei luba enda naisel end mürgitada ja et seksime kondoomiga. Katsusin vaielda, vastu öeldi, et naise tervis ei ole asi, millega mängida.

Ja kui mees jätab mu maha seetõttu, et ma hoolin oma tervisest, siis jumal temaga, polnud suurem asi mees.

See siis näiteks, et alati ei saa kõiki asju teha nii, nagu ilusam/meestele meeldivad, kui tervis piirid paneb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenub siinkohal lugu, kuidas ühes peres mehel tekkis armuke, kes oli sale, käis ilusti riides jne. Suhe kestis nii paar aastat ja siis naine lõpetas selle. Mees peale seda tõdes, et ok, kodus naine on küll kõvasti juurde võtnud ja jalad alatihti raseerimata ning kannab kodus lohvakaid riideid, siiski oma ja armas. Ometi jõudis ta selle tõdemuseni peale seda, kui armuke oli ta sinnapaika jätnud. Loo moraal: enamus mehi küll armastab oma koduseid kaasasid sellistena, millised nad on ( millisteks nad on muutunud) , kuid võimalusel ikka kiikavad neid hoolitsetud naisi. [/tsitaat]Kui elu ainus eesmärk on iga hinna eest meestele meeldida, siis muidugi küll…

Ilmselt teed ise kõik selleks, et mehele meele järgi olla. Kui mees ütleb, et talle meeldivad mitte sinu B-korviga rinnad, vaid hoopis C-korviga rinnad, siis jooksed rindu suurendama. Kui sinu järgmine mees ütleb, et talle meeldivad C-korvi asemel hoopis B-korv, siis jooksed jälle noa alla.
Kogu elu vist koosnebki sellest, et meestele meeldida. Tuleb kõik teha selleks, et mees maha ei jätaks, armukest ei võtaks jne…
Irw!

Aga see on muidugi väga hea, et meil ikka ja jälle leidub selliseid \”tarku ja elukogenud asjatundjaid\”, kes rumalaid ja koledaid naisi õpetavad, kuidas on õige, kuidas tuleb meest kinni hoida, mis meestele meeldib jne.:D:D:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui netist pilti vaadata, siis ütleksin hoopis, et kohutavalt kehva resoga pilt on, seetõttu on \”karvu\” ehk udrumudru igal pool;) Tea, kas venitati väike pilt suuremaks vmt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui elu ainus eesmärk on iga hinna eest meestele meeldida, siis muidugi küll…

Ilmselt teed ise kõik selleks, et mehele meele järgi olla. Kui mees ütleb, et talle meeldivad mitte sinu B-korviga rinnad, vaid hoopis C-korviga rinnad, siis jooksed rindu suurendama. Kui sinu järgmine mees ütleb, et talle meeldivad C-korvi asemel hoopis B-korv, siis jooksed jälle noa alla.
Kogu elu vist koosnebki sellest, et meestele meeldida. Tuleb kõik teha selleks, et mees maha ei jätaks, armukest ei võtaks jne…
Irw!

Aga see on muidugi väga hea, et meil ikka ja jälle leidub selliseid \”tarku ja elukogenud asjatundjaid\”, kes rumalaid ja koledaid naisi õpetavad, kuidas on õige, kuidas tuleb meest kinni hoida, mis meestele meeldib jne.:D:D:D[/tsitaat]
Paraku ei pea ma midagi tegema selleks, et meestele meeldida. Sinu sarkastiline irwitamine räägib enda eest, küllap sinule pole nii palju antud ja kindlasti on sul ka ports ülekaalu ja sa ei oska riietuda jne. Mõne jaoks on enda eest hoolitsemine loomulik, ega käi see sugugi sellepärast, et mõni mees seda dikteeriks. Jah, mulle kui normaalsele naisele meeldib tähelepanu. Ja ma lihtsalt ei ole selline naine, kes patseeriks raseerimata jalgadega ringi. Eks peabki oleme erinevaid inimesi maailmas, nii hoolitsemata kodukanasid kui naisi, kes oma välimuse eest hoolitsevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kes julgeb raseerijast käole midagi vastu öelda on loll, kole ja kindlasti ka ülekaaluline! Mida rohkem ma su juttu loen, seda vähem tahan ennast raseerida. Jumala eest, äkki taandarenen ka samasuguseks kanaajuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paraku ei pea ma midagi tegema selleks, et meestele meeldida. Sinu sarkastiline irwitamine räägib enda eest, küllap sinule pole nii palju antud ja kindlasti on sul ka ports ülekaalu ja sa ei oska riietuda jne. Mõne jaoks on enda eest hoolitsemine loomulik, ega käi see sugugi sellepärast, et mõni mees seda dikteeriks. Jah, mulle kui normaalsele naisele meeldib tähelepanu. Ja ma lihtsalt ei ole selline naine, kes patseeriks raseerimata jalgadega ringi. Eks peabki oleme erinevaid inimesi maailmas, nii hoolitsemata kodukanasid kui naisi, kes oma välimuse eest hoolitsevad.[/tsitaat]Tead, usu või ära usu, aga ka minu jalad on raseeritud ning ülekaaluline pole ma eluski olnud. Kodune kana pole ma ammugi mitte.
Enese eest hoolitsemist ei pea ma valeks või häbiasjaks.
Küll, aga irvitan sinusuguste eluvõõrate, naiivsete tibide üle, kes väidavad, et teavad täpselt, mis kõikidele maailma meestele meeldib või ei meeldi.
Kui sa pole rumal ja üleolev inimene, siis kes veel?
Ma arvan, et sinule antud miinuste arv kõneleb juba iseenda eest.

Muide, ma siiski arvan, et meestelt meeleheitlikku tähelepanu ootavad siiski vähese enesekindluse ja nõrga enesehinnanguga naised, kellel on pidev vajadus kontrollida oma turuväärtust. Ja kahtlemata on seda kõige kergem teha läbi sinu poolt kirjeldatud ponnistuste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule antud miinuste arv on mulle ainult komplimendiks Perekoolis, sest siinne kontingent ongi ju valdav enamus naturaalsed ja ülekaalus naised. Tegelikult pole mul selle vastu midagi, paistangi rohkem silma halli massi seest. No ja karvased ja vormikamad naised meeldivad eelkõige vanematele härrastele, seega on kõik ju tasakaalus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

enesehinnang pole kunagi olnud küll mu tugevaim külg, kuid ma olen ka piisavalt mugav ning laisk selleks, et ennast muutma hakata. jah, kujutage ette- ma pole eluski juukseid värvinud ja juuksurisalongiski olen käinud vaid ühe korra sõbranna pealekäimisel. ma ei viitsi raseerida mujalt kui kaenla alt ja vahest harva piirata ka \”tutti\” .mul on mõni üleliigne kilo ja ma tean seda, mida tegema peaks et sellest vabaneda. kuid ma olen selleks liiga mugav.
ja mis ma veel tahan öelda- ma olen liiga laisk, et põdeda oma välimuse pärast. mis sest, et ma sellega sageli rahul pole…
kui ma vajan kellegi tähelepanu, siis saan ma seda mitte oma raseeritud-värvitud-võltskaunistusteta välimuse pärast, vaid oma siira olemuse pärast. ning vanatüdruk ma ka pole…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minule antud miinuste arv on mulle ainult komplimendiks Perekoolis, sest siinne kontingent ongi ju valdav enamus naturaalsed ja ülekaalus naised. Tegelikult pole mul selle vastu midagi, paistangi rohkem silma halli massi seest. No ja karvased ja vormikamad naised meeldivad eelkõige vanematele härrastele, seega on kõik ju tasakaalus.[/tsitaat]Ausalt öelda, ülbuse ja rumalusega \”halli massi\” seest välja paista pole just suurem asi.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

[tsitaat]Minule antud miinuste arv on mulle ainult komplimendiks Perekoolis, sest siinne kontingent ongi ju valdav enamus naturaalsed ja ülekaalus naised. Tegelikult pole mul selle vastu midagi, paistangi rohkem silma halli massi seest. No ja karvased ja vormikamad naised meeldivad eelkõige vanematele härrastele, seega on kõik ju tasakaalus.[/tsitaat]

Ega hoolitsetud naisele ei teeks kurja, kui ta lisaks kehale kasiks ka oma suuvärki ja kannaks hoolt hinge ning vaimu eest:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen märganud jaa, et siin lausa kubiseb peene suuvärgiga daamidest:D.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Suled lendavad jälle… Nii saab suveks suletuks.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emmaljunga kataloogi kaanel karvaste jalgadega naine :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.