Esileht Beebi ja mitmikud Emmaljunga Nitro citi(valge nahk)mis hinnaga müüki?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Emmaljunga Nitro citi(valge nahk)mis hinnaga müüki?

Postitas:
Kägu

Plaanin oma vankri varsti müüki panna aga ei tea mis hinda võib selle eest küsida.
Üldseis väga hea,nahk valke Kahjustamata,jalakate,vihmakile kotikesega kõik olemas.
Vaatasin järelturgu sellele vankrile leidsin tekstiilist mudelid ja hinnad 350 ja rohkem(väga kallid ju)või ma eksin?
Palun siis nõu mis hinnaga võib varsti vankri müüki panna.
Jalutus vanker, ilma korvita siis.
PS.Arvan,et selline vanker pole just kõigile meele järgi ja sellest ju ka vast sõltub hind või kuidas?
Täpsustan,pole müügi kuulutus,veel ei müü kuid varsti(loodan).

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Emmaljunga Nitro citi(valge nahk)mis hinnaga müüki?

Mina müüsin enda city cross tekstiili, korvi ja jalakattega 320 ,tahtjaid oli nii palju,maha sain müüdud kohe samal päeval kui kuulutuse üles panin.Hiljem kahetsesin ,et nii odavalt.Mul oli samuti ostetud ja mitte ühtegi kriimu ega määrdumist.Kindlasti soovitan enne sul kallimalt müüki panna ja kui tahtjaid pole saab alati hinda alla lasta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mitme lapse poolt ja kui kaua kasutatud? Kui ainult jalutuskäru, siis minu arvates on ka 320 eur päris palju.
Valge ei ole paljude lemmik, samas on teatud seltskond, kes valge naha puhul valmis ükskõik mis hinda maksma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

http://vankrid24.ee/component/adsmanager/?page=show_category&catid=16&text_search=&order=0&expand=0
Kasutatud Emmaljungad

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Beebi ja mitmikud Emmaljunga Nitro citi(valge nahk)mis hinnaga müüki?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.