Esileht Beebi ja mitmikud Emmaljunga ost – palun andke nõu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Emmaljunga ost – palun andke nõu

Postitas:
Kägu

Soovin osta EJ Edge Duo Combi Classic raamil.

Kas sellise vankri omanikud pigem ostavad autoga kaasa vedamiseks mingi väiksema vankri/raami lisaks või veategi seda suurt kobakat autoga kaasas?

Ma lihtsalt ei suuda otsustada, kas see on hea ja mugav valik oktoobribeebile.

Plaanin osta kasutatult, et siis kevadel äkki maha müüa, ja osta asemele mingi kergem käru. Siis laps ju juba istub.

Elan eramajade piirkonnas ja hoiustamisega pole probleemi, saan hoida majas. Jalutamist tuleb palju.

Olen aru saanud, et ees pöörlevate ratastega vanker meie sügis-talve nii hästi ei sobi, kui 4 suurt ratast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul 2017 oktoobribeebi ja emmaljunga classik raamil ja autos eraldi kergkäru. Ei viitsi mina seda kobakat autos tarida, aga maal kergemaga pole ka miskit tarka teha. Kuna endiselt teeme igapäevaselt suuri jalutusringe (ca 10km) peamiselt kruusateedel, siis emmaljunga asendamatu.
Algselt oli autos turvahälli ratasteks cybex agis m4, siis müüsin selle koos hälliga maha ja asemele ostsin autosse cybex balios s. Need võtavad autos ka oluliselt vähem ruumi kui emmaljunga.

Ees pöörlevatega on nii ja naa. Pisikesed ees pöörlevad on meie talves tõesti mõtetud (väidan oma kogemustel cybexitega), mõni vaidleb siin kindlasti ka vastu, aga ma suudan 10x vihastada oma baliosega juba kaubanduse lumest lahtilükkamata parklast 20 meetrit poodi minnes😂
Samas esimese lapsega oli i coo peak 4 air, millel oli 4 suurt õhkrehvi ja esimesi sai kergelt pöörlema panna. Vot see oli hea vanker. Kui nüüd tagant järgi mõelda, siis i coo oli kordades isegi mugavam ja mõnusam ja loogilisem kui emmaljunga😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul detsembribeebi. Vankrikorvi koos raamiga vedasin vajadusel kaasa, kerge kokku panna kuid mitte nii kerge korraga kõik autosse tõsta. 😀 Istumisosa olen ka autosse tõstnud, see nagu raskem aga pole midagi hullu. Nüüd on mul autokäruks üks kergem jalutuskäru, sest EJ võttis palju ruumi ja väga muid asju taha ei mahtunud (mahtus, aga oleks võinud vabam olla).
Poeskäikudeks oli mul turvahälli rattad, poeskäigud tegin tihti EJga sest kõndisin päevas väga palju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei olnud üldse vajadust seda autoga kaasas vedada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olnud üldse vajadust seda autoga kaasas vedada.

Lühemad otsad saab ilma hakkama tõesti, aga kui näiteks vanavanemad on teistes maakondades ja ööbimine on mitu päeva, siis on hea kui vanker kaasas on (eriti neil, kes jalutada armastavad). Me vedasime vankrit ka siis kaasas, kui kuskile ekstra jalutama läksime (maale, teise maakonda päevaks, mere äärde jnejne).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vedasime kaasa väga harva. Autos oli turvahälli ratasteks ja autokäruks m&p armadillo flip xt. Vanemate juurde ostsin odavalt teise ainult vankrikorviga käru. Nii sai laps igal pool magada ja ka jalutada ja pagasnikusse jäi teisteks asjadeks ruumi.

Soovitan küll sügis-talveks nelja suurt ratast. Ma arvasin ka, et mis siin meil mööda kergliiklusteid jalutada, muidu liikusin autoga, aga jalutades sai selgeks, et ei olnud talvel see teehooldus ka nii super, et kogu aeg ainult sile asfalt oleks. Jääkonarused raputavad korralikult kui pole pehme vedrustusega vanker.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hästi hoitud i coo peak 4 air kestab siiani ja igasugustel teedel ja teeoludes liigub. Kusjuures töötab hästi ka off road. Kasutatud aga heas korras I coo võid saada kümneid kordi odavamalt kui sama hea läbitavusega Emmaljunga. Emmaljunga ei ole kümneid kordi parem.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Emmaljunga ost – palun andke nõu