Esileht Beebi ja mitmikud Emmaljunga ost – palun andke nõu

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Emmaljunga ost – palun andke nõu

Postitas:

Soovin osta EJ Edge Duo Combi Classic raamil.

Kas sellise vankri omanikud pigem ostavad autoga kaasa vedamiseks mingi väiksema vankri/raami lisaks või veategi seda suurt kobakat autoga kaasas?

Ma lihtsalt ei suuda otsustada, kas see on hea ja mugav valik oktoobribeebile.

Plaanin osta kasutatult, et siis kevadel äkki maha müüa, ja osta asemele mingi kergem käru. Siis laps ju juba istub.

Elan eramajade piirkonnas ja hoiustamisega pole probleemi, saan hoida majas. Jalutamist tuleb palju.

Olen aru saanud, et ees pöörlevate ratastega vanker meie sügis-talve nii hästi ei sobi, kui 4 suurt ratast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2017 oktoobribeebi ja emmaljunga classik raamil ja autos eraldi kergkäru. Ei viitsi mina seda kobakat autos tarida, aga maal kergemaga pole ka miskit tarka teha. Kuna endiselt teeme igapäevaselt suuri jalutusringe (ca 10km) peamiselt kruusateedel, siis emmaljunga asendamatu.
Algselt oli autos turvahälli ratasteks cybex agis m4, siis müüsin selle koos hälliga maha ja asemele ostsin autosse cybex balios s. Need võtavad autos ka oluliselt vähem ruumi kui emmaljunga.

Ees pöörlevatega on nii ja naa. Pisikesed ees pöörlevad on meie talves tõesti mõtetud (väidan oma kogemustel cybexitega), mõni vaidleb siin kindlasti ka vastu, aga ma suudan 10x vihastada oma baliosega juba kaubanduse lumest lahtilükkamata parklast 20 meetrit poodi minnes????
Samas esimese lapsega oli i coo peak 4 air, millel oli 4 suurt õhkrehvi ja esimesi sai kergelt pöörlema panna. Vot see oli hea vanker. Kui nüüd tagant järgi mõelda, siis i coo oli kordades isegi mugavam ja mõnusam ja loogilisem kui emmaljunga????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 12:29; 24.08 22:51; 27.08 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul detsembribeebi. Vankrikorvi koos raamiga vedasin vajadusel kaasa, kerge kokku panna kuid mitte nii kerge korraga kõik autosse tõsta. 😀 Istumisosa olen ka autosse tõstnud, see nagu raskem aga pole midagi hullu. Nüüd on mul autokäruks üks kergem jalutuskäru, sest EJ võttis palju ruumi ja väga muid asju taha ei mahtunud (mahtus, aga oleks võinud vabam olla).
Poeskäikudeks oli mul turvahälli rattad, poeskäigud tegin tihti EJga sest kõndisin päevas väga palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:12; 14.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud üldse vajadust seda autoga kaasas vedada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:47; 28.08 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud üldse vajadust seda autoga kaasas vedada.

Lühemad otsad saab ilma hakkama tõesti, aga kui näiteks vanavanemad on teistes maakondades ja ööbimine on mitu päeva, siis on hea kui vanker kaasas on (eriti neil, kes jalutada armastavad). Me vedasime vankrit ka siis kaasas, kui kuskile ekstra jalutama läksime (maale, teise maakonda päevaks, mere äärde jnejne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:12; 14.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedasime kaasa väga harva. Autos oli turvahälli ratasteks ja autokäruks m&p armadillo flip xt. Vanemate juurde ostsin odavalt teise ainult vankrikorviga käru. Nii sai laps igal pool magada ja ka jalutada ja pagasnikusse jäi teisteks asjadeks ruumi.

Soovitan küll sügis-talveks nelja suurt ratast. Ma arvasin ka, et mis siin meil mööda kergliiklusteid jalutada, muidu liikusin autoga, aga jalutades sai selgeks, et ei olnud talvel see teehooldus ka nii super, et kogu aeg ainult sile asfalt oleks. Jääkonarused raputavad korralikult kui pole pehme vedrustusega vanker.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi hoitud i coo peak 4 air kestab siiani ja igasugustel teedel ja teeoludes liigub. Kusjuures töötab hästi ka off road. Kasutatud aga heas korras I coo võid saada kümneid kordi odavamalt kui sama hea läbitavusega Emmaljunga. Emmaljunga ei ole kümneid kordi parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps sündis aprillis, ostsin sama emmaljunga. Talvel oli ikka mega hea jalutada sellega, käisin iga päev 15-20 km iga ilmaga. Mul ka hälli ratastena balios, on see alles kökats,sellise käruga küll talvel kuskile ei lähe, kuigi osad väidavad vastupidist 😀 ej miinus muidugi kaal, aga mul pole vajadust seda kuskile tõsta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 16:17; 28.08 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma pean mainima, et emmaljunga kvaliteet on viimaste aastatega kõvasti langenud. Mul ca 2 aastat vana ej on raamiga korduvalt garantiis käinud. Ka poes nenditi, et kvaliteet on langenud ja on tekkinud palju tüüpvigasid. Samas on tutvusringkonnas ringi liikumas üks ca 13 aastat vana junks, millel rehvid ja sisrkummid on vist aeg ajalt välja vahetatud, raamil paar pisikest roostetäpikest, aga muusosas töötab peale xa 10 last veatult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 12:29; 24.08 22:51; 27.08 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüûpiline – ikka kvaliteet langenud????Alati leidub neid, kes teavad täpselt kvaliteeti????

Mul eelmise lapsega 9 aastat tagasi oli Mondial, autos kaasa ei vedanud, turvahälli rattad olid Quinny Zappi omad autos, kohutavad nikatsid.

Nüüd ka Mondial, ei plaani kuskile kaasa vedada, vaid kõnnin uneajad vankriga, kevadeks ostan lisakäru, muidugi ja vankrikraamil adapterid turvahälli jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see esimene vastaja, kes teemaaalgatajale esimest korda vastas ja ka viimane, kes kurtis kvaliteedi üle. Ja on langenud, mis teha. Rattad loperdavad all juba tutikatel kärudel poes. Mul veljed 2x välja vahetatud ja hetkel ootan taas uut velge – lihtsalt murdus lambist pooleks. Raam claasic chrome. Hiljuti kärutasin koos sugulasega, kes kasutab suguvõsas ringi liikuvat ca 10 aastast käru, sellel veljed nii ei laperda kui minu 2 aastasel. Autos vedanud olen max 3 korda, autokäru on cybex.
Kui ma 9 aastat tagasi esimeat last ootasin, siis kugesin ka palju kärude teemasid ja emmaljunga kvaliteedi kohta ei hakanud midagi halba silma kui välja arvata see, et mõnele see ei meeldi üleüldiselt käruna. Tookord sai valitud siiski sakslaste i coo peak 4. Seekord otsustasin minna rootsi kvaliteedi peale välja, aga pidin pettuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 12:29; 24.08 22:51; 27.08 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemad jungad on metallist ja puidust, uuemad mudelid sisaldavad rohkem plastdetaile (ja plastik kulub kiiremini kui metall/puit).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:47; 28.08 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ostetud 2018 a ej ja kvaliteedi üle küll ei kurda. Pole ühtki probleemi sellega olnud, kuigi jalutatud sellega väga palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 16:17; 28.08 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama Emmaljunga ning lisaks kergkäru kaasas kandmiseks. Aga see kahe vankri majandus viskas nii üle, et ostsin ühe, mis sobib nii maale kruusateedele kui kaasa vedamiseks. Mountain Buggy Terrain. Käin palju metsas ja lihtsalt oli vaja head käru, mida on lihtne autosse pakkida ning hea metsas liigelda. Ja ikka tõeliselt hea on see Terrain, nii kruusateedel kui metsas kui linnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul märtsibeebi. EJ olen kaasa vedanud, kui on käigud, kuhu jääme mitmeks päevaks või kus vaja konarlikul pinnal jalutada. muidu on autos quinny rattad, mis minu arvates on hea valik – väike ja nõkats ta on, kuid poekäikudel asendamatu ja siledal teel toimetab sujuvalt ja mugavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Emmaljunga ost – palun andke nõu