Esileht Väikelaps emmaljunga sportraamil lisaiste- kas on väga raske lükata kahe lapsega?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: emmaljunga sportraamil lisaiste- kas on väga raske lükata kahe lapsega?

Postitas:

sportraam on raskem, kui classic. Mõtlen, kas on raske edasi saada talvel, kui teeolud ei ole parimad. Kas peaks ostma classicraami selle arvestusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll kogemust EJ lisaistmega, kuid olen kasutanud pikalt mõlemat raami varianti. Kusjuures ka nii, et üks laps on siis vankrikorvis (või käruistmel) ja teine istub lihtsalt korvi (või siis käru) serva peal ning raske toidukott on veel vankri all. Noh, raskem muidugi on, aga siiski oluliselt kergem, kui näiteks ainult ühe lapsega sõites Quinni või Brittoni nn kergkäru lükkamine. Ehk siis EJ veereb tõepoolest peaaegu iseenesest. Vaid kummid peavad korralikult täis olema 🙂

Kui lund on väga palju ja hanged ikka põlvekõrgused, siis muidugi jääb ka EJ-ga hätta, aga sellise tavapärase talvise teega olen mina igatahes suurepäraselt hakkama saanud. Lisaks on EJ vedrustus nii hea, et ka kõikvõimalikud jäised konarused-künkad ei häirinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps emmaljunga sportraamil lisaiste- kas on väga raske lükata kahe lapsega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.