Esileht Pereelu ja suhted Emmed klubis võõraste meeste tähelepanu püüdmas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Emmed klubis võõraste meeste tähelepanu püüdmas

Postitas:

kas emana klubis käimises on midagi kohatut, mida teie arvate?
Ja ausalt, mulle ka meeldib võõraste meeste tähelepanu, mida seal saan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas emaks olemine on puue, et ei sobi enam avalikes kohtades käia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin siis imelikku peaks olema?
Kui näed \”issit\” klubis, siis vaatad ka viltu?
Issid ja emmed on ka inimesed ja samuti on neil õigus ka veel elu nautida. Nii et imelik on see, kes seda imelikuks peab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine läheb ema rolliga klubisse, siis on see tõesti kohatu. Kui ta aga jätab ema rolli kõrvale ja tunneb ennast lihtsalt inimese ja naisena, siis peaks see klubisse sobima ka. Ega naineks olemine ei lõpe emaks saamisega. Ema ollakse ikkagi oma laste jaoks. Aga kui minna klubisse ja võtta kaasa emaroll, siis eks sealt jama tuleb. Nii et ehk tõesti pole klubikülastajad väärt seda, et neid kui lapsi koheldakse. täiesti kohatu käitumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ma ei ole klubitama juba ammu jõudnud kuigi väga meeldib tantsida. Aga mis tähelepanusse puutub siis olgem ausad, et see meeldib küll ning kui ükspäev võõras noormees poes \”kaunile tütarlapsele\” oma koha järjekorras loovutas, olin kõrvust tõstetud küll.
Olen 33, kodus kaks vahvat last ning päris ponks mees:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi enne laste sündi olin väga suur \”klubiinimene\” aga peale laste sündi nagu ei tõmba enam millegipärast sinnapoole. Aga arvan, et see kui emmed klubis käivad, on täiesti ok. Võõraste meeste tähelepanu ka ju alati meeldiv 🙂 iseasi kui sinna aga midagi muud juba otsima lähed ja endal kodus mees olemas, see oleks juba väga kohatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas emana klubis käimises on midagi kohatut, mida teie arvate?
Ja ausalt, mulle ka meeldib võõraste meeste tähelepanu, mida seal saan[/tsitaat]
See on täpselt sama kohatu või kohalik, kui issid klubis võõraste naiste tähelepanu püüdmas. Ei rohkem ega vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah on kohatu,kui väikese lapse ema käib iga nädalõpp väljas pidutsemas.
Eriti nõme on minu meelest,kui kaks nädalat peale sünnitust joob ema juba klubis viinakoksi.

Mulle tõi 1 tuttav oma 3-kuuse beebi hoida.Olin nõus,kuna oli beebist kahju…hommikul pidi järgi tulema…aga kuna pidu kestis kaua siis tuli alles ülejärgmisel päeval lapsele järgi..saatis vaid vahepeal sõnumi ja telefonile ei vastanud.

Vahest ikka võib ennast tuulutamas käia,aga mitte igal nädalal[/tsitaat]
Õudne lugu tõesti. Ja lapsest kahju.
Sind vedas see ema aga lihtsalt alt – kokkulepped on nendest kinnipidamiseks.
Aga kus lapse isa samal ajal oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me kõik oleme inimesed, kellele meeldib tähelepanu kas siis vähemal või rohkemal määral.. kui oma südametunnistusega vastuollu ei lähe, siis iga inimene võib oma meelt lahutada kus iganes ja staatusest sõltumata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah on kohatu,kui väikese lapse ema käib iga nädalõpp väljas pidutsemas.
Eriti nõme on minu meelest,kui kaks nädalat peale sünnitust joob ema juba klubis viinakoksi.

Mulle tõi 1 tuttav oma 3-kuuse beebi hoida.Olin nõus,kuna oli beebist kahju…hommikul pidi järgi tulema…aga kuna pidu kestis kaua siis tuli alles ülejärgmisel päeval lapsele järgi..saatis vaid vahepeal sõnumi ja telefonile ei vastanud.

Vahest ikka võib ennast tuulutamas käia,aga mitte igal nädalal[/tsitaat]

Ja mismoodi sa teda siis söötsid ja lappe vahetasid? Ise ei käi tööl?
Ära nii julmalt liialda ka ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja mismoodi sa teda siis söötsid ja lappe vahetasid? Ise ei käi tööl?
Ära nii julmalt liialda ka ikka.[/tsitaat]

No kui juba üleüldse 3-kuune ööseks hoida sokutati, siis ilmselt tegemist rinnapiima asendajat sööva lapsega. Ja pittu mindi ilmselt reede õhtul ning järgi pühapäeva hommikul. Enamik inimesi siiski ei käi laupäeval tööl. Nii et sellise korralduse võimalikkus ei peaks nüüd küll eriti imestama panema.

Aga teemasse ka. Naine, kellel on laps, ööklubis- selles pole küll midagi imelikku. Naine, kes teeb seda teiste ja eelkõige oma lapse heaolu arvestamata, see ei ole suurem asi. Suhtes värske ema, kes läheb ööklubisse sihilikult teiste meeste tähelepanu püüdma, nii et see eraldi eesmägiks lausa- see on minu meelest väga nukker.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et ole hea ema kodus ja kaunis naine väljas/klubis – mul tõstab küll ihaldatuna tundmine eneseuhkust ja annab juurde kindlust, mistõttu olen ka oma mehele parem naine, kuna tean et olen ilus, ihaldatud ja armastusväärne. Võõrastega ei flirdi, kuna enda mees on selleks liiga kallis ja selleks ei tunne vajadustki, aga sõbrannadega tuulutamas võiks ikka käia. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin aastas paar korda sõbrannadega klubis. Ei tunne küll, et see patt oleks:) Mees seni lapsega kodus ja katki pole midagi. Aga peab tunnistama, et paar korda olen FBkis küll \”viltu vaadanud\” kahte noort ema, kes iga nädalavahetus kuulutavad oma seinal peole minekut või järgmise päeva suurt peavalu. Mõlemad on alla 20-aastased, mina järeldan sellest, et noorusaeg on jäänud elamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… tore teada… 🙂 Mind viimasel ajal on hakanud painama mõte, et mis siis kui ma enam surmani ühegi võõra mehe tähelepanu ei saa – sest ei tohi ju saada. Lapsed-töö-kool pole klubisse mind küll lasknud. Aga nüüd ma siis tean, et on täiesti ok minna. Ja väike flirtki ei tee halba, sest rohkemaks mul soovi nagunii pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see on tore, kui teie mees klubis võõrastele emmedele tähelepanu pöörab, sest emmed tahavad ju saada tähelepanu.
ma arvan et siin on tegu vastakate tunnetega. emmedele meeldib, kui võõrad mehed neile tähelepanu pööravad. aga neile ei meeldi, kui tähelepanu pöörajaks teistele emmedele on nende mees. ja neile emmedele ei meeldi ka see, kui nende mees ütleb et ega laste pärast elu elamata pea jääma ja leegib klubisse. naiste tähelepanu saama või pakkuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Emmed klubis võõraste meeste tähelepanu püüdmas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.