Esileht Ilu ja tervis Emmed kui ise haigeks jääte…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Emmed kui ise haigeks jääte…

Postitas:

Täna siis oli väga ebameeldiv kogemus arsti juures. Käisin seal esimest korda ning nimekirjas olen olnud rohkem kui 3 a. Pole mul tavaline viirus, vaid hoopis midagi muud-pea on otsas sõna otseses mõttes lõhkunud juba 1,5 nädalat, kõrvad valutavad nina kinni jne jne. Arst vt siis kahe meetri pealt kurku ja panigi diagnoosi!!! Kirjutas välja AB kuigi imetan last 9 kuune (käskis ära lõpetada, et viimane aeg) ja oligi kõik. Vereproovi kohta ütles, et kui diagnoos olemas siis pole vaja teha ja kui küsisin et kas pean tagasi tulema siis nähvas eks ise vaadake 🙁 Küsimus siis ongi järgmine, et kas teile on äkki kirjutatud laste AB et mingigi kompromiss leida ja et kohe üleöö ei peaks imetamist lõpetama? Ma lihtsalt shokis ja nutan siin peavalu käes 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 14:25; 09.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin AB detsembris, siis kui laps oli 4k. Täiesti olemas on antibiootikumid mis imetamise ajal sobilikud. Selle pärast imetamist küll pole tarvis lõpetada. Kui kindel pole, siis hel 1220 ja küsi kas sulle välja kirjutatud AB-d võib imetamise ajal võtta.
Võimaluse korral vaheta arsti.
Saage ruttu terveks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole üldiselt kiire arsti vahetaja ja kannatan nt suhtlusoskuseta arsti ilusti välja, kui tean, et ta on kompetentne. aga selle arsti vahetaks kohe ära. teised nii püüavad inimesi julgustada vähemalt aasta imetada ja ilusti ja sujuvalt omale sobiva ajal lõpetada ja sisi teine arst kõrval käratab nii, tehes teiste tänuväärt tööd maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka paar korda ab-d võtnud,kui last imetanud. Täiesti olemas selline,mida lubatud võtta. Kõige parem muidugi nii,et söödad lapse ära ja siis võtad rohu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teemaalgataja. Tõusis siis palavik 4as päev 39.5 ja siis sai mu limiit täis. Vahetasin täna kohe perearsti ära ja sattus esialgu küll supper arst. Läks isegi kurgu-kõrva-nina arstiga kontsulteerima – vot see on suhtumine 🙂 Sain AB pluss veel kuhjaga nõuandeid ning olen kodus tagasi ning lootusrikkalt juba ravin ennast 🙂 Suur suur aitäh nõuannete eest ja selle loodusliku mögina proovin kindlasti ära. Hoidke ennast emmed!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 14:25; 09.02 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen teemaalgataja. Tõusis siis palavik 4as päev 39.5 ja siis sai mu limiit täis. Vahetasin täna kohe perearsti ära ja sattus esialgu küll supper arst. Läks isegi kurgu-kõrva-nina arstiga kontsulteerima – vot see on suhtumine 🙂 Sain AB pluss veel kuhjaga nõuandeid ning olen kodus tagasi ning lootusrikkalt juba ravin ennast 🙂 Suur suur aitäh nõuannete eest ja selle loodusliku mögina proovin kindlasti ära. Hoidke ennast emmed![/tsitaat]
Kas gripiproov võeti (tikuga ninaneelust?)?
Paaril viimasel nädalal on grippinakatunute arv hüppseliselt kasvanud. Ja seda tuleb ravima hakata hästi varakult, et tõsiseid tüsistusi vältida.

Gripitunnusteks on justnimelt sinuloetletu: peavalu, palavik, köhad-nohud, lihasvalud. Ja vereproovist see välja ei tule. Kui ei võetud, helista homme oma uuele arstile ja küsi järele, kas äkki peaks (Sul on ju imik kodus, ainuüksi tema pärast peaks nii ohtlikule viirusele varakult jälile saama).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Emmed kui ise haigeks jääte…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.