Esileht Beebi ja mitmikud Emmed,kes te kraani all beebi peput pesete

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Emmed,kes te kraani all beebi peput pesete

Postitas:

kas beebi kaka peabki olema veidike rasune?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 14:59; 29.02 16:06; 01.03 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas just rasune,aga puhtaks saan korralikult ja lõhnast vabaks ikka beebisampooniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps kohe 11-kuune ja olen alati vaid sooja veega pesnud ning puhtaks saanud. ¦ampooniga pesemise peale küll ei tuleks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puhtaks jah saab aga ma mõtlen ,et käega on tunda,et selline rasune nagu oleks veidi. mul eelmisel lapsel oligi probleem,et kaka oli rasvane, organism ei seedinud seda läbi, sellepärast ka selline mure

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 14:59; 29.02 16:06; 01.03 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]puhtaks jah saab aga ma mõtlen ,et käega on tunda,et selline rasune nagu oleks veidi. mul eelmisel lapsel oligi probleem,et kaka oli rasvane, organism ei seedinud seda läbi, sellepärast ka selline mure[/tsitaat]

Minu lapsel ka kaka rasvane, laps 3 nädalane.

Kas tõesti asi mille pärast peaks muretsema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ütleks, et mu lapse kaka tundub rasune või rasvane..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka rasune. Ei taha kohe korralikult maha tulla ja peab ikka tükkaega pesema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul pojal avastati 3 näd vanuselt,et kaka rasvane ja muutus ka heledamaks. lõpuks tuli välja,et kaasasündinud maksakahjustus ja 1,5 kuuselt tehti talle väga tõsine op.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 14:59; 29.02 16:06; 01.03 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lapsel kaka rasvane, kui tal oli kõht korrast ära, veidi lahti. Umbes 2-3 pärva kestis see, siis läks normi. Arvan, et kui ikka pikemalt selline asi, siis peaks vast arstiga rääkima, põhimõtteliselt siis ju organism rasvu ei omasta normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te siis enne seda kakat sealt pepu pealt salvakaga maha ei pühigi? Kakase pepuga kohe kraanikaussi? Ma kuulen sellist asja esimest korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei noh,mul laps kakab korra nädalas ja siis kasutan ka õrna beebiseepi ja olen kurjategija???Miks peaks enne salvakaga ära pühkima,mähkmega ju saab suurema osa kakast ära pühkida ja siis muidugi kohe kraani alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Emmed,kes te kraani all beebi peput pesete

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.