Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emosse jooksmise kultuur paneb peast kinni haarama

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Emosse jooksmise kultuur paneb peast kinni haarama

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, milline peaks olema teavitustöö, mille jaoks täpselt on olemas erakorralise meditsiini osakond. On olnud artikleid, Roald tegi saate järjekorras istujatega, kus valdav enamus istus lihtsalt niisama, räägitakse kiirabi aja raiskamisest, kuid mulle tundub, et see lihtsalt ei jõua tavainimeseni.

Perearstide selts teinud lihtsasti arusaadava juhendi, millal pöörduda emosse ja millal perearsti juurde, kes ei ole kindel, palun: https://perearstiselts.ee/patsiendile/patsiendi-infomaterjalid/227-perearst-vs-emo-taeiskasvanud/file

Ootan esimest last ja liitusin beebigrupiga hoolimata nende mainest ja tundub, et sama kiirelt pean sealt jalga laskma. Siin mõned stiilinäited, millistes olukordades rasedad peavad ainuõigeks erakorralise meditsiini osakonda pöördumiseks.

NB! Teema tehtud aruteluks kuidas suurendada inimeste teadlikkust ja rõhutada emo (ja ka kiirabi) esmast põhimõtet.

“mina käisin eile Emos kontrollis kuna eelmine öö oli liigutused tugevamad kui muidu”

“Käisin ka samal põhjusel paar päeva tagasi kontrollis. Kõik oli korras”

“Viljandi Emo vist rasedate puhul jätab soovida ja mulle on soovitatud minna otse sünnitusosakonda”

“Kui sûda ei anna rahu mine kontrolli. Ei ole olemas põhjuseta jooksmist sest kui sinu sûda ei ole rahul siis see on piisav põhjus”

“Minu ämmakas ütles eile iivelduse kohta, et kui aeg-ajalt iiveldab lõpus, pole hullu. Aga kui vahepeal järgi ei anna, tasuks end ikkagi näitama minna”

Dialoog “Mul surub ka täiega vaagnasse,selline tunne,et lihtsalt ronib välja 😂 kõht on ka alla vajunud.” – “kontrolli pole plaanis minna ? 🙂 “

Emo on vältimatu abi, mitte südamerahu saamiseks kui loode liigutab teistmoodi või sümfüüsivalu muutub hullemaks!

Lugesin seda juhendit, aga juhised jäid siiski väga segaseks. Mida tuleb teha siis, kui hammustab suuruselt puugi ja kassi vahele jääv loom, näiteks hamster? Aga siis, kui see hamster hammustab mees munanditest? Mida siis, kui hamster hammustab munanditest kõvasti ja enam lahti ei lase, lõuad koos nagu Pitbullil? Kas siis läheb koera alla? Või siiski puugi, sest on küljes nagu puuk? Aga verd ta jällegi ei ime, hoopis seemet? Siis läheb prostituudi alla? Prostituudi poolset hammustamist siin aga üldse ei käsitletudki. Inimene võib ka hammustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen korra seal naiste emos käinud. Ri midagi eluohtlikku, tahtsingi teada, kas minu häda vajab arsti või ei. Kuna ma verd ei jooksnud ega rase polnud, sius olin permanentselt järjekorra lõpus. Kahe tunni jooksul tuli nii 15 rasedat. Kõik väljusid nii 5 minuti jooksul, sest kellegil polnud midagi viga.
Ehk naistenõusndla EMO on põhimõtteliselt sotsiaalteenus. Padjaklubi. Kui kord päecas ei jõua, siis kord nädalas tuleks ikka läbi käia.
Haiglal ka iseenesest kasulikum. Ravijuhu hind ju seal kallim, aga kedagi ravima ei pea.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Emosse jooksmise kultuur paneb peast kinni haarama